Page 141 of 142 FirstFirst ... 4191131137138139140141142 LastLast
Results 3,501 to 3,525 of 3550

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #3501
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    od srijede avatar
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  3. #3502
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Black Panther: Wakanda Forever (2022) https://www.imdb.com/title/tt9114286/?ref_=nv_sr_srsg_1

    Odgledah ga sinoc, film je isao na emocije zbog smrti glavnog glumca u stvarnom zivotu, i naravno pokusavaju da nastave sa drugim "Black Panther-om"...scenario je po meni bzv, glavni negativac je tu radi reda eto da se ima neka radnja (i naravno slutim da ce i on imati svoj film, zasto da ne, muzi dok mozes), a trajanje filma je bukvalno "Forever"...
    Last edited by Whisperer; 07-12-22 at 08:52.

  4. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  5. #3503
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    @Whisperer nisi napisao kako ti se čini "Menu" ili nisam vidjela a zanima me tvoj utisak.

    Vidjeh za Avatar već su karte u prodaji kako vrijeme leti..

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  6. #3504
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    @Bluemoon, "Menu" je zakazan za utorak 13-og...
    Avatar jedva cekam, juce su dali trailer u 3D, djelovalo je sve maginco, scene pod vodom, jos da je malo veci ekran mislim da bi to bilo ludo iskustvo, ali i ovako ce da bude spektakl za oci...

  7. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  8. #3505
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    E baš napiši utisak a stavi akcenat na ten dolars hamburgerg.
    Gledala sam i ja trejler i to u bioskopu sa 3D čekajući puštanje Mačka u Čizmama ili Čudesne šume kako već više ne znam, više tih crtanih s njima odgledam nego za odrasle.Mada Mačak u čizmama je baš bio odličan i za odrasle realno.
    Posebno lik "smrti" kako su odradili animaciju.
    E da, stvarno u 3D Avatar definitivno bruka kakav je osjećaj.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 07-12-22 at 14:38.
    No pasaran!

  9. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  10. #3506
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    @Bluemoon, "Menu" je zakazan za utorak 13-og...
    Avatar jedva cekam, juce su dali trailer u 3D, djelovalo je sve maginco, scene pod vodom, jos da je malo veci ekran mislim da bi to bilo ludo iskustvo, ali i ovako ce da bude spektakl za oci...
    Pucaj.

    Nisam zaboravila.I za jedan i drugi.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  11. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  12. #3507
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Avatar: The Way of Water (2022) https://www.imdb.com/title/tt1630029/?ref_=hm_cht_1

    Emotivan, nostalgican, vizuelno spektakularan...ne sjecam se da sam gledao film preko 3 sata a da to nisam ni osjetio, jednostavno scene Pandore (pogotovo pod vodom) su magicne, Kamerun je veliki vizionar i to je jos jednom i pokazao, stvorio je prelijepi novi svijet koji jedva cekas da istrazujes, kroz drugi dio upoznajemo se sa vodenim svijetom Pandore, prelijepim scenama pod vodom, payakan prelijepo stvorenje, ma sve je besprekorno...
    Kameron kao i uvijek gura svoju pricu, provlaci kroz ovaj film kako velike korporacije uopste ne prezaju da sve pregaze i uniste da bi dosli do para, koliko to negativno utice na planetu i prirodu, i da naravno tu obicni ljudi ispastaju na kraju. Mada glavni akcenat je u ovom dijelu stavio na porodicu, nesto sto je covjeku najvrijednije, sto se brani svojim zivotom...
    Citam dosta ljudi se zali na pricu, tacno je da su negativci prakticno "remastered" likovi iz prvog dijela, ali ne vidim da je to toliko lose, dosta je scena "pozajmio" iz svojih predhodnih filmova (sto ne zamijeram, meni je sve to super palo), tu je i scena omaz Mobi Diku itd itd, ali ovakav film se ne gleda samo zbog price (nije da je bas toliko losa koliko je neki predstavljaju, meni je sasvim ok), ovo je vizuelni spektakl, ne sjecam se da sam ovakvo iskustvo imao u bioskopu sa bilo kojim filmom, tu je Kamerun bez konkurencije, ostao je vizionar i nadam se da ce i Avatar 3 (cije snimanje je zavrseno skoro 90%) biti ovako magicno iskustvo kao sto je Avatar 2...

    Preporuka da se ovo gleda samo u 3D, jer "nije svejedno"...

    @Bluemoon, The Menu sam morao da otkazem i nisam stigao da ga jos pogledam, to sam duzan...
    Last edited by Whisperer; 21-12-22 at 10:13.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  14. #3508
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Ma razumijem ali to je sve iskreno bajka.
    Meni je ovo recimo filmčina na temi porodice.
    https://m.imdb.com/title/tt9048802/

    Budžet za tako nešto je oskudan koliko i ljudski život nekad u ovom svijetu mislim da ne moram reći zašto.Ali, lik koji ga je kreirao je Car u svijetu kinematografije.
    (nijedan sekund ovog filma ne mogu zaboraviti, i tu je meni razlika)
    No ja lično razdvajam filmove od blockbustera, jer na kraju krajeva svi mi nekad ten dollars hamburger ono..a o tome ti Menu govori.
    Jedva čekam da ga pogledaš.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 21-12-22 at 12:37.
    No pasaran!

  15. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  16. #3509
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ma razumijem ali to je sve iskreno bajka.
    Meni je ovo recimo filmčina na temi porodice.
    https://m.imdb.com/title/tt9048802/

    Budžet za tako nešto je oskudan koliko i ljudski život nekad u ovom svijetu mislim da ne moram reći zašto.Ali, lik koji ga je kreirao je Car u svijetu kinematografije.
    (nijedan sekund ovog filma ne mogu zaboraviti, i tu je meni razlika)
    No ja lično razdvajam filmove od blockbustera, jer na kraju krajeva svi mi nekad ten dollars hamburger ono..a o tome ti Menu govori.
    Jedva čekam da ga pogledaš.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Naravno da je bajka, ali ako se vec ulaze toliko novca i jos forsiras pricu oko 3D tehnologije, onda i treba da izgleda kao Avatar 2, da prosto uzivas u svim kadrovima, koliko imas Marvel i DC filmova i jos kao 3D, ulozi se preko 200 miliona i dobijes tipa Black Adam ili Wakanda Forever...
    Meni je i dalje jedan od ljepsih filmova ove godine Where the Crawdads Sing (2022), emocija, drama, prelijepi mocvarni kadrovi, gluma i scenario top, i vise volim drame, ali ako vec nam serviraju blockbuster-e u 3D, pa daj onda da barem vizuelno to bude vrhunsko iskustvo, sto Avatar 2 jeste, e sad prica nije savrsena sve je to tacno, ali ne kvari ukupni dozivljaj filma...
    A Menu i ja jedva cekam da pogledam, film sa Ralf Fajns-om tesko da moze da razocara...

  17. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  18. #3510
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Djevojka iz Močvare je genijalna posebno što je rađena po romanu.Dobro si me podsjetio na taj film, koliko samo šalje poruka o malim i primitivnim zajednicama sa njihovim sklepanim moralnim i ostalim načelima naspram nečega što se zove čovjek.
    Da isti..osjećaj.


    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  19. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  20. #3511
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Naravno da je bajka, ali ako se vec ulaze toliko novca i jos forsiras pricu oko 3D tehnologije, onda i treba da izgleda kao Avatar 2, da prosto uzivas u svim kadrovima, koliko imas Marvel i DC filmova i jos kao 3D, ulozi se preko 200 miliona i dobijes tipa Black Adam ili Wakanda Forever...
    Meni je i dalje jedan od ljepsih filmova ove godine Where the Crawdads Sing (2022), emocija, drama, prelijepi mocvarni kadrovi, gluma i scenario top, i vise volim drame, ali ako vec nam serviraju blockbuster-e u 3D, pa daj onda da barem vizuelno to bude vrhunsko iskustvo, sto Avatar 2 jeste, e sad prica nije savrsena sve je to tacno, ali ne kvari ukupni dozivljaj filma...
    A Menu i ja jedva cekam da pogledam, film sa Ralf Fajns-om tesko da moze da razocara...
    Kako kome Kameronu kapa dolje za CGI i efekte, nema mu ravnog na ovoj planeti i to je cinjenica. Ali ja ipak trazim nesto vise od filma, narocito od filma koji traje 3 sata - mora da me "pomjeri" sa pricom, da "opravda" to trajanje. A skoro sve recenzije, pa cak i one pozitivne, ne kriju cinjenicu da je prica mogla biti bolja. Tu su po meni cak i blagi, jer obzirom da 3 sata filma mozes da prepricas u 2 prosto-prosirene recenice, ako ne i manje, prica je, posle 13 godina cekanja i tolikog hajpovanja nastavka, MORALA biti bolja. Zamisli prelijepu curu za kojom se svi okrecu, a koja kad otvori usta, bolje da nije ni progovarala - e to je po meni Avatar. Inace sam sci-fi/fantasy zaludjenik, a pratim i sve stripovske adaptacije, gdje je cak i kod nekih losijih, prica daleko kompleksnija od bilo kojeg Avatara. Nego sto neko napisa, Kameron je to, pa je "nedodirljiv"...

  21. The Following User Says Thank You to Screaming Lord For This Useful Post:


  22. #3512
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Kako kome Kameronu kapa dolje za CGI i efekte, nema mu ravnog na ovoj planeti i to je cinjenica. Ali ja ipak trazim nesto vise od filma, narocito od filma koji traje 3 sata - mora da me "pomjeri" sa pricom, da "opravda" to trajanje. A skoro sve recenzije, pa cak i one pozitivne, ne kriju cinjenicu da je prica mogla biti bolja. Tu su po meni cak i blagi, jer obzirom da 3 sata filma mozes da prepricas u 2 prosto-prosirene recenice, ako ne i manje, prica je, posle 13 godina cekanja i tolikog hajpovanja nastavka, MORALA biti bolja. Zamisli prelijepu curu za kojom se svi okrecu, a koja kad otvori usta, bolje da nije ni progovarala - e to je po meni Avatar. Inace sam sci-fi/fantasy zaludjenik, a pratim i sve stripovske adaptacije, gdje je cak i kod nekih losijih, prica daleko kompleksnija od bilo kojeg Avatara. Nego sto neko napisa, Kameron je to, pa je "nedodirljiv"...
    Mene bi bilo jasno da je u prvi dio bila neka druga prica, pa da kaze covjek "a losa prica u drugom dijelu", ali posle onakve price iz prvog dijela, ne vidim da je mogao nesto vise od ovoga, cak je vise igrao na kartu emocije u ovom drugom dijelu, ali ljudi su to i trazili, prvi dio je bio uspjeh koji ce rijetko koji film da ponovi (govorim o zaradi) nije mijenjao taj pravac, i zasto bi ako ce opet vratiti ulozeno i mozda i zaraditi 2x ulozeno ako ne i vise...razumijem ja svakoga ko je ocekivao nesto vise ili neku drugu pricu od onoga u prvom dijelu, ali jednostavno to nije bilo realno, nece niko da gleda filmove dje treba da se razmislja, pa njegov film The Abyss, fenomenalan Scifi, ali lose proseo bas zbog toga, od 100 ljudi 2 ce reci da je ovo remek djelo, ostalih 98 ce reci da se smorilo, isto vazi i za Avatar, mi ovdje kazemo losa prica, a on uzeo skoro 500 miloina prvog vikenda prikazivanja...
    I ja volim dobar SciFi, dramu, sa dobrom pricom i razradom likova, ali ti i ja smo samo dvoje od 1000 koji traze F&F ili Balck Adama ili Wakanda Forever...
    Last edited by Whisperer; 21-12-22 at 15:43.

  23. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  24. #3513
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Аватар 2 је својеврсни манифест конзервативне Америке, оне Америке која је већ много времена у некој врсти необјављеног рата, са јасном поруком да је породица тврђава ,а отац њен бранилац.

    The Sullys Stick Together...

    Одличан филм.

  25. #3514
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Opet neka operacija spašavanja svijeta..valja li ovo šta.

    https://m.imdb.com/title/tt7985704/

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  26. #3515
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    240
    Thanks Thanks Received 
    511
    Thanked in
    305 Posts

    Default

    Nijesam gledao ali nevjerovatno me podsjeća na Ričijev "The Man from UNCLE", ako bude imalo sličan biće vjerovatno fina zabava.

  27. #3516
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Nijesam gledao ali nevjerovatno me podsjeća na Ričijev "The Man from UNCLE", ako bude imalo sličan biće vjerovatno fina zabava.
    Nisam gledala The Man from Uncle, ali ovaj odgledah.
    Nešto poput Agate Kristi na ekranu uz holivud ofkors, i naravno malo oko hakerisanja.Da, fina zabava moglo bi se reći.


    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  28. #3517
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    U ovoj porodici se vodi rat između naučnika i umjetnika..ovaj film moram da odgledam posebno kad vidim u čijoj je režiji..

    https://m.imdb.com/title/tt14208870/

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  29. #3518
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    U ovoj porodici se vodi rat između naučnika i umjetnika..ovaj film moram da odgledam posebno kad vidim u čijoj je režiji..

    https://m.imdb.com/title/tt14208870/

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Njegova autobiografija...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  31. #3519
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Jeste, čekam te samo da ne bude kao za Menu,jer ovo je daleko daleko veće.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  32. #3520
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Juče popodne u sred filma prestade projektor da radi, platno crno, a zvuk nastavio da ide. Prvi put da nam se desilo tako nešto za sve ove godine od kad postoji bioskop. Da pohvalim zaposlene, odmah su riješili i više nije bilo kikseva.

    Dobar je novi Wick, prošli me na primjer nije toliko dojmio. Omaž "The Warriors"-ima sa DJ-em koji daje instrukcije u Parizu, par kadrova iz berlinskog kluba snimljenih kao da su iz svakog VS fightera, a pri kraju apsolutno fenomenalan top-down kadar koji se pomjera kako borba ide kao da je pravo iz Hotline Miamija - za mene je i to malo dovoljno da me oduševi, iako je i u ovom nastavku kao i u trećem na momente bilo i previše i predugo i pretjerano.

  33. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  34. #3521
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Odgledah Fast X sinoc, na nagovor zene (posto voli Vin Dizela, mislim da je jedina osoba na svijet), e sto sam gledao ako znam, kakve scene (Tom Kruz i Kijanu Rivs su mala djeca), jedino me malo nasmijao Momoa koji je glavni negativac u filmu (neki mix dzokera i zoolandera), ostalo za zaborav...
    Cak ima "post-credit" koji ce fanove (ako ih ima, a sudeci po zaradi ima) da obraduje...

  35. #3522
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Transformersi, Fleš i Indijana Džons u jedan mjesec.

    Valjda su uključili klima uređaje jer me baš zanima kako su odradili rimejkove na velikom platnu.
    No pasaran!

  36. #3523
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,388
    Thanks Thanks Given 
    14,537
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Inače, dobro je da su zadržali logo.

    No pasaran!

  37. #3524
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    240
    Thanks Thanks Received 
    511
    Thanked in
    305 Posts

    Default

    Za novog Indijanu se priča da je smeće neviđeno (gori i od "Kristalne lobanje"), čak su ga i kritičari popljuvali a oni se obično ustručavaju da pričaju bilo šta negativno o Diznijevim filmovima.

    Za Fleša nemam nikakva očekivanja tako da me teško može razočarati.

    Transformersi su jedini na koje bi možda potrošio pare da ih pogledam na velikom platnu i to samo zato što Majkl Bej nije imao uticaja na ovaj film, pa se potajno nadam da će biti donekle pristojan, a ne samo niz lančanih eksplozija i specijalnih efekata sa umobolnim dijalogom u pauzama.

  38. #3525
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Za novog Indijanu se priča da je smeće neviđeno (gori i od "Kristalne lobanje"), čak su ga i kritičari popljuvali a oni se obično ustručavaju da pričaju bilo šta negativno o Diznijevim filmovima.

    Za Fleša nemam nikakva očekivanja tako da me teško može razočarati.

    Transformersi su jedini na koje bi možda potrošio pare da ih pogledam na velikom platnu i to samo zato što Majkl Bej nije imao uticaja na ovaj film, pa se potajno nadam da će biti donekle pristojan, a ne samo niz lančanih eksplozija i specijalnih efekata sa umobolnim dijalogom u pauzama.
    Ja sam se mislio za Indiana Jonesa i Flasha, ali ipak samo Flash. I to samo zbog nostalgije prema Keaton-ovom Batmanu. I ja uglavnom loše kritike za Indianu pročitah...šteta.
    Za novi Transformers jedino torrent dolazi u obzir, onaj Bumblebee je jedini bio donekle gledljiv, međutim ovaj zadnji me po traileru previše podsjeća na Bayformerse.

Page 141 of 142 FirstFirst ... 4191131137138139140141142 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 13:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 30-11-07, 00:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 20:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •