Page 6 of 83 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast
Results 126 to 150 of 2056

Thread: Pitanja za irc@s - sve dileme u vezi chat-a, rijesite ovdje

  1. #126
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ERROR Kill by kefalo!crazyfeel@=rpkibcy.cg.yu (da da ako mi dune )
    <kefalo> ako mi dune neces chatovat
    <kefalo> ja sam faca

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvarno kefalo
    kako te nije sramota da diras momka kojem su oduzeli bez ikakvog razloga aop i gurali tvoga brata sram te bilo

    djsirko ja cu se zalagati da ti dobijes status!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #128
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  4. #129
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    /me je za to da se izvinite djsirku i da mu date aop

  5. #130
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me respekt Emperor_Milos

    PS: Wrh ti awataaaaaarrrrrrrrr

  6. #131
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li još kojih načina da se dobije AOp na #montecafe...

    Propuštih nagradnu igru jer mi se pokvario modem! Pi, sranja!
    Feel the fire burning throw my veins... :devil:

  7. #132
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [00:07] <Dj_SiRkO> Ol macj ovaj invite sa #montecafe
    Ovo sam poslao Prophet

    [00:08] <Dj_SiRkO> Aj makni invite sa #montecafe
    A ovo CVN-76

    »»» Greska: #montecafe je samo Invite «««
    Mislim da stvarno nije u redu jer i mi ocjemo da udjemo a ne da nam oni stavljaju invite!!!

  8. #133
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslije duzheg chekanja napokon smo ushli na #montecafe

  9. #134
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Norway
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je Sramota! Jos za Novu godinu!
    #montecafe unable to join channel (invite only)
    -
    #montecafe End of /NAMES list.

    Nisam se odusevio.
    I kad me nebude ...

  10. #135
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Niksic grad!
    Posts
    147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ne mogu da udjem u montecafe, nesto kao da sam banovan... Oce to kad se neki opovi igraju s modovima kanala, +k, +l, +i, itd...

  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,073
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    klonovi
    \\
    OFL•GIC

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,073
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    klovnovi
    \\
    OFL•GIC

  13. #138
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da i ja 'bachim' 2 slova na ovu temu.

    irc.cg.yu:6668 mi je poznat od njegovog 'rodjenja' i bash sam od tad ovdje prisutan.

    Nikad nijesam imao nikakvih problem ni sa kim sa server-a (bilo je tu nekih gloopih kickovanja i sl, ali sve se to zaboravlja za 2 minuta :P)
    Prije mjesec-dva sam imao mali nesporazum sa IRCop-om, ali sve se to izgladilo. Svi smo ljudi - javljaju se manji ispadi

    Imam par prijedloga koje ja smatram za konstruktivne. Ja se nadam da cu makar malo doprinijeti

    Chinjenica je da se previshe killuje i banuje sa servera. Moje mishljenje je sledece: ako neko flooduje (2,3,4 linije na kanal), ako iskuca kakavu psovku ili neko slichno nedolichno ponashanje pokazhe na kanal, da treba biti banovan sa kanala, ne sa cijelog servera. Ili makar upozoren da ce biti banovan sa servera. Dosta puta imaju ljudi prava da se bune... Zbog 3 linije texta - puff, ban sa servera... Ipak nije to bash najispravnije. Tu su aop-ovi da uredjuju kanal, a IRCopovi da pomazhu u sluchajevima zloupotrebe kanala, masivnog flooda, masivnih clonova... Ne ostavljate aop-ovima nishta da rade...

    Nemam nishta protiv ikoga konkretno, samo onako generalno govoreci...

    P.S. Ipak smo svi mi ljudi, i ne pokazuje to shto vi imate IRCop da ste pametniji od drugih. Probajte da rjeshavate neke probleme tako shto cete se staviti u polozhaj osobe koja po vashem mishljenu pravi problem

    Malo konfuzno, ali sam 'malo' popiJo
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aop-ovi su jedno vrijeme svi, a i sad vecina, koristili skriptu koja sama radi bas to sto si naveo. Al' ne sa banovanjem, vec kikom sa kanala!
    4 linije flooda, 300 Ch text, psovke i jos po nesto.
    Obicni @ se sminkaju..

    Tako da..
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  15. #140
    Blackout Guest

    Default

    Quote Originally Posted by baki
    Da i ja 'bachim' 2 slova na ovu temu.

    irc.cg.yu:6668 mi je poznat od njegovog 'rodjenja' i bash sam od tad ovdje prisutan.

    Nikad nijesam imao nikakvih problem ni sa kim sa server-a (bilo je tu nekih gloopih kickovanja i sl, ali sve se to zaboravlja za 2 minuta :P)
    Prije mjesec-dva sam imao mali nesporazum sa IRCop-om, ali sve se to izgladilo. Svi smo ljudi - javljaju se manji ispadi

    Imam par prijedloga koje ja smatram za konstruktivne. Ja se nadam da cu makar malo doprinijeti

    Chinjenica je da se previshe killuje i banuje sa servera. Moje mishljenje je sledece: ako neko flooduje (2,3,4 linije na kanal), ako iskuca kakavu psovku ili neko slichno nedolichno ponashanje pokazhe na kanal, da treba biti banovan sa kanala, ne sa cijelog servera. Ili makar upozoren da ce biti banovan sa servera. Dosta puta imaju ljudi prava da se bune... Zbog 3 linije texta - puff, ban sa servera... Ipak nije to bash najispravnije. Tu su aop-ovi da uredjuju kanal, a IRCopovi da pomazhu u sluchajevima zloupotrebe kanala, masivnog flooda, masivnih clonova... Ne ostavljate aop-ovima nishta da rade...

    Nemam nishta protiv ikoga konkretno, samo onako generalno govoreci...

    P.S. Ipak smo svi mi ljudi, i ne pokazuje to shto vi imate IRCop da ste pametniji od drugih. Probajte da rjeshavate neke probleme tako shto cete se staviti u polozhaj osobe koja po vashem mishljenu pravi problem

    Malo konfuzno, ali sam 'malo' popiJo
    Ti si malo popijo ja malo vishe al moram odgovorit dakle

    banovi sa severa pochinju od toga da od kad je uveden ISDN ljudi koji su banovani sa knala samo se reconectuju i eto ih opet da prave sranja zbog kojih su banovani tako da moramo trazit neko reshnje za to
    Ipak ovo je zvanichni Crnogorski server i ne mozemo dozvolit psovanje nacionalizam i ostalo na njemu pa kad ovaj narod shvati i nauchi da se ponashe bice manje banova, killova i ostaloga ...

  16. #141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Aop-ovi su jedno vrijeme svi, a i sad vecina, koristili skriptu koja sama radi bas to sto si naveo. Al' ne sa banovanjem, vec kikom sa kanala!
    4 linije flooda, 300 Ch text, psovke i jos po nesto.
    Obicni @ se sminkaju..

    Tako da..
    Opguard (skripta koju aopovi koriste) nije bash najbolje kofigurisana... Ja samo kazhem da bi aopovi trebali da vode vishe rachuna na kanal shto se deshava, i da i oni po nekad opale neki kick/ban kad je to potrebno a skripta sama ne uradi. Ja mislim da im je zbog toga dodijeljen status...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  17. #142
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blackout
    Quote Originally Posted by baki
    Da i ja 'bachim' 2 slova na ovu temu.

    irc.cg.yu:6668 mi je poznat od njegovog 'rodjenja' i bash sam od tad ovdje prisutan.

    Nikad nijesam imao nikakvih problem ni sa kim sa server-a (bilo je tu nekih gloopih kickovanja i sl, ali sve se to zaboravlja za 2 minuta :P)
    Prije mjesec-dva sam imao mali nesporazum sa IRCop-om, ali sve se to izgladilo. Svi smo ljudi - javljaju se manji ispadi

    Imam par prijedloga koje ja smatram za konstruktivne. Ja se nadam da cu makar malo doprinijeti

    Chinjenica je da se previshe killuje i banuje sa servera. Moje mishljenje je sledece: ako neko flooduje (2,3,4 linije na kanal), ako iskuca kakavu psovku ili neko slichno nedolichno ponashanje pokazhe na kanal, da treba biti banovan sa kanala, ne sa cijelog servera. Ili makar upozoren da ce biti banovan sa servera. Dosta puta imaju ljudi prava da se bune... Zbog 3 linije texta - puff, ban sa servera... Ipak nije to bash najispravnije. Tu su aop-ovi da uredjuju kanal, a IRCopovi da pomazhu u sluchajevima zloupotrebe kanala, masivnog flooda, masivnih clonova... Ne ostavljate aop-ovima nishta da rade...

    Nemam nishta protiv ikoga konkretno, samo onako generalno govoreci...

    P.S. Ipak smo svi mi ljudi, i ne pokazuje to shto vi imate IRCop da ste pametniji od drugih. Probajte da rjeshavate neke probleme tako shto cete se staviti u polozhaj osobe koja po vashem mishljenu pravi problem

    Malo konfuzno, ali sam 'malo' popiJo
    Ti si malo popijo ja malo vishe al moram odgovorit dakle

    banovi sa severa pochinju od toga da od kad je uveden ISDN ljudi koji su banovani sa knala samo se reconectuju i eto ih opet da prave sranja zbog kojih su banovani tako da moramo trazit neko reshnje za to
    Ipak ovo je zvanichni Crnogorski server i ne mozemo dozvolit psovanje nacionalizam i ostalo na njemu pa kad ovaj narod shvati i nauchi da se ponashe bice manje banova, killova i ostaloga ...
    Tu si u pravu, ali neka se malo opovi muche oko banovanja sa kanala jer smo svjedoci nemogucnosti potpuno nevinih ljudi da se konektuju na server zbog banovanja IP-a kojemu su dozvoljeni clonovi i sl...

    Ni ban sa servera nije trajno rjeshenje za osobu koja ima ISDN. Ako je imalo prometan saobracaj na netu, chim te banuju sa servera (u sluchaju z-line) samo se diskonektujesh sa neta, konektujesh za 2-3 min (da bi se IP promijenio) i whoala eto te opet na IRC. U sluchaju k-line samo promijenish host...

    Zashto ne koristite shun komandu nikad?

    Zar nije lakshe nekoga ko je manje zgrijeshio samo ucutkati na krace vrijeme pa mozhda shvati dje je pogrijeshio...

    /shun nick 300 Loshe ponashanje! i to je to...

    Se gledamo
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  18. #143
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baki
    Quote Originally Posted by sh0cker
    Aop-ovi su jedno vrijeme svi, a i sad vecina, koristili skriptu koja sama radi bas to sto si naveo. Al' ne sa banovanjem, vec kikom sa kanala!
    4 linije flooda, 300 Ch text, psovke i jos po nesto.
    Obicni @ se sminkaju..

    Tako da..
    Opguard (skripta koju aopovi koriste) nije bash najbolje kofigurisana... Ja samo kazhem da bi aopovi trebali da vode vishe rachuna na kanal shto se deshava, i da i oni po nekad opale neki kick/ban kad je to potrebno a skripta sama ne uradi. Ja mislim da im je zbog toga dodijeljen status...
    Kad bi se pratilo sve to IRC@si i AOp-ovi bi umrli jer je tu ponekad i vishe od 350 usera tako da su to uprostili skriptom koja ima veoma oshtre zashtite..U ostalom svi znaju komandu /rehash (nadam se da znaju) tako da i kad sam ja nekoliko puta bio banovan sa servera to nije bilo duzhe od 2min.. Uostalom zhalim se samo kad me banuju bez razloga kao KEFALO!!!! kojem ja ochigledno neshto smetam. On me je n.p.r. 3-4 puta za redom banovao sa servera sa razlogom "Ako mi dune necjesh chatovat" sve to zbog one nagradne igre koju on nije ni vodio...

    Ps: Neki AOp-ovi uopshte ne zasluzhuju svoj status. Ne kazhem za one koji su osvoili AOp na nagradnoj igri nego kazhem uopshte. Ima masu usera koji se razumiju u chat i uvijek su orni za pomoc,a nemaju status mislim da bi SRA-ovci trebali da malo poprichaju o ovoj temi.

    Hvala!!!

  19. #144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    djsirko, ne lupam kad pricham da nije bash naj konfigurisana. Skinuo sam je i 'prodzarao' malo u notepad-u... Ja se slazhem da se ne mozhe napraviti savrshena skripta jer je chovjek josh uvijek pametniji od rachunara pa ce uvijek naci nachina da povrijedi pravilnik a da ga skripta sama ne kickuje.

    Slazhem se sa tobom da se tu uvijek pokupi veliki broj ljudi. Jesi li obratio pazhnju koliko njih uopshte iskuca neshto na kanal? nikad preko 10 ljudi. Mislim da to nije teshko pratiti...

    Nego necu se dalje ubachat u diskusije, ovo je ipak topic za prijedloge, a ja sam svoje obrazlozhio.

    U zdravlje!
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  20. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uz duzhno poshtovanje mislim da nije vash posa da se mijeshate u dodjeljivanju statusa.
    Io ci credo!

    Welcome



  21. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahaha, cus nije :mrgreen:
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  22. #147
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Uz duzhno poshtovanje mislim da nije vash posa da se mijeshate u dodjeljivanju statusa.
    Takodje uz duzhno poshtovanje mislim da ti nisi SRA!!!

  23. #148
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo vam nije topic za chatovanje ni za raspravu pa svoje probleme nesuglasice ili predloge jednom drugom na pm!!!

    baki oni su obicno banovani na 10 do 20 minuta i koliko mi se cini niko ne koristi odma akill neko kill pa kad se ponovi onda ide ban na serveru a shun je lako provaliti tako da jedino ovo preostaje
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #149
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djsirko
    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Uz duzhno poshtovanje mislim da nije vash posa da se mijeshate u dodjeljivanju statusa.
    Takodje uz duzhno poshtovanje mislim da ti nisi SRA!!!
    Vjeruj mi da SRA dijeli moje mishljenje tako da... Isto ka da ti je on reka. A ti si pod DIDIevom zashtitom i on se zalazhe da ti se da aop.
    Io ci credo!

    Welcome



  25. #150
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    desert ne lazi decka za taj aop! :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 6 of 83 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •