Page 1 of 15 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 353

Thread: Partizan u ligi kupa Uefa

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default Partizan u ligi kupa Uefa

    Mislim da ovo zasluzuje poseban topic i secam se da je prosle godine good aja mislim otvorio topic partizan u LS tako i ja sad otvaram sa istim irecima
    Ovo je za sve one koji su verovali u Partizan....
    Hvala im sto su uneli malo radosti u ove tmurne zivote
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Partizan u ligi kupa Uefa

    :yipiiii:
    Jeste brate. Ostavi jos sjutra stari topik, da se svi ispisu pa onda nastavljamo u ovom.
    Aj zivjeli!!!!! :dring:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Partizan u ligi kupa Uefa

    I kako se formiraju grupe? Ko su nam protivnici?? Aj neka neko objasni...
    Edit: Ukupno 40 timova nastavice takmicenje u osam grupa sa 5 timova. Svaki tim odigrace dve utakmice kod kuce i dve u gostima...
    Sad je pitanje ko nam moze doc?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje da smo ostali na onom topicu, jer kad prodjemo grupu opet idemo u kup takmicenje, al' eto...
    vaj daz maj hart fil sou bed

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Ja stvarno nisam upucen ali mislim da je zreb sutra nadam se samo da cemo ovaj put imati malo vise srece
    Samo da nam ne dodju, Saragosa,Sevilla i jos par ekipa a ovo ostalo je buranija
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cestitke momcovi!
    Nesto vise o samom sistemu takmicenja...
    http://cafemontenegro.cg.yu/forumi/viewtopic.php?t=1624
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Prvi šešir:

    Lacio, Parma, Fajenord, Njukasl Junjated, AEK Atina, VfB Štutgart, Klub Briž, Glazgov Rendžers

    Drugi šešir:


    Viljareal, Okser, Šalke 04, Sporting Lisabon, Real Saragosa, Bešiktaš, Benfika, OSC Lil

    Treći šešir:

    Atletik Bilbao, Sevilja, Dinamo Zagreb, Bazel, Sošo, Midlzbro, Utreht, GAK Grac

    Četvrti šešir:

    Partizan, Steaua, Harts, Herenven, Alemanija Ahen, Amika Vronki, Panionios, Dnjepar

    Peti šešir:

    Ferencvaroš, Standard Lijež, Egaleo Atina, AZ Alkmar, Zenit, Beveren, Austrija Beč, Dinamo Tbilisi.
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    hahhaha... koji ste vi likovi... stvarno me nesto ne interesuje pretjerano Kup UEFA i promjene sistema takmicenja... Mislim, sve je to naoko lijepo, ali opet ce u grupi biti neki Zalgiris, Rejkjavik i eventualno Viljareal... i sta tu ima zanimljivo? - reče sofronije prije pola godine ... i ostade dosledan. nije ni do prije par dana znao.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hehehe... kako naglo raste zainteresovanost za kup UEFA, stara dobra "daj sta das" ili "bolje ista nego nista" varijanta...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    delije, smEsni ste

    Koliko sam vas shvatio, namjerno ste ispali iz kupa UEFA da se ne blamirate u "nizerazrednim" takmicenjima

    to govori i transparent na Severu " Danas pobedjuje pravoslavlje"

    Nego, necemo o domacem prvenstvu.

    Sistem Lige UEFA je smisljen kao hod po mukama za timove koji su recimo krenuli iz kvalifikacija za LS. Srecom, Zvezda se nece dalje muciti, ali ce"nastradati" Partizan. Grobari ce odigrati jos teske 4 utakmice u Evropi. Igra se po jedna utakmica, dvije na strani i dvije doma.
    U ovom trenutku, Patizanu je najvaznije da sa ekipom iz treceg Sesira igra u Beogradu, jer to moze biti odlucujuce.

    Da nastavim sa sistemom takmicenja. Nakon zavrsetka grupa, po tri prvoplasirane (Partizan i jos dvije iz the grupe) ulaze u 1/16 finala.
    U 1/16 naravno ima 32 ekipe.
    24 iz Lige UEAFA i 8 treceplasiranih iz grupa Lige Sampiona.

    Tako da ce pored gore navedenih, kup UEFa dodatno oslabiti i 8 jadnih timova iz lose Lige Sampiona.
    Ako uzmemo nasu ligu kao reper, dolazimo do ohrabrujuceg zakljucka.
    Crvena Zvezda je najbolji klub na svijetu, a samim tim i u SCG. Posto Zvezde nema u kupu UEFA, tu je Partizan, koji je malo bolji od nje ove godine.

    U nedostatku "Institucije", Partizan ce lako odraditi mucan posao otaljavanja za luzerima i osvojiti Kup UEFA. Naravno, Partizan ce na kraju dzentlmenski pokloniti Zvezdi taj trofej, jer ga ona ionako zasluzuje

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakav je moon... Naravno da bih ja dao sve za Ligu sampiona (a i vi biste ), ali tu smo dje smo... Nije neki hit, ali jebiga...

    O PARTIZANE TI DOBRO ZNAS
    KOLIKO TEBE LUDO VOLIM JA
    JUZNI FRONT ZA TE CE DA GINE
    O PARTIZANE TI DOBRO ZNAAAAASSS...

    pjevali smo Adi Nadj i ja sinoc u avionu

    Najbolje da pocnem od pocetka... Oni koji su citali Novosti, mozda vec znaju taj dio, ali jebiga...
    Put do Bukuresta uopste nije najavljivao onako laganu tekmu... Truckali smo se pola sata (od ukupno 50 min), oni koji ne podnose avion, molili su se sve vrijeme... posto ja ne patim od toga, bilo mi je zanimljivo, jedino sto nas je docekala giga-mega kisa u Bukurestu... Igraci u avionu extra raspolozeni, svi kazu da prolazimo dalje bez problema...
    Hotel Kapitol u centru, 3 zvjezdice, nije los... na recepciji radi jedna do jaja dobra matorka...
    Grad je nevjerovatno slican Beogradu, jedino sto su sve gradjevine duplo vece, klasican rusko-komunisticki trip... Nacionalno pozoriste je vece od stadiona, da ne pricam o onim Causeskuovim gradjevinama... Socijala jos gora od nas, krs od GSP, prosjaci po ulicama, babe koje trce za vama ako im ne date koji Lej (1USD = 33.000 leja ili 1 euro = 40.000 leja)... Pare su u milionima i hiljadama, nema trika da pohvatas sto se radi kad placas racune...

    Stadion "Liu Manoliu" je takva krsina, kakve nema kod nas (ne racunam Lion i sl, koji i nisu stadioni)... Od '45 na ovamo nije nista pipano na njemu, tribine se lome, beton otpada kad sutnes... 30 kg kamenja izmedju svakog reda... a tu su htjeli da igraju CHL i docekali Manchester United... Propas... :shock:

    Na stadionu umjesto 50.000, kako je najavljeno, samo 20.000 ljudi... Kop navijaca odlican, dobro navijanje sve vrijeme, ali siromasan izbor pjesama, a melodije su sve toliko vise poznate, da smo mi u lozi pjevali sa njima sve vrijeme, samo nase verzije (i nase i i ciganske)...
    Osim prvih 20 minuta, kada su nesto komplikovali bez potrebe, ostatak tekme partizan je odigrao rutinski... nedje u 70. min kada je vec bilo jasno da nam nece prici golu, navijaci Dinama se okrecu upravi i do kraja cijeli stadion vrijedja upravu... Na kraju ovacije Partizanu kakve nije dozivio ni od svojih navijaca u poslednjih 10 godina... Njihovi navijaci oko loze nas spopadaju da mijenjamo salove, kape... ja nista nisam ponio, htio sam da kupim nesto Dinamovo, ali zbog neke nenormalne frke sa fotoreporterom, koji je zakasnio na bus do aerodroma i stigao minut prije polijetanja, nista nisam kupio ni sebi, ni curici, ostalo mi 40 USD u Lejima, koje nisam stigao da zamijenim...
    U avionu super atmosfera, nadj diriguje, batica do njega desno, ja lijevo... zajebancija, pije se pivo, whiskey, vino... bata kaze "brate, nemoj samo neke turke, opet rumune, daj malo da idemo na zapad"... i ja kazem, 2 putovanja u ino s partizanom, oba u rumuniju... a u picku materinu...

    Nista nismo karali, a mogli smo i to za dzabe, ali smo ispali indijanci, jer se nismo dobro rasporedili po sobama... brata iz Sporta je u diskacu startovala Moldavka koja perfektno govori Srpski!!! zajebavali smo se da je radila u Staroj Pazovi...

    eto ljudji, toliko od mene, ako nesto jos vas zanima, a vi pitajte, zato sam ovdje... Zivjeli!!!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    hahha sve si nam rekao... ja tenkre nisam gledao utakmcicu bio na engleskom :cry:
    po komentarima simon je opet bio skrt
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Simon je kreten, koji ne zna da gol sem iz slobodnog udarca. Dobro je odigrao, ali dzabe kad gol ne umije dat...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Peti sesir:

    Ferencvaros, Standard Lijez, Egaleo Atina, AZ Alkmar, ZENIT, Beveren, Austrija Bec, Dinamo Tbilisi.

    Pazi Zenit u zadnjem sesiru! Volio bih da nam dodje u grupu, da pokazemo ciganima kako se igra protiv njih.

    Po neznanicnim saznanjima raspored odigravanja utakmica Partizana ce biti sledeci kada se tice domacinstava:

    u I kolu bicemo domacini ekipi iz 2. sesira 21.10.2004.;
    u II kolu bicemo gosti ekipi iz 3. sesira;
    u III kolu smo slobodni;
    u IV kolu smo domacini ekipi iz 5. sesira
    u V kolu smo gosti ekipi iz 1. sesira

  15. #15
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Jos jednom smo pokazali kol'ko smo jaki... E sad mi recite, ove ekipe sto su sa nama u taj takozvani "sheshir" to su ekipe s kojima JEDINO mozemo da igramo, ili ekipa sa kojima ne mozemo NIKAKO da se sastanemo :!: :?:

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ???

    Pa zar ti nije logicno da u svaku grupu ide po jedna ekipa iz svakog sesira...

    Zamisli da u jednoj grupi igraju npr. Partizan, Steaua, Harts, Herenven i Alemanija, a u drugoj Lacio, Parma, Fejnord, Njukasl i AEK... Ne bi imalo smisla...
    vaj daz maj hart fil sou bed

  17. #17
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Pa jbg... pitam jer ne znam

    ...[Ne znam, nisam pametan]...

  18. #18
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    HUMSKA
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    volio bih da nam dodje dinamo zagreb pa u goste da idemo
    MI VOLIMO MI BODRIMO SAMO JEDAN KLUB NA SVETU CELOM I PEVAMO SVAKI DAN SAMO NAPRED PARTIZAN

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    Peti sesir:

    Ferencvaros, Standard Lijez, Egaleo Atina, AZ Alkmar, ZENIT, Beveren, Austrija Bec, Dinamo Tbilisi.

    Pazi Zenit u zadnjem sesiru! Volio bih da nam dodje u grupu, da pokazemo ciganima kako se igra protiv njih.
    bice sad zenit losh tim? pa bi ga vi razbili...e sto vam nece doc...

    a brate kako si ti opterecen nama to je sprdnja.stvarno mi te zao ponekad...daj jednom u zivotu gledaj u taj svoj golubarnik i pusti cigane na miru...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    Quote Originally Posted by good
    Peti sesir:

    Ferencvaros, Standard Lijez, Egaleo Atina, AZ Alkmar, ZENIT, Beveren, Austrija Bec, Dinamo Tbilisi.

    Pazi Zenit u zadnjem sesiru! Volio bih da nam dodje u grupu, da pokazemo ciganima kako se igra protiv njih.
    bice sad zenit losh tim? pa bi ga vi razbili...e sto vam nece doc...

    a brate kako si ti opterecen nama to je sprdnja.stvarno mi te zao ponekad...daj jednom u zivotu gledaj u taj svoj golubarnik i pusti cigane na miru...
    koliko mene oci sluze, ti si dosao na topic o Partizanu i drzis neke moralne pridike... ako vec pricamo o nekim komplexima, pogledaj prvo svoje "dvoriste", pa onda postani mesija i "pomazi" drugima...
    a za Zenit me boli tuki, ko god da dodje, isti je djavo: 2 moraju kuci da se dobiju ako se zeli dalje i tacka...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    Quote Originally Posted by good
    Peti sesir:

    Ferencvaros, Standard Lijez, Egaleo Atina, AZ Alkmar, ZENIT, Beveren, Austrija Bec, Dinamo Tbilisi.

    Pazi Zenit u zadnjem sesiru! Volio bih da nam dodje u grupu, da pokazemo ciganima kako se igra protiv njih.
    bice sad zenit losh tim? pa bi ga vi razbili...e sto vam nece doc...

    a brate kako si ti opterecen nama to je sprdnja.stvarno mi te zao ponekad...daj jednom u zivotu gledaj u taj svoj golubarnik i pusti cigane na miru...
    Nisam opterecen vama uopste. Samo sam vas spomenuo zbog toga sto je nas moguci protivnik vas izbacio.
    To je bilo dobronamjerno, i treba da ucite od nas.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da se ne zaboravi!!!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto je propalo druzenje u PG, mozda se vidimo u BG na nekoj utakmici Uefa kupa Zaro nema izvlacenja

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Always! s krilcima! Pilecim...

    Moja grupa po zelji za sjutra:

    1. Briz
    2. Lil
    3. Utreht
    4. Partizan
    5. Egaleo :wink:

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Always! s krilcima! Pilecim...

    Moja grupa po zelji za sjutra:

    1. Briz
    2. Lil
    3. Utreht
    4. Partizan
    5. Egaleo :wink:

    Idealna grupica

    Gosn admin dogovoricemo se :wink:

    ALi pazi atraktivne protivnike

    1.Lacio
    2.Salke 04
    3. Atletik Bilbao (Dinamo Z., Sevilja, Soso)
    4.Partizan
    5.Zenit

    NE sad ozbiljno, ako ikako moze voleo bih da izbegnemo Spance ali cisto sumnjam da bas mozemo, ali onda samo jedan u grupi da budu. Ne zna se koje tezi, dal Sevilja,Bilbao,Saragosa ili Viljareal.
    Italijana se ne pribojavam, M'boro bi voleo da izbegnemo...
    eto to su moje zelje
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

Page 1 of 15 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •