Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 53

Thread: Sta uraditi?!

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Question Sta uraditi?!

    raskid se desio, sporazumno...ne vole se vise, jednostavno da jednostavnije ne moze biti...
    ali...onaj gore, izgleda, ipak kroji sudbine onako kako on misli da treba...nakon mjesec dana ona saznaje da je trudna...nadam se da je jasno da je u haosu, da ne zna sta da radi, kako da se ponasa...da li reci, ne reci, abortirati, ne abortirati...

    Vjerovali ili ne ovo je epilog jedne skoro zavrsene ljubavne price

    Sta biste vi uradili da vam se ovako nesto dogodi? Pitam cure, kada bi se suocile sa ovakvim problemom kako bi reagovale, a momke pitam da li bi voljeli da im se bivsa cura javi i kaze im za najnoviji sled dogadjaja...i kako bi reagovali?

    p.s. ovo u prvom redu je namjerno boldovano.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Al ti imas sve neke sumorne teme.

    Njena je odluka.
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako su se voljeli prije mjesec dana i radili ono od cega se napravilo dijete, nije to moglo prestati naglo ka ono kad se reso iskljuci. Ja bi je odma preveo kuci da to dijete ne bude djetic neznanog junaka

  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Nemam ja, nego je ovo realna situacija, koja se upravo dogadja ovdje oko nas...zato vas i pitam kako biste reagovali
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Attachment 27757
    Slika govori

  6. #6
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ako su se voljeli prije mjesec dana i radili ono od cega se napravilo dijete, nije to moglo prestati naglo ka ono kad se reso iskljuci. Ja bi je odma preveo kuci da to dijete ne bude djetic neznanog junaka
    da, slazem se...ali receno je da su zbog nedostatka ljubavi odlucili da prekinu...pretpostavljam da je veza bila duza i da su u poslednje vrijeme nekako po navici radili i te aktivnosti od kojih bebe nastaju...ne znam kako drugacije da objasnim...u svakom slucaju, ako se ne vole, zaista ne vole, onda je to veliki problem...
    Mislim da je obavezno javiti mu o trudnoci, a odluku ce lakse donijeti zajedno, pa kakva god da bude! Licno, navijam za rodjenje jos jedne bebice i to od ZNANOG junaka

    Quote Originally Posted by takemysoulaway View Post
    Attachment 27757
    Slika govori
    sta govori? Kome na celo pistolj? Sebi, njoj, oboma? I zasto pobogu?!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to da se dijete rodi,nemaju prava da oni odlucuju o tome. Prije nego me sad svi napadnete,razmislite malo,kad bi mogli da birate o tome da se rodite ili ne ? sto biste odlucili,ja bi prvi odlucio da se rodim lol,mogu je dati u neku ustanovu i kraj price a ne da odlucuju o jednom nevinom bicu,sto je beba kriva sto se oni ne vole ? a taj momak ako je coek,ponudice se da bude otac(u smislu da mu pruzi sve i toj curi - a da moze da bude sa drugom curom ako drugu zavoli) tom djetetu ako pristane cura na to,ne mora brak...
    Last edited by takemysoulaway; 12-03-09 at 16:22.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    sta govori? Kome na celo pistolj? Sebi, njoj, oboma? I zasto pobogu?!
    pistolj govori da ih treba oboje pobiti ako se odluce na abortus

  9. #9
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by takemysoulaway View Post
    pistolj govori da ih treba oboje pobiti ako se odluce na abortus
    Slazem se da je najljepse da se beba rodi i cijenim tvoj stav o abortusu, mada mislim da si malo radikalan kad je ovo u pitanju...ali ok, tvoje misljenje.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #10
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vjeruj mi nisam radikalan,kad su vec ono radili mogli su malo da pripaze jer su znali do cega moze doci i sad oni da odluce da se ta beba ne rodi,ali eto naravno svako ima svoje probleme i muke,i okolina dosta utice ima raznih faktora...ali da je neko moj eto sto bi mu ja uradio kad bi se odlucio na taj korak...a imam takav stav jer jedna cura meni bliska bila je trudna, prvi mjesec trudnoce nesto se zakomplikovalo i izgubila je bebu,nije bio abortus nego neki drugi razlog medicnski - nisam pitao koji ipak je to bilo bolno za nju posle 2 god je zatrudnila,a ja se tako radovao toj bebi i na kraju nista...eto odakle potice taj moj stav

  11. #11
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    raskid se desio, sporazumno...ne vole se vise, jednostavno da jednostavnije ne moze biti...
    ali...onaj gore, izgleda, ipak kroji sudbine onako kako on misli da treba...nakon mjesec dana ona saznaje da je trudna...nadam se da je jasno da je u haosu, da ne zna sta da radi, kako da se ponasa...da li reci, ne reci, abortirati, ne abortirati...

    Vjerovali ili ne ovo je epilog jedne skoro zavrsene ljubavne price

    Sta biste vi uradili da vam se ovako nesto dogodi? Pitam cure, kada bi se suocile sa ovakvim problemom kako bi reagovale, a momke pitam da li bi voljeli da im se bivsa cura javi i kaze im za najnoviji sled dogadjaja...i kako bi reagovali?

    p.s. ovo u prvom redu je namjerno boldovano.
    Sa svojih 26 godina... ja bi rodila. Njemu rekla što je i kako je. Sad zavisi od situacije bi li mu se vratila ako bi i on to htio, naravno.
    Ali bi rodila dijete svakako.
    Never Complain, Never Explain

  12. #12
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    raskid se desio, sporazumno...ne vole se vise, jednostavno da jednostavnije ne moze biti...
    ali...onaj gore, izgleda, ipak kroji sudbine onako kako on misli da treba...nakon mjesec dana ona saznaje da je trudna...nadam se da je jasno da je u haosu, da ne zna sta da radi, kako da se ponasa...da li reci, ne reci, abortirati, ne abortirati...

    Vjerovali ili ne ovo je epilog jedne skoro zavrsene ljubavne price

    Sta biste vi uradili da vam se ovako nesto dogodi? Pitam cure, kada bi se suocile sa ovakvim problemom kako bi reagovale, a momke pitam da li bi voljeli da im se bivsa cura javi i kaze im za najnoviji sled dogadjaja...i kako bi reagovali?

    p.s. ovo u prvom redu je namjerno boldovano.

    ovo mi sve lici na spanske telenovele,majke mi mile !moracu cesce da ih gledam

    da mi bivsa cura javi da je trudna,samo bih rekao: u redu nema problema,tom djetetu nista nece faliti,i trudio bih se sto bolju buducnost za njega da ostvarim !

    chus djevojka je sad u haosu,ne zna sta da radi,pa ko je kriv za to molim te ?sto se nije chuvalasad neka sama snosi posledice zajedno sa tim koji joj je napravio dete

    sigurno ne bih trazio da se uda za mene,samo radi djeteta,a jos kad to dete nije plod ljubavi



  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Maaa DNK test, ako je moje - ne bio gledat sto radim.
    She is only here to annoy herself!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Po vama je najbolje da sve ide u pichku materinu,
    napravi se pakao od njihovih zivota zbog nechega shto nisu zeljeli da se desi
    u najgorem mogucem momentu - kad vise nisu,niti ce bit zajedno.

    Zasto da ta djevojka oduzme sebi sansu da nekad sjutra moze imat potpuno normalan
    zivot u dvoje sa nekim i porodicu za koju ce oboje iz Ljubavi da se bore i zive???
    Postoje mnoge faze trudnoce,u ovoj u kojoj se ona nalazi trenutno ne postoji faza,
    to je jednostavno oplodjena jajna celija,
    koja jos nije ni poprimila ni S od ljudskog oblika - bebe.
    Ako tako razmisljalte ka "DOBRI LJUDI", shto drkate **** i prosipate spermu svudje,
    po parkova,po kuci,po Wc sholja itd?

    Pa ako vec mislite o djetetu ka djetetu,sto ne pomislite na to kako ce mu bit odrastanje
    bez oba roditelja uz majku i oca koji ce bit daleko jedno od drugog
    i koji jedva sastavljaju kraj sa krajem od problema?

    Kakvo je to izigravanje modernih majki po forumu zivota vi?
    Najlakse ga je napravit i rodit.
    Zar bi dozvolile sebi da ka budale idete po gradu sa vanbrachnom bebom u
    naruchju u svjetu u kojem ne postoji niko ni prst od ruke pomoci da vam pruzi kad vam to treba?
    Znate li vi uopste OZBILJNOST situacije ili uopste koliko je OZBILJNO biti RODITELJ???

    Ne prdite da ve zamolim,ovo je 21 vijek,dijete se pravi u normalnom domu sa oba roditelja
    koja zajednicki zivot grade od pocetka do kraja u Ljubavi uz oba roditelja i nema nikakve potrebeda izigravate MAJKE TEREZE po forumu.
    Last edited by N-I-K-O; 12-03-09 at 18:22.

  15. #15
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako mi dodje sa tom "novinom" rekao bih: " Ok, ti uradi sto mislis da je najbolje, ja sam tu da te podrzim." Mislim da je u ovoj situaciji abortus najbolja opcija, koliko se god nekima ne svidjala. A ako ona hoce dijete, onda pokusati da se tom dijetetu pruzi sto normalniji zivot...
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ti Niko sagore taman ka da ces im ti pruzat pomoc
    Ja mislim da kao Udovac - a samim tim samohrani roditelj dva djechaka,
    imam apsolutno najvece iskustvo da kazem ljudima uopste kolika je OZBILJNOST
    situacije u ovom sluchaju. Prosto me sama pomisao BOLI da neko moze uopste da pomisli
    da da sebi PRAVO da SAM podize dijete u ma kakvoj situaciji da se nalazi.
    Moze taj neko imati sve pare ovoga svijeta i da tome djetetu nista MATERIJALNO nece falit,
    jednostavno me BOLI licemjerje nekog ko moze da priusti takav LUKSUZ djetetu da odrasta
    bez jednog roditelja svjesno - NAMJERNO!

    Zato kazem,ljudi moji,21 vijek - alooo...
    Svjestan sam da vecina od vas i nema iskustva sto se tice uopste ovakvih stvari,
    znam i to da ste opet odrasli i da je normalno da mozete da predpostavite-stvorite
    u glavi jednu takvu situaciju i kako bi moglo to uopste izgledati da se vama to desi
    pa vam se chini da to nije nista strasno,pa sve do onog dijela "ja sam junak" - "ja mogu sa tim da se nosim",
    ali vjerujte mi da se varate. Niko ne zna dok ne dodje u tu situaciju!
    Cuknite se malo...
    Sve me u tijelu boli od kad su moja djeca ostala bez majke,a mogu samo da predpostavljam
    koliko ce im ona nedostajati u chitavom njihovom zivotu kroz odrastanje ma koliko se ja trudio
    da im shto vishe Ljubavi i materijalnih stvari u zivotu dam,nadoknadim...
    Bol koji zbog svega toga osjecam je nepodnosljiv.
    Zato budite pametni,kad odluchite da stvarate porodicu,stvarajte je iz Ljubavi u dvoje,
    pa se zajedno radujte svojim klincima,zajedno im pruzite normalan,topli i miran dom
    kao OTAC i MAJKA. Ne treba u ovom zivotu da budete vi taj LICEMJER i iz svojeg
    sebichluka zvanom "moderna majka 21-vog vijeka" napravite jos jedno siroche
    koje je od svog rodjenja "OBILJEZENO" patnjom time da je "drugachiji" od ostale djece
    na najgori moguci nachin...
    Last edited by N-I-K-O; 12-03-09 at 21:28.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Tebi se nema sto prigovorit u bilo kom slucaju.
    She is only here to annoy herself!

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ja mislim da kao Udovac - a samim tim samohrani roditelj dva djechaka,
    imam apsolutno najvece iskustvo da kazem ljudima uopste kolika je OZBILJNOST
    situacije u ovom sluchaju. Prosto me sama pomisao BOLI da neko moze uopste da pomisli
    da da sebi PRAVO da SAM podize dijete u ma kakvoj situaciji da se nalazi.
    Moze taj neko imati sve pare ovoga svijeta i da tome djetetu nista MATERIJALNO nece falit,
    jednostavno me BOLI licemjerje nekog ko moze da priusti takav LUKSUZ djetetu da odrasta
    bez jednog roditelja svjesno - NAMJERNO!

    Zato kazem,ljudi moji,21 vijek - alooo...
    Svjestan sam da vecina od vas i nema iskustva sto se tice uopste ovakvih stvari,
    znam i to da ste opet odrasli i da je normalno da mozete da predpostavite-stvorite
    u glavi jednu takvu situaciju i kako bi moglo to uopste izgledati da se vama to desi
    pa vam se chini da to nije nista strasno,pa sve do onog dijela "ja sam junak" - "ja mogu sa tim da se nosim",
    ali vjerujte mi da se varate. Niko ne zna dok ne dodje u tu situaciju!
    Cuknite se malo...
    Sve me u tijelu boli od kad su moja djeca ostala bez majke,a mogu samo da predpostavljam
    koliko ce im ona nedostajati u chitavom njihovom zivotu kroz odrastanje ma koliko se ja trudio
    da im shto vishe Ljubavi i materijalnih stvari u zivotu dam,nadoknadim...
    Bol koji zbog svega toga osjecam je nepodnosljiv.
    Zato budite pametni,kad odluchite da stvarate porodicu,stvarajte je iz Ljubavi u dvoje,
    pa se zajedno radujte svojim klincima,zajedno im pruzite normalan,topli i miran dom
    kao OTAC i MAJKA. Ne treba u ovom zivotu da budete vi taj LICEMJER i iz svojeg
    sebichluka zvanom "moderna majka 21-vog vijeka" napravite jos jedno siroche
    koje je od svog rodjenja "OBILJEZENO" patnjom time da je "drugachiji" od ostale djece
    na najgori moguci nachin...
    znala sam da postoji razlog zbog kojeg te obozavam, a sad znam i koji je
    Naravno, podrazumijeva se da postujem i podrzavam ovo sto si rekao od prvog do poslednjeg slova!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #19
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Zvoncice ko god da se nalazi u ovoj sitiaciji, sigurno nije ni malo lako.

    Mislim da bi ona trebala njemu da kaže, i da zajednički odluče šta izgleda kao najbolje rješenje.

    Niko dobijaš i od mene
    Last edited by Břgíńjĺ; 12-03-09 at 23:19.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja na ovakvu stvar,prosto,ne bih ni da pomislim da mi se desi...Da se razvija dijete u meni sa mojih trenutno 27 godina od tog mi nema vece radosti ALI sama pomisao da je otac covjek s kim ne zivim jednu ljubav,pa s time ni mogucnost za jednu normalnu porodicu u kojoj dijete treba da odrasta,mi je nezamisliva...Morala bih da donesem odluku koja bi me svakako porazila sa jedne strane,i vjerovatno sa njegovom podrskom,posto sumnjam da ce i jedan u ovoj sredini pristat da se dijete rodi,pa pricali sta hoce...Na ovakve stvari se s razlogom jezim i necu ni da mislim niti da se stavljam u sl situcije i kozu...
    Last edited by Artemis; 13-03-09 at 00:05.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    recimo da meni nije bilo saopshteno...........

  22. #22
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shajo View Post
    recimo da meni nije bilo saopshteno...........
    To mi je jako ruzno, uraditi bilo sto na svoju ruku bez prethodnoga dogovora sa partnerom u nevolji...makar kakav bio odgovor, on treba da zna sta se desava...a odluka je definitivno na zeni, ali ako muskarac ozbiljno pristupi problemu, sigurno se do rjesenja moze doc...nazalost , nijedno nije najsrecnije, ali sami su krivi pa treba i da se vade iz cabra u koji su upali.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #23
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Kao i vecina sto je ovdje napisala i ja sam za to da djevojka mu kaze za problem, a ako je momak normalan, pristupice ozbiljno tome i naci neko resenje. Po meni cisto sumnjam da medju njima nema vise nikakve iskre ljubavi, jer ako su raskinuli prije mjesec pa i da je i vise od mjesec dana i dalje tu postoji nesto. Ipak mislim da sve to moze da ima srecan kraj!
    Last edited by Sh0ne; 13-03-09 at 08:45.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Kakav mjesec dana ako te neko razocara to "nesto" se gubi za tren a ne za mjesec
    She is only here to annoy herself!

  25. #25
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih rodila.
    Kako Vaša bolest ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. dje uraditi sve ovo
    By anonimus in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 15
    Last Post: 18-11-07, 03:27
  2. Moze li se ovo u Excell-u uraditi???
    By Ben Dover in forum Software
    Replies: 11
    Last Post: 14-04-07, 23:55
  3. Sta uraditi...
    By nihil in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 02-02-06, 13:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •