Results 1 to 6 of 6

Thread: WoW (Legion) ?

  1. #1
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default WoW (Legion) ?

    Igra li ko? (battle.net) Ako oce neko zajedno da igramo zezanje i to nadjemo se na ts i picimo Posto radim dogovorili bi se za vrijeme

  2. #2
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidjeh i cuh da je mnogo mnogo dobra ekspanzija. Nadam se da ce se skupit neke pare i da ce se uplatit taj Legion.

  3. #3
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fqwerty View Post
    Vidjeh i cuh da je mnogo mnogo dobra ekspanzija. Nadam se da ce se skupit neke pare i da ce se uplatit taj Legion.
    Ako budes poceo javi ja svakako od pon/uto cu da pocnem kad sam vec cekao do sada mogu i do tada taman da pojacam malo komp

  4. #4
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Odličnu stvar su napravili sa Artifact weapons. A tek nove animacije modela...
    Samo sam pola sata igrao ovo novo, posjetio Odina, obavio 2-3 questa, uzeo novo oružje za Fury/Prot warrior-a (main na Agamaggan) i to je to.

    Posle WoD Blackrock Foundry-a i posebno nakon 2-3 clear-a Hellfire Citadel-a HC, ubili Archimonde-a, uzeli prsten i ćao, čitav gild je batalio igru...od nas 20-25 na Ravencrestu koji su redovno 2 puta nedeljno raid-ovali, u zadnjih pola godine nije bilo više od 4 čovjeka online. Sad će zima, pa će se možda više igrat' (ako se nađe ekipa na openraid.eu), nego se odvikao, u zadnjih 3-4 mjeseca nisam bio in-game više od 2h ukupno. Malo u garison gold misije radio, očistio inventar kod svih karaktera (uglavnom prodavao mats koji ionako neću upotrebiti jer ne igram) i ništa više.. evo ga i main na Ravencrestu http://eu.battle.net/wow/en/characte...tclaw/advanced
    Last edited by SpellStealer; 06-09-16 at 16:13.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  5. #5
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bar,Montenegro
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Procitah ovo i opet mi se igra WoW. Trebalo bi da se vratim u CG sredinom novembra pa da se igra ponovo, jer i ja sam cuo da su dobar posao napravili sa Legion-om.
    Inace sam stao na Cataclysm. Samo ako neko moze da mi preporuci server dje su nasi ljudi? Inace sam bio na Sylvanas i bilo je dosta nasih, ali mislim da se to sve promijenilo od kako sam prestao da igram.
    BAR - BARI - BAR

  6. #6
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko igra neka ostavi tag sa battle.net da ga add, pa da igramo zajedno trenutno sam 6 lvl )) i djeluje zanimiljivo,a pocetak kada prvi put udjete u igru onaj video ubija da se najezis ))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. World of Warcraft + legion expanzija PRODAJA JEFTINO
    By Westside in forum Game Server CG
    Replies: 3
    Last Post: 03-05-16, 16:52
  2. Prodajem WoW account + Legion expanzija
    By Winters in forum Game Server CG
    Replies: 1
    Last Post: 01-04-16, 04:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •