Page 6 of 275 FirstFirst ... 23456789101656106 ... LastLast
Results 126 to 150 of 6864

Thread: Total TV

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Pitanje za nekog od vas ili za nekog iz totaltv-a?

    Mogu li receiver totaltv-a sa jednog mjesta da premjestim na drugo, recimo sa jednog tanjira da ga kacim na drugi, i da li ce mi raditi ako se ne koristi lnb koji instaliraju iz totala nego neki obicni? naravno novi tanjir mi je okrenut ka eutelsatu gdje je paket total
    Who let the dogs out

  2. #127
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    upareni su ti kartica i risiver lnb nikakve veze nema sa njima !!!

  3. #128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    znam za karticu i receiver, nego pitam za lnb zbog diseq-a, da li je taj receiver setovan tako da samo radi s tim lnb-om, posto je valjda dvopolni,ili kako se to vec kaze, za dva satelita istovremeno
    Who let the dogs out

  4. #129
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    ma cepaj na koji oces lnb, samo u postavkama promijenis da ti bude single lnb
    ako ne bude signala !!!

  5. #130
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najjaci je !!!

  6. #131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    tek mjesec dana koristim total, pa ne znam kako se placaju racuni, dal dolaze na adresu? da li je stampan i isporucen nekome racun za jun mjesec?
    Who let the dogs out

  7. #132
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    tek mjesec dana koristim total, pa ne znam kako se placaju racuni, dal dolaze na adresu? da li je stampan i isporucen nekome racun za jun mjesec?
    Jbg neka dodju , nekad ne,nekad dodju za tri mjeseca unaprijed
    Sve u svemu ako ti stignu ,bice ti sve ispunjeno, a ako ne moraces sam to zavrsit
    Last edited by Jakuza; 08-07-09 at 16:50.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    da mi ne iskljuce total zbog neplacanja, a ja ni racun ne dobijem
    Who let the dogs out

  9. #134
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    da mi ne iskljuce total zbog neplacanja, a ja ni racun ne dobijem
    Moze da se desi,zato ja svakog prvog uplatim,pa stiga racun ili ne ,mada mislim da imas fore nedje do 10. u mjesecu da platis
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    mozes li poslat na pm kopiju racuna ili uplatnice koju placas da znam na koji racun kako dje...?
    Who let the dogs out

  11. #136
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Iskljucenja pocinju 7-og u mjesecu.Sto se tice racuna nece ti pomoci tudji da bi platio svoj.Ako ti treba broj njihovog tekuceg racuna imas ga u kopiju ugovora.Najbolji nacin je da imate barem jedan racun i na osnovu njega placate ostale uz napomenu za koji mjesec placate.Sto se tice njihove tacnosti i korektnosti da ne pricamo.Posalju oni i racun za korisnike koji su raskinuli ugovor,pa se onda izvinjavaju.

  12. #137
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    PINK & SBB

    Posle dugogodisnje uspesne saradnje na distribuciji Pinkovih tematskih kanala, SBB i Pink su se dogovorili da saradnju podignu na jos visi nivo. Naime, ove dve kompanije potpisale su ugovor o strateskom partnerstvu kojim je kompletna satelitska (DTH) distribucija svih Pinkovih kanala za teritoriju Evrope ukljucujuci i Srbiju i sve terititorije bivse Jugoslavije poverena SBB- u i njegovoj satelitskoj platformi Total TV.

    Najveca novost, a ujedno i pogodnost za sve kako sadasnje, tako i buduce korisnike Total TV-a je da ce nacionalni Pinkovi kanali (Pink, Pink M, PinkBH) postati deo Plus, odnosno Total TV paketa.
    U istom paketu svi korisnici u Srbiji i Crnoj Gori moci ce da prate jos 3 Pink kanala - Pink Kids, Pink Family i Pink Music.

    Ljubitelji muzike ce moci da uzivaju uz muzicki paket koji ce u svojoj ponudi sadrzati Pink Extra, Pink Plus i Super Pink.
    Veliko interesovanje kod gledalaca izazivaju Pink filmski kanali koje ce korisnici Total TV-a i dalje moci da prate preko filmskog paketa koji sadrzi: Pink Movies (24 sata strani filmski program), Pink Film (24 sata domaci filmovi) kao i Pink Action (24 sata akcionih filmova ).

    Korisnici mogu da ocekuju jos dva nova kanala u bliskoj buducnosti, takodje iz Pinkove porodice kanala: Super Pink - muzicki kanal, koji ce biti svrstan u muzicki paket i Pink Slovenija, koji ce biti deo Total TV paketa u Sloveniji. Ubrzo nakon toga, krenuce i emitovanje Pink Soap kanala, namenjenog ljubiteljima popularnih serija i tele-novela.

    Pretplatnici iz Evrope, koji prate program Pinka putem DTH distribucije dobice nove Total TV prijemnike na kojima ce nastaviti da gledaju Pink programe posle iskljucenja IREDETO sistema koje se planira za kraj oktobra.
    Vlasnik Pink International Company i CEO Pink Media Group, g-din Zeljko Mitrovic rekao je nakon potpisivanja ugovora: “Potpisivanje ovakvog ugovora je vazno ne samo za Pink i SBB kao samo jos jedna potvrda dosadasnje uspesne saradnje, nego je vazno za sve gledaoce Pinkovih kanala koji su vec korisnici Total TV-a i onih koji ce to tek postati. Prosirenje Pinkove platforme kanala i pokretanje jos specijalizovanih programa ce, siguran sam, naici na veliko interesovanje kod publike".

    G-din Dragan Solak, predsednik uprave i CEO SBB-a je dodao: “Ovaj korak je dosao kao prirodan nastavak nase saradnje. Pink je lider u svom poslu i po mnogo cemu jedinstvena kompanija na ovim prostorima. Total TV je najuspesnija regionalna satelitska platform bazirana na vrhunskoj ponudi programa i najsavremenijoj tehnologiji. Pink je i do sada bio izuzetno vazan faktor u uspehu Total TV-a, a sada postaje jedan od temelja na kojima planiramo dalju izgradnju nase platforme i ja sam presrecan zbog toga. “

    Kompanija Pink i SBB su lideri u svojim delatnostima na teritiriji bivse Jugoslavije.
    TV Pink kao najprepoznatljiviji brend Pink Media Group ove godine slavi 15 godina postojanja i uspeha koji je ostvaren zajedno sa gledaocima. Rezultat tog uspeha su i ostali Pinkovi kanali koji ce od sada biti dostupni korisnicima Total TV-a.

    SBB je najveci provajder digitalne i anlogne kablovske televizije i širokopojasnog Interneta u Srbiji i najznacajniji operator satelitske televizije u regionu, prisutan u pet zemalja svojom Total TV platformom. U saradnji sa Telemachom iz Slovenije, sa kojim ima iste vecinske vlasnike i predsednika uprave, cini jedinstven telekomunikacioni sistem na teritoriji nekadasnje drzave i platforma je na kojoj su nastali mnogi novi tematski TV kanali, od kojih su neki poput Sport Kluba i Ultre izuzetno uspesni.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  13. #138
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Znači li to da ćemo imati nacionalne pink kanale za dž?

  14. #139
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nijesam siguran hocemo li imati Pink i Pink BiH,ali cemo sigurno imati u TTV paket Pink M,Pink Kids,Pink Music i Pink Family...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  15. #140
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    imam risiver ali ne karticu
    koliko je da se nova kupi?

  16. #141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Nijesam siguran hocemo li imati Pink i Pink BiH,ali cemo sigurno imati u TTV paket Pink M,Pink Kids,Pink Music i Pink Family...
    kazu da nece nijedan pink kanal biti u osnovnom ttv paketu. bice u nekom plus paketu, koji ce naravno morati da se doplati da bi se gledao
    Who let the dogs out

  17. #142
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Evo Zvanicno i od TotalTV-a

    PINK U OSNOVNIM PAKETIMA TOTAL TV-a
    04. Avgust 2009.
    Od septembra, svi sadašnji i budući korisnici Total TV-a će pratiti nacionalne Pinkove kanale (Pink, Pink M, Pink BH) u Plus, tj. Total TV paketu.
    U istom paketu, svi korisnici u Srbiji i Crnoj Gori moći će da prate još tri Pink kanala - Pink Kids, Pink Family i Pink Music.
    U ponudi će biti i tematski Pink paketi (filmski i muzički), a u bliskoj budućnosti kreću i novi kanali iz Pinkove porodice, uključujući i Pink Soap za ljubitelje telenovela.
    Ovo proširenje ponude Total TV paketa rezultat je potpisanog ugovora o strateškoj saradnji kompanija SBB i PINK.
    Ovim partnerstvom je kompletna satelitska (DTH) distribucija svih Pinkovih kanala za teritoriju Evrope, uključujući i Srbiju i sve terititorije bivše Jugoslavije, poverena SBB- u i njegovoj satelitskoj platformi Total TV.
    Pretplatnici iz Evrope, koji prate program Pinka putem DTH distribucije dobiće nove Total TV prijemnike na kojima će nastaviti da gledaju Pink programe posle isključenja IREDETO sistema koje se planira za kraj oktobra.


    Izvor: TotalTV

    BlackVelvet u Srbiji postoje OSNOVNI i PLUS paket,a ta dva kod nas cine TTV paket
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  18. #143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    e ovo se vec lakse podnosi
    Who let the dogs out

  19. #144
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Kotor
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li se oce li se pustati hrvati na Total ?

  20. #145
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branee View Post
    Zna li se oce li se pustati hrvati na Total ?
    HRT nikad,a Nova i RTL su trebali da udju u ponudu( pitanje je bi li mi mogli da ih gledamo),ali se nesto iskomplikovalo tako da su i oni daleko od ulaska za sad
    Kad bude mjesta sigurno ce uci MGM i Discovery ID,a vratice se i Happy Cable
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  21. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Jakuza je prava tehicka podrska za ttv
    Who let the dogs out

  22. #147
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Montenegrooo
    Posts
    997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zna li neko kako da dobijem signal za eutelast w3 sad watam samo hotbird i eutelsat w2.

  23. #148
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default PINK vec u osnovnom ttv paketu ???

    Ne znam da li je ttv odlucio da casti svoje pretplatnike sa citavim paketom Pink-a, ali kod mene su svi Pink kanali vec otvoreni, i to u osnovnom paketu.Pink Extra, Pink Plus, Pink Family, Pink Music, Pink Kids, Pink M, Pink BH, Pink Film, Pink Movies, Pink, Pink Action.
    Najavili su od septembra neke od Pink-ovih kanala, ali kod mene su svi otvoreni, i to vec sada. Zna li neko o cemu se radi?
    Who let the dogs out

  24. #149
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Ne znam da li je ttv odlucio da casti svoje pretplatnike sa citavim paketom Pink-a, ali kod mene su svi Pink kanali vec otvoreni, i to u osnovnom paketu.Pink Extra, Pink Plus, Pink Family, Pink Music, Pink Kids, Pink M, Pink BH, Pink Film, Pink Movies, Pink, Pink Action.
    Najavili su od septembra neke od Pink-ovih kanala, ali kod mene su svi otvoreni, i to vec sada. Zna li neko o cemu se radi?
    do sjutra su nekodirani nesto rade na sistemu , ne brini nema veze ttv sa tim

  25. #150
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by HiddEn View Post
    zna li neko kako da dobijem signal za eutelast w3 sad watam samo hotbird i eutelsat w2.
    Ne znam sta ce ti,ali ako ti treba,kada stojis iza tanjira okreces tanjir udesno.Kolika ti je razlika Astra-HB,toliko ti je i HB-EutelsatW3=6 stepeni

Page 6 of 275 FirstFirst ... 23456789101656106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Total TV HD
    By Mugi11 in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 17
    Last Post: 02-02-13, 19:38
  2. Total TV
    By Ilikeyourmama in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 1
    Last Post: 17-01-13, 22:22
  3. P: Tv-total
    By wedzi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 17-02-12, 10:27
  4. BBM vs. Total TV
    By lexlex in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 21
    Last Post: 18-12-11, 15:07
  5. p: total tv
    By RuTuTuKi in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 25-02-09, 06:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •