Results 1 to 24 of 24

Thread: Rob ili majstor Bob?

  1. #1
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink Rob ili majstor Bob?

    Koliko ste ovisni o trendovima koji se namecu iz dana u dan, i na shta ste sve spremni ne bi li sebi priushtili neki dooobar komad garderobe?


  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Koliko ste ovisni o trendovima koji se namecu iz dana u dan, i na shta ste sve spremni ne bi li sebi priushtili neki dooobar komad garderobe?
    Iskreno Ajrin, ne znam... radije sve pare koje imam potrosim na drustvo zene i neko putovanje za sad evropsko a kasnije nadam se i preko oceansko
    a za krpice i to ne dajem ti ja ni pet posto ( i slovima) i brojem 5%.
    mislim lijepo bi bilo imat chanel YSL i slicno, al sto ces nisam ti ja bas te srece... tiho patim.. al jednom ko zna?


    zna:mrgreen:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  3. #3
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    Iskreno Ajrin, ne znam... radije sve pare koje imam potrosim na drustvo zene i neko putovanje za sad evropsko a kasnije nadam se i preko oceansko
    a za krpice i to ne dajem ti ja ni pet posto ( i slovima) i brojem 5%.
    mislim lijepo bi bilo imat chanel YSL i slicno, al sto ces nisam ti ja bas te srece... tiho patim.. al jednom ko zna?


    zna:mrgreen:
    Tijana, draga, mislim da mozhesh sve samo je bitna tvoja zhelja, a zhelje nose odricanja koja nisu teshka Slozhicesh se.... Tako da uvek mozhesh presedeti nekoliko meseci u sobi, preskachuci sva ta ispijanja kafe, izlaske, provode do kasno u noc sa drugaricama ili ne daj bozhe momkom i sebe pochastiti jednim unikatom. Ima li veceg zadovoljstva kada osetish zavidne poglede na sebi posle? :devil:


  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Tijana, draga, mislim da mozhesh sve samo je bitna tvoja zhelja, a zhelje nose odricanja koja nisu teshka Slozhicesh se.... Tako da uvek mozhesh presedeti nekoliko meseci u sobi, preskachuci sva ta ispijanja kafe, izlaske, provode do kasno u noc sa drugaricama ili ne daj bozhe momkom i sebe pochastiti jednim unikatom. Ima li veceg zadovoljstva kada osetish zavidne poglede na sebi posle? :devil:
    Nisi valjda ozbiljna? Sve to zbog nekih slova ugraviranih na torbici? :lolblue:

    Eto zbog cega zene nikad nece vladati svijetom
    I am the one who locks.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Tijana, draga, mislim da mozhesh sve samo je bitna tvoja zhelja, a zhelje nose odricanja koja nisu teshka Slozhicesh se.... Tako da uvek mozhesh presedeti nekoliko meseci u sobi, preskachuci sva ta ispijanja kafe, izlaske, provode do kasno u noc sa drugaricama ili ne daj bozhe momkom i sebe pochastiti jednim unikatom. Ima li veceg zadovoljstva kada osetish zavidne poglede na sebi posle? :devil:
    vidis ima dosta ljudi sto zeli da osjeti te zavidne poglede, pa zeli da ih pitaju a DJE SI TO KUPILA SESTRO? KOLIKO? STA TO KAZES? u LONDONU? ne zaebaj i sl.
    ljudi ne znaju sto su prave vrijednosti, i zao mi je sto ispada da si ti dio njih.
    slaba procjena...
    ne zelim reci onu rijec sto pocinje naS i N i ima u sebi i (B)OB

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Nisi valjda ozbiljna? Sve to zbog nekih slova ugraviranih na torbici? :lolblue:

    Eto zbog cega zene nikad nece vladati svijetom
    ee na nasu zalost drugarica irena je jako ozbiljna u svojim rijecima i namjerma. zato ja duboko zalim sluca

    dodacu jos rob ili sundjer bob, bojim se da je ona ovo drugo, i nije sama na ovom forumu

    Irena ak bush trebala pomoc, znaj tu smo

    :mrgreen:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Koliko ste ovisni o trendovima koji se namecu iz dana u dan, i na shta ste sve spremni ne bi li sebi priushtili neki dooobar komad garderobe?

    Nimalo i ni na sta.

  7. #7
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ne lazi mala,koliko si patila samo da qpish te cipele? :P
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj da kvarimo temu,bas je zanimljiva.
    Pola godine nisam izlazila iz kuce samo da bi mi svi na forumu zavideli.

  9. #9
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Nije mi namjera bila,oprostice Ajrin :P

    ~Ja si nikad nishte ne qpujem,mene mama oblachi..
    i ne bi mi palo na pamet da odvojim sebi od usta (:mrgreen da bi qpio majicu..

    ...mozhda parfem
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  10. #10
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    ispod oraca a iznad kopaca
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekada davno dok se svi vi verovatno jos niste ni rodili,
    sasvim slucajno sam na jednom letovanju u Grckoj
    kupila La Cost majicu. Pojma nisam imala da je to 'robna marka'
    prvo, bila sam i ja klinka
    drugo, toga kod 'nas' (u medju vremenu se promenilo jel` par drzava) nije bilo ni da se kupi niti je to neko nosio... tek nekoliko godina kasnije sam shvatila kakvog 'kapitalca' imam...
    Danas je zaista diskutabilno da li je firmirana roba zaista firmirana,
    tj. gde se ona zaista i proizvodi. Obicno se proizvodi tamo gde je
    najjeftinija radna snaga... a kako je cena radne snage skocila na dalekom Istoku
    sve je izvesnije da ce recimo Kenijci, sto zbog OMame, sto zbog jeftinog transporta Indijskim okeanom od Egipatskog pamuna (neprikosnoveno najboljeg pamuka na svetu)
    dobiti proces od bLenetona da boje tkanine, Tanzanijci da ih siju, dok ce zabari verovatno samo tresnuti etiketLu!
    A mi cemo venuti u sobi i brojati parice jer 5 vecernjih neizlazaka znaci da cemo sebi priustiti npr. jednu oridjinale bLenton majicu u koju ce svi da BLENU!
    Strasnooooooo
    Last edited by Kristabella; 18-11-08 at 22:25.

  11. #11
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zameram! Ali mooolim te, nemoj da nastradamo zbog neposhtovanja! :grin:
    Ali Oljche, ja ne znam bolji nachin, plz help


  12. #12
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Uh sreca je sto sam svjesna svih nedostataka koji me krase, tako da vise toga ne mogu, no sto mogu odjenuti...ali volim da trosim pare na sebe a najvise sam para bacila, tj kupila nesto sto nikad vise nijesam obukla. Imam mjeru i ne bih dala mnogo novca za kosuljicu, majicu, pantalone (mislim na cijene u Paradizu), ali za jaknu, kaput, bundu mi nije zao.
    Za ves takodje placam i patim, a tasne mijenjam kao carape, dosade mi nakon maksimum mjesec dana, tako da vodim racuna da ne budu preskupe...inace, rate me pokopase:monkey:

    Ajrin, ja nesto mislim da muskom svijetu najvise godi ona najjeftinija varijanta...tj klot
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Ih Tijana pa ti si bar dizajner pa mos napravit sto ti se svidja, materijal vala za tu odjecu nije skup
    She is only here to annoy herself!

  14. #14
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shalu na stranu, ja ipak spadam u "majstor Boba" , i smatram da je chisto pomodarstvo dati na nekakvu krpicu basnoslovnu sumu novca. Da se ne lazhemo, i meni se deshava (dodushe u nekim depresivnim momentima) da se zaletim sa nekim shopingom, posle koga mrzim samu sebe iz prostog razloga shto kupljene stvari zavrshe na dnu ormana, dok ja i dalje nosim svojih par omiljenih kombinacija koje vrtim u krug. Ovde, kod nas, se prosto ne isplati kupovina kada se pojave nove kolekcije, jer za mesec dana cene odu nizhe do dobrih 50%, a kasnije dodju i rasprodaje, koje znaju da budu interesantne kada vidite sve one zhene koje se bore oko stvari.
    Ne, apsolutno mi nije bitno obelezhje na torbici, kaputu, chizmama... Leti je to raznoliko, i shareno, dok zimi tezhim ka klasici, da te 3 stvari pre svega budu kvalitetne, i naravno da mi stoje, a ne da budu trendi (mrzim ovaj izraz)I smeshni su mi likovi koji se tripuju da su modni gurui, a zaboravljaju gde zhivimo
    Znam dosta sluchajeva, kada je neko spreman upravo na onu moju ironiju, sve zbog jednog cilja, "da se selo divi" Shiri se koliko si dugachak, a ne koliko ti kompleksi dozvoljavaju. Tada izgleda ne postoje granice.
    Last edited by Ajrin; 19-11-08 at 12:53.


  15. #15
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Ajrin, ja nesto mislim da muskom svijetu najvise godi ona najjeftinija varijanta...tj klot

    Hehe, pogotovo onaj shiri rad, sa vecim rupicama, izuzetno prijatan za kozhu


  16. #16
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Koliko ste ovisni o trendovima koji se namecu iz dana u dan, i na shta ste sve spremni ne bi li sebi priushtili neki dooobar komad garderobe?
    Veoma sam ovisna, a spremna sam da idem 'daleeeko' da dobijem ono sto zelim. Spremna sam da molim muza, mamu, tatu...sve zaposlene da mi kupe to sto sam videla. Mozda u krajnjem slucaju padne i neka suza 'nemam sta da obucem' ili 'samo jos ovo i necu vise nikad nista traziti'
    ** What do I know, I'm just a model!

    Princezica

  17. #17
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha pa dobro, preceraste vala;p
    I ako kupujem firmiranu garderobu to je obichno zbog kvaliteta i (najcheshce) boljeg izbora i masu ljepshih modela od ovih 'shing-jang' stvari koje su jeftine al q.. ne valjaju. Ne vjerujem da ima puno onih koji se tako 'fenserishu' radi sela, zavidnih pogleda ili chega vec..Odje su vecini finansijske prilike takve pa im to ne dozvoljavaju

    i shto pomenu neko vec, parfeme -pff
    na to ne zalim )
    Last edited by MiLiCa_Hn; 19-11-08 at 14:45.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :wrf: neka de tijana nema nista s tim
    je l tako Ajrin?
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  19. #19
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako se šta može naći, to kod nas može da se nađe jeftino "krpica". Kada se kapOt može naći do 100 eura, o čemu onda pričati. One 'shing-jang' stvari koje pomenu MilicaHn su svega par eura jeftinije nego u "kvalitetnoj" Zari, Pull and Bear, Bershka... (Dzemper na raskopčavanje tanki kod Kineza 8-12 eura a u većini ovih radnjica u Delti 10-20 eura) I onda ćemo na osnovu tih par eura procijeniti da su kvalitetniji od Kineskih. Isto je to sve, moraš na ruke oprati... Ne sporim činjenicu da postoje kvalitetne stvari tipa Esprit, gdje ćeš za dzemper izdvojiti 50-100 eura. Ali mi nijesmo na podneblju gdje možemo često zalaziti na takva mjesta. Od naših 200-500 eura plate je teško odvojiti za takvo nešto. I oni "bezobrazno skupi" butici tipa Max Mara, IT... I mi na osnovu cijene procjenjujemo da su to original stvari i kvalitetne.

    Ajrin do not worry, ave smo mi žene "iste". Na cipele i gizdanje bismo sve dale. Sada sve kako je ko u mogućnosti. I sada se nađe neko ovdje da kaže kako mu nije bitno šta će obući bukvalno. Sve mi volimo "poglede"...
    Last edited by makica-pakica; 20-11-08 at 08:52.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  20. #20
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemojte me pogrešno shvatiti, nijesam ja mislila da su svi robovi, ali u svakoj od nas ima trunčica bar ovoga što sam navela.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  21. #21
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    I sada se nađe neko ovdje da kaže kako mu nije bitno šta će obući bukvalno. Sve mi volimo "poglede"...
    Mislim da to niko nije rekao,sigurno da je vazno sta ces obuci ali nimalo vazno da to bude markirano.Poglede valjda `dobijes`na osnovu necega drugog a ne zaviruju prvo ispod da vide etiketu.
    Last edited by Oljce; 20-11-08 at 10:01.

  22. #22
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Ako se šta može naći, to kod nas može da se nađe jeftino "krpica". Kada se kapOt može naći do 100 eura, o čemu onda pričati. One 'shing-jang' stvari koje pomenu MilicaHn su svega par eura jeftinije nego u "kvalitetnoj" Zari, Pull and Bear, Bershka... (Dzemper na raskopčavanje tanki kod Kineza 8-12 eura a u većini ovih radnjica u Delti 10-20 eura) I onda ćemo na osnovu tih par eura procijeniti da su kvalitetniji od Kineskih. Isto je to sve, moraš na ruke oprati... Ne sporim činjenicu da postoje kvalitetne stvari tipa Esprit, gdje ćeš za dzemper izdvojiti 50-100 eura. Ali mi nijesmo na podneblju gdje možemo često zalaziti na takva mjesta. Od naših 200-500 eura plate je teško odvojiti za takvo nešto. I oni "bezobrazno skupi" butici tipa Max Mara, IT... I mi na osnovu cijene procjenjujemo da su to original stvari i kvalitetne.

    Pa i Zara,Mango,Bershka.... se prave gde? Parizu? sure... Kina, i Turkish ...

    Ajrin do not worry, ave smo mi žene "iste". Na cipele i gizdanje bismo sve dale. Sada sve kako je ko u mogućnosti. I sada se nađe neko ovdje da kaže kako mu nije bitno šta će obući bukvalno. Sve mi volimo "poglede"...
    Pa ne bih se slozhila sa ovim, da smo mi zhene sve iste, ja ne volim da se "nabudzim" kao shetajuca reklama, ne bi li izazvala koje osvrtanje prolaznika, nemam takvih ambicija, sve ide iz glave, nekad je dovoljno da izadjesh u shljampavoj majici i trenerci, bez shminke pa da ti neka full namontirana baci otrovnu strelicu, a zashto... pa stav dusho, to ne ide uz chanel torbicu i pradine cipelice

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Mislim da to niko nije rekao,sigurno da je vazno sta ces obuci ali nimalo vazno da to bude markirano.Poglede valjda `dobijes`na osnovu necega drugog a ne zaviruju prvo ispod da vide etiketu.
    Apsolutno.. I ne kazhem sve ovo da bih neshto moralisala, samo treba biti realan.


  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Pa ne bih se slozhila sa ovim, da smo mi zhene sve iste, ja ne volim da se "nabudzim" kao shetajuca reklama, ne bi li izazvala koje osvrtanje prolaznika, nemam takvih ambicija, sve ide iz glave, nekad je dovoljno da izadjesh u shljampavoj majici i trenerci, bez shminke pa da ti neka full namontirana baci otrovnu strelicu, a zashto... pa stav dusho, to ne ide uz chanel torbicu i pradine cipelice



    Apsolutno.. I ne kazhem sve ovo da bih neshto moralisala, samo treba biti realan.
    pa kad si slatka i imas neodoljiv osmijeh
    Slazem se sa svime sto si napisala...i ne znam za vas, ali soping je za mene terapija i ne pretjerujem u njemu, samo uzivam kad se ponovim pa da je marama u pitanju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #24
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Budva
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja uglavnom pare trosim na garderobu i kozmetiku...
    nista markirano...
    mozes naci super stvar veoma povoljno ili cak za neki komad "shanel" ili "prada" uzeti vise stvari i mijenjati ih...stvar je u tome kako nosis nesto a ne sta nosis...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •