Quote Originally Posted by Manu View Post
Fudbal i ja manje gledam ali gledano iz tacke posmatraca, izgubiti spance a uzeti njemce koje su svakako imali svi preko Eurosporta i nije neki pogodak. Onda i ta kosarka, izgubili su ABA (da ne ulazimo u to kako) ali su je izgubili, predali su NBA. Velike teniske turnire svakako isprate javni emiteri i Eurosport, a sto se tog sporta tice mene licno ne interesuju turniri u Akapulko i Montreal, samo velika 4. Tako da opet, oce da pokazu da nam nude nesto bolje, a u sustini je samo losije..

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
I ovdje a i u srbiju je SK "opozicija" a telekom "vlast". Euroliga je opet na SK a to je smiješno upoređivati sa aba ligom koju isto imaš na par domaćih stanica (recimo uzmeš srbijanski total b92 i rts dosta "domaćeg" sporta puštaju). Što se tiče NBA,vikendom za evropljane normalnom terminu je bilo par utakmica a za ovo ostalo čekati do 2 samo da počne utakmica,ja mislim da su slabo imali publike za to,zato su je i prepustili. Ima motogp F1 ko voli....šta znam meni je SK za sad u blagoj prednosti,za moj ukus.