Quote Originally Posted by svet0 View Post
Pa ako ne zelis da slusas djechurliju idi kasnije u bioskop, posle 21h... Ja sam bio u petak i subotu i sasvim sam opusteno gledao filmove...
Nego o bioskopu... Skoro pa potpuno zadovoljan, mislim da mu je jedina mana sto nije "slika" na platnu cistija... Gledao sam Max Payne, i iskreno nije neki film, blago receno smor... Dok sam uzivao u Eagle eye, preporucujem...
Cekam cetvrtak i The day the Earth stood still...
Zajebi ti to. Ja gledam kad mi je milo, a poslije 21h, ja sam najčešće već u NK. Nego, neka ih počnu izbacivati sa projekcije, da se malo nauče šta je red, pa će biti to sve kako treba. A uostalom, hoćeš da mi kažeš, da samo đeca komentarišu naglas u kinu. Mislim da sve zavisi koliko sreće imaš, ali garantujem da imaš i malo starijih osoba, koje moraju da pokažu kako su oni face, pa pričaju i komentarišu naglas u bioskopu. Tako da kasniji termini po meni nisu nikakav garant. Mada, možda griješim.

Što se slike tiče, pošto si gledao maksa, moguće da im je samo on problem, ne znam vidjećemo. A što se kvaliteta filma tiče, nekom će se svidjeti, nekom ne, zavisi umnogome da li je igrao igru, ili ne. Najveći promašaj je Mila Kunis u ulozi Mone Sax, pošto je ona meni kao dijete, a treba da glumi profi ubicu, i zavodnicu, sa onim svojim glasićem. Ne može.