Page 138 of 142 FirstFirst ... 3888128134135136137138139140141142 LastLast
Results 3,426 to 3,450 of 3550

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #3426
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Ima li đe da se vidi meni u cineplexx preko neta?
    KOME ZINE, TAJ POGINE

  2. #3427
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Ima li đe da se vidi meni u cineplexx preko neta?
    https://www.cineplexx.me/mobile/film...toar-bioskopa/

    EDIT: Tek sad vidim da si trazio MENI


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Pasha; 06-03-22 at 20:47.

  3. #3428
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    https://www.cineplexx.me/mobile/film...toar-bioskopa/

    EDIT: Tek sad vidim da si trazio MENI


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    MENI čak ima na glovo

  4. #3429
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Jeste li znali za ovo?



    KOME ZINE, TAJ POGINE

  5. #3430
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    789
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Jeste, odavno je tako, lopovluk živi... Dvoje da ode da kupi kartu + ždranje grickalica, nema šanse ispod 20€.

  6. The Following User Says Thank You to Clubbin' For This Useful Post:


  7. #3431
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Ne radi se o lopovluku, nego o CIGANLUKU, mogli su ovo bez ovakvih ''napomena'' da narod ne zna. Ovako su ispali baš cigančine samo takve
    KOME ZINE, TAJ POGINE

  8. #3432
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Clubbin' View Post
    Jeste, odavno je tako, lopovluk živi... Dvoje da ode da kupi kartu + ždranje grickalica, nema šanse ispod 20€.
    Taman je tako i nama bilo za vikend - karta, srednje kokice i voda, za dvoje... malo ispod 20 eura.

    A ova dodatna naplata zbog trajanja filma mi je presmijesna, ko da naplacuju parking a ne kartu za film.

  9. #3433
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Da barem hoceda renoviraju sale i ubace noviju video i audio tehnologiju ovako papreno naplacuju sliku i zvuk od prije 15 godina kao da su ga juce otvorili, no to ti je kad drzis monopol
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  10. #3434
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    2,692
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Jel je malo mutna slika na proektor

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  11. #3435
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Jel je malo mutna slika na proektor

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  12. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  13. #3436
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Dobar je Sismis, ali ne kapiram poentu Seline Kajl u ovom filmu. Mogao je film lagano i bez nje da postoji. Stavise, krace bi trajao i bio bi fokusiraniji. Ali valjda hoce da prave novu trilogiju pa je trebalo da je ubace vec na startu. U tom slucaju ne znam zasto se nisu potrudili da od nje naprave kljucnog lika za samu pricu. Ovako djeluje kao da njena prica koja je nebitna ide paralelno sa glavnom. Ali dobro, film je i pored toga svakako vise nego dobar.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. #3437
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default



    Odlican film !

    I velika stoka od naroda koja nista za sobom ne pokupi pa mi treba 5 min da ocistim da bih sjeo na mjesto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  16. #3438
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Dobar je Sismis, ali ne kapiram poentu Seline Kajl u ovom filmu. Mogao je film lagano i bez nje da postoji. Stavise, krace bi trajao i bio bi fokusiraniji. Ali valjda hoce da prave novu trilogiju pa je trebalo da je ubace vec na startu. U tom slucaju ne znam zasto se nisu potrudili da od nje naprave kljucnog lika za samu pricu. Ovako djeluje kao da njena prica koja je nebitna ide paralelno sa glavnom. Ali dobro, film je i pored toga svakako vise nego dobar.
    Meni to nije problem samo Seline Kajl nego jos nekoliko likova u filmu, prije svega Riddlera kao glavnog negativca - casting je na mjestu i svi su odlicno odradili uloge i ono sto se od njih trazi, ali su mi likovi nekako nedovoljno razradjeni, nemaju mi neku dubinu, nisam osjetio tu njihovu muku koja ih je natjerala na odredjene akcije. Nolan je u svakom dijelu imao po 2 odlicno razradjena negativca, sa jasnom pozadinom i motivacijama. Za film koji traje skoro 3 sata, neoprostivo mi je kako su neki bitni likovi samo povrsinski zagrebani. Npr. [SPOILER]na kraju ispade glavna Riddlerova motivacija je njegovo tesko djetinjstvo dok je bio siroce, zajebali su ga svi i niko ga nije yebao 2% i Bruce Wayne ipak nije osjetio sto znaci siroce za razliku od njega, i to je dovoljan razlog da se posere u cijeli Gotham? Kapiram korupciju i ostale globalne probleme, ali ocekivao sam da ga je bas neka ogromna muka snasla da bi radio sve ono sto radi u filmu[/SPOILER] Ne znam, mozda je do mene, ali jbg Nolan mi je postavio neke standarde koje jos niko nije dostigao. Cak i toliko popljuvani Dark Knight Rises je posvetio znatno vise vremena karakterizaciji negativaca. Opet kazem, Dano je odlican kao psihopata i ova verzija Riddlera, ali njegova karakterizacija kao glavnog negativca mi je bas traljavo odradjena (sto nije do njega jel'te), a to je jedna od osnovnih stvari koja treba da "gura" ovakvu vrstu filmova. Mozda je jednostavno bilo previse rano za jos jedan Batman reboot.

  17. #3439
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    nemaju mi neku dubinu, nisam osjetio tu njihovu muku koja ih je natjerala na odredjene akcije.
    Ovo mi nije smetalo. Kad pogledas sve ludake po Americi koji idu da ubijaju po skolama, ili sve one kretene koji su zbog Trampa krenuli na Capitol 6 januara, neki sa oruzjem i jako opasnim namjerama, jasno je da nije potrebna neka velika muka da te natjera na tako nesto. Ljude je lako radikalizovati, posebno danas putem interneta. Mozda to nije dovoljno dobro za film, ali nazalost jeste realno.

    Ali sve je to moglo da se ispegla vecim fokusom na sustinu i na glavnu pricu, bez Seline Kajl zbog koje smo dobili jedan cijeli subplot koji nicemu nije sluzio. Cak je i Brus Vejn kao lik zapostavljen, iako film traje 3 sata. Nolanova trilogija nam je dala daleko najboljeg Brus Vejna, a njegova karakterizacija je uspjesno odradjena vec u prvom dijelu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. #3440
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    222
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    @VanjaTheMan valjalo bi ovo da se otvori na posebnom topiku, to jest, rasprava o filmu.
    Vezano za Brusa Vejna, on tek treba tek da bude izgradjen od strane Betmena. Gledajući Betmena od vremena Tima Bartona, imam utisak da je Bruce umro kada su mu ubijeni roditelji, i da je u stvari maska za Betmena. Vjerujem da će lik plejboja tek biti razradjen u sledećem djelu, koji kako čuh, biti za 5 god. Svakako, @Screaming Lord mislim da je nepotrebno upoređivavti sa Nolanom. Sve su ovo ideje kako da se ispriča jedna priča, a ova je viša nego zadovoljavajuća. Ne zamjerite

  19. #3441
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_G_rUzNi View Post
    @VanjaTheMan valjalo bi ovo da se otvori na posebnom topiku, to jest, rasprava o filmu.
    Vezano za Brusa Vejna, on tek treba tek da bude izgradjen od strane Betmena. Gledajući Betmena od vremena Tima Bartona, imam utisak da je Bruce umro kada su mu ubijeni roditelji, i da je u stvari maska za Betmena. Vjerujem da će lik plejboja tek biti razradjen u sledećem djelu, koji kako čuh, biti za 5 god. Svakako, @Screaming Lord mislim da je nepotrebno upoređivavti sa Nolanom. Sve su ovo ideje kako da se ispriča jedna priča, a ova je viša nego zadovoljavajuća. Ne zamjerite
    Film je daleko od loseg. Ali ima par interesantnih mana koje se mogu pokazati i kao vrline ako budu opravdane u nastavku.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #3442
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Naravno, niko ne kaze da je los, daleko od toga. Ali poredjenja sa Nolanom su neizbjezna...tek je 10 godina proslo, a i ono je isto bio neki pokusaj da se napravi "realni" Batman, gdje je Nolan vise uspio, po meni. Ono po cemu je Reeves nadmasio Nolana je koreografija i rezija borbi. Burton je prica za sebe, jer je odraz nekog totalno drugog vremena i dalje ih smatram odlicnim filmovima, ali u potpuno drugom smislu od Nolanovih.
    Last edited by Screaming Lord; 10-03-22 at 08:12.

  21. #3443
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Dobra prica sa Betmenom, ali mana je sto masu traju, kao da sam ga gledao nedelju dana...drzi paznju i sve, scenografija, efekti, borbe, sve je odradjeno fenomenalno, maska Kolin Farela je za oskara nema sanse da neko provali da je to on, ali predugo traje, to je jedina mana, Patison maestralan...

  22. #3444
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Leto kad sam naučila na letim. Srpski film by Raša Andrić (Munje, Kengur). Glavni lik cura od 12 godina, dešavanje mahom na Hvaru. Da ne spojlujem. Poveo svoje i tuđe đece i ja sa njima, naćosima i kolama "na film" kako se sad kaže kod mlađih.
    Film je dječiji, ali i porodični. Malo me radila i neka emocija. Super meni, super djeci.
    Ako neko ne zna kako da se druži sa djecom u pubertetu kad su naravno "najpamentiji na svijetu" evo ideje za neko veče, ako još igra.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  23. #3445
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Leto kad sam naučila na letim. Srpski film by Raša Andrić (Munje, Kengur). Glavni lik cura od 12 godina, dešavanje mahom na Hvaru. Da ne spojlujem. Poveo svoje i tuđe đece i ja sa njima, naćosima i kolama "na film" kako se sad kaže kod mlađih.
    Film je dječiji, ali i porodični. Malo me radila i neka emocija. Super meni, super djeci.
    Ako neko ne zna kako da se druži sa djecom u pubertetu kad su naravno "najpamentiji na svijetu" evo ideje za neko veče, ako još igra.
    Veoma dobar film, bas sam prijatno iznenadjen, preporuka i od mene, nebitne godine...

  24. #3446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    ne znam dje drugo da metnem klip, ovdje se najvise pricalo o filmu... mozda nekog zanima kako izgleda novi Joker. Masku je radio isti lik koji je bio zaduzen za Pingvina


  25. The Following 6 Users Say Thank You to Screaming Lord For This Useful Post:


  26. #3447
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    E vala su mogli ovo ubaciti u film koji vec traje skoro 3 sata. Joker izgleda zastrasujuce dobro.

  27. #3448
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Auh, bolesno dobro izgleda
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  28. #3449
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Da nije neko već pogledao: The Lost City
    https://www.cineplexx.me/movie/izgubljeni-grad/

  29. #3450
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Vazda ista priča. Više pored usta, no u usta

Page 138 of 142 FirstFirst ... 3888128134135136137138139140141142 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •