Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 33 of 33

Thread: Vjernost...

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Zagreb
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dečku....trudim se biti vjerna, i ide mi od ruke za sad :!:

    Prijatelji...jako sam vezana za neke osobe, ali s vremenom ipak (možda zato što sam se ja promjenila i svijet u kojem živim je sada drukčiji :? ) uvidiš neke razlike pa i nedostatke...dakle, za sada ni za koga ne dam "ruku" :!: ...osim za obitelj naravno 8)

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Vjernost...

    Quote Originally Posted by sta_ce_nama_soferima_kuca
    Jeste li vjerni? Prema djevojci/dechku, prijatelju/prijateljici...
    I uopshte, postoji li osoba za koju biste dali ruku,odnosno kojoj bezrezervno vjerujete i znate da bi ona to isto uchinila za vas?
    mom muskarcu uvijek DA!Jesam vjerna!A osobe za koje bih i dala zivot a ne ruku,i ubila,su moja mala tri andjela.Nijih volim vise od sebe,vise od svog zivota i za njih bih sve dala i ucinjela(moje tri pikice male).Vjerujem samo sebi,i to je to.Ali mislim da cu nekad vjerovati i mojim andjelima,oni su sad jos mali,ali ipak,jedino oni znaju da izvuku ono najbolje iz mene,uvijek,i ipak jedino njih bezgranicno volim.
    "To je stvaran svet oko mene, samo čekam da prođe."

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    Vjernost... imala sam viziju vjernosti dok sam imala porodicu na broju. Onda sam shvatila da je samo ljubav medju ta 4 zida - nepokolebljiva. Trajna. Jaka. Besmrtna. I da sve shto u sebe usadim - nosi TE korijene.
    Vjernost. Pokazala je drugo lice chim sam je osjetila zhenom. "Voljenom"...
    Shvatila sam. Samo ono shto je STVARNO moje - zasluzhuje da mu budem vjerna. A to sam Ja... porodica u koju ubrajam i par prijatelja kojima bezrezervno vjerujem, jer neke periode ne bih ni prezhivjela da nisam imala Njihovu ruku u svojoj...
    Lekcija - ne mogu biti Svetica. Niti zhelim to da budem. Imam dovoljno godina i nezrelosti u sebi da mogu da pogrijeshim. I grijeshicu... ukus grijeha nekad ima ljekovita dejstva. Znam da sam zhiva.
    Dok ne osjetim da je to prava stvar... necu se lishavati ispunjavanja trenutne zhelje.
    Lijepo receno :!: :!:

  4. #29
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma, to ne postoji ni na vrhuncu ljubaFFi, nikad ne reci nikad :wink:

  5. #30
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking ```WoW... :)

    Quote Originally Posted by sta_ce_nama_soferima_kuca
    Jeste li vjerni? Prema djevojci/dechku, prijatelju/prijateljici...
    I uopshte, postoji li osoba za koju biste dali ruku,odnosno kojoj bezrezervno vjerujete i znate da bi ona to isto uchinila za vas?
    Jedina osoba kojoj sam u potpunosti vjerna je moja najbolja drugarica,moja sestra,moja podrshka...Njoj bih i bubreg dala! Nauchila sam vremenom,da ne treba vjerovati bash svakome,i eto...moja 'vjernost' se zadrzhala samo na njoj...A shto se tiche momaka...Vjerna sam mu samo dok je on meni vjeran! A posle,ko zna... :wink:
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  6. #31
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    postoji vise osoba za koje bih ruku u vatru......
    sto se tice ljubavi uvjek glasam za obostranu vjernost,ali ne kao suzdrzavanje od prevare,vec nemanje potrebe za drugim muskarcima/zenama
    vjernost +odanost su na skali vrlina medju prvim
    mislim da su ljudi koji se odricu vjernosti iz nekih pogresnih pogleda na svijet siromasni i uskraceni,ali 300 ljudi,300 cudi

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    Vjernost... imala sam viziju vjernosti dok sam imala porodicu na broju. Onda sam shvatila da je samo ljubav medju ta 4 zida - nepokolebljiva. Trajna. Jaka. Besmrtna. I da sve shto u sebe usadim - nosi TE korijene.
    Vjernost. Pokazala je drugo lice chim sam je osjetila zhenom. "Voljenom"...
    Shvatila sam. Samo ono shto je STVARNO moje - zasluzhuje da mu budem vjerna. A to sam Ja... porodica u koju ubrajam i par prijatelja kojima bezrezervno vjerujem, jer neke periode ne bih ni prezhivjela da nisam imala Njihovu ruku u svojoj...
    Lekcija - ne mogu biti Svetica. Niti zhelim to da budem. Imam dovoljno godina i nezrelosti u sebi da mogu da pogrijeshim. I grijeshicu... ukus grijeha nekad ima ljekovita dejstva. Znam da sam zhiva.
    Dok ne osjetim da je to prava stvar... necu se lishavati ispunjavanja trenutne zhelje.

    Zivot i jeste sazdan od trenutaka, ili ga mi cinimo trenutkom.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerna sam uvjek svima koji meni puno znace, tj. porodici, prijateljima, partneru. Mislim da je najgore nesto iznevjeriti nekoga i izdati tu osobu, tako da, za mene bar, ne postoje iskusenja koja se ne mogu odoljeti...

    Veoma se brzo vezem za ljude i to nije dobro jer sam spremna za vecinu uraditi mnogo toga. Ali, ne, samo nekim clanovima porodice vjerujem bezrezervno. Sto se drustva tice, dosta puta sam se razocarala u njih i, iako brzo prastam, nisam sigurna da bih mogla da izdvojim 2 osobe koje bi bile spremne da za mene urade onoliko koliko bih ja za njih.

    Ljudi su generalno strasno laki na rijecima. Veoma je lako reci nekome da ti puno znaci, da ga/je volis, da si spreman/na da uradis sve za tu osobu, ali to treba pokazati i dokazati. I kad dodje vrijeme da vam treba neizmjerna podrska, onda je malo ko spreman da bude tu...
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •