Page 9 of 11 FirstFirst ... 567891011 LastLast
Results 201 to 225 of 260

Thread: [SPORT] Kritikuj/Pohvali Moderatora

  1. #201
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ne sluzi se lažima,i ne vrijedjaj a sam se prijavi za uvrede i provokatorske postove,pusa,smarash!
    ...

  2. #202
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ne sluzi se lažima,i ne vrijedjaj a sam se prijavi za uvrede i provokatorske postove,pusa,smarash!
    Ne izigravaj veceg debila nego sto jesi. Kojim lazima se sluzim? Hoces da skrinsotujem i okacim sta si mi napisao u reputaciji

  3. #203
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Na ovaj forum od negativnih reputacija neka imam 10.

    __________ > 9 je od al no 1

    zadnja je bila prije 2dana.

    a jesi dzukela nevidjena pihhhhhhhhhhh
    -------------------------------------------------

    Sve sa sporta - nikakav ulazak u raspravu sa njim - ili sa bilo kim time se ne bavim > izgleda da mu kuliranje smeta.
    Ali on i dje ne komentarise na sport opet daje negativnu kao ovu sad sto sam naveo.

    Mislim da je duplo ako ne i vise stariji od mene i sa ovim se bavi - katastrofa.

  4. #204
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Bizbi sreco,ja nisam moderator?
    ...

  5. #205
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Bizbi sreco,ja nisam moderator?
    Nisi moderator, rekoh ti ja vec sta si ti, pogledaj gore u prethodnim postovima.
    Jadnik koji je 15 godina forumas a nije u stanju da napise smislen post pa koristi priliku da vredja neistomisljenike u reputaciji zato sto komentar u reputaciji ne moze da se prijavi moderaciji.
    Pazi sta ti meni pises, "pusa, smarash" hahaha

    Sad na Biznismenovu konstataciju da na 10 negativnih repuracija ti si mu ostavio 9 pogrdnih komentara, tvoj odgovor je "nisam ti ja moderator".

    I posle svega ovoga opet si mi poslao istu kretensku poruku u inbox, sa uvredama i psovkama.

    Ne znam sta drugo da kazem osim da je likovim kao tebi potrebna neka strucna pomoc, da malo gutas lekice umesto sto drndas tastaturu

  6. #206
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,087
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Bizbi sreco,ja nisam moderator?
    Nemam ja nista protiv tebe i ne trazim nikakvu kaznu.

    Samo smaras - dosadan si > shvatio bi te da smo tu godiste a sigurno si preko 20 stariji od mene.

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Nisi moderator, rekoh ti ja vec sta si ti, pogledaj gore u prethodnim postovima.
    Jadnik koji je 15 godina forumas a nije u stanju da napise smislen post pa koristi priliku da vredja neistomisljenike u reputaciji zato sto komentar u reputaciji ne moze da se prijavi moderaciji.
    Pazi sta ti meni pises, "pusa, smarash" hahaha

    Sad na Biznismenovu konstataciju da na 10 negativnih repuracija ti si mu ostavio 9 pogrdnih komentara, tvoj odgovor je "nisam ti ja moderator".

    I posle svega ovoga opet si mi poslao istu kretensku poruku u inbox, sa uvredama i psovkama.

    Ne znam sta drugo da kazem osim da je likovim kao tebi potrebna neka strucna pomoc, da malo gutas lekice umesto sto drndas tastaturu
    Mogu misliti sto je sve bilo prije - ali ostala su mi sve zelena dolje pa nema njega u evidenciji bez ova od prije 2dana.

    bilo je i toga u par dana vise negativnih reputacija od njega.

  7. #207
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Sad bih vam obojici zviznuo po jednu negativnu no me nauchite kako ide ako se da juche pa danas opet?
    Gavrila,prijavi se za uvrede,stidi se.
    ...

  8. #208
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Sad bih vam obojici zviznuo po jednu negativnu no me nauchite kako ide ako se da juche pa danas opet?
    Gavrila,prijavi se za uvrede,stidi se.
    Covece, prvi si poceo nicim izazvan. Dobro znas sta si mi napisao u reputaciji i u inbox i sad ja da se stidim?
    Nisam ni planirao da ti odgovaram. Hteo sam da sacekam reakciju moderacije i kad je izostala nista drugo mi nije preostalo nego da ti odgovorim.
    Evo ja ti se izvinjavam ako sam preterao, jer mi nije namera da se ovde svadjam i napusavam sa forumasima.

  9. #209
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    jel ovo tema pohvali ili kritikuj moderatora??
    po kojim arsinima Fidel konstanto prijeti da ce me banovat za trajno u pvt porukama i stalno vrsi agresiju i dijeli negativne iskljucivo on??
    ima li koji drugi moderator da cijeni moje pisanje po forumu a da to nje on jer je on previse lican??
    razlog jer sam javno rekao da on troluje i krsi pravila foruma jer vrijedja javne licnosti sto je uradio a i meni priznao kad je vrijedjao Pajovica, i sto dosta cesto spamuje teme i troluje.
    ako se nama te stvari ne oprastaju zasto se njemu oprastaju??

    ako zasluzim opomenu ban ili bilo sta slicno postoji li koji drugi moderator da to ucini a da nije on, posto on to radi i kad zasluzim i kad ne.

    i pitanje za zvoncicu, ja razumijem da necete ici protiv kolege ali da bas za svaki ban se vi dogovarate ne pije mi vodu.
    banovao me na 3 mjeseca jer sam se zalio na njegov rad, jel to normalno?????
    Last edited by lepetanac; 08-12-19 at 14:32.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #210
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Komunjara stara...

  11. #211
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    to je ono daj vlast nekome vidjeces kakav je
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #212
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Meni je 3x dao infrakciju na isti post, na istu temu...
    Pa majka mu stara, ne bis in idem - ne dva (kod njega tri) puta o istom, je osnovno nacelo demokratskog drustva i pravne drzave... ali dzaba...
    Neka no mi je dao infrakciju sto sam napisao da je penal, bi li vjerovao to...
    Mnogo se decko uzivio u svoj posa... zamisli tek platu da prima sto bi cinio...

  13. #213
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    @lepetanac
    Ne radi se valjda o ambasadoru Pajovicu, ne mogu vjerovat.

  14. #214
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    @lepetanac
    Ne radi se valjda o ambasadoru Pajovicu, ne mogu vjerovat.
    javna licnost , uvreda je uvreda pa bio on Mandic ili Pajovic . zasto on im pravo da vrijedja a ti i ja nemamo ? pa kad se skrene na to paznja on banuje.
    zamisli da mu je doci na vlasti umjesto Pajovica sto bi onda radio, bio bi predsjednik Kine ne ambasador
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #215
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Meni isti taj Fidel daje infrakcije jer odgovaram na necije uvrede, a glavu dajem da tom koji vrijedja ne daje infrakcije. Selektivan i pristrasan je do bola. Nije za to mjesto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #216
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Dobijam i ja infrakcije ali o Fidelu, Zvončici i drugima mislim sve najbolje. Fidela ne poznajem licno ali tvrdim da je dobar covjek i pravican

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  17. #217
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    sto spijate hahaha

  18. #218
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    javna licnost , uvreda je uvreda pa bio on Mandic ili Pajovic . zasto on im pravo da vrijedja a ti i ja nemamo ? pa kad se skrene na to paznja on banuje.
    zamisli da mu je doci na vlasti umjesto Pajovica sto bi onda radio, bio bi predsjednik Kine ne ambasador


    Lepi, objasni ti nama nešto ovdje, ali iskren budi.. kako pudlica, paćenik, dušmani i ismijavanje Đokovića (i potenciranje priče o dopingu u svakoj prilici) nisu uvrede kada dolaze iz tvojih usta, hmm?

    Da ti osvježim pamćenje uz par isječaka iz tvoje forumske kuhinje, primjeri u sa topika Tenis i Košarka jer se nalazimo na podforumu Sport


    Pa kaže











    The more things change, the more they stay the same.

  19. #219
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Lepi, objasni ti nama nešto ovdje, ali iskren budi.. kako pudlica, paćenik, dušmani i ismijavanje Đokovića (i potenciranje priče o dopingu u svakoj prilici) nisu uvrede kada dolaze iz tvojih usta, hmm?

    Da ti osvježim pamćenje uz par isječaka iz tvoje forumske kuhinje, primjeri u sa topika Tenis i Košarka jer se nalazimo na podforumu Sport


    Pa kaže











    e vidis da me zato banovao ja rijeci ne bi rekao, a banovao me jer sam forsirao da se ostali moderatori izjasne kako to on moze da vrijedja druge i da spamuje/
    i jos sam trazio da mi drugi moderatori odgovore na to da ne brise, a on je samo brisao i meni prijetio da ako nastavim sa svojim tuzbalicama da ce da me banuje na duze.
    ajde sad ti meni kazi jel to u redu???
    isto ovako iskreno kao i ja tebi za ovo prvo.

    evo jel ovo u redu da ovako prijeti moderator?

    "Sa ovim sam zavrsio, nemam vremena za drame a ti postavi svoju tuzbalicu jos jednom pa se vidimo za koji mjesec."
    od kad je istekao ban
    vec mi je dvije infrakcije podijelo, pa sve da su zasluzene, ima li ko drugi da reaguje ili je to nesto licno. ajde i to mi kazi???
    Last edited by lepetanac; 08-12-19 at 22:00.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #220
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Lepi, objasni ti nama nešto ovdje, ali iskren budi.. kako pudlica, paćenik, dušmani i ismijavanje Đokovića (i potenciranje priče o dopingu u svakoj prilici) nisu uvrede kada dolaze iz tvojih usta, hmm?

    Da ti osvježim pamćenje uz par isječaka iz tvoje forumske kuhinje, primjeri u sa topika Tenis i Košarka jer se nalazimo na podforumu Sport


    Pa kaže











    Cekaj malo, a je li u redu da mi Fidel daje infrakcije zato sto sam napisao da je penal...
    To je moje misljenje, valjda imam pravo da se izrazim...
    Kako sa Zvoncicom nikad nijesam problema imao, to je brat moj...
    Nijesi ni ti los momak, hipstercic, ali mozes da prodjes...
    A Fidel kompleksas teski, zamisli pomorca koji nema mooda drogu da prebaca no je nasa ovdje silu da demonstrira...
    Zastidje...

  21. #221
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Je li moguce da se ovoliko kuka i place oko jednog banovanja?
    Ao, mogu mislit tih tuzbalica u real life-u.
    A realno koliko trolova ima, treba im se IP adresa banovat, a ne nalog.
    Forever young, i want to be forever young

  22. #222
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ajmo idemo redom, da nikom ne ostanem duzan ionako mnogi ne zasluzuju ni minut mog vremena niti bi im ga ikad posvetio ali zbog 'moderatorske funkcije', pravim izuzetak ovaj put...


    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    jel ovo tema pohvali ili kritikuj moderatora??
    po kojim arsinima Fidel konstanto prijeti da ce me banovat za trajno u pvt porukama i stalno vrsi agresiju i dijeli negativne iskljucivo on??
    ima li koji drugi moderator da cijeni moje pisanje po forumu a da to nje on jer je on previse lican??
    razlog jer sam javno rekao da on troluje i krsi pravila foruma jer vrijedja javne licnosti sto je uradio a i meni priznao kad je vrijedjao Pajovica, i sto dosta cesto spamuje teme i troluje.
    ako se nama te stvari ne oprastaju zasto se njemu oprastaju??

    ako zasluzim opomenu ban ili bilo sta slicno postoji li koji drugi moderator da to ucini a da nije on, posto on to radi i kad zasluzim i kad ne.

    i pitanje za zvoncicu, ja razumijem da necete ici protiv kolege ali da bas za svaki ban se vi dogovarate ne pije mi vodu.
    banovao me na 3 mjeseca jer sam se zalio na njegov rad, jel to normalno?????
    Nemoj da izmisljas, nije lijepo. Prijetnje i agresije? Da neko sa strane cita svasta bi pomislio mada kad bolje razmislim - vjerujem da ti je to i cilj.

    Nazalost po tebe, oni koji se pitaju mogu da vide i sta ti pises i sta ja pisem pa je ta lazna slika koju pokusavas da prikazes samo neka predstava za ostale forumase ali vjerujem da vecina njih ne pada na ovu jeftinu pricu.

    Nije cak ni moderator potreban da se vidi sta ti pises. Dosao na forum poslije 3 mjeseca i napisao 5 post-ova. Od toga "samo" 100% prozivki i provokacija. I poslije imas obraza da pricas o nekoj nepravdi prema tebi... Ocigledno nisi na drugim forumima niti ikakvim mjestima gdje se vodi civilizovana diskusija jer bi do sad znao da je tvoje ponasanje neprihvatljivo. To sto ti se daje nova sansa svaki put izgleda je kontra-produktivno.

    3 mjeseca zbog zalbi na moj rad? Aj uozbilji se malo, ako ne radi mene onda radi drugih. Infrakcije dobijas zbog konstantnog vrijedjanja i provociranja koje je zabranjeno po pravilima foruma. Nisu to jedina pravila koja krsis, redovno spam-ujes a znas i da postavljas sadrzaje privatnih poruka sto je takodje zabranjeno. Takoreci, krsis pravila non-stop a pitam se da li si ih ikad procitao...

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Meni je 3x dao infrakciju na isti post, na istu temu...
    Pa majka mu stara, ne bis in idem - ne dva (kod njega tri) puta o istom, je osnovno nacelo demokratskog drustva i pravne drzave... ali dzaba...
    Neka no mi je dao infrakciju sto sam napisao da je penal, bi li vjerovao to...
    Mnogo se decko uzivio u svoj posa... zamisli tek platu da prima sto bi cinio...
    Karamazov, tebe pokusavam da iskuliram jer je tvoje trol-ovanje nekad bilo zanimljivo ali si skroz ispao iz forme, samo se novi clanovi 'pecaju' na tvoje post-ove. Eto, to nije nikakva uvrijeda vec mogu direktno da ti kazem da si mi skroz nezanimljiv i preko tvojih post-ova samo predjem, bez da ih citam jer kao Moderator ne mogu da te stavim na 'ignore'.

    Sad ti odgovaram samo da te demantujem jer je NEMOGUCE (po sistemu) dat' vise od jedne infrakcije za isti post. Tako da u startu izmisljas i ne zasluzujes ikakvu dalju diskusiju sa moje strane.

    A nazivati forumasa 'penal'-om jeste uvrijeda i kao takva ce se kazniti infrakcijom.

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    @lepetanac
    Ne radi se valjda o ambasadoru Pajovicu, ne mogu vjerovat.
    Pazi scenu gdje covjek pravi dramu danima, krsi pravila zaleci se na pogresne teme, dobije ban zbog konstantnog krsenja pravilnika i onda nakon 3 mjeseca (aloooo, 3 mjeseca!) dodje ponovo na forum i nastavi istu dramu, po cijelom forumu.... Ne bih dalje.

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    javna licnost , uvreda je uvreda pa bio on Mandic ili Pajovic . zasto on im pravo da vrijedja a ti i ja nemamo ? pa kad se skrene na to paznja on banuje.
    zamisli da mu je doci na vlasti umjesto Pajovica sto bi onda radio, bio bi predsjednik Kine ne ambasador
    Jesi li ikad citao svoje post-ove? Nakon sto ih napises? Topla preporuka.

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Meni isti taj Fidel daje infrakcije jer odgovaram na necije uvrede, a glavu dajem da tom koji vrijedja ne daje infrakcije. Selektivan i pristrasan je do bola. Nije za to mjesto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Odgovaranje na uvrijede nosi infrakcije isto kao i uvrijeda. To 'pravilo' je prisutno svuda, cak i izvan foruma.

    Ipak, ti "glavu dajes" da ja tome nisam dao nfrakciju i na osnovu tog tvog (pogresnog) misljenja, ja sam selektivan i pristrasan "do bola".

    Aj sad malo razmisli koliko ti sudis na osnovu "nagadjanja" zbog kojih "glavu dajes".


    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    e vidis da me zato banovao ja rijeci ne bi rekao, a banovao me jer sam forsirao da se ostali moderatori izjasne kako to on moze da vrijedja druge i da spamuje/
    i jos sam trazio da mi drugi moderatori odgovore na to da ne brise, a on je samo brisao i meni prijetio da ako nastavim sa svojim tuzbalicama da ce da me banuje na duze.
    ajde sad ti meni kazi jel to u redu???
    isto ovako iskreno kao i ja tebi za ovo prvo.

    evo jel ovo u redu da ovako prijeti moderator?

    "Sa ovim sam zavrsio, nemam vremena za drame a ti postavi svoju tuzbalicu jos jednom pa se vidimo za koji mjesec."
    od kad je istekao ban
    vec mi je dvije infrakcije podijelo, pa sve da su zasluzene, ima li ko drugi da reaguje ili je to nesto licno. ajde i to mi kazi???
    Sad kad je kolega starwalker iznio tvoje post-ove onda oni nisu bitni, oni su u redu i u skladu sa pravilima pa mjenjamo opet temu na mene? Heh, cinizam na najvisem nivou.

    Dobro znas zasto ti je svaki post obrisan, dobio si za svaku infrkaciju dodatno objasnjenje. Cemu izmisljanje i ove javne predstave?

    I eto, ponovo postavljas privatne poruke na temi. Treba opet da ti obrisem poruku i dam zasluzenu infrakciju? A onda opet da bude kako sam samo na tebe navalio? E pa nevjerovatno.

    Dobio si dvije infrakcije i sam znas da se zasluzene. Znas da je svaka zasluzena samo ti je krivo sto sam bas ja taj koji ti uvijek daje infrakcije kao da te ja pratim a ne zanimas me 1%. Jednostavno kad pregledavam foruma naidjem i na tvoje post-ove i kad su u tvom stilu provokacija i vrijedjanja brisem ih uz infrakciju, kao sto radim i sa drugim post-ovima drugih forumasa.


    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Cekaj malo, a je li u redu da mi Fidel daje infrakcije zato sto sam napisao da je penal...
    To je moje misljenje, valjda imam pravo da se izrazim...
    Kako sa Zvoncicom nikad nijesam problema imao, to je brat moj...
    Nijesi ni ti los momak, hipstercic, ali mozes da prodjes...
    A Fidel kompleksas teski, zamisli pomorca koji nema mooda drogu da prebaca no je nasa ovdje silu da demonstrira...
    Zastidje...
    U vezi tebe sam vec napisao. Ali posto postoji i tehnicko pitanje koje pocinje sa "je li" mogu da odgovorim sa "jeste" jer mozes da napises misljenje ali ako to misljenje sadrzi vrijedjanje onda ga zadrzi za sebe.
    Last edited by Fidel Castro; 08-12-19 at 23:43.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #223
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    je li moguće da zbog obrisanoga posta i nečega što je prošlo pravimo ovoliku dramu?

    Više puta sam pokusala da objasnim, ali sam nailazila na zid, doduse, ja ne od Lepetanca, nego od nekih drugih forumaša, da ako obilježim određeni post i na njega zakačim infrakciju, to obično bude "kap u prepunoj čaši" pa se može desiti da odem na 5 foruma i na svakom naletim na uvrede ili spamovanje ili slične radnje od strane jednog forumaša i već se mislim kako da mu pišem upozorenje kad na 6-toj temi vidim da se sa nekim svađa i obojica spamuju i vrijedjaju se...i normalno je da ta kap u prepunoj čaši bude kažnjena sa 6 poena nekad i dzaba pišeš objašnjenje, za 5 minuta stiže poruka puna uvreda i naravno pitanje "koga sam ja to vrijeđao"...

    Sve u svemu, kada bismo se slijepo pridržavali pravilnika ovdje teško da bi ostalo 20 forumaša! Tako da se trudimo da ovo radimo što najbolje umijemo, da budemo pravični koliko god možemo i što reče Fidel, nekada vi neku ličnu netrpeljivost prema meni ili Fidelu tumačite kao naše namjerno "demonstriranje sile" jer mi smo kao u poziciji da možemo da vam damo infrakciju...ali to prosto nije tačno...nijesmo mi krivi što vama dejluje da smo vas uzeli na zub samo zato što imate odbojnost prema nama ili prema tome našem "položaju" na forumu!

    Sa tim u vezi, @Lepetanac, neću protiv kolege ne zato što mu iz kolegijalnih odnosa držim stranu, nego zato što smatram da je u pravu u odnosu na tebe...Odmah da dodam, s obzirom da smo ti i ja kao stari forumaši i forumski drugari u dobrim forumaskim odnosima, a nije da ti nijesam davala infrakcije, čak si možda i banovan od mene jednom, kao i Gandalf i mnogi drugi, ali ipak, moja i tvoja rasprava bi u ovom istom slučaju Fidel/Lepetanac imala potpuno drugi tok jer prije svega moja akcija ka tebi ne bi bila od tvoje strane protmačena negativno niti bi tvoja reakcija bila kakva je bila, i mi bi to vjerovatno riješili drugačije tj ti bi prije nego se načini šteta (u tvom slučaju ban) odustao od kršenja pravilnika u vidu postavljanja privatne prepiske, postavljanja pitanja o razlozima infrakcije na svim temama na kojima se nađeš...istu situaciju, samo suprotno, imam ja sa nekim od forumaša koji mene doživljava negativno a Fidela pozitivno..to je sve ljudski i nije nenormalno, tako da pozivam na mir i na strpljenje i toleranciju...

    p.s. posebno je bitno da "svršenom poslu nema mane" tako da je sva ova priča bespotrebna, vjeruj mi
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #224
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja i dalje ne dobih odgovor a nadam se da hoću, kako se kaznjava moderator ako krši pravila???
    Fidel je prekršio pravilo a ja sam kažnjen banom zbog toga.
    Sad Fidel moze odje da prosipa neku priču ali ovo su činjenice.
    Evo neka sad javno kaže jel vrijedjao Pajovica ili nije???
    A Zvončica će da potvrdi kad god me ona kaznila infrankcijom ja sam joj uvijek napisao neka si bila si u pravu.
    E kad neko kao Fidel lijeci frustracije , nek mene zaobiđe ili neka me trajno banuje.
    Očekujem odgovor od Fidela jel vrijedjao tj kršio pravila foruma i ko će to da kazni ako se bude ponavljalo?

  25. #225
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ja i dalje ne dobih odgovor a nadam se da hoću, kako se kaznjava moderator ako krši pravila???
    Fidel je prekršio pravilo a ja sam kažnjen banom zbog toga.
    Sad Fidel moze odje da prosipa neku priču ali ovo su činjenice.
    Evo neka sad javno kaže jel vrijedjao Pajovica ili nije???
    A Zvončica će da potvrdi kad god me ona kaznila infrankcijom ja sam joj uvijek napisao neka si bila si u pravu.
    E kad neko kao Fidel lijeci frustracije , nek mene zaobiđe ili neka me trajno banuje.
    Očekujem odgovor od Fidela jel vrijedjao tj kršio pravila foruma i ko će to da kazni ako se bude ponavljalo?
    Ja iskreno ne vjerujem da ti mozes da budes toliko naporan. Bas ne mogu...

    Ajde ovako... moderator se ne kaznjava infrakcijama. Moderatorima se ne mogu davati infrakcije. Takav je sistem. Zali se onima sto prave 'vBulletin' forume. Ukoliko moderator ne obavlja svoju 'moderatorsku funkciju' kako treba, administrator moze da odluci o daljim koracima bilo da je to privremena pauza od 'moderatorske funkcije', trajno skidanje 'moderatorske funkcije' ili cak udaljavanje sa foruma. Jesi li dobio odgovor? Drago mi je.

    Ja sam prekrsio pravilo a ti kaznjen zbog mog prekrsaja? Dje smo ostavili logiku? Ti dobro znas zasto si dobio svaku infrakciju. To sam vec rekao i nema potrebe da sve ono iz proslog post-a ponavljam. Mislio sam da smo to apsolvirali, tj. cinjenicu da ti konstantno krsis pravila a da imas srece da oko sebe imas strpljive i stalozene moderatore.. Ako smo to utvrdili, nadam se da se dalje mozemo fokusirat' na moj prekrsaj... Moze?

    *drum roll* Javno kazem da sam za gosn. Pajovica napisao sledece... *drum roll*



    Ovo je taj post oko kojeg si pravio onoliku dramu prije 3 mjeseca i oko kojeg pravis sad dramu, od trenutka kad si se vratio na forum, nakon isteklog bana. Potvrdi javno da je to taj post kojim sam ja stravicno uvrijedio Gosn. Pajovica i zasluzujem da zavrsim u nekom od Dante-ovih krugova pakla?

    Ima li potrebe da sad izdvajamo sve tvoje uvrijede poznatim licnostima? Jesmo li spremni za tako nesto ili nema potrebe da se spustamo na taj nivo?

    Ako ti je lakse, shvati ova pitanja kao retoricka i ne javljaj se vise kad znas da nisi u pravu. Mada takvu zrelost ne ocekujem od tebe. Samo ne ponavljaj pitanja na koja si vec dobio odgovor, ne bih da se ponavljam vise.
    Last edited by Fidel Castro; 09-12-19 at 01:31.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 9 of 11 FirstFirst ... 567891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Prodajem Apple Watch Sport - 42mm Gold Aluminium Case with Midnight Blue Sport Band
    By Siljeeee in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 38
    Last Post: 19-05-16, 20:07
  2. Kritikuj/pohvali moderatora
    By zvoncica in forum CdM INFO
    Replies: 54
    Last Post: 01-10-15, 21:54
  3. Kritikujte moderatora!
    By Pingvin in forum Politika generalno
    Replies: 434
    Last Post: 11-08-11, 12:29
  4. Kritikuj/Pohvali Moderatora
    By DIDI in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 102
    Last Post: 29-10-10, 11:48
  5. Da zivimo bolje, sa ili bez moderatora
    By Cikotic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8
    Last Post: 24-02-04, 18:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •