Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 98

Thread: ... Biseri u slikama ...

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up ... Biseri u slikama ...

    "Boka izgleda kao gomila velikih bisera, koje niko ne može ukrasti, jer su toliko veliki da se ne mogu sakriti."
    Rekao je Bajron o Boki....ajmo ljudi kroz slike da sakupimo te bisere ovdje
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    "Boka izgleda kao gomila velikih bisera, koje niko ne može ukrasti, jer su toliko veliki da se ne mogu sakriti."
    Rekao je Bajron o Boki....ajmo ljudi kroz slike da sakupimo te bisere ovdje
    cekaj dok slikam sva ona silna smetlista kroz kotorsko-risanski zaliv da se vidi pravi biser jadrana
    smile if you fucked today

  3. #3
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    montenegro
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spar View Post
    cekaj dok slikam sva ona silna smetlista kroz kotorsko-risanski zaliv da se vidi pravi biser jadrana
    a nemoj tako,zar ne vidis da se situacija popravlja iz dana u dan...uvedena su dezurstva radnika komunalnog preduzeca,mogu se vidjeti u svako doba po ulicama kako ciste,cak ciste pijesak sa asvalta.

    sredjene su zelene povrsine..posebno mi drago preko puta urca sto se vise dzipovi ne mogu parkirati na travnjaku...(da ustede 3 €)

  4. #4
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    montenegro
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gradski sat svjetluca u novogodisnjoj noci


  5. #5
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    montenegro
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mjesecinom obasjane zidine starog grada ,kao i zvonici rkve Sv.Tripuna


  6. #6
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by andjela pizelly View Post
    a nemoj tako,zar ne vidis da se situacija popravlja iz dana u dan...uvedena su dezurstva radnika komunalnog preduzeca,mogu se vidjeti u svako doba po ulicama kako ciste,cak ciste pijesak sa asvalta.

    sredjene su zelene povrsine..posebno mi drago preko puta urca sto se vise dzipovi ne mogu parkirati na travnjaku...(da ustede 3 €)
    podji do veriga,kod vrulje u risnu, kod vrulje iza drazinog vrta,rt iza drazinog vrta,100m iza vrulje kod drazinog vrta,rt ispred perasta ponte iza perasta ako hoces jos umorih se nabrajajuci kad slikam postavicu to na sajt a ti samo nemoj reci da ovo nije u boki crnoj nevesti jadrana a o podmorju necu ni da pricam osedelibi odmah
    smile if you fucked today

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spar View Post
    podji do veriga,kod vrulje u risnu, kod vrulje iza drazinog vrta,rt iza drazinog vrta,100m iza vrulje kod drazinog vrta,rt ispred perasta ponte iza perasta ako hoces jos umorih se nabrajajuci kad slikam postavicu to na sajt a ti samo nemoj reci da ovo nije u boki crnoj nevesti jadrana a o podmorju necu ni da pricam osedelibi odmah
    A ostavi mi drazin vrt vraze jedan Zivim tamo i niko koliko sami mjestani nije kriv! Znaci odreda istresaju smece tamo,Rus koji gradi apartmane u naselju je napravio opste ****** i mora nedje taj krsh da ukloni i on dje ce svako malo kamionom u more fukara jedna.
    Da ne pominjemo koji je poremecaj nastao pravljenjem uzgajalista musalja pored Pavlove rijeke...ili oces mozda da pricamo o tome kako moji "dragi" komsije svake nove godine i bozica gume pale na svim gore navedenim mjestima...jer ej treba se toga rijesiti pa sto priroda ispasta i nasa pluca nikom nista.Svadjaj se u komsiluku s ljudima s kojima si svakodnevno nauci ih kulturi. Ova tema i jeste odje radi te svijesti koliko ljepote imamo i koliko treba sramota da nas bude sto to ne umijemo da cuvamo.Ne trebas nama casove kulture da drzis nego s onim s kim pijes kafu,popodne setas pa baci plasticnu kesu i flasu jer je lijen da ih nosi do sledece korpe.Odje je to jasno i ocigledno...Daj u slikama da vidimo sto imamo i da se dobro postide pojedini koji ono cime treba da se ponose narusavaju:!:
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  8. #8
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Ništa je to sve spram leta iznad Boke. Ta ljepota se riječiam opisati ne može...nijesam neka jako emotivna osoba ali od ljepote su mi suze pošle.
    Šteta što se to ne može slkati..

  9. #9
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ništa je to sve spram leta iznad Boke. Ta ljepota se riječiam opisati ne može...nijesam neka jako emotivna osoba ali od ljepote su mi suze pošle.
    Šteta što se to ne može slkati..
    i sa satelita sve idila a dole piiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gle smrada i smeca a tek mirisa kanalizacije pa tek kad te ubedjuju da to nije kanalizacija na plazi a mi menjali slomljenu cev ispod vode uhhhhhhhhhhhhhhh...............:mad:
    smile if you fucked today

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ništa je to sve spram leta iznad Boke. Ta ljepota se riječiam opisati ne može...nijesam neka jako emotivna osoba ali od ljepote su mi suze pošle.
    Šteta što se to ne može slkati..

    montenegrina nema ljepse stvari od naseg leptirica

    Quote Originally Posted by spar View Post
    i sa satelita sve idila a dole piiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gle smrada i smeca a tek mirisa kanalizacije pa tek kad te ubedjuju da to nije kanalizacija na plazi a mi menjali slomljenu cev ispod vode uhhhhhhhhhhhhhhh...............:mad:
    Koliko bi ti bio korisniji da tu negativnu energiju kanalises na akciju,okupis drustvo s kojim imas obicaj pivo da ispijas ili slicno i zavrnete rukave pa i organizaciju ekolosku registrujte sto da ne pa cistite i druge cete za sobom aktivirat.... najlakse je prstom upirat u problem al malo je hrabrih da isti pokrenu s mrtve tacke. Vjeruj mi nisi svjestan koliki je problem do prije godinu dana bio naci lica koja bi radila u JKP jer svima je to ispod casti svi pokondireni a maxeee...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  11. #11
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    montenegrina nema ljepse stvari od naseg leptirica



    Koliko bi ti bio korisniji da tu negativnu energiju kanalises na akciju,okupis drustvo s kojim imas obicaj pivo da ispijas ili slicno i zavrnete rukave pa i organizaciju ekolosku registrujte sto da ne pa cistite i druge cete za sobom aktivirat.... najlakse je prstom upirat u problem al malo je hrabrih da isti pokrenu s mrtve tacke. Vjeruj mi nisi svjestan koliki je problem do prije godinu dana bio naci lica koja bi radila u JKP jer svima je to ispod casti svi pokondireni a maxeee...
    ne fantaziraj i pre su bile akcije ciscenja ja sam ucestvovao u ciscenju podmorja pa znas sta je bilo posle ciscenja jos vise smeca dzabe ti je to kad su dodjosi navikli tako da zive oni to hoce da nametnu i domacima to ti je nivo kulture a kad uvatim malo vremena postavicu svoje fotografije pa se jeziti do mile volje a boka nije vise nevjesta jadrana ona je sada baba jadrana a ovo u vezi komunalaca na jednu stranu ciste na drugu prljaju (svojim ocima sam video kako masinu za ciscenje puta prazne na rt-u iza drazinog vrta u more sta o tome reci)
    Last edited by spar; 07-05-09 at 08:30.
    smile if you fucked today

  12. #12
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    montenegro
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spar View Post
    podji do veriga,kod vrulje u risnu, kod vrulje iza drazinog vrta,rt iza drazinog vrta,100m iza vrulje kod drazinog vrta,rt ispred perasta ponte iza perasta ako hoces jos umorih se nabrajajuci kad slikam postavicu to na sajt a ti samo nemoj reci da ovo nije u boki crnoj nevesti jadrana a o podmorju necu ni da pricam osedelibi odmah
    a polako nemoze se sve odjednom stici,preko noci..nova postava je u JKP stigla prije dva mjeseca,e josh zaboravih,razlicite su nadleznosti za razne djelove opstine,tu bas neznam tacno ko je za sto,samo znam da ima vise odgovornih,JKP,direkcija za uredjenje prostora i crnagora putevi,e sad to treba prozvati,svakog za svoj dio posla,a ja sad bas neznam ko je za sto odgovoran,a kod nas ti je ono,brigo moja ,predji na drugoga,sto jest jest

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    niko koliko sami mjestani nije kriv!
    a sto rec tek na ovu temu...prij nekoliko su neke osobe pobacale 12 kontejnera u more u dobroti,pa polomili klupe na setalistu u dobroti..itd,itd...a tek o trgovcima da ne govorimo..pobacali mi neki dan kod kamelije,kutije od pristigle robe po kolima..jedva sam kola izvukla iz smeca
    Last edited by andjela pizelly; 13-05-09 at 21:37.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ne treba nama nova postava u jkp promenilo ih se dosta i sve ista prica posle vikenda postavljam slike babe jadrana neka se barem po netu vidi a normalno i turisti koji nameravaju da dodju pa neka razmisle pre dolaska ako uopste i imaju nameru posle mnogih dogodovstina da uopste i dolaze a izandjala radnicka evropa dodje i prodje ne vide oni nista jedva se i po ulici krecu
    smile if you fucked today

  14. #14
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    montenegro
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh sto si ti neki namcor...

    ljepota je u ocima koje gledaju...

  15. #15
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default turisticka ponuda kotora ili BOKA KROZ SLIKE

    :joint:evo ponude ne vidi se sve jer kako su kopali za cevi svu zemlju i kamen su survali u more i zatrpali divne male kamene plazice kad budem imao vise vremena sledi ŠOK
    OVO NEMA NIĐE VILDE BLJUTYYYYYYYYYYYYYY
    Last edited by spar; 10-06-09 at 19:12.
    smile if you fucked today

  16. #16
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    montenegro
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Komunalci danju sade, vandali noću uništavaju

    29. 05 - Iako kotorsko Kominalno preduzeće nastoji da svakodnevno, novim zasadima poveća kapacitete zelenih površina i oplemeni gradske prostore, kao na potezu od kontakt zone do robne kuće "Ela" u Dobroti, gdje je zasađeno sezonsko cvijeće, umjesto očekivane podrške građana često se dešava, naročito kod Centra za kulturu da novi zasadi preko noći nestanu.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by andjela pizelly View Post
    Komunalci danju sade, vandali noću uništavaju

    29. 05 - Iako kotorsko Kominalno preduzeće nastoji da svakodnevno, novim zasadima poveća kapacitete zelenih površina i oplemeni gradske prostore, kao na potezu od kontakt zone do robne kuće "Ela" u Dobroti, gdje je zasađeno sezonsko cvijeće, umjesto očekivane podrške građana često se dešava, naročito kod Centra za kulturu da novi zasadi preko noći nestanu.
    skup rasad a ekonomska kriza................xixixixi
    smile if you fucked today

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Maccom po glavi!
    Open your minD

  19. #19
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prelijepi perast


  20. #20
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    a evo malo iz 1880
    smile if you fucked today

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Svake noci svakog dana ...mila Boko ja te sanjam...









    Last edited by vikky; 05-02-11 at 10:46.
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  22. #22
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default








  23. #23
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    steta sto se maka ovaj stab dps-a

  24. #24
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    generalštab


  25. #25
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a što je ovo
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 16:38
  2. 123.rs - svet u slikama!
    By boohoohooo in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 1
    Last Post: 03-04-09, 11:59
  3. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 03:01
  4. biser decenije!!!?
    By pa$a milet in forum Muzika
    Replies: 5
    Last Post: 10-07-04, 18:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •