Results 1 to 6 of 6

Thread: LSCG ispod nule

  1. #1
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default LSCG ispod nule

    U poredjenju sa Liberalima, glasati za cetnike ima smisla.
    Ovi potonuse u minus. Zaista nijesu ostavili ni jedan razlog da ih
    neko simpatise, makar ne mogo smislit DPS.
    Pripuzi velikosrpski, pusi...., nistarije vodjeni jednim velikim prkosnim
    egom i jednom guskom.


    LSCG ustupa SNP-u mjesto predsjednika SO Budva

    Mjesto predsjednika Skupstine opstine Budva, koje po koalicionom sporazumu pripada Liberalnom savezu Crne Gore, bice ustupljeno Socijalistickoj narodnoj partiji, saopstili su celnici budvanskih liberala za Radio Slobodna Evropa. Ovim krsenjem sporazuma, LSCG je odgovorio na uslov SNP-a da je jedini nacin opstanka koalicione vlasti da se to mjesto ustupi partiji Predraga Bulatovica.

    “Mi smo spremni da mjesto gradonacelnika ustupimo koalicionom partneru SNP-u”, rekao je predsjednik Inicijativnog odbora LSCG Slavko Lagator. Prema rijecima Djura Rafailovica iz SNP-a, ustupanjem mjesta predsjednika SO Budva toj partiji, bice izbjegnuti vanredni izbori, na kojima je ranije ova partija insistirala ukoliko im LSCG ne ustupi celne funkcije koje im pripadaju. Prema njegovim rijecima, SNP ce traziti da se LSCG odrekne i ostalih celnih funkcija u toj opstini, dok se Lagator nada da toga ipak nece doci.

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U pravu je Milo bio kada je rekao da je Zivkovic jedna jeftina politicka prostitutka, LSCG bi za vlast uradila sve najgore jer su gladni i previse nijesu nikada osjetili slat vlasti pa se onda prodaju posto zasto. :burp:

  3. #3
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    607
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sramota...

    Zar toliko nisko padati zarad vlasti u jednoj opstini...mogli su bar mrvicu dostojanstva pokusat da sacuvaju...
    * - izgubio password za "Nije bitno..." ; privremeni(nadam se) username.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto bi se reklo, revolucija jede vlastitu djecu.
    Davno su se s oprostenjem usrali na sve sto je kod njih valjalo dajuci legitimitet ubilackim partijama i bolesnim ideologijama tako sto su ih pustili da o nekad casni liberlani savez otru svoje krvave ruke i zapjenjena usta naizvajuci ih koalicionim partnerima i opozicijom s pozitivnim predznakom.
    Sada "partneri" o njih otiru i noge sto je samo normalan slijed stvari. Da im se moglo , tj. da su liberali bili liberalniji (mnogoljudniji) ,koalicionari bi ih , polufigurativno receno preklali zubima.
    Ovako ispadose samo tranja na koju se niko vise bez "partnera" ne misli ni otrijet.

  5. #5
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    607
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da mi je znati da li vise iko iz ove "ujedinjene" opozicije moze narod pogledati u oci i reci "mi smo radili kako smo najbolje mogli da srusimo rezim Mila Djukanovica". Meni se upravo cini da su mu oni ucinili bezbroj usluga u proteklih godinu-dvije, i da je ovo opozicija koju bi svaka vlast pozeljela...
    * - izgubio password za "Nije bitno..." ; privremeni(nadam se) username.

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...*
    Da mi je znati da li vise iko iz ove "ujedinjene" opozicije moze narod pogledati u oci i reci "mi smo radili kako smo najbolje mogli da srusimo rezim Mila Djukanovica". Meni se upravo cini da su mu oni ucinili bezbroj usluga u proteklih godinu-dvije, i da je ovo opozicija koju bi svaka vlast pozeljela...
    sta zna svinja sta je dinja jadan.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •