Results 1 to 4 of 4

Thread: Misteriozne price

  1. #1
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Misteriozne price

    Evo posto nisam znao ovo dje da stavim,odlucio sam ovdje glupo mi je bilo da stavim na "sve i svasta"

    Ajde da vidimo da li je neko od vas mozda doziveo neku misteriozni dogadjaj ili mozda neki vas blizak prijatelj koji vam je ispricao, pa da to ispricamo ovde.

    Ja sam imao 17 godina kada mi se desilo nesto sto cu da pamtim celoga zivota. Moja baka sa majcine strane je poslednje godine zivota provela ziveci sa nama i bila je jako bolesna. Kada bi krenula iz svoje sobe do kuhinje cesto bi zastala kod jednog zida i stolice, gde stoji kuhinjski sto i onako tesko disala da dodje do vazduha, brzo se umarala. Proslo je vise od godinu dana od kako je umrla, kada sam te veceri bio kuci sam cekajuci da mi dodje devojka. Pogasio sam sva svetla po kuci, da u slucaju neko da dodje vidi da nema nikog kuci, da me ne bi uznemiravali :P. Stavio sam slusalice na usi i ukljucio vokmen da slusam muziku i u jednom trenutku sam krenuo ka kuhinji i tada se desio taj sok za mene... ugledao sam svoju babu koja stoji kraj istog onog zida i jednom rukom drzi se za stolicu, tesko disuci i gledajuci me pravo u oci. Taj trenutak koji je trajao 1-2 sekunde je izgledao kao vecnost, svaki deo moga tela je poceo da drhti i da se trese kao da nije deo mene, kao da hoce da iskoci...,a srce mi je toliko jako lupalo da se i dan danas nekad pitam da li je moguce da nije puklo od tolikog straha koji sam tada doziveo. Nisam docekao svoju devojku, jer sam uzeo stvari i izasao van kuce sav u shoku.

    Druga prica je od druga moje sestre koji zivi od nas nekih 200 metara i jedne veceri, bas kasno, je dosao kod nas placuci. Njegovi imaju pekaru i cesto nocu odlaze na posao da bi umesili sve sta treba, a on je te veceri ostao sam kuci i lego da spava. Vreme se desava leti, on inace zivi skromno i nekada nocu zbog vrucina ostavljaju cesto otvorena vrata od kuce i prozore. U jednom trenutku vrata od njegove sobe su se otvorila i pojavila se neka zena u crnom. Nije mogao da joj vidi lepo lice i u jednom trenutku je krenula ka njemu, on u soku nije znao ko je i sta hoce i u sledecem trenutku ona ga je uhvatila za palac na nozi. Osetio je neverovatan bol i koliko god je hteo da vristi, nije mogao ni glas da ispusti. Drzalo ga je par sekundi da bi onda sav taj urlik i glas izasao iz njega i da kada je pogledao ka nozi te zene vise nije bilo. Posle toga se obuka i dosao do nas.

    Treca prica je od mog drugara sa kojim se druzim vec vise od 10 godina i jos onda mi je isprica njegova iskustva kao mali, kada ga je nocu davila vestica. Inace to se pored njega, desavalo i njegovoj majci kad je bila mlada i njegovoj sestri. Njegovoj majci je cak ostao ugriz na dojci u jednom od tih dogadjaja. Ono sto se desava, jeste da se probudi u toku noci i oko vrata krene da ga steze i ne moze da dise, ne vidi nikog, al ima pritisak na grudnom kosu kao da mu neko sedi na grudima. Ne moze da pomera ruke, noge i ne moze nijednu rec da izusti. Mnogo puta se desavalo da kao mali spava u krevetu prekoputa svojih roditelja i da po celu noc pokusava da ih dozove, al ne moze da ispusti nijedno jedino slovo. Taj osecaj davljenja ga uvek drzi sve dok ne krene zora da svice i tada prestane. Ne mogu da se setim kod kojih su sve ljudi isli i kako su pronasli tu zenu koja je to radila. Vec dugo nije imao takva iskustva, al je njegova sestra imala to davljenje pre nekih godinu i po dana. Ranije kad odem da spavam kod njega, nije mi bas bilo svejedno :P
    Preuzeto sa http://www.diskusije.net/

  2. #2
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sejtanska posla brate moj. Ovo je kod nas poznato vec 1400 godina. Mnogo je hadisa koji govore o napadima sejtana i njihovom pretvaranju u ljudski oblik. Ovo mnogi ljudi dozivljavaju i danas, ali cute o tome kao zaliveni.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  3. #3
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    zajebano...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  4. #4
    renaissance Guest

    Default

    I see dead people...walking around like regular people...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istinite priče
    By Bonja the Zmaj in forum Zabava
    Replies: 695
    Last Post: 02-09-20, 15:23
  2. Azilantske price...
    By PHANTOM in forum CG dijaspora
    Replies: 3
    Last Post: 17-06-05, 20:06
  3. Iseljenicke price
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 19-11-04, 01:03
  4. Erotske price...
    By Argonaut in forum Sex i erotika
    Replies: 17
    Last Post: 25-09-04, 21:17
  5. Na istoku stare price.....
    By BRABUS in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 11
    Last Post: 17-07-04, 19:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •