Page 142 of 142 FirstFirst ... 4292132138139140141142
Results 3,526 to 3,550 of 3550

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #3526
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Meni se cini da je Majkl Bej producent, zato te i podsjeca toliko...

  2. #3527
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Ja od takvih filmova i ne očekujem više od toga.Najgore je kad čovjek u tako nečem na platnu traži Bergmana prosto - zabava.
    No pasaran!

  3. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  4. #3528
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Pa da, ne znam sta se ocekuje od Flash-a ili Transformersa, akcija i zabava samo nista vise...

  5. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  6. #3529
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    i Avengers: Infinity War/Endgame su "samo" akcija i zabava, ali ih ne mogu staviti u istu korpu sa nekim smecem poput npr. Black Adama koji je isto akcija/zabava. Prva 2 sam pogledao vise puta i sigurno cu im se opet vratiti, na Black Adama sam potrosio vrijeme jednom i nikad vise u ovoj inkarnaciji sigurno
    Last edited by Screaming Lord; 26-05-23 at 14:43.

  7. #3530
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Odgledah Fast X sinoc, na nagovor zene (posto voli Vin Dizela, mislim da je jedina osoba na svijet), e sto sam gledao ako znam, kakve scene (Tom Kruz i Kijanu Rivs su mala djeca), jedino me malo nasmijao Momoa koji je glavni negativac u filmu (neki mix dzokera i zoolandera), ostalo za zaborav...
    Cak ima "post-credit" koji ce fanove (ako ih ima, a sudeci po zaradi ima) da obraduje...

    nije jedina �� volim i ove ostale �� momoa odje skoro pa isto ko u slumberland-u

    pepsi veli platio vise keine coca cola iliti cc nije htjela da plati vise
    Last edited by goozica; 27-05-23 at 20:59.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  8. #3531
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default



    Preporuka.
    No pasaran!

  9. #3532
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Odgledah sinoc The Flash (2023) https://www.imdb.com/title/tt0439572/?ref_=tt_mv_close

    Moram reci da me prijatno iznenadio, bas zabavan film, Keaton je fenomenalan, Ezra je takodje odlican, Supergirl isto tako, sve u svemu bas zabavan film.
    Sad se tek vidi koliko je Snajder ustvari "pokvario" uvode dva glavna lika Betmena i Supermena i da je to nekako i pokvarilo DC univerzum, i nisu uspjeli da se oporave od tih gresaka i eto na kraju dobijamo potpuni reboot posle ovog filma, vidjecemo da li ce Gan to bolje da odradi, i on krece sa Supermenom, nadam se da nece pogrijesiti kao Snajder...

  10. #3533
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Odgleda se novi Indi https://www.imdb.com/title/tt1462764/?ref_=chtbo_t_2

    Na momente je to podsjetilo na izvornu triologiju, ali je bas bas los, bez humora, bez zdravog razuma, totalni haos...sa pravom je Spilberg nazvao poslednju u triologiji The LAST Crusade, tako je trebalo i da ostane, za cetvrti i peti dio treba Spolier: iskoristiti spravu iz petog dijela da se vrati u proslost i ne dozvoli da se nikad ta dva dijela snime...

  11. #3534
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Odgledah MI Dead Reckoning. Ocekivao sam mnogo, u skladu sa njegovim proslim filmovima. Nisam preodusevljen. I dalje su akcione scene za koplje iznad bilo cega sto se snima danas . Prica je mlaka i dosadna. Likovi su manje upecatljivi , ukljucujuci Itan Hanta koji kao da ne mijenja facu cio film. Ne znam je li od botoksa ili sta
    Sate sate sate

  12. #3535
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Odgleda se novi Indi https://www.imdb.com/title/tt1462764/?ref_=chtbo_t_2

    Na momente je to podsjetilo na izvornu triologiju, ali je bas bas los, bez humora, bez zdravog razuma, totalni haos...sa pravom je Spilberg nazvao poslednju u triologiji The LAST Crusade, tako je trebalo i da ostane, za cetvrti i peti dio treba Spolier: iskoristiti spravu iz petog dijela da se vrati u proslost i ne dozvoli da se nikad ta dva dijela snime...
    Ja ne odgledah ništa do ovog Finca.Baš mi je bio moćan.

    A vidim u najavi nemoguću misiju no baš ne volim Tom Kruza.Samo što sam htjela top gan zbog samog filma odgledati ali ono njegovo u pokretima,govoru što me iritira sve mi više dolazi do izražaja.
    No pasaran!

  13. #3536
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ja ne odgledah ništa do ovog Finca.Baš mi je bio moćan.

    A vidim u najavi nemoguću misiju no baš ne volim Tom Kruza.Samo što sam htjela top gan zbog samog filma odgledati ali ono njegovo u pokretima,govoru što me iritira sve mi više dolazi do izražaja.
    Ja nesto i ne ocekujem previse od MI, to je bas "brainless" akcija, sa scenama koje su bas nemoguce, e sad Kruz ima to nesto sto privlaci publiku, daje se 100% u filmovima, nema foliranja i to ljudi vole, meni je on sasvim ok...
    Sto se tice Indijane i Flash-a sacekaj torent jer nista neces propustit do tada...
    Svidio mi se D&D Honor Among Thieves, bas prijatna avantura/komedija...
    Guardians of The Galaxy 3 mi je ok, nista spektakularno ali zabavno...

  14. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  15. #3537
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    241
    Thanks Thanks Received 
    511
    Thanked in
    305 Posts

    Default

    The Flash se jutros pojavio na torentima (webrip snimak), pretpostavljam da će i prevod uskoro biti dostupan.

    Što se tiče Nemoguće misije - sasvim pristojna akcija, pravi onaj bioskopski "mozak na otavu" film.
    Prethodna dva (Fallout i Rogue Nation) su mi mnogo bolja bila, ali ovaj zaslužuje jednu finu 7/10 ocjenu.
    A u vezi Tome Kruiza, ne morate da volite čovjeka, ali što se filmova tiče on je vjerovatno jedan od rijetkih koji je ostao da snima filmove za svoj i naš merak.

    p.s. Ako je vjerovati internetu, problem sa filmom je bio što je većina snimana tokom Covida, tako da je produkcija imala baš dosta problema (Ving Rhames se veoma malo pojavljuje u filmu i u većini njegovih scena je sam u kadru, Simon Pegg takođe), tako da su morali da prilagode scenario i priču da bi ispeglali neke stvari.
    Top Gun nije imao tih problema jer je svo snimanje završeno prije karantina, tako da je film bukvalno čekao "na policama" 2 godine dok se bioskopi opet nijesu otvorili.

  16. The Following User Says Thank You to Bor1s For This Useful Post:


  17. #3538
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Okey što reče @Whisperer ne očekujem od nemoguće misije više no kako je on opisa ali ovo može onda proći iz tvog opisa.

    Čisto subjektivan doživljaj vezano za glumca kao i za ričard gira imaju neke meni suviše sladunjave i tu sirijus momente.Ja više volim za*ebante ali stoji što reče za njega.
    No pasaran!

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  19. #3539
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Sto se tice Kruzovih filmova oni su 100% za bioskop, tu nema price, sad sto kaze kolega @Bor1s ima onih koji ga gotive i onih koji ga ne gotive, sve je stvar ukusa i u to ne ulazim, meni je on super lik kad su filmovi u pitanju i rado gledam i njegove starije filmove (iznova i iznova)...
    Tacno je za Top Gun 2 da se cekalo da covid prodje i otvre se bioskopi pa da se onda plasira film i ako je, kako Kruz kaze, imao nevjerovatne ponude da film ide direktno na neke od streaming platformi, ali je rekao ili ce biti u bioskop ili ga necemo ni prikazivati, i znamo kako je film prosao...

    P.S. Kruz je cak objavio na svojim drustvenim mrezama slike kako je isao da gleda film Barbie i Openhajmer i posle tih objava prodaja ulaznica za te filmove je vrtoglavo skocila, ima nevjerovatan uticaj kada su filmovi u pitanju, voli da ide u bioskope kada se prikazuje neki njegov film i iznenadi publiku, ne znam ima tu harizmu i prosto je nemoguce da ti se ne svidi to sto radi, barem je neki moj utisak takav, veoma je pozitivan...
    Last edited by Whisperer; 17-07-23 at 14:53.

  20. #3540
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    541
    Thanks Thanks Given 
    176
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Oppenheimer odlican. Ozbiljno uradjen, glumacka ekipa dobra. Nije najbolji Nolanov film, ali vrijedi pogledati.

  21. #3541
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Ne znam jel ko gleda ovog epskog predatora.

    https://www.cineplexx.me/mobile/movi...lodon-2-ambis/

    Okey mi izgleda trejler.Da ne ulazim u kvalitet kinematografski kapiram da je blokbaster.

    Napomena dobio je očajne ocjene.
    Last edited by Bluemoon; 04-08-23 at 12:11.
    No pasaran!

  22. #3542
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    880
    Thanks Thanks Given 
    1,838
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Pozitivno iznenađen sa Indijana Dzounsom 5, skoro je po kvalitetu kao prva 3 dijela. Samo je Kristalna lobanja smeće.

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

  23. #3543
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nicky View Post
    Oppenheimer odlican. Ozbiljno uradjen, glumacka ekipa dobra. Nije najbolji Nolanov film, ali vrijedi pogledati.
    Таман тако. Има неких зицера ђе је могао много другачије да одради на боље ал шта ја знам .

    Свакако треба одгледати

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  24. #3544
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Meni je okej film, nista spektakularno i vau.
    Kroz cio film (koji traje 3 sata) build up neki, za mali finis.

    Nekako sam od pocetka filma i kroz film ocekivao i cekao nesto, a nista.

    6/10 ocjena neka sa moje strane, nekome se mozda dopao vise, stvar licnih afiniteta.

    Sent from my T Phone using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to Fitnespro For This Useful Post:


  26. #3545
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Meni jako loše odrađen s obzirom na temu gotovo fušeraj ili sam više očekivala.Umjesto fokusa na Menhent projekat fokus na životne priče aktera.

    No dobro umjetničke slobode, film ko film nije dokumentarac.
    No pasaran!

  27. #3546
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Па и ја сам више очекивао и таман ово што @Fitnespro каже, некакав build up и све што смо добили је онај тест и то је то. Чак ми сам Опенхајмер није приказан као неки ултра научник. Мада је и логично да је није могао сам направити .

    Оно што ми је максимално глупо је чувена реченица ‘Now I am Become Death, the Destroyer of Worlds’ - која је уметнута у једном потпуно глупом моменту.

    Просвијетлите ме ако гријешим



    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  28. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  29. #3547
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Па и ја сам више очекивао и таман ово што @Fitnespro каже, некакав build up и све што смо добили је онај тест и то је то. Чак ми сам Опенхајмер није приказан као неки ултра научник. Мада је и логично да је није могао сам направити .

    Оно што ми је максимално глупо је чувена реченица ‘Now I am Become Death, the Destroyer of Worlds’ - која је уметнута у једном потпуно глупом моменту.

    Просвијетлите ме ако гријешим



    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Da taj neki momenat možda i grubo s moje strane jer sam dosta gledala dokumentarce na temu kao da uporedim i film apollo 13 gdje su izmjenili transkript misije.Ali, kapiram to je holividski film sniman na nekom događaju vjerovatno bi bio dosadan kao dokumentarac.

    Možda zato ja više volim saj faj ovako se "iznerviram."
    No pasaran!

  30. #3548
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Разбијам се да ли да гледам овај Blue Beetle у биоскопу. Изгледа као голи просјек, ако и то

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  31. #3549
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Па и ја сам више очекивао и таман ово што @Fitnespro каже, некакав build up и све што смо добили је онај тест и то је то. Чак ми сам Опенхајмер није приказан као неки ултра научник. Мада је и логично да је није могао сам направити .

    Оно што ми је максимално глупо је чувена реченица ‘Now I am Become Death, the Destroyer of Worlds’ - која је уметнута у једном потпуно глупом моменту.

    Просвијетлите ме ако гријешим



    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Film je baziran na biografiji Openhajmera koja se zove Američki Prometej, to dosta govori o značenju filma, tu je i borba dobra protiv zla, antikomunjarska paranoja, naučničke sujete i dileme...meni je držao pažnju dosta dobro, najviše iz razloga što sam morao stoprocentno bit skoncentrisan na to ko je ko. Openhajmer je prikazan kao neki lik umjesto kojeg drugi donose odluke, tu se slažem. U moru tj. okeanu filmova tipa Marvelovi "filmovi", Barbike, Indijana Džouns i Maverik iz doma starih, Openhajmer je za mene bio osvježenje. Gluma perfektna, režija savršena, dijalozi zanimljivi, malo zbrzana radnja, kao da je jedva stala u tri sata. Muzika loša. Tj. nema muzike.
    R. D. Džunior, Met Dejmon, Kejsi Aflek - gospodare, Kilian Marfi - čista desetka.
    Film je drama, kome se gledaju eksplozije može ih nać na YouTube a koga interesuje naučni aspekt postoje dokumentarci i tekstovi i knjige. Moja ocjena bi sad bila 9/10. Ali gledaću opet.

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  32. #3550
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Poklanjam dvije karte za bioskop,za filmove u 2d tehnologiji.Ko želi neka se javi u dm/pp.
    Karte važe do 5.aprila.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. The Following 4 Users Say Thank You to catalan For This Useful Post:


Page 142 of 142 FirstFirst ... 4292132138139140141142

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 13:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 30-11-07, 00:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 20:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •