Results 1 to 12 of 12

Thread: mrznja i podjele -> strategija rezima

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default mrznja i podjele -> strategija rezima

    koliko je podijeljeno CG drustvo?

    pogledajte ovu sprdnju od drzave?! kad jedna stranka, koja jedva ima vecinu u parlament, moze da drma cijelim narodom, onda nesto tu nije u redu. na onu nakazu od zastave ste trebali staviti dvoglave kokoske, i to dje jedna cupka drugu. bolje bi oslikavalo CG.

    tri srpske narodne stranke (SNS, DSS, NS)
    dve stranke liberalnog saveza
    dve DPS stranke (DPS/SNP)

    Srbi/Crnogorci, a isti narod
    Muslimani/Bosnjaci, a isti narod
    SPC/CPC, a ista vjera
    Srpski jezik/tkz. CG jezik, a isti jezik

    ovo je sprdnja. a sad da vas upitam. zasto i dokle?


    kao sto rekoh, Bogu fala pa ne zivim medju vama sitnicarima i neradnicima. kakvi ste vi, takva vam je i drzava.

    zna se zasto je zapad uspjesan. jer su ljudi radni. u Americi imas svaku naciju, i svaku vjeru, pa se ta drzava ponosi time.

    imam drugova svake nacije i vjere. sve je normalno. ne daj Boze da neko nekoga mrzi, naprotiv, meni su te razlike mile.

    kad vidim na srpskim igrankama Muslimane, Grke, Slovake, Engleze, Arape, Makedonace, Hrvate, sjetim se vas tamo, i koliko ste bijedni. stranci se dive srpskom kulturom. ne zato sto je ona bolja od drugih, nego svacija kultura je zanimljiva. dok je medju vama to predmet sprdnje, kao da ste vi nekako bolji ili kulturniji.

    citam odje kako se neki sprdaju srbijancima zbog gibanica, cevapa, paprika. jebote ludjaci, mrznja vam je tolika da se cak sprdate i gibanicama!

    svrnem odje, da vidju kako su mi zemljaci iz rodnoga kraja. a ono, gledam, samo sto nije pukao rat i krvoprolice. pi kakvi ste. vjerujte mi da nidje nijesam vidio toliko neradnika i nesposobnika. da vam nije kriminala i stranih donacija, ili bi se poklali ko psi, ili bi crkli od gladi!


    cemu tolika mrznja, BRE?! ja sam ponosan sto sam Crnogorac, Srbin, Jugosloven, Sloven, Evropljanin, i uz to Amerikanac.

    a zasto bi mrzio druge? roditelji me nikada nisu ucili da mrzim. crkva me to nikada nije ucila. nikad nisam znao da mrzim, dok se nisam ufatio bolestnog internet drustva. sad sam dovoljno zreo da znam da ste vi koji mrzite niko i nista. izgubio sam volju da se prepucavam sa vama, kad vidim samo koliko ste nebitni i glupi.

    kod Albanaca je isto ****** kao i kod nas. imaju lude politicare. a narod je stoka, koja samo prati i pati.

    zadatak skola treba da bude da djecu uce da budu tolerantni. pa cak da su im roditelji zivotinje, djeca moraju negdje da cuju da mrznja nije u redu. kod nas mrznja se propagira iz skola, iz medija, od strane najvecih kriminalaca, nikotica i olosa (CG politicara).

    citam ovu bruku i sramotu kako ceraju studente u Niksicu da napustaju nastave. zasto? zato sto su pametnjakovici i sveznalice uveli politiku u skolama! dje to ima na svijetu?
    sad da ja trazim da se preimenuje ime predmeta Engleskog jezika i knjizevnosti, u Englsih, American, Canadian, Australian and South African!

    rezim nam je los, a vi ste bravi koji ne mislite mozgom! zelim vam svima sve najbolje. nazalost, u vas nemam nikakvu nadu.

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jednog dana pisace se knjige i u svim skolama koje politiku izucavaju obavezna lekcija ce biti o tome kako je crnogorsko rukovodstvo uspjelo da u isto vrijeme vodi rat boreci se za mir, izgradi drzavnu zajednicu zalazuci se za samostalnost, poveca broj Srba u Crnoj Gori ubjedjujuci svoje podanike da su isti najvece zlo, boreci se za bogato drustvo 95% gradjana dovedu do prosjackog stapa...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: mrznja i podjele -> strategija rezima

    Quote Originally Posted by Njegus

    ...ja sam ponosan sto sam Crnogorac, Srbin, Jugosloven, Sloven, Evropljanin, i uz to Amerikanac.
    Jebo te bog , ti si jaci od Smaja Sabotica! :blah:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..........!

    U tebi je sjedinjeno mnostvo kultura i civilizacija... :roll:
    Caesar`s wife must be above suspicion

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    CESOVA CRNA CIVILIZACIJA :lolblue: :lolblue: U SERBINA "NJEGUSA" :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Проливаторе, потруди се да не будеш богохуљан.

    Quote Originally Posted by Denunciator
    Jednog dana pisace se knjige i u svim skolama koje politiku izucavaju obavezna lekcija ce biti o tome kako je crnogorsko rukovodstvo uspjelo da u isto vrijeme vodi rat boreci se za mir, izgradi drzavnu zajednicu zalazuci se za samostalnost, poveca broj Srba u Crnoj Gori ubjedjujuci svoje podanike da su isti najvece zlo, boreci se za bogato drustvo 95% gradjana dovedu do prosjackog stapa...
    Свака част...
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Denunciator
    Jednog dana pisace se knjige i u svim skolama koje politiku izucavaju obavezna lekcija ce biti o tome kako je crnogorsko rukovodstvo uspjelo da u isto vrijeme vodi rat boreci se za mir, izgradi drzavnu zajednicu zalazuci se za samostalnost, poveca broj Srba u Crnoj Gori ubjedjujuci svoje podanike da su isti najvece zlo, boreci se za bogato drustvo 95% gradjana dovedu do prosjackog stapa...


    ovo je savrseno zalosno - tacno.
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali je najveca zalost da su sve ove podjele nastale za vrijeme ovog sramnog rezima ! sve su ucinjeli da bi nas posvadjali i vidite na samom forumu na sto se rasprave svode na vrjedjanje i mrsikanje...
    nista bez - HVALA DPS-U
    I svaka im cast kako su to uspjeli i kako uspjevaju !!!

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ali isto :
    ............. Nezavisna . Drzava . Crna . Gora !!!!!!!!!


    ................. Crnogorska . . Pravoslavna . .Crkva !!!!!!!!!!!!!!!!!1

    ................ Crnogorski Jezik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  10. #10
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    grad heroja ako nemas nista da kazes vezano za temu nije mi jasno sto uopste postujes.....
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A NIJE NI ON SAM SEBI JASAN ! NO MENI IPAK NISU MODERATORI KOJI GA TRPE ILI GA SE BOJE...NEAM POJMA STO JE U PITANJU :roll:

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: mrznja i podjele -> strategija rezima

    Quote Originally Posted by monitor
    Quote Originally Posted by Njegus

    ...ja sam ponosan sto sam Crnogorac, Srbin, Jugosloven, Sloven, Evropljanin, i uz to Amerikanac.
    Jebo te bog , ti si jaci od Smaja Sabotica! :blah:
    :mrgreen: Jes,jes. :mrgreen:
    Videl' to? Preobratio se covek u pravog kosmopolitu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •