Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 79 of 79

Thread: uklanjanje mladeza u pg

  1. #76
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Ja sam odstranio jedan hirurskim putem, jedva se primjećuje ožiljak a da sam radio laserski imao bih fleku i 250 € manje.

  2. #77
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Umro je jer je makao mladež koji je uveliko već bio melanom. Da ga je makao na vrijeme, živ bi bio.

    Zdrav uklonjen mladež ne može preći u kancer. Al ako je mladež već bio zahvaćen melanomom, pogotovu u deblje slojeve epiderma, uklanjanje je jedina šansa za spas. Al češto ne uspije, jer je melanom probio dublje u kožu, i ljudi misle da je čovjek umro jer je dirao mladež.

    Neznanje ubija.
    Neznanje, neznanje...ali nije mi cudo što stari ne znaju, ali da mladi ljudi u doba kad informacija putuje ovolikom brzinom ne znaju ovakve stvari zbilja je čudo!

    Quote Originally Posted by Play View Post
    Dobio sam preporuku da ne radim uklanjanje u privatne klinike vec u klinicki valjda..
    I da se obavezno uradi dermoskopija ili tako nesto, nisam strucan sa tim nazivima.

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
    Obavezno u klinički kod plastičnog hirurga i inače se sve što se skine po defaultu se šalje na analizu...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #78
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Malo zastarjela objava ali evo mog iskustva. Odvalio sam veći mladež na bodljikavoj žici, bio u klinički, plastični hirurg je bio na odmoru... htjela doktorka sa šnj odjeljenja da mi skida mladež, što sam i odbio naravno. Čuo sam za Dr. Jeremića iz Bg, dolazi jednom mjesečno u Pg, preporučio mi ga je poznanik. Skidanje mladeža je radiotalasima uz anesteziju. Ukoliko dr.posumnja na neke od mladeža, šalje na biopsiju. Ja sam uklonio tog dana 5 mladeža. Nakon 2 godine, ožiljaka skoro i da nema, ostaju blijede flekice koje vremenom iščeznu tako da su i neprimjetne. Tako da, koga interesuje preporučujem dr. Jeremića

  4. #79
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Mladeži mogu da se skidaju hiruški i radiotalasima. Radiotalasi su jeftiniji, u Beogradu naplaćuju od 35 do 50 evra (cene mogu da se vide na linku ), dok hiruškim putem košta od 120 evra nadalje.
    Problem je samo što ne može svaki mladež da se skine radiotalaima, potreban je pregled kod dermatologa, oni znaju koji mora hiruški, a ko može i radiotalasima.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 04-01-05, 19:54
  2. Spaljivanje Albanaca nacistickim metodama uklanjanje tragova
    By Harris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 01-01-05, 14:33
  3. Uklanjanje divljih deponija
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 07-10-04, 11:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •