Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 274

Thread: Goodyear Jadranska Liga

  1. #51
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Ne mogu bit zadovoljan igrom Zvezde nikako,u prvom
    poluvremenu pogotovo!Skoka nidje,slobodna bacanja tokom citave tekme
    katastrofalna!A i pored svega toga mogli smo dobit...U Zmaga i dalje imam
    povjerenja...

  2. #52
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    HUMSKA
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    partizan je odlichno odigrao mogao to 1 poluvrijeme da odigra malo bolje ali dobro sve je oproshteno.nego tekma buducnost-c.z. je bila mnogo losha.kao da igraju mladje kategorije.sve su neka djeca bila tu.mozhda se do kraja godine bude napravila i od jedne i od druge ekipe tim ali veoma teshko jer su to mnogo mladi momci.
    MI VOLIMO MI BODRIMO SAMO JEDAN KLUB NA SVETU CELOM I PEVAMO SVAKI DAN SAMO NAPRED PARTIZAN

  3. #53
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo, da ne otvaram novi topic, jedne igre vezano za ovu ligu. Jednostavno je, nagrade su lopte i kape nekakve... www.playada.com
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  4. #54
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Da dodam i ovo:dresovi su i Zvezdi i Buducnosti bili
    skoro nikakviogotovo Zvezina kombinacija crveno-bijelih pruga i zlatnih
    brojeva...Cak je i komentator na to skrenuo paznju 2 puta(iznenadio me je
    vrlo prijatno svojom objektivno$cu,za razliq od ostalih CG komentatora :? )...

  5. #55
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    JNA
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i mene takodje.odlicham komentator najvishe me je iznenadilo ono kad je rekao ne znam na osnovu chega su sudije dodijelile loptu domacinima ali dobro sudijska posla...odlichan komentator
    Pada kisha,ja se klizam,vozim biciklo,volish li me ukopala majku

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord Voldemor
    i mene takodje.odlicham komentator najvishe me je iznenadilo ono kad je rekao ne znam na osnovu chega su sudije dodijelile loptu domacinima ali dobro sudijska posla...odlichan komentator
    Dobro Maxo prati basket godinama....pogotovu nasu i Evro ligu tako da je bas kompetentan.A i nepristrasan kao sto ti rece...ono je stvarno zabrinjavajuce ocigledno bila lopta za Zvezdu
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  7. #57
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    A kasno je sad...nema ispravke... Sudije sux s te
    tekme... :evil: :evil: :evil:

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ono je bila lopta za Buducnost sigurno! Da ste malo bolje gledali vidjeli biste da je sudija pokazivao na konstrukciju kosa, znaci lopta je odarila u onaj plavi zastitni sundjer ispod samog obruca (sto je isto kao kad odati gore na vrh table) pa je tek onda dosla Vukcevicu u ruke. Ni ja nijesam vidio da je udarila tamo nego sam tek sjutradan na TV snimku primijetio.
    Isto tako bila je jedna situacija kad je sudjena mrtva ili faul za Buducnost, nijesam siguran sad. Dva igraca su se otimala oko lopte na podu kod ceone aut linije i tu je ovaj iz Buducnosti prevrcuci se glavom tako polje van terena - aut za CZ :wink:
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  9. #59
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    JNA
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozhda ali ovako od preko tv-a izgledalo je da je lopta za zvezdu ali dobro.Nego PARTIZAN dobio domzhale 90:62.Nishta ispod 20 razlike najjachi smo brato.Buducnost izgubila c.z. dobila hemofarm takodje refleks jedva neshto chini mi se.to je to za nashe ekipe.Samo je buducnost izgubila od olimpije
    Pada kisha,ja se klizam,vozim biciklo,volish li me ukopala majku

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    reflex je druze dobio u sred splita, pa je li to "jedva nesto" ne znam ali je DOBIO

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobismo u sibenku, dobro je... vodili smo od pocetka 0:8, pa sve do kraja tekme i konacnih 62:71! Iznenadili su me prijatno poslije one tekme u Pg... iako je sibenka **** od ekipe, ali ipak se igralo u punoj dvorani u sibeniku! Pobjeda od 9 razlike, uz promasenih 19 bacanja...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam poslom bio na rukometu, a burazer je bio delegat nase familije na basketu...
    kaze, tuga pregolema od utakmice, Partizan se sprdao sa ovim mucenicima, koji su 4-6 puta bacali loptu u aut namjerno, jer nisu mogli da je prenesu preko centra... Milojevic se smijao cijelu tekmu, kaze (burazer), mogao je da postigne kos kada je god htio...
    Ovo je druga tekma u GAY ligi i obije su bili opusteno, sa svim igracima u igri, preko 20 razlike... E ako je to kvalitet veci od Atlasa ili Lavova, e ***** ga onda...

  13. #63
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    JNA
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    TACHNO TAKO.MOZHDA IMA NEKIH EKIPA JACHIH ALI U OVOJ NASHOJ LIGI IMA ISTO JAKIH EKIPA.GLUPO JE SHTO IGRAMO HRVATSKU LIGU
    Pada kisha,ja se klizam,vozim biciklo,volish li me ukopala majku

  14. #64
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord Voldemor
    TACHNO TAKO.MOZHDA IMA NEKIH EKIPA JACHIH ALI U OVOJ NASHOJ LIGI IMA ISTO JAKIH EKIPA.GLUPO JE SHTO IGRAMO HRVATSKU LIGU
    Svaka cast na strucnom komentaru :roll:

    Pa vi ste nevjerovatni! Po vasoj prici bolja bi recimo bila liga dje igraju: Vojvodina, Lovcen, Atlas, Masinac, Spartak, Mornar.. nego naprimjer: Cibona, Olimpija, Bosna, Split, Zagreb, Lasko...
    Pa sad recite da ne ispada ovako jer su osim ovih tu jos i najbolji timovi SCG koji igraju obije lige..
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e rabbit ja mislim da je bolje igrat sa lovcenom i atlasom nego sa sibenkom i ovim sto izbacuju loptu u aut jer je ne mogu prenijet!

    nego da ne zna neko nesto vise o onim razgovorima cibone partizana i olimpije o stvaranju nove profitabilnije regionalne lige? to negdje u novinama vidjeh , i mnogo primamljivije djeluje od ovog sranja...

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj sad da mi spominjes Sibenku ili Helios kad ima dosta jacih od njih. Pa normalno je da bude takvih ekipa kad je liga od 16 timova. Zamisli da liga SCG ima toliko timova, na sta i to licilo? Iovako igraju ekipe tipa Masinac, Ibon, Swisslion Takovo (?) i sl.

    A sto se tice te nove lige o kojoj se prica, nema nista od toga. Pa zar su ludi Olimpija, Buducnost, Cibona i Bosna da igraju novu ligu kad ovamo kolko mi se cini imaju najvise dionica.. A kad nema njih nece ni ostali poc tamo da sa Partizanom igraju.

    I zanimljivo je kako se neki sada nadaju toj novoj ligi, kao zbog veceg profita. A ovamo im ne smeta los profit nego ekipe od kojih su jaci Atlas & co. :roll:
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fora je sto GY liga uopste ne donosi timovima profit. ali uopste. klubovima su placeni samo prevoz i smjestaj nista drugo ne dobijaju ni od koga...
    od toga ne moze gore.
    a jos dodaj tome skup gomile invalidskih ekipa i atmosferu na `derbijima` kao npr onaj juche u tivoliju.strah da te uhvati.

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit
    Pa vi ste nevjerovatni! Po vasoj prici bolja bi recimo bila liga dje igraju: Vojvodina, Lovcen, Atlas, Masinac, Spartak, Mornar.. nego naprimjer: Cibona, Olimpija, Bosna, Split, Zagreb, Lasko...
    Pa sad recite da ne ispada ovako jer su osim ovih tu jos i najbolji timovi SCG koji igraju obije lige..
    a sto ti "vjerovatni" pravis komparaciju izmedju atlasa, masinca, spartaka i cibone, olimpije??? Kakva je ovo podvala, vjecita teza koju forsiraju zagovornici GAY lige!!! :evil:
    spartak, masinac, ergonom = sibenka, domzale, siroki... nije tako?
    cibona, olimpija, zadar = partizan, zvezda, buducnost, refleks, hemofarm... ko je jaci???

    Bosna, Lasko, Split, Zagreb??? Ajde ne budi smijesan, zivota ti... Koje su to ekipe, majke ti?
    zanimljivi su vam argumenti, zivota mi... :roll:

  19. #69
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    spartak, masinac, ergonom = sibenka, domzale, siroki... nije tako?
    cibona, olimpija, zadar = partizan, zvezda, buducnost, refleks, hemofarm... ko je jaci???

    Bosna, Lasko, Split, Zagreb??? Ajde ne budi smijesan, zivota ti... Koje su to ekipe, majke ti?
    zanimljivi su vam argumenti, zivota mi... :roll:
    Cekaj koje ti to lige poredis? Ja sam pricao o odnosu JL - domaca liga. Tako da ti ovo 'boldirano' nema nikakvog smisla jer svi igraju u Jadranskoj. A Bosna, Lasko, Split, Zagreb su sigurno jaci od ostalih SCG ekipa koje nijesi stavio u poredjenje.
    Ma nema sanse da domaca liga moze biti jaca od JL. Dzabe pokusavate da poredite nesto - vidite ad ne ide. A u to koliki su im prihodi ovako a koliko bi bili samo u domacij ligi - to ne znam. Ako ima ko od vas da je strucnjak za finansije neka se javi. Na jednoj strani imamo Partizan (i Hemofarm?) kojem sve ovo ne odgovara a na drugoj imamo 14 timova kojim odgovara. Mislim da je svaka dalja prica na ovu temu suvisna pa cu se truditi da ne nastavljam sa raspravom.
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit
    Quote Originally Posted by Sofronije
    spartak, masinac, ergonom = sibenka, domzale, siroki... nije tako?
    cibona, olimpija, zadar = partizan, zvezda, buducnost, refleks, hemofarm... ko je jaci???

    Bosna, Lasko, Split, Zagreb??? Ajde ne budi smijesan, zivota ti... Koje su to ekipe, majke ti?
    zanimljivi su vam argumenti, zivota mi... :roll:
    Cekaj koje ti to lige poredis? Ja sam pricao o odnosu JL - domaca liga. Tako da ti ovo 'boldirano' nema nikakvog smisla jer svi igraju u Jadranskoj. A Bosna, Lasko, Split, Zagreb su sigurno jaci od ostalih SCG ekipa koje nijesi stavio u poredjenje.
    Ma nema sanse da domaca liga moze biti jaca od JL. Dzabe pokusavate da poredite nesto - vidite ad ne ide. A u to koliki su im prihodi ovako a koliko bi bili samo u domacij ligi - to ne znam. Ako ima ko od vas da je strucnjak za finansije neka se javi. Na jednoj strani imamo Partizan (i Hemofarm?) kojem sve ovo ne odgovara a na drugoj imamo 14 timova kojim odgovara. Mislim da je svaka dalja prica na ovu temu suvisna pa cu se truditi da ne nastavljam sa raspravom.
    pa i ja pricam o odnosu GAY - domaca liga... pa pogledaj brate sam, da nema ovih nasih 5 klubova tamo, na sta bi to licilo?? Bio bi zesci krs...
    Bosna, Lasko, Split, Zagreb... timovi koji Evroligu nisu videli decenijama... koji je to kvalitet, zivota ti? Ne vidim da je tu nesto bolje nego kod nas...
    Na jednoj strani nemamo samo Partizan, vec i Cibonu i Olimpiju, prati malo bolje stampu, pa vidji sto se trenutno desava... Ova tri kluba su vec imala preliminarne dogovore na temu izdvajanja iz GAY lige i pravljenja nove lige, ciji bi vlasnici bili klubovi, a ne firma "Sidro" i trojac Sagadin - Lisac - Lorber (bjese li on treci?)... tada bi liga imala potpuno drugaciji izgled, drugi bi klubovi bili, daleko manji broj ekipa i onda se moze govoriti o poboljsanju kvaliteta... a ovo - Domzale, Bosna, Sibenka, Siroki... To je cisto jebavanje nas u zdrav mozak...

  21. #71
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    pa i ja pricam o odnosu GAY - domaca liga... pa pogledaj brate sam, da nema ovih nasih 5 klubova tamo, na sta bi to licilo?? Bio bi zesci krs...
    E da nema, ali posto ima drugacije stvari stoje.
    Quote Originally Posted by Lennox
    e rabbit ja mislim da je bolje igrat sa lovcenom i atlasom nego sa sibenkom i ovim sto izbacuju loptu u aut jer je ne mogu prenijet!
    Ovo je ovo na sta sam ja reagovao. Ovo je izjava koja nema smisla jer se samo djelimicno gleda na kvalitet timova koji igraju.
    A ako naprave tu novu ligu - svaka cast. Normalno je da nikome to ne smeta. Samo je sad rano o tome pricat. Ja to stvarno u novine jos i nijesam vidio, jesam na netu ako to su tek ideje neke koliko sam primijetio. Po meni je to isto kao kad se pojavila prica o nekim Jadrnskim ligama u fudbalu, varetpolu, rukometu.. Da zakljucim, nema tu nista dok se ne predje sa rijeci na djelo a do tada i ovakva liga je (puno) bolja nego samo nacionalna prvenstva da se igraju.
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I meni se cini da je GY liga mnogo jacha nego sto bi nasha domaca bila a naravno da ima po 2,3 losije ekipe...toga ima i u Calciu **** ga.Uopste ne shvatam sto ljudi iz Partizana i Hemofarma cini mi se imaju protiv GY lige osim ako nije raspodjela finansija u pitanju.
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    pa brane interese srpske košarke, šta drugo.
    mada jeste smiješno, od 8 najboljih ekipa 5 je iz SCG, sledeće 2-3 su u rangu vojvodine, a ostale su u nivou naše druge lige. cibona i olimpija prave neku vidniju razliku u korist GY lige i to je to. možda bi bilo drugačije da evropska košarka nije u recesiji i da je smanjen odliv talenata iz ex-SFRJ.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  24. #74
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Goodyear liga je napravljena chisto da bi podsjecala na period iz one "stare jugoslavije"... Profita nema, ali ipak pobjednik stiche ime na prostoru balkana kao jaka ekipa... Eto, mislim da je to glavni razlog formiranja takve lige...

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Idemo dalje... Velika pobjeda Buducnosti u jos jednom derbiju u Moraci! Momci me sve vise podsjecaju na ove iz FK sto je za pohvalu naravno. Vranes je odigrao utakmicu zivota, Koljevic isto. Sad idu dva lagana meca, taman da se ucvrstimo pri vrhu tabele.

    CZ je izgubila od Olimpije sto je, po meni bilo potpuno ocekivano. Nikako mi nijesu jasne one price Sagadina prije utakmice da ce da pobijede :roll: Cak sam htio da bacim 20€ na kladionicu na Olimpiju jer su sjudje stavili +4/+5 na njih, nego ne moze da se igra singl JL.

    Partizan izgubio u vjerovatno najzanimljivoj utakmici do sad. U zadnjem minutu su imali +4 i glupo primili 4 poena i onda izgubili na produzetke (izaso valjda Miloje zbog 5. licnih..).

    Hemofarm i Reflex - lagane pobjede..

    3. round

    • Šibenka Helios 80:72
      Zagreb Partizan ot 103:96
      Bosna Hemofarm 78:84
      Reflex Slovan 86:61
      Zadar Split 81:56
      Laško Široki 81:49
      Budućnost Cibona 91:85
      Zvezda Olimpija 71:84
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •