Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 68

Thread: I:LCD televizori

  1. #1
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default I:LCD televizori

    S obzirom da tehnologija napreduje iz dana u dan,interesuje me kakva su vasa misljenja o televizorima koji postoje u ponudi kod nas u CG,koja je razlika izmedju LCD i Plasma TV(znam da plasma trosi vise struje,da je Sony prestao da je proizvodi),kako su se vama pokazali,koji preporucujete da uzmem i sl?

    Interesuje me za LCD min 42 incha,al bi isto uzeo plasmu jer volim bas velik ekran.Sto vi mislite?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Odradi pretragu, pno se toga ispričalo o tome. Žurim sada inače bih ti sam našao.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #3
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam Bugi,vrsio sam pretrage,ali me interesuje iskustvo nekoga sa ovog foruma.Bio sam danas da gledam neke u jednu nasu najpoznatiju prodavnicu i mogu ti rec da su dosta skupi.Npr Samsung 46 incha,kontrast 50 000:1 je 1500e,i to onaj iz 6-te generacije,a valjda ima i 9-ta generacija.A plazma Samsung PS50-A410(znaci 50 incha i kontrast 100 000:1)je 830e.Pa me interesuje da li bi mnogo pogrijesio ako bi uzeo plazmu?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Ne bi puno pogriješio. Plazma osim što više troši (struje) ima i neki svoj radni vijek - recimo 20.000 sati.
    Plazma se više grije pa se ne preporučuje gledanje na većoj blizini.
    Plazma ima problem sa "tečnošću" slike. Prebrze stvari ne prikauje kako trebaveć ostavlja takozvane duhove. Znači nije za povezivanje sa računarima jer njihhova statička slika može da je ošteti.

    Ako ti sve ovo smeta, a meni ne smeta kupovina plazme je logična stvar kod nas prevashodno zbog cijene.

    Inače gdje si gledao, mislim u kojim radnjama.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default lcd

    imas uporedni test lcd plazma na krstarici pa sam se odlucio za lcd ne neki visokobudjetni uzeo sam vivax i da ti kazem zadovoljan sam, lcd imas sve do nekih 2500-3000
    http://www.scribd.com/doc/64088/Read...asma-or-LCD-TV
    Last edited by spar; 21-05-09 at 18:49.
    smile if you fucked today

  6. #6
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Kakva crna greshka, wtf?!

    Ako cesh veliku dijagonalu (a reche da ocesh), i necesh da ga koristish kao pc monitor, vec samo za gledanje TV-a, onda iskljuchivo plazmu! I to ne zbog cijene, vec shto je kao TV mnogo bolja.. (ovo vazi za velike dijagonale, za manje, lcd.)

    (btw, LCD takodje ima radni vijek, tj. broj radnih sati)
    Last edited by NexusVI; 21-05-09 at 19:25.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mi bitno povezivanje sa pc,vec cisto ocu da promijenim TV i nesto mi je merak da ima veliku dijagonalu.Mnogo bi mi bilo da dam 1500e za neki LCD i to sa kontrastom 50 000:1.Mislim da je to visoka cijena s obzirom da svaki dan nesto bolje izlazi,a ovako za plazmu da dam 800e mi nije puno,nek mi traje 5 god i extra,pa ce se nesto drugo uzimat.A to sto se grije,jel to nesto mnogo se grije,s obzirom da je meni upaljen TV po 15 sati dnevno?

    @Bugi:Gledao sam u Tehnomax na Stari A.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Nije mi bitno povezivanje sa pc,vec cisto ocu da promijenim TV i nesto mi je merak da ima veliku dijagonalu.Mnogo bi mi bilo da dam 1500e za neki LCD i to sa kontrastom 50 000:1.Mislim da je to visoka cijena s obzirom da svaki dan nesto bolje izlazi,a ovako za plazmu da dam 800e mi nije puno,nek mi traje 5 god i extra,pa ce se nesto drugo uzimat.A to sto se grije,jel to nesto mnogo se grije,s obzirom da je meni upaljen TV po 15 sati dnevno?

    @Bugi:Gledao sam u Tehnomax na Stari A.
    imas sajt koji sam ti dao tu ces videti sve lcd vs plazma pa sam odluci ovde su ti preporuke kako se kome svidja ja npr. nisam za plazmu sto to ne mora da utice na tvoju odluku
    smile if you fucked today

  9. #9
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a imas da uzmesh i po 600e vrh samsung 42 .....podji u zetu u tehnmarket , najachi izbor , nacesh tamo sto te volja , i nemoj da te pale s nekim glupostima , tebe treba veliki ekran za gledanje tv , za ostalo te boli coshak , gledaj sto manje da potrosish , jer
    stalno izlazi neshto novo , uzmi plazmu , ne sjekiraj se e cesh potrosit te 20 000 sati .....kad cesh ih potroshit za 15 godina ......

  10. #10
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bratmili View Post
    a imas da uzmesh i po 600e vrh samsung 42 .....podji u zetu u tehnmarket , najachi izbor , nacesh tamo sto te volja , i nemoj da te pale s nekim glupostima , tebe treba veliki ekran za gledanje tv , za ostalo te boli coshak , gledaj sto manje da potrosish , jer
    stalno izlazi neshto novo , uzmi plazmu , ne sjekiraj se e cesh potrosit te 20 000 sati .....kad cesh ih potroshit za 15 godina ......
    Slaba ti je matematika,ako mu radi 15h dnevno kako rece onda to dodje 3.65 godina ili uzmi neka moze 4 godine,plus sto plazmi strasno pada kontrast sa vremenom...svakako ja bi uzeo neki lcd, slabiji mu je kontrast ali manje pada tokom vremena.mada stvar izbora

  11. #11
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Plazme imaju kvalitetniju sliku od LCD-a. ja sam mislio kontra, ali mi je jedna strucna osoba objasnila razliku.

    sto se tice plazmi najbolje su ti Philips, Pioneer i Panasonic, posle toga ide Lg,Sony,Samsung itd

    Ja sam moju Pioneer 420XD proslo ljeto platio 1600 eura i ne zalim ni jednog centa sto sam dao za nju.

    bio je u deltu plazma Lg 52 ili 56 za neke smijesne pare 700-800 eura
    mora da je imao neki feler
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    cijena variraju najvise od toga da li je full hd ili ne , onda konrast i slicno . misim na ste dijagonale

    problem je sad veliki , kupit onaj koji nema full hd je greska a kupit sa njim je opet greska jer trenutno nijedan nas operater ne nudi hd sliku . ali ako imas x360 ili ps3 onda obavezno full
    1020 i 720 je velika azlika a oba su hd-e , jedan full drugi ne , a tek oni ispod ovog ,
    ko je iz budve u kablikgi ia luxtv ko njih na full pa vidis sta je razlika

  13. #13
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,953
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    Plazme imaju kvalitetniju sliku od LCD-a. ja sam mislio kontra, ali mi je jedna strucna osoba objasnila razliku.

    sto se tice plazmi najbolje su ti Philips, Pioneer i Panasonic, posle toga ide Lg,Sony,Samsung itd

    Ja sam moju Pioneer 420XD proslo ljeto platio 1600 eura i ne zalim ni jednog centa sto sam dao za nju.

    bio je u deltu plazma Lg 52 ili 56 za neke smijesne pare 700-800 eura
    mora da je imao neki feler
    Centimetarova ili Inacha?!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kod nas ispod 1000e mozes kupiti panasonic HD plazmu 42, 100Hz...sto je vrh za te pare...slika je toliko dobra da boli...ja bi ti to preporucio.

  15. #15
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zanzibar View Post
    kod nas ispod 1000e mozes kupiti panasonic HD plazmu 42, 100Hz...sto je vrh za te pare...slika je toliko dobra da boli...ja bi ti to preporucio.
    Pa upravo to,bolja slika od LCD,a jeftinije ispadne.Malo sam se raspitao za ove plazme,ta prica da su slabe je stara nekoliko godina,a oni su za to vrijeme mnogo unaprijedili tehnologiju.A i LCD ima isto odredjeni radni vijek,tako da mi se isto vata.

    @Sparco_CG:jesi li imao kakvih problema sa grijanjem,sa slikom,ili je dosta struju trosila?

  16. #16
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Centimetarova ili Inacha?!
    inca bre to je dzabe bilo svi su se krstili i pitali A STO JE OVAKO JEFTINO
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  17. #17
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Pa upravo to,bolja slika od LCD,a jeftinije ispadne.Malo sam se raspitao za ove plazme,ta prica da su slabe je stara nekoliko godina,a oni su za to vrijeme mnogo unaprijedili tehnologiju.A i LCD ima isto odredjeni radni vijek,tako da mi se isto vata.

    @Sparco_CG:jesi li imao kakvih problema sa grijanjem,sa slikom,ili je dosta struju trosila?
    razlika ti je u prosjeku do 50 radnih sati, u korist LCD-a a to je nista, tako da Plazmu kupi.

    Nisam imao nikakvih problema, ne grije se, radi perfektno, slika je ok na nase ove domace kanale znamo i sami da ne moze bit bog zna, jer nije hd tehnologija. kad gledam Satelitsku to je vec druga prica, ali HD sadrzaji su NO COMENT- pravo uzivanje. sad jos meracim dobar pioneer suround sistem i da imam uzivanje i u slici i u zvuku

    Philips, pioneer ili panasonic - od ova 3 koji god odaberes nisi pogrijesio, samo vidi karakteristike i odaberi onaj koji ti odgovara za tvoje potrebe a i dzep narawno
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  18. #18
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Znam Bugi,vrsio sam pretrage,ali me interesuje iskustvo nekoga sa ovog foruma.Bio sam danas da gledam neke u jednu nasu najpoznatiju prodavnicu i mogu ti rec da su dosta skupi.Npr Samsung 46 incha,kontrast 50 000:1 je 1500e,i to onaj iz 6-te generacije,a valjda ima i 9-ta generacija.A plazma Samsung PS50-A410(znaci 50 incha i kontrast 100 000:1)je 830e.Pa me interesuje da li bi mnogo pogrijesio ako bi uzeo plazmu?
    upravo model koji i ja planiram da uzmem, probao sam i HD na njega, a i dobro si mjesto izabrao, povoljniji je oko 100e u odnosu na tehnomarket i ostale
    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ne bi puno pogriješio. Plazma osim što više troši (struje) ima i neki svoj radni vijek - recimo 20.000 sati.
    Plazma se više grije pa se ne preporučuje gledanje na većoj blizini.
    Plazma ima problem sa "tečnošću" slike. Prebrze stvari ne prikauje kako trebaveć ostavlja takozvane duhove. Znači nije za povezivanje sa računarima jer njihhova statička slika može da je ošteti.

    Ako ti sve ovo smeta, a meni ne smeta kupovina plazme je logična stvar kod nas prevashodno zbog cijene.

    Inače gdje si gledao, mislim u kojim radnjama.
    ouch! Koliko dezinformacija! Kakvih crnih 20.000 radnih sati? Npr gorepomenuti 50" samsung je mislim deklarisan na 300.000, pa nek bude i trecina, to je 5x vise od toga sto ti pominjes. Sto se tice ostavljanja duhova, upravo obratno, LCD ima veeeelikih problema sa duhovima, odziv panela kod plazme je prakticno isti kao kod CRT televizora. I generalno, plazme daju bolju sliku, vec svi znaju da su najbolji TVi iz Pioneer Kuro serije, a to su striktno plazme, AFAIK.


    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Slaba ti je matematika,ako mu radi 15h dnevno kako rece onda to dodje 3.65 godina ili uzmi neka moze 4 godine,plus sto plazmi strasno pada kontrast sa vremenom...svakako ja bi uzeo neki lcd, slabiji mu je kontrast ali manje pada tokom vremena.mada stvar izbora
    slaba je tebi, Bugi je lupio cifru od 20.000 radnih sati I posle 100.000 radnih sati, ako mu padne kontrast na 50%, to je opet bolji kontrast nego kod ekvivalentnog LCDa
    Quote Originally Posted by swinger View Post
    cijena variraju najvise od toga da li je full hd ili ne , onda konrast i slicno . misim na ste dijagonale

    problem je sad veliki , kupit onaj koji nema full hd je greska a kupit sa njim je opet greska jer trenutno nijedan nas operater ne nudi hd sliku . ali ako imas x360 ili ps3 onda obavezno full
    1020 i 720 je velika azlika a oba su hd-e , jedan full drugi ne , a tek oni ispod ovog ,
    ko je iz budve u kablikgi ia luxtv ko njih na full pa vidis sta je razlika
    malo je TV operatera u svijetu koji daju 1080p signal, maltene na prste da ih prebrojis. Ako skidas serije i dokumentarce sa neta, vidjeces da je prakticno nemoguce naci nesto u 1080p, sve dok ne izadje na bluray diskovima :twist: A i razlika na panelima manjim od 50" je prakticno nepostojeca, sem ako se ne gleda sa metar. Da nisam sam probao, ne bih vjerovao (imam dosta filmova u 720p i 1080p, izgledaju prakticno isto). :monkey:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #19
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    upravo model koji i ja planiram da uzmem, probao sam i HD na njega, a i dobro si mjesto izabrao, povoljniji je oko 100e u odnosu na tehnomarket i ostale

    ouch! Koliko dezinformacija! Kakvih crnih 20.000 radnih sati? Npr gorepomenuti 50" samsung je mislim deklarisan na 300.000, pa nek bude i trecina, to je 5x vise od toga sto ti pominjes. Sto se tice ostavljanja duhova, upravo obratno, LCD ima veeeelikih problema sa duhovima, odziv panela kod plazme je prakticno isti kao kod CRT televizora. I generalno, plazme daju bolju sliku, vec svi znaju da su najbolji TVi iz Pioneer Kuro serije, a to su striktno plazme, AFAIK.



    slaba je tebi, Bugi je lupio cifru od 20.000 radnih sati I posle 100.000 radnih sati, ako mu padne kontrast na 50%, to je opet bolji kontrast nego kod ekvivalentnog LCDa


    malo je TV operatera u svijetu koji daju 1080p signal, maltene na prste da ih prebrojis. Ako skidas serije i dokumentarce sa neta, vidjeces da je prakticno nemoguce naci nesto u 1080p, sve dok ne izadje na bluray diskovima :twist: A i razlika na panelima manjim od 50" je prakticno nepostojeca, sem ako se ne gleda sa metar. Da nisam sam probao, ne bih vjerovao (imam dosta filmova u 720p i 1080p, izgledaju prakticno isto). :monkey:
    plazmin vek trajanja je 60000 sati iako po forumima kazu da treba prepoloviti a lcd ti 60000-80000 sati crna boja na plazmi je crna na lcd sivkasta po preporici cervisera (ne nasih) plazmu bi trebalo pripuniti svake 2-3 godine lcd ti sadrzi odredjen procenat zive ako ti to smeta plazma je osetljiva na udare i preporucuju montazu na zid kao stabilnu itd lcd mozes da koristis i kao monitor
    Last edited by spar; 22-05-09 at 09:44.
    smile if you fucked today

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    upravo model koji i ja planiram da uzmem, probao sam i HD na njega, a i dobro si mjesto izabrao, povoljniji je oko 100e u odnosu na tehnomarket i ostale

    ouch! Koliko dezinformacija! Kakvih crnih 20.000 radnih sati? Npr gorepomenuti 50" samsung je mislim deklarisan na 300.000, pa nek bude i trecina, to je 5x vise od toga sto ti pominjes. Sto se tice ostavljanja duhova, upravo obratno, LCD ima veeeelikih problema sa duhovima, odziv panela kod plazme je prakticno isti kao kod CRT televizora. I generalno, plazme daju bolju sliku, vec svi znaju da su najbolji TVi iz Pioneer Kuro serije, a to su striktno plazme, AFAIK.



    slaba je tebi, Bugi je lupio cifru od 20.000 radnih sati I posle 100.000 radnih sati, ako mu padne kontrast na 50%, to je opet bolji kontrast nego kod ekvivalentnog LCDa


    malo je TV operatera u svijetu koji daju 1080p signal, maltene na prste da ih prebrojis. Ako skidas serije i dokumentarce sa neta, vidjeces da je prakticno nemoguce naci nesto u 1080p, sve dok ne izadje na bluray diskovima :twist: A i razlika na panelima manjim od 50" je prakticno nepostojeca, sem ako se ne gleda sa metar. Da nisam sam probao, ne bih vjerovao (imam dosta filmova u 720p i 1080p, izgledaju prakticno isto). :monkey:
    1. Koji je to gorepomenuti samsung od 50"? Ja ne viđeh da je iko taj pomenuo
    2. Čovjek nije ni rekao koji je model od 46" (ne od 50") a ti već kažeš da ima 300.000 radnih sati. Samsung nove plazme imaju deklarisani radni vrijeme od 60.000 sati. Stariji modeli koji su za 800e imaju mnogo manju mogućnost rada. U svakom slučaju ja sam omanuo za 3x a ti za 6x što je duplo više. Inače ta plazma od 800 može 20.000 a onda kreće gubitak kvaliteta.
    3. Poslije 100.000 sati na toj plazmi od 46" ne da neće imati kontrast kao 50% LCD nego će imati jednu lijepu jednobojnu boju po ekranu.
    4. Ja nijesam ništa lupio. Makar ja imam karakteristike svih modela
    5. Koja je to model jeftiniji 100e u Tehnomax -u nego u Technomarketu?
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Inace pionir je prestao da proizvodi plazme, to procitah prije par mjeseci..a bili su vrh, i preskupi.
    Panasonic ti je najbolji izbor, ako hoces kvalitet..ako gledas cijenu samsung, ja imam samsung plazmu i zadovoljan sam.
    Za dijagonale 42inch + plazma, za manje lcd.
    Volim kad gledam dvd da imam vrhunsku sliku.

  22. #22
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spar View Post
    po preporici cervisera (ne nasih) plazmu bi trebalo pripuniti svake 2-3 godiner
    Ovo je jedna od najvecih lazavina koje su se prosule u javnost otkako se Plazma pojavila. Tacno je da je svaki plazmin piksel napunjen gasom ali nema te sile koja ce ih napunit, iz razloga sto su presitni!!!
    http://www.ercservice.com/learning/r...ng-plasma.html

  23. #23
    Join Date
    May 2008
    Posts
    279
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spar View Post
    plazmin vek trajanja je 60000 sati iako po forumima kazu da treba prepoloviti a lcd ti 60000-80000 sati crna boja na plazmi je crna na lcd sivkasta po preporici cervisera (ne nasih) plazmu bi trebalo pripuniti svake 2-3 godine lcd ti sadrzi odredjen procenat zive ako ti to smeta plazma je osetljiva na udare i preporucuju montazu na zid kao stabilnu itd lcd mozes da koristis i kao monitor

    e pa ti ces je 'pripunit'. to je jos jedna kao mnoge sa ovog topika narodska prica..

  24. #24
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ja bih preporucio da sacekas jos nekih pola godine do godinu, dok stignu i panu cijene LED TV (LCD sa LED pozadinskim osvjetljenjem), imace ljepsu sliku, zivopisnije boje, manju potrosnju, veci zivotni vijek...

  25. #25
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih neki ovakav trgovao.Panasonic,kontrast 2 miliona,traje 100 000 radnih sati,podesen za igrice.Cijena bez prevoza 1500 $,sto je nekih 1080e.Sto mislite?

    http://www.amazon.com/Panasonic-VIER...2984705&sr=8-1

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. lcd televizori
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 25
    Last Post: 09-02-08, 18:12
  2. LCD televizori (do 1000€)
    By James_Bond in forum Hardware
    Replies: 7
    Last Post: 30-03-07, 20:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •