Page 103 of 275 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... LastLast
Results 2,551 to 2,575 of 6864

Thread: Total TV

  1. #2551
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Koliko se ismijah sad! Zovem call centar, da pitam za novosti, oko zamjene resivera!
    Izdiktiram broj sa kartice, a veli ova: Vuk Karadžić? A ne, no Dositej Obradović, velim ja!
    Kaže ona, izvinite, pogrešno mi izbacilo!

    Hahahahahahahahahahaha

  2. #2552
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    199
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    имал ко да ме научи како да узмем овај србијански тотал , доста ми је више замрачивања канала , то што ме интересује не могу гледат

  3. #2553
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Pa zna li se jesu li poceli da montiraju hd resivere kod novih korisnika?
    Vidim odje neko kaze da ce tek krajem februara a neko komentarise kakva mu je slika na hd resiveru,ja sad nista ne svatih.Planiram da uvedem Total TV al evo ne znam jel bolje da sacekam te resivere ako vec nisu poceli s njima...

  4. #2554
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    BAR
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kod nas u bar-u jesu, moj kum i pašenog su kao novi korisnici dobili novi hd risiver. 30 eura je ako imaš tanjir i oko a 50 ako nemaš ništa. što se tiče hd kanala mogu da kažem da nisam nešto bog zna koliko oduševljen sa slikom na njima jer sam imao prilike da vidim hd kanale kod čovjeka na drim boksu i kod kojih je slika daleko bolja od ovih u ttv.

  5. #2555
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da li je moguce uzeti resiver iz srbije? kako se placaju onda racuni? ovo zamracivanje je totalno glupo, npr nasi prenose samo nasu reprezentaciju u rokometu i ne mozes gledati druge meceve...

  6. #2556
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    199
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    знам да има људи који су раније узимали и преносили овамо , како то сада иде не знам , баш бих волио да неко ко је узео скоро објасни

  7. #2557
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by valuepack View Post
    знам да има људи који су раније узимали и преносили овамо , како то сада иде не знам , баш бих волио да неко ко је узео скоро објасни
    Ja znam dosta ljudi ovdje, u PV, koji su uzimali preko rodbine ili prijatelja u Prijepolju. Procedura je jednostavna, samo se taj neko tako prijavi za opremu, uzme je, prenese u CG, on plaća račune, ti mu šalješ pare...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  8. #2558
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    199
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    да . али ја бих имао проблем , не знам да ли би могла србијанска тотал тв кућа да ми функционише на црногорски фиксни

  9. #2559
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3,768
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Dreambox majka..

  10. #2560
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Android.Montenegro View Post
    Dreambox majka..
    Jeste ako imas neki bolji internet,ako imas ovaj od 20-25 eura,mtel,t-com i sl. ne valja boba.Ja ima dreambox evo 3 godine i ne prodje 10 dana da se ne pokvari,e kakvo je to mucenje majko mila,sve sateliti Astra,hotbird itd. pa ti nestane ovo pa ono,a makse brate mili,evo mi je sad crka drugi put od groma i ne mislim davat 70 eura za novi resiver,no da uvedem ovaj Total Tv barem znas koje kanale imas,a ne ovako da strepim oce li se pas pripisat uz antenu

  11. #2561
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by valuepack View Post
    да . али ја бих имао проблем , не знам да ли би могла србијанска тотал тв кућа да ми функционише на црногорски фиксни
    E to je već drugo. Mislim da ta opcija nije moguća. Samo jedan resiver...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  12. #2562
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    199
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    још ово да питам . покварио ми се један рисивер из тотал тв куће , оћу ли шта плаћат замјену или је то њихово

  13. #2563
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako si pod ugovorom besplatna zamjena, ako ne 10 eura
    Last edited by BOXER NK; 18-01-13 at 15:27.

  14. #2564
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by valuepack View Post
    да . али ја бих имао проблем , не знам да ли би могла србијанска тотал тв кућа да ми функционише на црногорски фиксни
    Pitaj nekog montažera iz CG. On će ti to znati najbolje reći.
    Last edited by radja; 18-01-13 at 17:39.

  15. #2565
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    TRACE TV kanali uskoro na Balkanu


    Trace Media Group ušao je u strateško partnerstvo s mađarskom kompanijom Chello Central Europe za daljnju distribuciju svojih sportsko-zabavnih i muzičkih kanala u centralnoj i istočnoj Evropi.

    Prema uslovima partnerstva, Chello će distribuirati HD i SD verzije Trace sportskih i muzičkih kanala u Poljskoj, Mađarskoj, Rumuniji, Češkoj Republici, Slovačkoj i zemljama Balkana.

    Pokrenut prije samo 15 mjeseci, Trace Sports je prvi zabavni kanal isključivo posvećen slavnim sportskim osobama i njihovim privatnim životima. Kanal je trenutno dostupan u 80 zemalja, na 9 jezika širom svijeta. Sadržaj kanala je usmjeren podjednako kako prema muškarcima tako i prema ženama u dobi od 15 do 49 godina. Moto ovog Trace izdanja jeste "Volimo prvake".

    Trace Urban je kanal koji je pokrenut 2003. godine i u pitanju je međunarodni urbani muzički kanal dostupan u više od 160 zemalja svijeta. Trace Urban je praktično prvi internacionalni kanal namjenjen urbanoj muzici. Ova televizijska stanica nudi muziku prema kulturnim žanrovima kao što su: r & b, hip-hop, dance, ritmički pop i rege. Najveći dio programske sheme ovog kanala sačinjavaju muzički spotovi, i to 90%, dok svega 10% otpada na magazine i dokumentarne filmove koji se također prikazuju na ovom kanalu. Kanal Trace Tropical pokrenut je 2009. godine i namijenjen je svim zaljubljenicima u tropske krajeve, opisane u najljepšim pričama punim ljubavi i romantike. Kanal svoj program emituje 24 sata dnevno kako u SD, tako i u HD formatu. U sklopu svoje programske sheme emituje samo najbolje muzičke hitove, muzičke dokumentarce i specijale koji govore o najpopularnijim izvođačima koji dolaze iz zemalja Latinske Amerike, Kariba i Afrike. Trenutno je dostupan u 60 zemalja svijeta.

  16. #2566
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Milky Way
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BOXER NK View Post
    TRACE TV kanali uskoro na Balkanu


    Trace Media Group ušao je u strateško partnerstvo s mađarskom kompanijom Chello Central Europe za daljnju distribuciju svojih sportsko-zabavnih i muzičkih kanala u centralnoj i istočnoj Evropi.

    Prema uslovima partnerstva, Chello će distribuirati HD i SD verzije Trace sportskih i muzičkih kanala u Poljskoj, Mađarskoj, Rumuniji, Češkoj Republici, Slovačkoj i zemljama Balkana.

    Pokrenut prije samo 15 mjeseci, Trace Sports je prvi zabavni kanal isključivo posvećen slavnim sportskim osobama i njihovim privatnim životima. Kanal je trenutno dostupan u 80 zemalja, na 9 jezika širom svijeta. Sadržaj kanala je usmjeren podjednako kako prema muškarcima tako i prema ženama u dobi od 15 do 49 godina. Moto ovog Trace izdanja jeste "Volimo prvake".

    Trace Urban je kanal koji je pokrenut 2003. godine i u pitanju je međunarodni urbani muzički kanal dostupan u više od 160 zemalja svijeta. Trace Urban je praktično prvi internacionalni kanal namjenjen urbanoj muzici. Ova televizijska stanica nudi muziku prema kulturnim žanrovima kao što su: r & b, hip-hop, dance, ritmički pop i rege. Najveći dio programske sheme ovog kanala sačinjavaju muzički spotovi, i to 90%, dok svega 10% otpada na magazine i dokumentarne filmove koji se također prikazuju na ovom kanalu. Kanal Trace Tropical pokrenut je 2009. godine i namijenjen je svim zaljubljenicima u tropske krajeve, opisane u najljepšim pričama punim ljubavi i romantike. Kanal svoj program emituje 24 sata dnevno kako u SD, tako i u HD formatu. U sklopu svoje programske sheme emituje samo najbolje muzičke hitove, muzičke dokumentarce i specijale koji govore o najpopularnijim izvođačima koji dolaze iz zemalja Latinske Amerike, Kariba i Afrike. Trenutno je dostupan u 60 zemalja svijeta.

    Imao ga Cabling prije pola godine u HD-u, nikakvo interesovanje za njega nije bilo. Dvadeset spotova vrte istih po cijeli dan. Smor.
    Neke poruke ne treba ispisivati, one dovoljno govore svojim odsustvom...

  17. #2567
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    E da pitam jos nesto,pitah ranije ali mi niko ne odgovori.

    Ovo u vezi premotavanja,snimanja kao na Extra tv vidim pise na sajt Total TV-a vec duze vrijeme da to postoji,pa sad me zanima da li toga ima ili nema na total tv,ili treba da uvedu ili sto ce se cinjet tu jer mi ama bas nista nije jasno ....

  18. #2568
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    snimanje ce moci od aprila, na eksterni hdd koji se kaci na resiver.

  19. #2569
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ugradio sam danas Total Tv i pojavio mi se jedan problem, ne mogu da dobijem, odnosno nađem teletext
    pa ovim putem postavljam pitanje, kako riješiti taj problem?

  20. #2570
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by klej30 View Post
    Ugradio sam danas Total Tv i pojavio mi se jedan problem, ne mogu da dobijem, odnosno nađem teletext
    pa ovim putem postavljam pitanje, kako riješiti taj problem?
    Možeš li mi reći koliko te koštalo uvođenje totala?

  21. #2571
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Neki programmi imaju teletext, dok neki nemaju.
    Dešava se da moraš restartovati resiver da bi ponovo imao teletekst.
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

  22. #2572
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cipiripi View Post
    Možeš li mi reći koliko te koštalo uvođenje totala?
    40 Eura...

  23. #2573
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je mali problem koji ce se rijesiti novim softverom,preko HDMI kabla ga nema, dok preko scart-a ima

  24. #2574
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Do 15. februara je 40 eura

  25. #2575
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li ste vi koji koristite Total primijetili da na Fox life-u, titlovi u scenama kada nema govora traju punih 30 sekundi ako ne i duže? Tako kada npr. idu reklame još uvijek stoji zadnji titlovan prevod od neke rečenice izgovorene u seriji. Ili je to do ovog mog operatera. Inače sam vidio da se od prije neki dan Fox life i crime kod nas konačno emituju u 16:9 formatu slike.

Page 103 of 275 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Total TV HD
    By Mugi11 in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 17
    Last Post: 02-02-13, 19:38
  2. Total TV
    By Ilikeyourmama in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 1
    Last Post: 17-01-13, 22:22
  3. P: Tv-total
    By wedzi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 17-02-12, 10:27
  4. BBM vs. Total TV
    By lexlex in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 21
    Last Post: 18-12-11, 15:07
  5. p: total tv
    By RuTuTuKi in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 25-02-09, 06:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •