Page 23 of 33 FirstFirst ... 13192021222324252627 ... LastLast
Results 551 to 575 of 801

Thread: Crna Gora-Italija 28.mart 2009...

  1. #551
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I da... jedino sto mogu da zamjerim igracima , sto su mogli posle da dodju do sjevera da pozdrave navijeche... nebi im zabari zamjerili...............
    F.C.F.

  2. #552
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,020
    Thanks Thanks Given 
    3,249
    Thanks Thanks Received 
    5,699
    Thanked in
    2,307 Posts

    Default

    a sto je ta prica kvaifikovat se odma, dobit italiju ovo ono. nismo mi neka drzava koja ima nezavisnost 100 godina pa samim tim drzavni tim igra 100 godina u kontinuitetu uigravajuci se svake godine sve vise i koji ima bar 7, 8 godina igrace koji igraju zajedno konstantno. onda, nemamo 50 miliona stanovnika ka' ostale fudbalse velesile pa da mozemo svake godine velike talente izbacat i imat masu kvalitetnih fudbalera. polako, treba ovoj generaciji 4-5 godina da se uigra i stabilizuje da nadje solidan tim koji ce konstantno igrati zajedno i naravno selektora koji ce ih kvalitetno uklopiti sve. eto toliko.

  3. #553
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mojsije ti si pravi prorok ) potpisujem

  4. #554
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,210
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Italija je igrala sa pola snage bez 8 standardnih prvotimaca i pobjedila sa 2:0!
    Očekivao sam mnogo više i realno ako nijesmo dobili ovakvu Italiju što bi tek bilo da nam je gost bila Španija, Njemačka ili Holandija.
    Oni bi nam mrežu napunili do vrha!
    Pobjedili su nas kao MALU ekipu i to najviše boli. Nijesu se ni oznojili a laganice 2:0!
    Sada gostujemo Gruziji i evo čitam da ćemo ih pregaziti.
    Lično, bojim se katastrofe. Znam da će ovo mnogima biti smiješno ali vidjećete...
    O tome se radi ljudi,napravili 3 shanse 2 gola,lagano su igrali bez grama truda..

    I vi prichate o dobroj igri,znate li shto je dobra igra protiv Italije,koliko reprezentacija na svijetu moze da im dobru igru protiv Italije,.. igra nam je za zaborav,za pamcenje je navijanje i atmosfera koja se napravila kad su nam doshli svjetski prvaci..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  5. #555
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Sta ti je bilo bzv?
    Sta si to mogao da ocekujes pa si razocaran samo me zanima?

    Bakljadu? Dimne bombe?
    Ili mozda neku koreografiju na zapadu? ajde molim te....

    Navijacka grupa Ultra CG je obecala NEZAPAMCENI SPEKTAKL.

    Navijanje moze da se poredi sa navijanjem u sportski centar Lovcen,kad gostuje buducnost.


    Transparent za kraljicu je teski shit.


    Prvi je odlican i svaka cast za njega.

    Opet je bilo previse sminkera na sjeveru....Dok god se ne isceraju maloljetni i sminkeri,nece biti navijanja kakvog treba da bude.


    Kamera snima sjever...Dere se 20 ljudi,ostali....nista,neko kuca poruke,neko se smije,jede se smoki...

    Naravno da sam ocekivao bakljadu....i to u trenucima kad se mec lomio...da nasima srce zaigra.

    vrcele su se 3 pjesme....ale ale i sranja teska.ale ale...nema nista odvratnije od toga.


    e da ti je Killy znat sto je navijanje...Pravo.Kad ti vazduha faljiva od iscrpljenosti i kad ti se svijest vrti od dranja iz petnih zila...


    60% sjevera je doslo da bude u losem tripu - ja sam navijac.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  6. #556
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    A kad bi se kojim sluchajem kvalifikovali Filipovic bi mogao da bira angazman izmedju Barselone i selektora Brazila jer takav podvig bi ushao u istorijat fudbalske igre!Prilichno sam svjestan da je jedina zvijezda Vuchinic uz talentovanog Jovetica i samo timskom igrom dje su igrachi max uigrani moze doc do rezultata!Protiv svjetskih prvaka jedina negativna stvar je da izadjete sa terena utucheni a ako smo svi vidjeli dobru shansu za izjednachenje 20min. prije kraja onda to nije loshe!Italija nije igrala sa pola snage nego je odgovorno odigrala utakmicu i zasluzeno su pobijedili!!!Glupo je uporedjivat ali mi smo trebali da dobijemo Bugare a evo Irci 1:1 lagano!Samo da Italija odgovorno zavrshi sa svima kao sa nama i ja sam ubijedjen da josh ima shanse a i gostujuci tretman nam vishe odgovara shto se u lece najbolje vidjelo!
    ps:uostalom Crnogorci su najopasniji kad se brane :devil:
    Ma ispascemo, i to je to. Kad ti protivnike ne mozes da dobijes na svoj teren (Bugarska i Irska) sto mislis da ces tamo dobit? Mozemo da pobijedimo Kipar i Gruziju, i to je to. Znaci realno, morali bi svaku utakmicu da pobijedimo, a to svi znamo da je nemoguce. Odbrana katastrofa (onoga da prebacimo u rukometnu reprezentaciju). WC 2010 nas nece gledati, nazalost .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  7. #557
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svaka cast momcima i navijacima. Brzo ce onaj djetic sa Cetinja stviti snimak pa da se provjeri da li je Batak gurnut ili sam odigrao ali da je neko od nasih uradio sto kanavaro Jovetiću iskljucio bi jos i dva rezervna igraca, ali ... oni su svjetski sampioni a mi to tek treba da budemo i bićemo.

  8. #558
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za pocetak... nemoj meni o navijanju da pricas....
    Kao sto ja tebi necu o mobilnim telefonima ))

    Ocekivao si bakljadu? Zanimljivo.
    3 pjesme... stvarno su dosadili..... Ovo mi je jos zanimljivije....

    Ali u sustini , izvini ako ostro reagujem , samo sam loshe raspolozen
    Brate...
    F.C.F.

  9. #559
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Svaka cast momcima i navijacima. Brzo ce onaj djetic sa Cetinja stviti snimak pa da se provjeri da li je Batak gurnut ili sam odigrao ali da je neko od nasih uradio sto kanavaro Jovetiću iskljucio bi jos i dva rezervna igraca, ali ... oni su svjetski sampioni a mi to tek treba da budemo i bićemo.

    Moguce, ako bude opet Jugoslavije.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  10. #560
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Naravno, zato sam i dodao da treba jos dosta rada (i selektiranja igraca).
    Izostavljena je poenta - odbrambeni igrači pojedinačno krivi za po go.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  11. #561
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navijanje nikad nije bilo bolje u CG,da se razumijemo!


    Al ja sam vise ocekiva,jer su me ubjedjivali da SVIJET NECE VIDJETI takvcoga navijanja.


    Al opet,svaka cast pravim navijacima!Ciscenje sjevera je potrebno.Dusa mi se cijepa sto nisam bio nocas na sjeveru da dam zivot gore za CG,al nema potrebe da idem a da neko pored mene caska sa drugaricom i kuca poruke,jer bi ga na centar frleknuo! :-x Kad bude masa navijaca pravih,i kad budu pjesme krstene,onda ce bit i mene i jos dostine..


    I sramota je da se zene nalaze na navijackoj tribini.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  12. #562
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene niko nije nishta ubjedjivao...niti sam ochekivao neko ludilo...a bilo je dosta dobro...penal je pokvario atmosferu...

    dosta je mrtav lijevi dio sjevera bio...ali tamo nije bilo ni vodja, i bio je neki DPS narod chini mi se...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  13. #563
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Opet moram da ti odgovorim na par stvari... sada i smirenije nadam se

    Navijanje u CG nikad nije bilo bolje? ok... znaci to ti se ne slaze sa prethodnim postom al dobro ) Drago mi je AKO JE I BILO! ja nisam kompetentan da ocjenim jer sam bio na sjeveru , tako da ne znam kako je to bas sve izgledalo...
    Kazem ti... tvoja su ocekivanje jedno... ali ne znam na osnovu cega su bazirana?
    Pomenuo sam ti gore bakljadu.... bakljada na ovakim utakmica NE MOZE .... ono sto je bilo baklji su unijeli pojedinci kako su unijeli , i znam da su posle imali problema sa policijom , a problema ce imati i savez vjerovatno zbog onih upaljenih par baklji , a ne da se radila bakljada....
    Dosadna ista pjesma.... ? Argentina se smatra sinonim navijanja? Obrati paznju na njihovo navijanje , ne samo okom nego i sluhom... PRATI MALO
    Sjeveru svaka chast... A da bi bio bolji , nema potrebe da IKO CEKA da se nesto DESI ... nego ako ste Crnogorci kakvi ste iza tastatura mogli bi ste to da pokazate cijelom stadionu i mozda vi pokrenete prvi tu neku reformu?
    P.S. zabraniti Zenama ..... Mislim da se krsi sa svim njihovim pravima ))

    eto tako
    F.C.F.

  14. #564
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uhhh,ovako... Veze s mozgom nismo imali. Sredine nemamo. Sad se uopste ne cudim sto Simon ne zapinje u Sporting,jer,trenutno,zalostno igra. Onaj Jovetic je nesto pokusavao,Pavicevic je trcao kol'ko je mogao,ali mislim da svi treba da se dooooobro i fino zahvalimo Basi,jer da njega nema,raspali bi se u 20149872 komada. On je potpuno hladnokrvno i bez greske odigrao. Onaj Batak-no comment. Nije ni Italija pokazala bog zna sto,ali oni su igrali koliko im je trebalo,i lagano nas odradili.

    P.S SVAKA CAST NAVIJACIMA! Odlicno navijanje,pravi spektakl. Lijepa koreografija,a posebni + je postovanje protivnicke repke i himne. Svaka cast!
    DICIOTTO

  15. #565
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Navijanje nikad nije bilo bolje u CG,da se razumijemo!


    Al ja sam vise ocekiva,jer su me ubjedjivali da SVIJET NECE VIDJETI takvcoga navijanja.


    Al opet,svaka cast pravim navijacima!Ciscenje sjevera je potrebno.Dusa mi se cijepa sto nisam bio nocas na sjeveru da dam zivot gore za CG,al nema potrebe da idem a da neko pored mene caska sa drugaricom i kuca poruke,jer bi ga na centar frleknuo! :-x Kad bude masa navijaca pravih,i kad budu pjesme krstene,onda ce bit i mene i jos dostine..


    I sramota je da se zene nalaze na navijackoj tribini.
    Mnogo je bolje navijanje bilo na prosle utakmice, ne mislim na sjever konkretno, nego na citav stadion.
    Na prosle utakmice su sve tribine bile ukljucene u navijanje, a na ovu utakmicu, sjever i jug (ali rijetko)

  16. #566
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Navijanje nikad nije bilo bolje u CG,da se razumijemo!


    Al ja sam vise ocekiva,jer su me ubjedjivali da SVIJET NECE VIDJETI takvcoga navijanja.


    Al opet,svaka cast pravim navijacima!Ciscenje sjevera je potrebno.Dusa mi se cijepa sto nisam bio nocas na sjeveru da dam zivot gore za CG,al nema potrebe da idem a da neko pored mene caska sa drugaricom i kuca poruke,jer bi ga na centar frleknuo! :-x Kad bude masa navijaca pravih,i kad budu pjesme krstene,onda ce bit i mene i jos dostine..


    I sramota je da se zene nalaze na navijackoj tribini.

    Zasto sramota

    Cekaj, nisi bio na sjeveru, a komentarises navijanje i pricas ko je sto radio?
    Baklji je bilo...
    P r i m o r a c

  17. #567
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Italija je igrala sa pola snage bez 8 standardnih prvotimaca i pobjedila sa 2:0!
    Očekivao sam mnogo više i realno ako nijesmo dobili ovakvu Italiju što bi tek bilo da nam je gost bila Španija, Njemačka ili Holandija.
    Oni bi nam mrežu napunili do vrha!
    Pobjedili su nas kao MALU ekipu i to najviše boli. Nijesu se ni oznojili a laganice 2:0!
    Sada gostujemo Gruziji i evo čitam da ćemo ih pregaziti.
    Lično, bojim se katastrofe. Znam da će ovo mnogima biti smiješno ali vidjećete...

    OLADI !!!
    Crna Gora je nadigrala svjetskog sampiona, ALO!!! U svim elementima smo bolji bili, i pitanje kako bi bilo da je sudija dosudio onaj crveni karton kao sto je trebao!!! Sokoli su nadigrali onakve asove, onakve fudbalske velicine, svaka cast, PONOS CRNE GORE! Italijani se VIDJELI NISU!

  18. #568
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ne znam kakva su pravila što se tiče posljednjeg igrača odbrane (računa li se baš posljednji ili gol šansa)... ali znam da je onaj Kanavaro pi*ka i to velika. Poslije neka se čude što ih svako mrzi i što im je fudbal ovako prsa...

    I naravno, poslije gola iz penala svjetski šampioni kombinuju ispred golmana i šalju duge lopte.

    PS. Da ne zaboravim... stvarno što će nama ovaj Baša... nama treba još 2-3 Bataka, onda možemo i rukomet igrat. Reprezentativac ili ne... ali kakav debil, to je nevidjeno.

    cisti CRVENI KARTON je trebao da se dosudi. onaj igrac sto je drzao da to ne bude zadnji igrac odbrane nebi nikako uticao na igru da je jovetic prosao, tako da bi svaki normalni sudija dosudio crveni karton.

  19. #569
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    13 Posts

    Default ....

    ja sam bio na sjever lijevi dio su bili penzioneri sjedjeli uzivali bolio ih racku

    znam da je sredina tribine dje sam ja bio bilo ekstra navijanje :hardrock:

    ali sad ne mogu da pricam promukao:-(

  20. #570
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eto tako... cekamo slike , mislim da ce se imati sta vidjet i to je to ...
    F.C.F.

  21. #571
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  22. #572
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Simon nema brzinu za krilo. Nidje u životu nije igrao krilo. Dobro je da Filipović zna bolje od svih.
    Centralni vezni klasicni.
    Priznaj priznaj da je tebi drago kada Bruno noćas probija embargo...

  23. #573
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hadivelko View Post
    Ko izbaci ovo na ovaj site, sto je ovo?! )

  24. #574
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nesto poput cirilice Ja sam izbacio imas li sto protiv?
    Priznaj priznaj da je tebi drago kada Bruno noćas probija embargo...

  25. #575
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Uhhh,ovako... Veze s mozgom nismo imali. Sredine nemamo. Sad se uopste ne cudim sto Simon ne zapinje u Sporting,jer,trenutno,zalostno igra. Onaj Jovetic je nesto pokusavao,Pavicevic je trcao kol'ko je mogao,ali mislim da svi treba da se dooooobro i fino zahvalimo Basi,jer da njega nema,raspali bi se u 20149872 komada. On je potpuno hladnokrvno i bez greske odigrao. Onaj Batak-no comment. Nije ni Italija pokazala bog zna sto,ali oni su igrali koliko im je trebalo,i lagano nas odradili.
    Pa pazi, to je ono što ja pričam o totalnoj taktičkoj neuigranosti.

    Znači svaki naš napad je počeo i završio isto. To jest svaki, osim onih Batakovih "teledirigovanih" dugih lopti koje već počinju da iritiraju više od njegovih kikseva u odbrani (samo on nam proda jedno 10-15 napada po meču tako). To ide od prilike ovako:

    - Primi se lopta na sredini terena i ide jedan pas naprijed.

    - U zadnjoj trećini driblingom ili pasom redovno izbacimo iz igre jednog ili dva Italijana. Znači stvori se višak, što organizovanim ekipama znači mnogo (znači praktično sve u napadu).

    - E u ovom trenutku više niko nema pojma što da radi. Pa se ide dalje u prodor i odmah naravno ide blokada, jer ni Mesi ne bi moga izbačit Zambrotu, Kanavara i Kjelinija u dahu... ili se čeka zbunjeno na sredini dok se njihovi igrači koji su ispali iz igre jednostavno ne vrate i uzmu loptu.

    Očigledno je da ne postoji nikakav ozbiljan plan igre i da igrači svaku odluku donose direktno na terenu. Tako ni reprezentacija Brazila danas ne može igrat, a ne naša.

Page 23 of 33 FirstFirst ... 13192021222324252627 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25
  2. Naša Crna Gora
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 45
    Last Post: 09-06-08, 18:33
  3. Crna Gora!!!
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 21-09-07, 13:29
  4. Crna Gora!
    By shrek in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 86
    Last Post: 27-03-05, 23:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •