Page 1 of 21 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 509

Thread: Pravila postovanja / FAQ

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Exclamation Pravila postovanja / FAQ

    FAQ - Često postavljana pitanja:

    1. Ko sve može otvoriti ili odgovoriti na temu?
    - Svi korisnici koji su na forumu duže od 180 dana a napisali su preko 50 poruka.

    2. Kako se otvara nova tema?
    - Tema treba da bude otvorena u odgovarajućem podforumu. Prilikom otvaranja morate odabrati PREFIX i napisati naziv.

    3. Što sve tema mora da sadrži?
    - prefix: odgovarajući prefiks od ponudjenih kod otvaranja teme;
    - naslov: sadrži osnovne informacije;
    - tijelo: detaljan opis stvari / usluge koju prodajete/tražite. Preporučujemo da dodate fotografije jer takve teme privuku više pažnje;
    - ostalo: u tijelu poruke MORATE navesti cijenu ukoliko prodajete stvar/uslugu. Ukoliko nemate cijenu, tema će biti izbrisana a korisnik će dobiti kaznene poene. (postavljanje nerealnih cijena kako bi se 'izigralo pravilo' ce imati isti ishod kao izostavljanje cijene!)

    4. U kojem dijelu postaviti temu/oglas?
    - Postoji 6 sekcija na oglasima i 7. koja je namjenjena za ostale oglase. Obratite paznju pri otvaranju teme i u kojem dijelu je otvarate. Opisi datih sekcija se nalaze ispod njihovih imena. "Ostali oglasi" su namjenjeni iskljucivo za one oglase koji ne pripadaju nijednoj od (vec otvorenih) sekcija. Otvaranje oglasa u neodgovarajucoj sekciji (ukljucujuci i oglase otvorene u "Ostali oglasi" koji jasno pripadaju nekoj od sekcija) ce biti sankcionisano infrakcijom.

    5. Koje usluge/proizvodi su ZABRANJENI?
    - Sve što je zakonom zabranjeno
    - piraterija
    - alkoholna i druga pića
    - lijekovi.

    6. Reklama kao vrsta oglasa?
    - Zabranjeno je postavljanja oglasa u vidu direktnog linka ka drugim sajtovima, portalim, stranicama i profilima na društvenim mrežama, bez jasno definisanog oglasa koji sadrži opis predmeta prodaje ili usluge sa istaknutom cijenom. Link u oglasu ka drugim sajtovima, portalim, stranicama i profilima na društvenim mrežama može biti jedino ukoliko vodi direktno do samog proizvoda koji se oglašava u oglasu, nikako do samog sajta, portala, stranice ili profila na društvenim mrežama.

    7. Koliko tema je dozvoljeno?

    - Maksimum tri aktivne teme u cijelom Prodaja/Oglasi dijelu, uključujući sva četiri njegova podforuma.

    8. Prodaja asortimana jedne firme sa više naloga?
    - Zabranjeno je otvaranje više naloga kako bi se reklamirao asortiman jedne ista firme - takav postupak će biti okarakterisan kao korišćenjem duploga naloga koji je pram pravilniku foruma storgo kažnjiv tj permanentnim banom svih naloga korišćenih u te svrhe

    9. Što je to neaktivna tema?
    - Kad prodate/kupite/promijenite i sl. objekat iz teme, temu možete sami zakljucati ovako a ukoliko niste u mogućnosti, prijavite je klikom na 'Report' koji se nalazi u donjem lijevom uglu prvog posta u temi (trouglić sa znakom uzvika) sa naznakom da se tema zatvori. Moderator će zatvoriti vašu temu i tako je učiniti neaktivnom.

    ZABRANJENO je zloupotrebljavanje opcije zaključavanja teme. To znači da je zabranjeno aktivnu temu zaključavati i ponovo otključavati samo da bi se spriječilo komentarisanje na istoj. Komentarisanje je dozvoljeno a ukoliko mislite da neki korisnik krši pravila, prijavite konkretan post koristeći 'Report' troglić objašnjen iznad pa ce Moderator preduzeti adekvatne mjere, ukoliko je to potrebno. Zakljucavanje jednog aktivnog oglasa kako bi se otvorio novi NIJE dozvoljeno. Ako je tema zakljucana smatra se da je artikal prodat ili je prodavac odustao od prodaje.

    10. Koliko često mogu da postujem na svojoj temi?
    - Dva puta na dan, ukoliko nije odgovor na pitanje iz teme već samo "oživljavanje" teme. Na pitanja se može odgovarati bez ograničenja. Svaki odgovor se takođe smatra kao oživljavanje pa nakon dva odgovora na pitanja nemate pravo dodatnog oživljavanja teme tog dana, ukoliko nije odgovor na pitanje.

    11. Gdje prijaviti problem sa korisnikom?
    - Na ovoj temi.

    12. Gdje prijaviti problem sa moderatorom?
    - Na ovoj temi.

    13. Koja je kazna za nepoštovanje pravila?
    - Dva kaznena poena i brisanje teme na kojoj su pravila prekršena. U ovom slučaju ćete dobiti poruku od moderatora koji je izbrisao temu sa objašnjenjem.




    Legenda prefiksa:

    Prodajem - ispred teksta znači da prodajete stvar koja je predmet samog naziva.
    Kupujem - ispred teksta znači da kupujete stvar koja je predmet samog naziva.
    Mijenjam - ispred teksta znači da mijenjate stvar za drugu, a obije su predmet naziva teme.
    Info - ispred teksta znači da tražite informacije koje su vam potrebne da biste nešto kupili/prodali.
    Usluge - ispred teksta znači da tražite ili nudite usluge.
    Najam - ispred teksta znači da dajete u najam ili tražite prostor.


    Primjeri:

    Obratite pažnju: podebljani dio teme je PREFIKS. Ostatak teme je sami naslov.

    Prodaja:
    - ukoliko prodajete telefon marke Nokia, tip E51, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Prodajem Nokia E51

    - ukoliko prodajete stan od 100m2 u Podgorici, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Prodajem Stan od 100m2 u Podgorici

    Kupovina:
    - ukoliko kupujete telefon marke iPhone, tip 3G, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Kupujem iPhone 3g

    - ukoliko kupujete auto marke Audi, tip A3, godina proizvodnje 2005 - 2008, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Kupujem Audi A3, 2005-2008 god.

    Zamjena:
    - ukoliko mijenjate građevinski materijal za auto marke Mercedes, klase C, do 15.000e, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Mijenjam Građevinski materijal za Mercedes C, do 15.000e

    - ukoliko mijenjate svoju DVD trilogiju Godfather za DVD trilogiju Matrix, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Mijenjam DVD trilogiju Godfather za DVD trilogiju Matrix


    Informisanje:

    - ukoliko vam treba više informacija o proizvodu koji biste da kupite/prodate, npr. bluetooth slušalice za telefon, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Info Bluetooth slušalice za telefon
    Napomena: Procjene su zabranjene na oglasima zbog konstantnih zloupotreba istih. Obaveza prodavca je da sam procjeni stvar koju prodaje koristeci internet i druga raspoloziva sredstva.

    Usluge:

    - ukoliko vam treba usluga reinstalacije operativnog sistema na računaru, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Usluga potrebna reinstalacija operativnog sistema

    - ukoliko nudite uslugu dubinskog pranja, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Usluga nudimo dubinsko pranje automobilskih sjedišta

    Najam:

    - ukoliko vam treba stan koji biste uzeli u najam, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Najam potreban dvosoban stan u PG preko morače

    - ukoliko imate da ponudite stan u najam, sadržina teme mora biti sljedeća:
    Najam nudim stan na Starom Aerodromu, 47m, preko puta škole

    Iz teme treba da se jasno vidi koji je tip Vašeg oglasa i koji je njegov predmet. Ukoliko u nazivu teme napisete nesto sasvim neodredjeno ista ce biti obrisana.
    Last edited by Fidel Castro; 21-10-19 at 00:12.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  2. The Following User Says Thank You to Balsa For This Useful Post:


  3. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,009
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    846
    Thanked in
    530 Posts

    Default

    mogla bi i zabrana refresh 15x na dan.

  4. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svi ostali oglasi ce biti brisani
    ako postavite oglas da prodajete nesto, tipa tel, pa posle 5 dana drugi, napravite univerzalni topic, i sve oglase u taj jedan stavljajte, u suprotnom ce svaki topik biti obrisan, ko bude ponavljao ovakve stvari bice banovan na mjesec dana
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #4
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    drago mi je da je pocelo sa uredjivanjem foruma...jos kad bi nam postavili neku ljepsu temu extra bi bilo...

  6. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicno!

    Ajd ako bog da !

  7. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Procjena :

    Proc: ispred teksta znači da zahtjevate procjenu stvari koja je predmet moguce prodaje.



    Primjeri:

    Procjena:

    - ukoliko zelite procjenu telefon marke Nokia, tip E51, sadržina teme mora biti sljedeća:

    Proc: Nokia E51

  8. #7
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Tivat, Montenegro
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bas lijepo sto ste se ovoga dosjetili. Jos bih voljeo vidjeti, da se ljudi pocnu ovoga pridrzavati.
    Samo mi se jedna stvar ne svidja...Mali oglasi u vezi kola...problem je kad postavis oglas, vrlo je tesko popratiti ko kome odgovara.
    Mnogo bi bilo ljepse da se za svako vozilo otvara nova tema

  9. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zlajoj View Post
    bas lijepo sto ste se ovoga dosjetili. Jos bih voljeo vidjeti, da se ljudi pocnu ovoga pridrzavati.
    Samo mi se jedna stvar ne svidja...Mali oglasi u vezi kola...problem je kad postavis oglas, vrlo je tesko popratiti ko kome odgovara.
    Mnogo bi bilo ljepse da se za svako vozilo otvara nova tema
    jel tesko uraditi quote? pa ce se odlicno znati ko kome odgovara
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zlajoj View Post
    bas lijepo sto ste se ovoga dosjetili. Jos bih voljeo vidjeti, da se ljudi pocnu ovoga pridrzavati.
    Samo mi se jedna stvar ne svidja...Mali oglasi u vezi kola...problem je kad postavis oglas, vrlo je tesko popratiti ko kome odgovara.
    Mnogo bi bilo ljepse da se za svako vozilo otvara nova tema
    Slazem se u potpunosti. Poradicemo na ovome.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  11. #10
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    svi ostali oglasi ce biti brisani
    ako postavite oglas da prodajete nesto, tipa tel, pa posle 5 dana drugi, napravite univerzalni topic, i sve oglase u taj jedan stavljajte, u suprotnom ce svaki topik biti obrisan, ko bude ponavljao ovakve stvari bice banovan na mjesec dana
    Jel ovo konacno pravilo?

    Nama nekolicini sto stalno prodajemo i kupujemo nimalo ne odgovara..prvo sto ce bit nepregledno,drugo sto ce se spameri usrat na taj topic...
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  12. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Jel ovo konacno pravilo?

    Nama nekolicini sto stalno prodajemo i kupujemo nimalo ne odgovara..prvo sto ce bit nepregledno,drugo sto ce se spameri usrat na taj topic...
    Tako cemo ubuduce. Predlazem da stalno updateujesh prvi post kako bi on uvijek sadrzao trenutne ponude i cijene.

    Mi cemo se postarati da ne bude offtopica i miniranja tema.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  13. #12
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Tivat, Montenegro
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    jel tesko uraditi quote? pa ce se odlicno znati ko kome odgovara
    nije tesko uraditi quote, ali je problem sto nemas svoj oglas, vec dajes oglas u oglasu. Otvaras temu u temi...a vise tema, teze se i snaci....

  14. #13
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Tako cemo ubuduce. Predlazem da stalno updateujesh prvi post kako bi on uvijek sadrzao trenutne ponude i cijene.

    Mi cemo se postarati da ne bude offtopica i miniranja tema.
    Ok onda,to vec valja ako bude tako.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  15. #14
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Tivat, Montenegro
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovo je sad vec mnogo ljepse i ozbiljnije

  16. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Tako cemo ubuduce. Predlazem da stalno updateujesh prvi post kako bi on uvijek sadrzao trenutne ponude i cijene.

    Mi cemo se postarati da ne bude offtopica i miniranja tema.
    ja znam da je malo shkakljivo ali sam predlozio na onom topicu Moderatori da se stalnim prodavcima daju sticky topici...ja mislim da su tu 3 osobe u pitanju i ne bi ozbiljno narushilo izgled foruma.Naravno...moze se postaviti pool da li se ostali useri slazu u vezi sa ovim....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  17. #16
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,199
    Thanks Thanks Given 
    193
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    a ja sam i dalje za to da se zabrani komentarisanje oglasa Ko hoce komentar il info, i dalje ima PM, mobilni, mail itd. A ne ka u moj topic, dodje neko i kaze:
    cijena ovog sto prodajes novog ispadne manja od 110e
    maticna kosta 59e
    procesor 36e
    i ram od 1 gb ima i za 10e.
    znaci sve zajedno 105e ,
    tako da bih ti ja dao ponudu za to 50e
    i svi se baziraju na tim cijenama, svi daju ponude na osnovu toga, jedino sto to NIDJE nema. A evo sta kaze coek koji radi sa tim komponentama:
    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...1&postcount=18

    no dobro, ovo je cisto primjer Ili, posto se sad sve sankcionise, sankcionisite i one koji samo dangube na oglasima, a nista ne kupuju i prodaju
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  18. #17
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    ja znam da je malo shkakljivo ali sam predlozio na onom topicu Moderatori da se stalnim prodavcima daju sticky topici...ja mislim da su tu 3 osobe u pitanju i ne bi ozbiljno narushilo izgled foruma.Naravno...moze se postaviti pool da li se ostali useri slazu u vezi sa ovim....
    i meni je to dobar predlog, eto na kraj krajeva moze se vremenski dati ili ako je taj neko neaktivan i neko vrijeme nama nista u ponudi onda mu ga maci i po potrebi ponovo vratiti

    a ako ne onda dajte barem Sasi.mne i Sparcu jer oni imaju stalno racunarsku opremu u ponudi i makar bi oni trebali imati jer su full korektni i ozbiljni prodavci
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  19. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    i meni je to dobar predlog, eto na kraj krajeva moze se vremenski dati ili ako je taj neko neaktivan i neko vrijeme nama nista u ponudi onda mu ga maci i po potrebi ponovo vratiti

    a ako ne onda dajte barem Sasi.mne i Sparcu jer oni imaju stalno racunarsku opremu u ponudi i makar bi oni trebali imati jer su full korektni i ozbiljni prodavci
    pa ja sam konkretno na njih mislio jer su uvijek aktivni...




    Balsa problem je shto postoji dosta ljudi koji se ne razuimju u rachunare i ostale stvari,a postoje i oni koji misle da se razumiju pa nastaje opshta zbrka oko prodaje...eto konkretno na topicu verbalnog koji je zatvoren ja kazem da uz 8600gt grafichku i 2 gb rama moze da ima super konf. za 90% igara uz ono shto prodaje verbalni...I lik mi odgovara da je ona smece a uz to i da verbalni precjenjuje svoju robu(a ta matichna npr koshta 72e u srbiji)...Doci ce 3ci chovjek koji se ne razuije i vidi njegove postove i misli da ce neko da ga oshteti za grdne pare i nece to da kupi....

    A ja pricham iz iskustva jer mi je kuci 3500+ procesor AMD 4gb rama i 8600gt grafichka i sve do sad shto je izashlo sam igrao na very high podeshavanja sem crysis-a...ako ne i na maximum...




    Ja sam ipak za to da se dozvoli da chovjek kaze da neko precjenjuje svoju robu ali da to potkrijepi argumentom koji je validan i naravno da je to u okviru crne gore.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  20. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    ja znam da je malo shkakljivo ali sam predlozio na onom topicu Moderatori da se stalnim prodavcima daju sticky topici...ja mislim da su tu 3 osobe u pitanju i ne bi ozbiljno narushilo izgled foruma.Naravno...moze se postaviti pool da li se ostali useri slazu u vezi sa ovim....
    Ovaj predlog ima smisla. Samo da vidim kako formulisati pravila za prodavce, kako se stiche pravo stickyja, koliko dugo mozhe biti sticky, koliko takvih stickyja da imamo itd.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  21. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Ovaj predlog ima smisla. Samo da vidim kako formulisati pravila za prodavce, kako se stiche pravo stickyja, koliko dugo mozhe biti sticky, koliko takvih stickyja da imamo itd.
    mislim da je najpravednije da se sticky stavi za one (teme ne prodavce) koji imaju konstantno nešto na prodaju (kao sasa.mne ili sparco gdje prodaju komponente), a ostali-koliko god da su redovni ipak nije pravedno da imaju sticky (mislim ne vidim zašto njih isticati)..
    ....

  22. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by db View Post
    mislim da je najpravednije da se sticky stavi za one (teme ne prodavce) koji imaju konstantno nešto na prodaju (kao sasa.mne ili sparco gdje prodaju komponente), a ostali-koliko god da su redovni ipak nije pravedno da imaju sticky (mislim ne vidim zašto njih isticati)..
    Tachno tako, ali ce se mozhda u skorijoj buducnosti pojaviti josh neki prodavac koji redovno azurira cijene i proizvode, pa treba definisati shto sa njim. Zato kazhem da treba i broj stickyja definisati.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  23. #22
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicno su se pokazala ova nova pravila i nova organizacija i sad je milina pratit forum i djelovat na njemu.

    Primjecujem da se ne postuje pravilo da se stavlja cijena u nazivu Topic-a,sto treba korigovati.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  24. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    mislim da ne treba stavljati uvijek cijenu...posebno za neke topike za koje se zna da ce biti zasuti komentarima " mnogo ti je to, imas u bgd jeftinije itd"

    ja nisam stavio za auto cijenu u nazivu ni u "opisu" .Ipak je malo delikatnija stvar, postoji PM za dogovaranja jer sigurno nece biti zainteresovanih za moje auto kao za nechiju graficku karticu npr

    ali da, primjecujem da je podforum mnogo pregledniji
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  25. #24
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    654
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlična inicijativa!

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Legenda:

    P: - ispred teksta znači da prodajete stvar koja je predmet samog naziva.
    K: - ispred teksta znači da kupujete stvar koja je predmet samog naziva.
    M: - ispred teksta znači da mijenjate stvar za drugu, a obije su predmet naziva teme.
    A: - ispred teksta znači da aukcijski prodajete stvar koja je predmet Vašeg oglasa.
    U legendi fali Info:, iako je navedeno u primjerima. Zašto ne bi Info: bilo I:?

  26. #25
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja dajem casove klavira i gitare,pa kako da istaknem reklamu?
    !!! SOLO NOSOTROS FOLLAMOS EN NOMBRE DE DIOS !!!

Page 1 of 21 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nova pravila u vezi postovanja viceva
    By DIDI in forum #montecafe
    Replies: 21
    Last Post: 04-11-14, 00:01
  2. pravila postovanja na forumu LJUBAV
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 0
    Last Post: 01-04-09, 00:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •