Page 4 of 13 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 308

Thread: Pleme Three Friday Parties - 10th anniversary

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ///Classified///
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da je odlicna lokacija!
    Mnogo prakticnija i bezbjednija od Skalina ... Iako nije ljepsa.

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro ajde... Ne bechkajte i ne kochkajte mi se odma'... S obzirom da kumujem u subotu, meni izuzetnom milom i dragom chovjeku, a i neko ce "momachko" da pa'ne u ovi petak, vjerovatno na tog Timewriter-a, pa iz toga proizilazi da sam iiiiizuzetno raspolozen, s toga ce ovi 40-godishnji chikica da VE chasti i sa josh nechim nocas... Za sve one koji vole burgijanje i chekicanje... Nisu Nemci al' jesu Englezi (shto je josh gora nacija, jelte)... Relativno nova Engleska etiketa Dyami Records, chovek se potpisuje kao Torro Remote a ovo su 2 njegove stvarchice sa Prog Ep-a... Uzivajte...
    http://rapidshare.com/files/24528509..._Mix_.zip.html
    http://rapidshare.com/files/24528021..._Mix_.zip.html

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Kako ce se bez minimala prezivjet nije mi jasno


    Edukuj kozmiche, edukuj...
    \\
    OFL•GIC

  4. #79
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I za kraj nocashnjeg druzenja... Ova stvarchica ima aea rustichan naziv, Super Pussy (E sad, mogli bi da otvorimo debatu oko toga shta prestavlja za vas super pussy... U sushtini, kako ovi, tamo neki, imaju nekako njezan naziv za organ... pussy... a ne k'o mi chobani... ******... Uzas, jel'de... E'o, sad ima na kile zena koje kad prochitaju ili chuju naziv ******, odma' se zzzzgroze... ****** brate, uzas... Shta??? Ovo spada u sramotne rijechi i ne smiju se izgovarati po poslovniku je li... pffff, pa dobro, nisam znao)... iiii ovu stvar napravishe u 2 remixa, jedan je Milton Jackson-ov a drugi je Pablo Bolivar... Jaaa izabrah ovi prvi, zbog Nikole... Poshto je on "elektro inzenjer", elektrichar, struchnjak za nisku i visoku struju, aj' k'o velim... Cbass i Mikobene u originalu... Mmmmozda i chunete ovo za ove 3 zurke, ko zna...
    http://rapidshare.com/files/24529716...emix_.zip.html
    Last edited by Cozmicbaby; 16-06-09 at 20:48.

  5. #80
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Sje8acete mi stazu za trcanje, hordo
    She is only here to annoy herself!

  6. #81
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da pojasnim ove zvezdice u mom prethodnom postu... P-I-C-H-K-A... to je to... Ma da bre... Uzas...

  7. #82
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Samo da pojasnim ove zvezdice u mom prethodnom postu... P-I-C-H-K-A... to je to... Ma da bre... Uzas...
    hahahhahahahha

  8. #83
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    preDivno...dako se nadje tajma a i Money-a za poc se tamo...ozbiljno,ovakao fin line-up nijesam ocekivao.see U there,i hope...*ebi ga odavno se nijesam drogirao...
    1993-2020

  9. #84
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je lokacija prve žurke. Druga je na istom ili nekom drugom mjestu


    Three Friday Parties 2009!!!
    Deset godina!

    19. jun – Timewriter
    26. jun – Terry Lee Brown Jr.
    03. jul – Kevin Saunderson

    Lokalna podrška: Beat At Joe’s Crew (www.beatatjoes.com)

    Ulaz 5€ - Svaki posjetilac uz ulaznicu dobija na poklon Pleme prepaid paket sa 5€ kredita

    Ove godine Café del Montenegro proslavlja 10 godina Three Friday Parties! Sve je počelo 1999. godine na terasi hotela Podgorica kada je organizovana prva žurka u nizu, pod nazivom House Garage session. Nakon toga slijede žurke na Tvrđavi (2000.), na Bioču, nekoliko godina za redom u Njegoševom parku, u bašti kina Kultura, i prvi put 2008. u zatvorenom prostoru – klub Ambis.

    Iz godine u godinu ovaj projekat je rastao, ime je postalo prepoznatljiv brend, tako da je danas Three Friday Parties, festival elektronske muzike sa najdužom tradicijom u Crnoj Gori, postao sastavni dio urbanog i kulturnog života glavnog grada Crne Gore. Svaki dosadašnji serijal doživio je veliki uspjeh čime je i brend TFP stekao veliku popularnost.

    Svaki naredni serijal TFP žurki je sa sobom donosio novi kvalitet. Neka od DJ imena koji su gostovali u Podgorici: David Duriez, Ludovic Llorca, Jerome Pacman, D'julz, Dan Ghenacia, Tony Thomas, Mastik Soul, John Julius Knight, Master H, Terry Francis, Funk D Void, Hipp-e, Mazi (Audio Soul Project), Blake Baxter, Chalres Siegling, Dixon, Jimpster...

    Ovogodišnja manifestacija Three Friday Parties će se održati u terminima 19. jun, 26. jun i 03. jul, a mjesto prve žurke je fudbalski teren iza Gimnazije Slobodan Škerović. Navedena lokacija je trenutno najbolji otvoreni prostor u Podgorici na kojem je moguće organizovati ovakav događaj. Vrhunsko ozvučenje, osvjetljenje, dance show, video zidovi i laseri su sastavni dio ovog događaja.
    Na TFP 2009 će ove godine, baš kao i prethodnih, biti i prepoznatljiva ekipa Beat at Joe’s. Mladi podgorički DJ-evi postavili su osnove ovog zanata u Crnoj Gori te osnovali i ovaj crnogorski DJ kolektiv . Vrlo iskusan tim, iza kojih stoje sati i sati vođenja klupskih zabava sa miks pulta.
    Na prvoj žurci, 19.juna – Timewriter!

    Jean F. Cochois je u proteklih 13 godina objavljivao muziku pod nekoliko pseudonima, ali daleko najpoznatiji je THE TIMEWRITER. Izdavao je muziku za etikete kao što su Mole Listening Pearls, Electrolux, Wave Music ili Fiji, ali neraskidivo je vezan za diskografsku kucu PLASTIC CITY. On i Terry Lee Brown Jr. su najuticajniji producenti te nadaleko poznate njemacke tech-house etikete.
    Mnoga lica njegove autorske ličnosti su istaknuta njegovom iznenađujućom sposobnošću da spoji soul muziku sa sintetičkim zvukom današnjice. Da to i potvrdite, ne morate ići daleko u prošlost - dovoljno je da čujete njegova dva ovogodišnja izdanja, kompilaciju "Deep Train 6" i EP "The Dedication EP".
    The Timewriter otvara jubilarno, 10. izdanje THREE FRIDAY PARTIES.
    www.thetimewriter.com


    Lokalna podrška na TFP vol.1:

    Cule, Beat At Joe's
    Montech, Beat At Joe's
    www.beatatjoes.com

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zna li se dje ce bit druga i treca?
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  11. #86
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    znace se posle ove
    You'll Never Smoke Alone..

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zaebavas?
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  13. #88
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj administrator je vazda dobar momak biJo ko god da je. Jes besvija.

    Bice dobro sjutra, provjerena info.

  14. #89
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Zaebavas?

    ne, a ti?
    You'll Never Smoke Alone..

  15. #90
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa je li T-Mobile, zapravo T-Com generalni sponzor zurke?

  16. #91
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A koji ce dj-evi nastupati iduce godine na tfp?i oce li biti dramen bejsa?:shock:




    Perverzna lokacija i nenormalno dobri dj-evi!Sva tri tkape!!Sjutra veche spektakl iz 1-1 na svaki tiket!Srecno!Zhivjeli!:dring:
    Last edited by Insua; 18-06-09 at 23:24.

  17. #92
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    ne mogu da vjerujem da necu moc sjutra da dodjem :/
    You'll Never Smoke Alone..

  18. #93
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Zna li se dje ce bit druga i treca?
    NE :o

  19. #94
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Administrator View Post
    Ove godine Café del Montenegro proslavlja 10 godina Three Friday Parties! Sve je počelo 1999. godine na terasi hotela Podgorica kada je organizovana prva žurka u nizu, pod nazivom House Garage session.

    Ja jes' da imam 40 godina, i ne bih sad neshto da se mijesham, ispadam pametan, ono "frajer" i tako to, da tezinjam, smaram i izmishljam toplu vodu... ALI, mishljenja sam da ste se malo preshkartali oko ove "desetogodishnjice" i oko ovoga jubileja... Malo ste pozurili, jer se prva u nizu zurki u hoteli Podgorica odigrala 2000 godine... Ajmo da ih nabrajamo... 2000 hotel Podgorica (Sem i Nikola), 2001 Tvrdjava (Sem i Nikola), 2002 Bioche (Semi i Nikola i neshto na kraju nekavi bosanac), 2003 Njegoshev Park (Sem, Nikola, Chedo (fat vanili) Vlada Janic, Dzerom Pakman i Dejvid Durije), 2004 Njegoshev Park (sa dopunom Berte zbog kishe... Sem, Nikola, Chedo, (fat vanili) Dzon Dzulijus Najt, Mastik Soul i D'Dzuls), 2005 PAUZA, 2006 Njegoshev Park (Teri Frensis, Hipi i Fank D'vojd), 2007 Drvorishte shkole Savo Pejanovic, (beatatjoes, Mazi, Blejk Baster (na tu sam zurku Nikoli popio bocu Dzeka koju mi ovaj do dana danshnjega nije oprostio, pa je stoga nasha' bolje aeae drugare od mene) i ne dodje Tehnoazija (ili kako li vec)), 2008 Ambis iiii ova godina... I da grijeshim (a ne grijeshim sto posto), preskochila se jedna godina (2005), takoooo daaaaaaa... No shto znam ja... Moze bit' e sam ja omatufio pa vi znate neshto shto ja ne znam...

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Ja jes' da imam 40 godina, i ne bih sad neshto da se mijesham, ispadam pametan, ono "frajer" i tako to, da tezinjam, smaram i izmishljam toplu vodu... ALI, mishljenja sam da ste se malo preshkartali oko ove "desetogodishnjice" i oko ovoga jubileja... Malo ste pozurili, jer se prva u nizu zurki u hoteli Podgorica odigrala 2000 godine... Ajmo da ih nabrajamo... 2000 hotel Podgorica (Sem i Nikola), 2001 Tvrdjava (Sem i Nikola), 2002 Bioche (Semi i Nikola i neshto na kraju nekavi bosanac), 2003 Njegoshev Park (Sem, Nikola, Chedo (fat vanili) Vlada Janic, Dzerom Pakman i Dejvid Durije), 2004 Njegoshev Park (sa dopunom Berte zbog kishe... Sem, Nikola, Chedo, (fat vanili) Dzon Dzulijus Najt, Mastik Soul i D'Dzuls), 2005 PAUZA, 2006 Njegoshev Park (Teri Frensis, Hipi i Fank D'vojd), 2007 Drvorishte shkole Savo Pejanovic, (beatatjoes, Mazi, Blejk Baster (na tu sam zurku Nikoli popio bocu Dzeka koju mi ovaj do dana danshnjega nije oprostio, pa je stoga nasha' bolje aeae drugare od mene) i ne dodje Tehnoazija (ili kako li vec)), 2008 Ambis iiii ova godina... I da grijeshim (a ne grijeshim sto posto), preskochila se jedna godina (2005), takoooo daaaaaaa... No shto znam ja... Moze bit' e sam ja omatufio pa vi znate neshto shto ja ne znam...
    nisi nisi omatufio
    evo ti malo da se podsjetis te 2000 sjecas li se shark cura hahahahha




    evo ostalih slika
    http://threefridayparties.com/fotozurka/
    Last edited by DIDI; 19-06-09 at 17:39.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #96
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=DIDI;1219938]nisi nisi omatufio
    evo ti malo da se podsjetis te 2000 sjecas li se shark cura hahahahha



    Pfffff, pa yebebem li vam sunce vashe zarko, kud se dedoshe ove slike... Ima ih josh, postavljaj ih... Pazi brate kako sam mrshav na ovim slikama, veli mi zena da sam tada bio chak i zgodan, yeb'o te... Ne mogu da vjerujem, jedva prepoznah Bana (pazi mu kosu, kae' Baljinom kokotu) Vuchka, Nenada, Jova (jadan), Mrvicu, Nedu, Mastu, Cheda... Vidje li tebi mala ove slike kako se stiskash sa ovom u crno-bijelu majcu???? Pazi Igiju zube jadan, ka' plochice u kupatilo, samo ga cho'ek po zubima prepoznaje... Nikola je vazda frajer bio i vazda se raspada od urbanosti pa i te 2000... Jedini koji mi je osta' isti je Frngoje... taj ce i sa 70 isto izgledat'... No ne vidjoh neshto na ovim slikama doajena urbanosti Podgorice, Okija brreeee... mora da je u London bio na neki hepening tada (inache, taj mali je prozivio i bio na zurki po svijetu, da se svi mi pokupimo ne mozemo dozivjet to shto je on prozivio... urbanost je njegovo srednje ime)... E da... I Ralevic pokoj mu Dushi i laka mu crna zemlja... Pogibe chovjek malo posle toga, chinimi se. Izuzetan momak, uze Bog tamo dje ne treba...
    Evo vam 2 hita iz tog perioda i sa tih zurki... Bash si me oraspolozio...
    http://rapidshare.com/files/24636952...lieve.zip.html
    http://rapidshare.com/files/24637466..._Mix_.zip.html
    p.s. A "shark djevojkama" sam upoznao menadzerku iduce godine kikikikikkikikik...

  22. #97
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno sto izbaci coeeekkkk....imam osjecaj da je milenijum cijeli prosa od ove zurke....ja sam manje bitan javnosti pa me ne biste poznali svakako ali sto rece cozmic ni ja se ne mogu nacudit kako sam tada izgleda lijepo tada bijase...a ja se smijem zaklet da se sjecam da je okac bio al opet cudno onda kako ga oko kamere iliti digitalca ne uvati clabing clabing zezanje do bolaaaaa hahahha svaka cast za slike
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Sto je ovo... pola ljudi sa ovih slika vise nije zivo

  24. #99
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bi lijepo nocas...
    virtual_activity_for_cool_reality

  25. #100
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Kako smara interventna, pih :/

Page 4 of 13 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Three Friday Parties 2007
    By Stane Dolanc nesretni in forum Muzika
    Replies: 434
    Last Post: 12-05-08, 11:53
  2. Three Friday Parties 2006!!!
    By Pingvin in forum Muzika
    Replies: 564
    Last Post: 16-07-06, 18:21
  3. Three Friday Parties 2006.
    By djuke in forum Muzika
    Replies: 49
    Last Post: 23-05-06, 17:01
  4. Replies: 5
    Last Post: 06-06-04, 14:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •