Page 14 of 15 FirstFirst ... 4101112131415 LastLast
Results 326 to 350 of 353

Thread: Partizan u ligi kupa Uefa

  1. #326
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mislim da Nadj nije toliko standardan (nije u 11 po svim kombinacijama) kao npr. Bata.
    Mirkovicu traka :!:
    P r i m o r a c

  2. #327
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    labyrinth
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mirkovic Bata!!!
    BLACK OR WHITE?DARK OR LIGHT?SURRENDER OR FIGHT?MAN WITHOUT A FACE LOST IN SPACE!!!

  3. #328
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Mind
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Quote Originally Posted by Acqua di Gio
    Danas je dan velikog derbija( ne sa zvijezdom vise ) Veliki Dnipro ce danas popit nesto ljuto akobogda
    popio je vremesni kapiten u 40'... red star,
    pardon, card
    Necu komentarisati ovo Nema smisla ja mislim. :P
    Ja pa onda oni !

  4. #329
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    tu iza skole
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ti kad bi imao malo svog, a ne kolektivnog misljenja, onda bi znao da ovo Sasi nije prvi put da ovako sjebe Partizan, bilo je i nekih derbija, a ne samo evropskih utakmica i poslednja stvar koju sad treba uraditi je da se klice bez razloga Ilicu, da bi se kojekakvi balvani od ljudi bez mozga dokazali kako su veliki grobari...
    ljubav prema klubu je jedna stvar, a zdrav razum nesto drugo i svakako da nema nijedan argument koji je na strani Sase Ilica ovog puta osim onog "on je legenda", "on je grobar", "on je ovo-ono"...
    Polako!Onaj post sam napisao iz afekta onaj dan i nisam sve rekao.Slazem se da ga treba kazniti ali da ga psuju...to ne moze!U pravu si da nas je Ilic dosta puta zeznuo ali sjecas li se derbija u rupi kad je dao za 1: 0 pa onaj za 2 2 pa Djurgarden pa Njukasl ... uglavnom mnogo vise dobrih stvari koje je uradio...

    Na kraju kazem TREBA GA KAZNITI !Ali ga ne treba na kolac nabijati i nazivati svakako!
    GROBARI- NAROD ZA SEBE!

  5. #330
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CREW pg
    Polako!Onaj post sam napisao iz afekta onaj dan i nisam sve rekao.Slazem se da ga treba kazniti ali da ga psuju...to ne moze!U pravu si da nas je Ilic dosta puta zeznuo ali sjecas li se derbija u rupi kad je dao za 1: 0 pa onaj za 2 2 pa Djurgarden pa Njukasl ... uglavnom mnogo vise dobrih stvari koje je uradio...

    Na kraju kazem TREBA GA KAZNITI !Ali ga ne treba na kolac nabijati i nazivati svakako!
    niko ga nije nabio na kolac, sve je ok, sve se smirilo, cekamo da vidimo koliku ce kaznu da dobije... ne treba da mi nabrajas sta je sve dobro uradio za pfc, sa sasom se licno poznajem i opet kazem da klub mora da ga odere zbog ovoga... psovanje i vrijedjanje nazalost se njemu vec desilo na kraju utakmice sa Marseljom, kada je pola juga, sve seljacka stoka, izvizdala Saleta sto nismo dobili i zbog promasaja u CHL... to je bilo da se spali jug sa svima koji su na njemu bili i to je mnogo veci problem nego sta ce ko reci/napisati na netu...

  6. #331
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    A traku su mu dali iz psiholoskih razloga, zbog njega, da bi ga malo podigli, jer je bio skroz potonuo sto nije ostao u Spaniji... Traku bi trebalo da nosi ili Bata ili Nadj, ali do ovoga nisma imao problema ni sa Saletom, sada vec bi mu je trebalo oduzeti...
    Ne bih se bas slozio da je "dizanje" Ilicevog morala bio jedini motiv da mu se da kapitenska traka. Mislim da ju je on itekako zasluzio, cak mislim da je niko ne zasluzuje vise od njega. Kapitensku traku, po meni, treba da nosi najodgovorniji igrac u timu, igrac koji predstavlja glavni sraf. A niko ne moze reci da je nas vezni red isti sa njim i bez njega. Kada je on u timu, Partizan jednostavno ne umije da se brani, i to je ono sto mene odusevljava. Nekako su sve kockice poslozene kako treba, ekipa super funkcionise, lopta brzo kruzi... Medjutim, "problemi" nastaju kada se on priblizi protivnickom golu. Vjeruj mi, sumnjam da postoji covjek koji je, za vrijeme exkurzije po Ligi sampiona, bio vise ogorcen na njega -> od mene. Ali, jednostavno, ne smijes mu reci: "Drzi se sredine", ili nesto slicno. On spada u one igrace koje, kada se priblize protivnickom goli, naprosto hoce sansa. I kako da mu ista kazes? Na kraju krajeva, bolje je i promasiti sansu, nego je ne imati. Takav je i onaj Ivan Tomic, a i onaj Obradovic... Uf, kako su me ti ljudi nervirali... Kada nisu u timu, Partizan bukvalno upola manje sansi ima, ali kada zaigraju - ne mogu a da te totalno ne izgore sa njihovim potezima. Sprdnja...

  7. #332
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Ne bih se bas slozio da je "dizanje" Ilicevog morala bio jedini motiv da mu se da kapitenska traka. Mislim da ju je on itekako zasluzio, cak mislim da je niko ne zasluzuje vise od njega. Kapitensku traku, po meni, treba da nosi najodgovorniji igrac u timu, igrac koji predstavlja glavni sraf. A niko ne moze reci da je nas vezni red isti sa njim i bez njega. Kada je on u timu, Partizan jednostavno ne umije da se brani, i to je ono sto mene odusevljava. Nekako su sve kockice poslozene kako treba, ekipa super funkcionise, lopta brzo kruzi... Medjutim, "problemi" nastaju kada se on priblizi protivnickom golu. Vjeruj mi, sumnjam da postoji covjek koji je, za vrijeme exkurzije po Ligi sampiona, bio vise ogorcen na njega -> od mene. Ali, jednostavno, ne smijes mu reci: "Drzi se sredine", ili nesto slicno. On spada u one igrace koje, kada se priblize protivnickom goli, naprosto hoce sansa. I kako da mu ista kazes? Na kraju krajeva, bolje je i promasiti sansu, nego je ne imati. Takav je i onaj Ivan Tomic, a i onaj Obradovic... Uf, kako su me ti ljudi nervirali... Kada nisu u timu, Partizan bukvalno upola manje sansi ima, ali kada zaigraju - ne mogu a da te totalno ne izgore sa njihovim potezima. Sprdnja...
    imas zanimljivo gledanje na igru Sase Ilica i ok je, ali ovo za traku nije bas najtacnije... Traku ne nosi najodgovorniji igrac, a sve i da je tako, to opet ne bi bio Sasa, vec bi prije isla na ruku Nadju... Nadj je covjek koji je motor ekipe u svakom pogledu: fizickom, psihickom, motivacionom... Daleko je on ispred Sase u tom kapitenskom pogledu... Pa kapiten mora u nekim trenucima da podvikne, a Sasa to nikad ne radi... Da ne idem u detalje, uopste, posto se bavim takvim poslom da izvanredno poznajem do u tancine sve fudbalere Partizana, vjeruj mi da znam zasto govorim da bi traku po logici stvari trebalo da nosi neki drugi igrac, ali nemam problema s tim da je nosi Sasa...
    Sto se tice Ivana Tomica, nejasno mi je kako ljudi mogu da covjeka stalno prozivaju, kao da ne gledaju utakmice... To mi je malo nevjerovatno, jer je covjek medju 3 nasa najbolja igraca trenutno, tip igraca ciji se znacaj za ekipu najbolje vidi kada nije na terenu - covjek svau tekmu odigra bez ijedne greske, svuda stize, oduzme milion lopti, nijedno pogresno dodavanje nema - pravo blago od igraca!

  8. #333
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Meni se nije svidjela Tomiceva igra protiv Dnjepra (1. tekma, drugu nisam gledao)! A iznervirao me kad je usrao onu kontru, mislim da su ishli 3 na 2... On je u Partizanu onda igrao mnogo blize golu(zato i jeste izgledao zapazeniji), mada mi u ovoj Vermezovicevoj taktici mnogo toga nije jasno, sem ko je golman, ko su bekovi, i ko je centarfor (ko je krilo, ko je zadnji vezni...?).
    Interesantna ce bit taktika bez 2 standardna vezna igracha (Nadj & Ilic).
    Kralj, Rnic, Mirkovic, Djordjevic, Emeghara, Brnovic, Tomic, Vukchevic, Ciric, Odita, Boya.
    Ako se bude odluchio za jednog shpica, onda Cirkovic umjesto Rnica.
    Volio bih vidjet Cirica, Radovic i Grubjeshic neka poprichekaju 2. poluvrijeme!
    P r i m o r a c

  9. #334
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro
    Meni se nije svidjela Tomiceva igra protiv Dnjepra (1. tekma, drugu nisam gledao)! A iznervirao me kad je usrao onu kontru, mislim da su ishli 3 na 2... On je u Partizanu onda igrao mnogo blize golu(zato i jeste izgledao zapazeniji), mada mi u ovoj Vermezovicevoj taktici mnogo toga nije jasno, sem ko je golman, ko su bekovi, i ko je centarfor (ko je krilo, ko je zadnji vezni...?).
    Interesantna ce bit taktika bez 2 standardna vezna igracha (Nadj & Ilic).
    Kralj, Rnic, Mirkovic, Djordjevic, Emeghara, Brnovic, Tomic, Vukchevic, Ciric, Odita, Boya.
    Ako se bude odluchio za jednog shpica, onda Cirkovic umjesto Rnica.
    Volio bih vidjet Cirica, Radovic i Grubjeshic neka poprichekaju 2. poluvrijeme!
    istina je, usrao je tu kontru, ali ne znam da je bilo sta drugo lose odigrao...
    a sta ti nije jasno u ovoj formaciji?
    Ciric ima 0,1% sansi, kako sada stvari stoje, da zaigra protiv CSKA...

  10. #335
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nije mi jasno ko je zadnji vezni, ko su nam krila :?:
    Mislim da je onu tekmu pogrijeshio i vishe nego taj x kad je usrao kontru, al' i ako je tako, neka bude zanemarljivo, s obzirom na teren.
    Bez Cirica :?: Shto su ga onda dovodili :?:
    P r i m o r a c

  11. #336
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro
    Nije mi jasno ko je zadnji vezni, ko su nam krila :?:
    Mislim da je onu tekmu pogrijeshio i vishe nego taj x kad je usrao kontru, al' i ako je tako, neka bude zanemarljivo, s obzirom na teren.
    Bez Cirica :?: Shto su ga onda dovodili :?:
    zadnje vezne igraju Nadj, Brnovic ili Tomic, zavisno ko je u timu, a ako su sva trojica, onda Tomic igra isturenije, desno ili u sredini...
    Krila nemamo klasicna, samo Vukcevic igra lijevo, a desno ko stigne - Sale Ilic (ako igra Cira iza spica), Tomic (ako je gorepomenuti primjer) ili Radovic, ako je u timu...
    Bez Cirica, jer su se zakacili on i Vermez sto nije igrao protiv Dnjepra ovdje...

  12. #337
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ilic kaznjen sa 4 utakmice neigranja! Valjda mu smanje na 3 posle zalbe... :?

  13. #338
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Ilic kaznjen sa 4 utakmice neigranja! Valjda mu smanje na 3 posle zalbe... :?
    nema nista od toga, Partizan se nije zalio, rok je prosao...

  14. #339
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li moguce da nema nikakve euforije pred danasnju utakmicu ?

  15. #340
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pingvin
    Je li moguce da nema nikakve euforije pred danasnju utakmicu ?
    naravno da nije moguce, ali ovaj forum je davno pukao, kvalitetni ljudi digli ruke od njega i sada euforisemo na drugim mjestima...

    btw. jeli moguce da Vijesti u najavi sastava naprave onoliko gresaka? Rnic (Ciric)? zar neko normalan moze to da napise? Kao da je stavio Maldini (Rui Kosta)...
    Semberas ima tri zuta kartona i ne igra...

    vrijeme je odlicno (kakvo je bilo ovih dana), bice do jaja...

  16. #341
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pazi Vermezovu izjavu na b92: "ko smo mogli da igramo protiv Portoa, PSŽ-a i Čelsija u Ligi šampiona, zašto bi smo se plašili CSKA“.


    Je li moguce da covjek ne zna ko mu je bio u grupi LS?

  17. #342
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pingvin
    Pazi Vermezovu izjavu na b92: "ko smo mogli da igramo protiv Portoa, PSŽ-a i Čelsija u Ligi šampiona, zašto bi smo se plašili CSKA“.


    Je li moguce da covjek ne zna ko mu je bio u grupi LS?
    ne seri da to pise... to je potpuno naopako, covjek je rekap "ako su (CSKA) mogli u grupi da igraju protiv Porta, PSZ i Celsija, sto bi se plasili Partizana" (u kontekstu, da CSKA uvijek igra ofanzivno, u gostima i kod kuce, bez obzira na ime protivnika)...

  18. #343
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je copy/paste sa b92, i meni je malo cudno bilo.

    btw
    sta je sa snijegom u BG? Igra se?

  19. #344
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zavrsi se 1:1. Bice svasta, opet glavobolje pred gostovanje... Valjda nam se opet posreci na istoku... :wink:

  20. #345
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Quote Originally Posted by Pingvin
    Je li moguce da nema nikakve euforije pred danasnju utakmicu ?
    naravno da nije moguce, ali ovaj forum je davno pukao, kvalitetni ljudi digli ruke od njega i sada euforisemo na drugim mjestima...

    btw. jeli moguce da Vijesti u najavi sastava naprave onoliko gresaka? Rnic (Ciric)? zar neko normalan moze to da napise? Kao da je stavio Maldini (Rui Kosta)...
    Semberas ima tri zuta kartona i ne igra...

    vrijeme je odlicno (kakvo je bilo ovih dana), bice do jaja...
    To pise dopisnik iz Beograda Mladen Stojovic kojeg ti vjerovatno poznajes... :roll:

  21. #346
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    poznajem... bili smo super jedno vrijeme, a onda se nesto naljutio na mene zbog gluposti, no kako god hoce...

    odlicna igra partizana, Simon Vukcevic je definitivno izrastao u velikog igraca i mislim da su sanse za revans 50-50... pogotovo kad sam vidio poslije utakmice kako su momci izasli iz svlacionice, htjeli su torbe od muke da pojedu...

  22. #347
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uz malo srece, mozemo da ih dobijemo, ili da izvucemo 2:2.. Svejedno.
    Ocekivao sam vise od CSKA, ali da ih onako Partizan nadigra. Ovo me podsjeca na Njukasl. Nemam nista protiv da se slicno zavrsi.

  23. #348
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne volim kad se sastaju 2 "moja" kluba,ali prednost je sinoc ( i uvijek) imao Partizan. :wink: Festival za izbor MISTER PROMASHAJ je bio vise nego uzbudljiv, tek da opravda moje smrzavanje na sjevernoj tribini. Medjutim, nisam nezadovoljan otisao sa stadiona. Vidio sam da Partizan zna i moze,a posebne pohvale za Oditu i Vukcevica. Jedino me Ciric razocarao. valjda cemo proci dalje.

    Sve cestitke ruskim navijacima za bratsko ponasanje. Zapalili su americku zastavu ,navijali goli do pojasa na -5 oC i na kraju se ispozdravljali sa nasim sjeverom.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  24. #349
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Stamford Bridge,Fulham Road,London
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uz malo sreće mogu proći CSKA.Samo da čak i da prime go se ne prepadnu i počnu da igraju kao muve bez glave što je karakteristika svih naših timova.Protiv Dnjepra su odigrali hladne glave i nek tako odigraju i protiv CSKA.Ne želim da zvučim preoptimistično ali se može.Uz malo sreće....
    Drago mi je da se igramo....

  25. #350
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj sa srecom im bilo , pa uz brdo brzo odili !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

Page 14 of 15 FirstFirst ... 4101112131415 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •