Page 33 of 39 FirstFirst ... 23293031323334353637 ... LastLast
Results 801 to 825 of 968

Thread: TV prava

  1. #801
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,105
    Thanks Thanks Given 
    114
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Fudbal i ja manje gledam ali gledano iz tacke posmatraca, izgubiti spance a uzeti njemce koje su svakako imali svi preko Eurosporta i nije neki pogodak. Onda i ta kosarka, izgubili su ABA (da ne ulazimo u to kako) ali su je izgubili, predali su NBA. Velike teniske turnire svakako isprate javni emiteri i Eurosport, a sto se tog sporta tice mene licno ne interesuju turniri u Akapulko i Montreal, samo velika 4. Tako da opet, oce da pokazu da nam nude nesto bolje, a u sustini je samo losije..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    I ovdje a i u srbiju je SK "opozicija" a telekom "vlast". Euroliga je opet na SK a to je smiješno upoređivati sa aba ligom koju isto imaš na par domaćih stanica (recimo uzmeš srbijanski total b92 i rts dosta "domaćeg" sporta puštaju). Što se tiče NBA,vikendom za evropljane normalnom terminu je bilo par utakmica a za ovo ostalo čekati do 2 samo da počne utakmica,ja mislim da su slabo imali publike za to,zato su je i prepustili. Ima motogp F1 ko voli....šta znam meni je SK za sad u blagoj prednosti,za moj ukus.

  2. #802
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gentleman View Post
    I ovdje a i u srbiju je SK "opozicija" a telekom "vlast". Euroliga je opet na SK a to je smiješno upoređivati sa aba ligom koju isto imaš na par domaćih stanica (recimo uzmeš srbijanski total b92 i rts dosta "domaćeg" sporta puštaju). Što se tiče NBA,vikendom za evropljane normalnom terminu je bilo par utakmica a za ovo ostalo čekati do 2 samo da počne utakmica,ja mislim da su slabo imali publike za to,zato su je i prepustili. Ima motogp F1 ko voli....šta znam meni je SK za sad u blagoj prednosti,za moj ukus.
    Imam Total i ne planiram da ih mijenjam jer ih nisam uveo samo zbog SK, ali...
    Necu da uvodim srbijanski total i ta cuda. Iz moje perspektive sad treba da recem "jeeee" sto su njemci presli sa Eurosporta na SK?! ABA bih gleda zbog Mornara i Buducnosti, ne mogu jer su izgubili prava. LŠ po jedan meč nedjeljno?! ka da ga nema u ponudi. I varas se za NBA, itekako je pracena na sve ove prostore, a sigurno pracenija od NFL kojeg su zadrzali, a koji vuče iste pare..
    Za moje ukuse, bas su se srozali..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  3. #803
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    711
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Kako je lijepo kad imas i Arene i SK

  4. #804
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Nije prepustena NBA nego je arena dala bolju ponudu i uzela 3x bolji paket nego sto je SK imao... Jer SK dogodine kad izgubi spance vikendom od 20h nema sta da prenosi... Nezvanicno i portugalci ce na arenu


    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  5. #805
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Gasi SK, sve im uzese.
    Mada ja ni nemam kablovsku, ali ovo sprdanje sa korisnicima ka' kod nas da moras da biras ili-ili, silki racq na nas ko stigne.
    Forever young, i want to be forever young

  6. #806
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Ali cinjenica niko u svjet nema ovoliko sporta kao mi na arenu i sk

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  7. #807
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Moguce, pretpostavljam da su satelitske i ine konekcije tvoja uza specijalnost :-)
    Ne znam sta podrazumjevas pod svijet, ali evo u regionu cini mi se da u BIH operateri imaju i SK i Arene, tako da su oni odma bolji od nas po tom pitanju, i Hr isto, za Srbiju nisam siguran je li ih regulatorna agencija prisilila da djele kanale, cini mi se da jeste i tamo, jedino se sa nama sprdaju ka sa malom djecom.
    Mislim i da je Alb bolja po tom pitanju.
    Cini mi se da i Bein Sport nema sta ne prenosi od svih tih jacih liga i sampionata, zavisi iz koje regije se uzima paket.
    Forever young, i want to be forever young

  8. #808
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    NBA je prepustena Areni i ljudi u United grupi su slavili kad su uspjeli da se rijese tog partnerstva, silom prilika tu info cuh. A nedje se pisalo ovdje, neko ce se i sjetit, da malo ko ima para koliko United grupa ima. Ne znam dje ce im racunica sa svim ovim potezima, da prenose NFL, Formulu, 250 i 500 tenis turnire i eto te engleze koji se jedino u kontinuitetu masovnije prate..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  9. #809
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Moguce, pretpostavljam da su satelitske i ine konekcije tvoja uza specijalnost :-)
    Ne znam sta podrazumjevas pod svijet, ali evo u regionu cini mi se da u BIH operateri imaju i SK i Arene, tako da su oni odma bolji od nas po tom pitanju, i Hr isto, za Srbiju nisam siguran je li ih regulatorna agencija prisilila da djele kanale, cini mi se da jeste i tamo, jedino se sa nama sprdaju ka sa malom djecom.
    Mislim i da je Alb bolja po tom pitanju.
    Cini mi se da i Bein Sport nema sta ne prenosi od svih tih jacih liga i sampionata, zavisi iz koje regije se uzima paket.
    U bih je regulatorna uslovila ili djelite ili gasimo sve... Ostatak exyu podrucja je kao kod nas ili ili... Evo startuje i arena sport slovenija.
    Bein prenosi dosta jakih liga ali nadji mi zemlju gdje pored liga petice, nba, nfl, f1 imas lige ceske, madjarske, juzne koreje(arena) bjelorusije, albanije, estonije, swedske, danske(sk) uz svo duzno postovanje ovim ligama ali malo previse zar ne?

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  10. #810
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    NBA je prepustena Areni i ljudi u United grupi su slavili kad su uspjeli da se rijese tog partnerstva, silom prilika tu info cuh. A nedje se pisalo ovdje, neko ce se i sjetit, da malo ko ima para koliko United grupa ima. Ne znam dje ce im racunica sa svim ovim potezima, da prenose NFL, Formulu, 250 i 500 tenis turnire i eto te engleze koji se jedino u kontinuitetu masovnije prate..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    United grupa je ucestovala na tenderu za nba tako da ta prica ne pije vodu sad kad su je izgubili su price tog tipa i nije gledana bila pustili smo je itd...

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  11. #811
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Evo npr. HR Telekom ima i Arene i SK :-)

    closest open gas station to me right now

    Forever young, i want to be forever young

  12. #812
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Slabo ima ljubitelja sporta, vise je onih koji prate zadrugu i slicne gluposti.

    Za one prave ljubitelje sporta (kojima nije problem - da izdvoje koji euro mjesecno za neke dodatne usluge, satelitska ili iptv),
    ima pregrst sportskih vrhunskih kanala.

    Imate sky sport seria A i sky sport uno hd - za prenose italijanske lige.
    Na sky sport uno idu i prenosi lige sampiona, formula 1, moto gp - uz top strucne konsultante.

    Za Bundesligu imaju sky bundesliga kanali.
    Za spansku ligu - movistar la liga hd i la liga hd kanal.

    Portugalci imaju 10-12 sjajnih sportskih kanala. (na sportv kanalima pratite cijelu portugalsku ligu)
    Match Premiere HD - poseban kanal koji daje prenose kompletne ruske fudbalske lige.

    Itd...

    To kombinujete sa nekim od domacih provajdera i milina za ljubitelje sporta.

  13. #813
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    711
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Slabo ima ljubitelja sporta, vise je onih koji prate zadrugu i slicne gluposti.

    Za one prave ljubitelje sporta (kojima nije problem - da izdvoje koji euro mjesecno za neke dodatne usluge, satelitska ili iptv),
    ima pregrst sportskih vrhunskih kanala.

    Imate sky sport seria A i sky sport uno hd - za prenose italijanske lige.
    Na sky sport uno idu i prenosi lige sampiona, formula 1, moto gp - uz top strucne konsultante.

    Za Bundesligu imaju sky bundesliga kanali.
    Za spansku ligu - movistar la liga hd i la liga hd kanal.

    Portugalci imaju 10-12 sjajnih sportskih kanala. (na sportv kanalima pratite cijelu portugalsku ligu)
    Match Premiere HD - poseban kanal koji daje prenose kompletne ruske fudbalske lige.

    Itd...

    To kombinujete sa nekim od domacih provajdera i milina za ljubitelje sporta.
    S tim tim mozda, ali mozda 10% ljudi zna za iptv...a od tih 10% opet malo je onih koji ce koristiti taj isti iptv...ne zele ljudi da zavise od interneta i od toga koliko je dobra lista i slicno

  14. #814
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    NBA je prepustena Areni i ljudi u United grupi su slavili kad su uspjeli da se rijese tog partnerstva, silom prilika tu info cuh. A nedje se pisalo ovdje, neko ce se i sjetit, da malo ko ima para koliko United grupa ima. Ne znam dje ce im racunica sa svim ovim potezima, da prenose NFL, Formulu, 250 i 500 tenis turnire i eto te engleze koji se jedino u kontinuitetu masovnije prate..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    Ahahahha top cus da se rijese partnerstva. Ne moze ih niko nacerati da produze nesto kad nece, e zamisli ti te izgovore. Slabo gledana sigurno, ali da su mogli zadrzali bi je. Sport se slabo gleda to je fakat...

    Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk

  15. #815
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Da, slabo ljudi da znaju i za satelitsku i za iptv.
    Oni obicno koji i znaju, koriste pogotovo kada je iptv razne lose liste (takvih je 99% lista)

    Sada za utakmice njemacke koje idu danas, recimo pored eurosporta 2 HD, a taj kanal vecina ima kod operatera, oni koji zele jos dodatno da prate - mogu recimo pratiti multiprenos (sve utakmice koje se igraju u 15:30h) na sky sport uno hd, sky bundesliga 1 hd i ote sport 1 hd.

    Meni recimo ne treba hiljade kanala, ovo sto imam je vrhunskog kvaliteta (vise sada pratim iptv nego satelitsku)
    Kvalitet slike top, nema kasnjenja slike u odnosu na satelit (kao kod 99% onih losih lista sto vecina koristi. Cak sta vise za par sekundi bude i brza u odnosu na neki kanal na satelitu, evo recimo upravo sada kad uporedim par sportskih kanala iz liste sa eurosport 2 hd na totalu, prenos njemacke lige na eursport 2 kasni par sekundi u odnosu na te kanale) mogu upravljati sa audio i titlovima ako kanal to ima, na nekim kanalima ima tv arhiva, a to znaci mogu pogledati par dana unazad ako se nesto propustilo. Moja preporuka - samo Mag resiveri ko hoce vrhunski kvalitet za iptv.

  16. #816
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Baci SK ako izgube Spance.

    A sto se tice NBA, mislim da je bila mala gledanost, ali je Arena bas jako ulecela u NBA, pa cini mi se imaju 5-8 prenosa svake nedelje, sto je realno dosta.

  17. #817
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Dok je Eona,meni je top. Imam mtel,eon ima sk.
    Mada mislim da bi nasa radio difuzija trebala da ih pritisne,al mi smo malo trziste na ex yu prostoru,pa mogu da nas muzu ko ovce.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  18. #818
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Ahahahha top cus da se rijese partnerstva. Ne moze ih niko nacerati da produze nesto kad nece, e zamisli ti te izgovore. Slabo gledana sigurno, ali da su mogli zadrzali bi je. Sport se slabo gleda to je fakat...

    Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
    Na nacin kako su oni prenosili NBA bolje da nisu a ljubitelji SK ne mogu da podnesu da je arena nesto im uzela pa izgovora koliko oces. Gleda se sport dosta mozda manje nego prije ali se gleda...
    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Baci SK ako izgube Spance.

    A sto se tice NBA, mislim da je bila mala gledanost, ali je Arena bas jako ulecela u NBA, pa cini mi se imaju 5-8 prenosa svake nedelje, sto je realno dosta.
    Od sezone 2021 spanci su na areni sledecih 5 sezona
    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Dok je Eona,meni je top. Imam mtel,eon ima sk.
    Mada mislim da bi nasa radio difuzija trebala da ih pritisne,al mi smo malo trziste na ex yu prostoru,pa mogu da nas muzu ko ovce.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Kad rijese to u Srbiji mozda bude i kod nas a s obzriom da je to tamo rat vlasti(arena) i opozicije(united media) tesko u skorije da ce rijesiti

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  19. #819
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Ahahahha top cus da se rijese partnerstva. Ne moze ih niko nacerati da produze nesto kad nece, e zamisli ti te izgovore. Slabo gledana sigurno, ali da su mogli zadrzali bi je. Sport se slabo gleda to je fakat...

    Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
    Zvucalo je i dalje mi zvuci nerealno ali je tako. Oni su potpisali ugovor sa NBA na dva meca nedjeljno za bas masne pare. Sa ta dva meca nisu uspjeli da privuku konstantnu gledanost jer sto su dva meca kad ih se u NBA za nedjelju odigra 30x vise, a finansijski je bas izdvajanje. Zato su odradili "skip" na produzenje i bili srecni zbog toga.

    Evo vidis da gube i spance, pa je li im i tu slaba gledanost? Nidje veze..

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    Last edited by Manu; 07-06-20 at 08:49.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  20. #820
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    711
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Samo neka se oni kolju izmedju sebe, bice viss sporta za nas...vise volim SK, ali bez Spanaca su uhhh, bas oslabili

  21. #821
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Iako su rekli da nece vise davati fudbal ali kako je discovery networks nosilac prava, norveska prva liga na Eurosportu

    https://www.eurosport.com/football/e...89/story.shtml

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  22. #822
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Ruska premier liga od 19 juna na sk
    Meksikanci i brazilci na areni

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  23. #823
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Od ove jeseni portugalci na arenisport, spanci od naredne sezone, liga evrope i liga šampiona od sledeće sezone samo na areni, rts i sportklub nece imati vise onaj jedan mec nedeljno

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  24. #824
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Pih, moram mijenjat kablovsku..

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  25. #825
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Od ove jeseni portugalci na arenisport, spanci od naredne sezone, liga evrope i liga šampiona od sledeće sezone samo na areni, rts i sportklub nece imati vise onaj jedan mec nedeljno

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Meksikanci, brazilci, madjari, njih si zaboravio

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

Page 33 of 39 FirstFirst ... 23293031323334353637 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prava stvar ?
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 64
    Last Post: 25-03-08, 14:34
  2. Ljudska prava
    By sinisam in forum Politika generalno
    Replies: 62
    Last Post: 23-03-08, 12:02
  3. Prava
    By funestis in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 08-12-06, 00:00
  4. Prava Podjela
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 15
    Last Post: 01-04-05, 01:10
  5. Ljudska prava
    By flash in forum Religija i filozofija
    Replies: 55
    Last Post: 12-03-05, 18:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •