Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 154

Thread: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA, 123. "veciti derbi"

  1. #26
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja imam neki osjećam da ćemo mi ako ne dobijemo ono sigurno remi da izvučemo...
    Nemam pojma.. nisam ni ja nešto zagrijan za derbi, ali idem da se malo izvičem i da prebijem 10 grobara...
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog
    To i ja prvi put na ovom forumu cujem!Moze li ko objasnit
    kako je nastao nickname? 8)
    vrlo prosto, nadimak su mu dali clanovi Juznog Fronta posle nekoliko izjava Vermeza da mu je "1:0 najdrazi rezultat" + nekoliko taktickih zamisli i niz meceva bez gola u pripremnom periodu... Tako je ostalo i do danas... mislim, Trapatoni, a ne mecevi bez golova... 8)

  3. #28
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Hm... ocigledno da oko ovog derbija nije euforija kao kod proslih... mislim da ce se zavrshiti pobjedom partizana

  4. #29
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislim isto sto i Lennox bice 1:1.

  5. #30
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogomi mi sve mirise na 0:0,i bice jos gori derbi od onih od proletos.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa sta reci o predstojecoj svetkovini naseg fudbala, vi ste favoriti (kao), mada po mom misljenju i niste, jer predhodni rezultati voljenog nam kluba su nastali sticajem nekih drugih okolnosti, a koje nemaju veze sa vama :P ! Mislim da imamo solidnu ekipu, svakako ne neki dream -team, ali tim koji moze dobiti ili eventualno odigrati nerjeseno sa komsijama! Basta, Bosko Jankovic, Kovacevic, Markovic, igraju u dobroj formi, tu su jos i Zigic i Pantelic, dok nam je odbrana najgori dio tima, ali ni komsijama napad ne funkcionise najbolje... Slozio bi se da ce ovaj derbi biti sigurno zanimljiviji od predhodna dva (ne moze biti gori nikako)... sve u svemu ocekujem 4+ u golovima, i rezultat 2:2, 2:3!

    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Ajde mi recite od kojihb igraca ocekujete najvise iz svoje ekipe i kojih se najvise plasite...
    Ja licno kao sto sam rekao od Petrovica i mozda Simona.. a najvise se plasim Zigica... kljuse ce 100% protiv nas da se razigra
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Partizan:

    najvise ocekujem: Pjer Boja - Kamerunac je silno motivisan da najzad zvezdi smjesti gol, pogotovo poslije nekih prozivki sa Vidicem... U odlicnoj je formi, pravi je razarac, sigurno u ovom sastavu zvezde ne postoji igrac koji moze da ga cuva i ako bude dobijao valjane lopte, bice svega... Ne mora gol da uvali, ako bude krcio put kroz odbranu kako umije, moze i bilo ko da bude strijelac...

    Zoran Mirkovic, Albert Nadj - od njih se ocekuje da iskustvom zadrze nivo agresivnosti na terenu, ako budu igrali kao do sada, bice do jaja...

    adut iz sijenke - Petrovic, Radonjic... mladi igraci koji cekaju svojih 5 minuta na derbiju... Radonja nije igrao prosle sezone ni u prvenstvu ni kupu i bila bi katastrofa da ga ne pusti ni na ovom derbiju, makar poluvrijeme...

    Zvezda - najvise se plasim spiceva Zigica i Pantelica... Zirafu je tesko cuvati u skoku, pogotovo ako bude imao prave lopte, a od ove budale se nikad ne zna sta ce uraditi, mnogo je talican...

    od ostalih se ne plasim, ne znam od koga bih i mogao... A prvi put u zivotu vidim nasu veliku sansu u zvezdinoj ocajnoj odbrani, kojoj je Duduk Dudic najbolji igrac...

  9. #34
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Quote Originally Posted by Tha_Maddog
    To i ja prvi put na ovom forumu cujem!Moze li ko objasnit
    kako je nastao nickname? 8)
    vrlo prosto, nadimak su mu dali clanovi Juznog Fronta posle nekoliko izjava Vermeza da mu je "1:0 najdrazi rezultat" + nekoliko taktickih zamisli i niz meceva bez gola u pripremnom periodu... Tako je ostalo i do danas... mislim, Trapatoni, a ne mecevi bez golova... 8)
    Thankz 4 da info...Inace,nisam kladionicar,ali t(r)ipujem na 2-1 za Zvezdu... 8)

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Adut iz sijenke - Petrovic, Radonjic... mladi igraci koji cekaju svojih 5 minuta na derbiju... Radonja nije igrao prosle sezone ni u prvenstvu ni kupu i bila bi katastrofa da ga ne pusti ni na ovom derbiju, makar poluvrijeme...
    Opet ponavljam, Radonju treba da stavi od prvog minuta. Cini mi se da je prvi strijelac lige i ne shvatam zasto nece da ga stavi u prvi tim? O Petrovicu ne znam nista. Jel on dosao iz omladinskog pogona?

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne brate, Branimir Petrovic je dosao iz Zete zajedno sa Nenadom Brnovicem... "Petar" je isto bio mladi reprezentativac, bio je u Njemackoj na EP, ali ga Pizon nije ubacivao u igru iz nepoznatih razloga, jer je Petrovic odigrao cijele kvalifikacije... Odlican je igrac, sjajan tehnicar, jak na lopti, dribler... inace, iz Uzica je (da ne pomislis da je iz Golubovaca)...

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    OK. Hvala na informaciji. Sad mi je poznato ime, citao sam negdje u novine, ali ga nikad nisam gledao kako igra.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni se nekako prispava cim cujem rijec derbi. nista ove godine, a zamislite da nas iznenade pa bude golova masu? :P
    +382 67 607 665

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ocekujem dosta od Sajmona, ali isto tako mislim da je on igrac koji moze najvise da uprska... Ako Mirkovic i Nadj budu igrali kao sto znaju, nece biti problema, mada je Zigic uvijek opasan u ovakvim utakmicama, a ni ovaj Jankovic nije los...

    U svakom slucaju, ne mislim da smo u nekoj velikoj prednosti (ako uopste jesmo), ali nadam se bar minimalnoj pobjedi... Recimo, 2-1... :wink:
    vaj daz maj hart fil sou bed

  15. #40
    big giant head Guest

    Default

    chovjek odluke ce biti,ako ima imalo pravde u ovome svijetu-purke stojanovic...kako on vjerovatno nece igrati,a pantelic je u dobroj formi,pantelic ce vjerovatno dati gol.mada je vrijeme da se i zhigic raspuca.boska jankovica ne treba zaboraviti.kao ni batu mirkovica koji ce dobiti crveni u 39. minutu
    iz partizana me jedino strah boye,stvarno je dobar igrach.i ivan tomic je strashan ali ne znam u kakvoj je formi.

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najvise ocekujem od zigica,da ga prosere kad najvise treba iako nema ko loptu da mu nabaci...
    ne znam od koga ovamo da se plasim...mozda od radonjica da nabode neku frljoku...boja definitivno bi mogao da nam bude koban...

  17. #42
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head
    chovjek odluke ce biti,ako ima imalo pravde u ovome svijetu-purke stojanovic...
    I ja bi to najvi$e volio vjeruj mi...ali sumnjam da ce uci
    uop$te,mozda 15ak min. pred kraj ako bude imao srece! On & Ziga su
    stra$ni napadaci,Pantelic moze samo klupu da grije pored njih... 8)

  18. #43
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    Ajde mi recite od kojihb igraca ocekujete najvise iz svoje ekipe i kojih se najvise plasite...
    Ja licno kao sto sam rekao od Petrovica i mozda Simona.. a najvise se plasim Zigica... kljuse ce 100% protiv nas da se razigra
    Pjer Boja Od njega ocekujem najbolju partiju, jer je derbi sa Zvezdom prava prilika za njega da se dokaze evropi kao igrac...
    Simon Vukcevic Ocekujem partiju kao protiv mlade selekcije San Marina (gol, asistenciju), veliko zalaganje i malo manje individualnih akcija
    Ivica Kralj Da im odbrani sve moguce

    TOLIKO !

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja jedino shto bih volio da vidim to je da u shpicu zaigraju Boya i Radonjic jer josh nisu igrali taj derbi , ali za Srdjana sam ubijedjen da bi odlichno odigrao na utakmici jer on voli te velike utakmice i zheljan je dokazivanja !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bg, Nk
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad su prodaje karata? Jesu li vec pocele? Kolika je cijena karte za istok/zapad? Dako ozdravim pa da odem :P mada oticu i ovako bolestan ako se ne smorim nesto nije mi vishe daleko :P tacnije skoknucu do stadiJona.

    Forzzza Juvee pardon Forzzza Partizan dobijamo nema nam ilica!
    /me rulZ © ®

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskuliraste me za onaj predlog... Nema veze.
    Ne moze Simon da igra drugog spica nikako. Vidjeli smo protiv Dinama da ne umije da da gol. On treba da igra na sredini, da sutira sa distance. To najbolje zna da radi.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    800 din zapad
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #48
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    Ajde mi recite od kojihb igraca ocekujete najvise iz svoje ekipe i kojih se najvise plasite...
    Ja licno kao sto sam rekao od Petrovica i mozda Simona.. a najvise se plasim Zigica... kljuse ce 100% protiv nas da se razigra

    Sto se mene tice navise ocekujem od Zigica,jer mi se cini da ce on biti veoma doar u subotu,imam osecaj da ce dati gol.
    E sad volio bi ako je ikako moguce da umesto pantelica pred kraj zaigra purke,jer je covek tako srecan da ga oce gol u zadnjim minutima to valjda svi znate koliko ih je dao u zadnji minut.

    A sto se tice Patlidzana,nemam pojma da igra ilic bojao bi se njega a posto ne igra onda jedini koeg se malo plasim je nadz.....
    A sto se tice ostalih samo nek su mi zdravo(moje misljenji)
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  24. #49
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Genius
    Kad su prodaje karata? Jesu li vec pocele? Kolika je cijena karte za istok/zapad? Dako ozdravim pa da odem :P mada oticu i ovako bolestan ako se ne smorim nesto nije mi vishe daleko :P tacnije skoknucu do stadiJona.

    Forzzza Juvee pardon Forzzza Partizan dobijamo nema nam ilica!
    Karte su pocele jos u ponedeljak da se prodaju,neznam tacno cenu.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  25. #50
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    labyrinth
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    2-0 za valjak jer vrijeme je vise,a Boja moze da bude Man of the Match.Pa drzite se cergari dobro stize Front! Mi smo Grobari bez kuce,kola,kesa.....
    BLACK OR WHITE?DARK OR LIGHT?SURRENDER OR FIGHT?MAN WITHOUT A FACE LOST IN SPACE!!!

Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •