Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 61

Thread: Automobili i vozaci!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Automobili i vozaci!

    Znas sto mi je sad palo napamet? Kakvi su vozaci automobila? Mislim, kakav je njihov karakter? Kakav im je zivot? Da li je njihov karakter i zivot kljucna rijec kod kupovine automobila? Mozda, idemo redom.


    Alfa Romeo: vozaci Alfi nisu normalni. Oni su neka vrsta ljudi koji misle da su najbolji, najpametniji, najlepsi, imaju najbolji auto, najbolju kucu, najbolji telefon. Jednostavno, nemaju konkurecije. Uz to, ovi ljudi najcesce su drogirani, bave se silovanjem, ubijaju prostitutke, ne vjeruju u Boga, misle da ne postoji vazduh, sigurni su da Star War je dokumentarac, spavaju plafon 4 sata, zmija im je najomiljenija zivotinja, zive od penzije roditelja (a ako slucajno starome je dosadno i ne daje pare, automatski leti van), tesko da zive preko 50 godina a ako slucajno prelaze 55, zavrse u ludnicu.

    Audi: seljaci koji su nekada vozili Volkswagene i bavili su se stocarstvom. Sezona prije kupovine Audija je bila ful OK, bilo je dosta posla, tu godinu najvise su zaradili od koze i vune, a ako je falilo para za A8 i Q7, odmah su prodali zemlju. Neki su dobili kredite za renoviranje stala a posle su se kajali i kupili su Audi A6. Ovi sa A4 i A3 su prosjecni.
    Interesantno je da neki seljaci su dosli u grad, zive kao podstanari i da ne bi bi pali na oko gradjana, kupili su Audi, polovan ali Audi, naravno TDI. Vozaci A5 su seljaci koji su dosli prvi dosli u grad.

    BMW: vozaci BMW-a su neka vrsta ljudi koji nemaju veze sa ovima gore. I to je jedini plus. Najcesce ovi vozaci voze BMW jer su culi da ribe padaju na ta auta, ali samo dok rade. Kad ne rade, guraju ih ispred kuce i tobos ciste felme i gume jer sinoc su "bili" u grad s njim, ciste zadnji sic (modeli koji imaju kozu) da bi sisata komsinica pomislila da "eh, ovaj je veliki ebac, vidis, sinoc je karao nesto..."
    Bolesno je sto svaki dan mu mijenjaju mjesto oko kuce (guranje naravno) da ne bi komsija koji vozi Mercedesa pomislio da ne radi. Ovi vozaci su prave *****, ali se prave da su frajeri i da bi pojeli zive ljude.
    A kad radi, sipaju po 5 eura benzina i radnicima na pumpama kazu da je rezervar ful i ne znam oce li stat tih 5 eura.

    Citroen: nostalgicari. Istovremeno i placi*****. Ovaj auto kupuju njezni ljudi (najvise doktori i svestenici) koji su pri kraju ili misle da su pri kraju a culi su da Citrac je udoban. Vozaci Citroena uvijek stavljaju pojase i uvijek daju zmigavac. Najomiljeni pjevac je Tose a gledaju veliki brat.

    Fiat: pacjenti koji uzivaju kad setaju od majstora do majstora a fora su im prodavnice auto djelova. Ovi ljudi su google-majstor. Znaju tacno gdje su majstori, kako rade, radno vrijeme servisa...jedini vozaci koji znaju napamet sve kataloske brojeve djelova. A sad, razlog zbog kojeg su kupili Fiat? Heh, najcesce su gledali italijanske serije koje su katastrofa (recimo Incantesimo) ali neki kazu da glavni krivac za kupovinu Fiata je bila zena. Heh, znate zasto? Zato sto muz joj je uvijek kod majstora. Toliko muka, problema i troskova, i opet bi Fiat...ne daje zenaaa.

    Ford: ljudi koji su nekada obozavali Ameriku i Kennedyja koji je ubijen u Lincolnu (luksuzna marka Forda). Posto ovdje nema Lincolna, ovi vozaci vozikaju Forda jer misle da je to isto. Da, kako da ne. Neki su kupili Forda zato sto njihov stric radi za Ford u Dearborn, tamo radi kao cistacica. U USA je posao 1967-me preko Italije, a posao je dobio dok je setao psa po Joseph Campau u Hamtramcku, blizu Polish Center-a.

    Honda: vozaci Honde su ljudi koji zavide Alfistima ali nisu kao oni, a ni ne zele bit. Voze Hondu, nikad nisu culi za majstore, na pumpu idu rijetko a ubijedjeni su da Honda je napravljena od jednog komada, znaci za Hondu nema djelova. Eh, pa to je razlog sto kod nas nema prodavnice auto djelova sa reklamom Honde.

    Hummer: wannabe US army ili wannabe Swartzzenegger. Ljudi koji trose, ubijaju, zive u podrum, uopste nemaju problema i zele da budu vidjeni. Tusiraju se jednom mjesecno.

    Mazda: kulturni ljudi kojima znak VW je nocna mora. Pokusavaju na ovakav nacin da pokazuju drugim vozacima....sto ja znam tamo, neke prazne price da Mazda nije pod Fordom i kao prave prave dobra auta...e da, ovi ljudi vole slovence.

    Mercedes: uh...ovu grupu cine: taksisti, cigani i albanci iz Skadra i Bajze. Sto reci? Ljudi koji vole da se hvale da su najbolji, najjaci, da su napredovali kroz istoriju, hvale se da im je pradjed izmislio masinu za muzanje krave i da na auto imaju kuku, ne zbog prikolice nego zbog toga sto vozaci BMWa cesto ostanu bez kocnice pa...heh, a ne znaju da SBC nikad ne radi, a tek Adaptive Cruise...kad komsija dovede BMW-a, ovi ljubomorno gledaju kako se zene pale na takva auta i samo mole Boga da dodje do kvara u modulu ABS-a jer tako cure ce zvati vozaca taksi Mercedesa da ih vozi. Ovi ljudi ne znaju sto je sex, misle da drkati znaci jebati. Na taxi parking najvise im interesuje prica o plinu.

    Mini: gay vozaci.

    Opel: najniza klasa propalih seljaka koji nisu zavrsili osnovnu zbog toga sto su uvijek morali da idu na livadu da cuvaju ovce. Otac im je bio obucar a majka domacica. Ovi jos zive na selo gdje uvijek ima snijega, pa cak i ljeti. Aj sad, pogodi, zasto nema Opela za zadnjom vucom?

    Peugeot: ove kante voze ljudi koji uzivaju u fals dizajnu, uzivaju u stvarima koji su napravljeni od plastike, sanjaju o poslu na american nursery, jednom nedeljno primaju po jednu infuziju a nedeljom ne idu na Misu nego parkiraju kantu ispred Crkve i slusaju Mariju Serifovic.

    Renault: posebni vozaci a po cemu ni oni ne znaju. Ustvari, niko ne zna pa najbolje da kazemo da su obicni. I ovi uzivaju u plastik fantastik, isto kao vozaci Puga. Renault su kupili sa nadom da se rucica mjenjaca nalazi tamo gdje ne nasla u Renault 4, a zasto to? Pa nekada davno komsija je drzao kokoske u R4 a kad su kokoske izasle na lov, djeca su igrali u taj auto.
    Ovi vozaci nisu nikakvih jebaci, najvise se upoznaju sa curama sa chata koje ne daju ***** zbog toga sto traze decka sa BMW-om.

    Seat: falsni sportasi. Ljudi koji vole VW ali ne smiju da ga imaju, ili mozda ne mogu, ko zna, valjda nemaju stale.

    Skoda: .................................ono da su Opel fahreri najjaci seljaci je cista laz. To su vozaci Skode. Zamisli, ides u bioskop i sjedis pored plavuse kojoj interesuju kola, pricate medjusobno za vrijeme reklama i pita te sto vozis? Skodu. Aaaa, ona sa motorom pozadi koja se cuje kao pikamer? A ne ne, 1989 VW je kupio...a ona na to: znam, kupio je karte za svjetsko prvenstvo u alpskom skinjaju, znam tu pricu ali evo, pocinje film pa molim za tisinu........iako dobar film, vozac Skode mora da nadje neko krace objasnjenje da objasni ljudima da Skoda nije ono sto je nekad bila...
    Pa, jel ima isti znak?

    Toyota: ljudi koji vole eleganciju voze Toyotu. Sto se tice kvarova i djelova - kao kod Honde. Vozaci najcesce imaju problema sa disanjem, unutrasnost najcesce je smedja i smrdi na spermu. Ne zbog toga sto Toyotasi jebu na zadnju klupu, nego zbog toga sto tamo drkaju.
    Ko vozi Toyotu? Kazu da prosjecna starost je ista kao kod Buicka, oko 67 godina. Znaci samo skolovani starci kod kojih razum igra glavnu ulogu.
    Mrze Alfiste, mrze fauvejce, mrze dnevnik u 19:30 ali zato vole Tombolino, a to i igraju, bice srece za jedan Lexus.

    VW: Alfa i Omega. Pocetaj i kraj. Golf, Passat, TDI...to je karakter, to je poenta. Ljudi kojima su roditelji imali crnu VW Bubu 1200J, trudna majka je tom Bubom isla u bolnicu, posle 2 dana je rodjen Fauvejac Jr koji se odmah zaposlio u TAS (da da, ovi su bili iz BiH) i kao dijete je sklapao Golf dvojku.
    Vozaci VW-a zive iskljucivo na selo, i to na minimum 500 metara nadmorske visine. Ako vam neki vozac VWa kaze da je iz grada, trazite mu licnu kartu i pazljivo procitajte adresu.
    Najjaci fauvejci, oni frikovi i fanatici su iz Bihaca, a ako nisu onda budite sigurni da prva cura im je bila iz Doboja.
    Opis svojih krama kod ovih ljudi je tragedija, cesto naidjemo na: "Vozim svoju “jedinicu” proizvedenu 1984., moj otac također ima golf “jedinicu”, a kći je imala “trojku”. Vožnji u mom autu veseli se i unučica Anja koja ga zbog specifičnog zvuka motora zove Traktor Tom.", ili Golf je stvoren da traje i za mene je to auto za sva vremena. Ipak, volio bih preskočiti nekoliko brojeva i svoju “dvojku” zamijeniti ‘“šesticom”, a ima jos: Volim svoju “bijelu strijelu”, a imam još jedan golf dizelaš iz 1985.


    Najomiljeniji VW je bijeli Golf II dizel sa dvoje vrata i maskom sa dva fara, bez obrtomjera i bez desne kvake. Zasto bez desne kvake? Na to pitanje nema odgovora, kao ni na pitanje: zasto VW ima one male blatarice iza guma?
    Last edited by Fabia_Elegance!; 03-03-09 at 19:40.
    TAKUMI

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Qq
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e druze zajebao si se za Fiata!!!

    moj je besprekoran.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    morao je da bude blazhi prema hondi, mazdi i toyoti

    lol
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  5. #5
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i tata mi vozi opela.
    i zadnja je vuca!!!!
    ))))))

  6. #6
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Fabija sve zna, i vozio je milione kola, a nikad nije cuo da ima opel sa zadnjom vucom.Zanimljivo

  7. #7
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e stvarno. gledam na ove postove koliko prica o autima,a ne zna da opel ima sa zadnjom vucom!
    sramota.
    to ti je isto kao da kaze da ima fica 4x4!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    966
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Audi
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Last edited by Jack_The_Ripper; 31-01-10 at 12:57.

  9. #9
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    2,378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci treba vozit BMW,jebes,svi ti zavide,a i ne kvari se toliko ko sto ti napisa...

    @Jack the ripper.....xaxa..to je onaj sto se prodaje ovdje na forumu...

  10. #10
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Daaron Aracus View Post
    Znaci treba vozit BMW,jebes,svi ti zavide,a i ne kvari se toliko ko sto ti napisa...

    @Jack the ripper.....xaxa..to je onaj sto se prodaje ovdje na forumu...
    Nije, i ja sam odmah pomislio, ali pogledah, nemaju iste felme

  11. #11
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    i na kraju najbolje je nemati nijedno nego ici pjeske, u zdravom tijelu zdrav duh ( Makar po @Fabijinoj Prici )

    Bash me interesuje sto ce reci za SAAB,ROVER,LAND ROVER,Crysler i ove koje nije nabrojao



    PS> Moje sledece auto je Honda jer za nju ne postoje djelovi kao ni majstori jer se nikad ali bash nikad ne kvari
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    The Republic of Zabjelo
    Posts
    1,968
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Boooooriiiiing!
    Dont miks grendmas end frogs.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Peugeot: ove kante voze ljudi koji uzivaju u fals dizajnu, uzivaju u stvarima koji su napravljeni od plastike, sanjaju o poslu na american nursery, jednom nedeljno primaju po jednu infuziju a nedeljom ne idu na Misu nego parkiraju kantu ispred Crkve i slusaju Mariju Serifovic.
    Auuuu, kakva nebulozaaaaaa

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Uradi mu dijagnozu za nebulozu
    She is only here to annoy herself!

  15. #15
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je nekima tesko...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mora da je promijenio auto dočim je ovu priču ispriča. Siguran sam da sad vozi neko od ne navedenih kola. A, što mi pade na pamet: Što vozi seljak sa stilom? Škodu sa elegance opremom
    Šlagom ja bih tebe nasapuno
    Onda bih nosom napisao Bruno

  17. #17
    petarbaica Guest

    Default

    Ne kaze se "Škodu sa elegance opremom" nego "ŠKODILAK" :-) , :-)

  18. #18
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Vozim RangeRover,mojim venama teche plava krv.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  19. #19
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovo za Audi, Fabia prica iz iskustva, posto je on kupio jednog audija, pa prica kako ga je kupio.
    Nisam znao da se bavis vunom i kozom?
    Kako ide to?

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Zaebavate li se da niste primjetili da je ovo copy/paste?

    A ovo za Hondu je iskreno
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  21. #21
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prodajem alfu 156,99god,2000l,tiptronic,automatik,extra stanje,4 nove gume,registrovan,uradjen komplet mjenjac-cijena 5.500
    Bu2
    069-502-958

  22. #22
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Zaebavate li se da niste primjetili da je ovo copy/paste?

    A ovo za Hondu je iskreno
    Ovo za Audi, je on 100% pisao, jer crnjaci forum sa tim po citav dan

  23. #23
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,114
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Pa sto igore,mozda si i ti presao sa golfa 2 na audija?Tako to ide,u pravu je covjek.
    niujedne mi gace lastike nema

  24. #24
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mladjo View Post
    Pa sto igore,mozda si i ti presao sa golfa 2 na audija?Tako to ide,u pravu je covjek.
    Nisam , sa golfa dvojke na audija, nego sa pasata na audija.
    I ovo ko ce koja kola da vozi , nema veze sa karakterom , nego sa iskustvom.
    Ja imam pozitivna iskustva sa vw grupom i naravno da cu nju vozit.
    Tesko da bih kupio ijedno auto koje nije iz vw grupe, aako bih uzimao neko izvan grupe, onda bi jedino u obzir dolazili BMW i Mercedes.
    Nikad ne bih uzeo ni njemca ni italijana, moje misljenje.
    Ali zato ima dosta ljudi ovdje koji imaju pozitivna iskustva sa Italijanima, konkretno Alfama, i naravno da ce on opet uzet alfu.
    Neko ima sa Renoom, on ce kupit renoa.....
    Sve zavisi ko ima kakva iskustva sa kojim kolima
    Last edited by Igor R; 03-03-09 at 12:59.

  25. #25
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,114
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Znam ali obicno je san onih sto voze vw neki audi,isto kao sto je toyotasima lexus,a skodasima vw.Ja npr vozim ford a rado bih posjedovo jedan volvo.
    niujedne mi gace lastike nema

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Automobili su komplikovaniji od ljudskih bica!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 10
    Last Post: 15-09-06, 22:42
  2. Kineski Automobili!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 19-05-06, 16:41
  3. Zene vozaci
    By cvrcnuta in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 24-11-05, 00:59
  4. Ko su bolji vozaci?
    By daca in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 85
    Last Post: 12-08-05, 09:54
  5. Automobili po sred korza...
    By Fidel Castro in forum Primorski
    Replies: 9
    Last Post: 20-05-05, 15:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •