Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 87

Thread: Država okrenula leđa navijačima

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    PG
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Država okrenula leđa navijačima

    Crnogorska fudbalska reprezentacija imaće u Lećeu protiv Italije na stadionu "Via del Mare" podršku oko 100 navijača. Ne kako je najavljivano više od 500 a nedgje pominjana i brojka od hiljadu "crvenih" ultrasa. Za takav epilog kriva su određena ministarstva Republike Crne Gore koja se nijesu ni udostojila da svojim građanima izađu u susret.

    - Jedinstvena prilika da bodrimo Crnu Goru protiv svjetskog prvaka otišla je u nepovrat. Nas 100-inu koji putujemo, idemo zahvaljujući italijanskom ambasadoru u Crnoj Gori Gabrielu Meućiju kome se i zahvaljujemo na podršci - kazao je Aleksandar Sekulović predsjendik NVO "Klub navijača reprezentacije Crne Gore".

    Molbe su slate na mnoge adrese. Uzalud. Niko se nije osvrnuo na zahtjeve crnogorskih navijača.




    - Samo je ministar saobraćaja, pomorstva i telekomunikacija Andrija Lompar imao sluha da nam izađe u susret. Pomoć smo tražili od sedam ili osam ministarstava ali niko se od njih nije udostojio da nam izađe u susret. Ovo nije bio put za nas 550 ili nekog crnogorskog navijača, već Crne Gore.

    U Francuskoj pet hlijada srpskih navijača


    Srbija nema organizovanu navijačku grupu ali je zato njihovih fanova nedavno u Francuskoj na "Sent Deniju" bilo preko pet hiljada. Italija je tu, u komšiluku. Nikada bliže gostovanje ali crnogorskih navijače će biti na primjer 50 puta manje.

    - Vjerujte mi da su mnogi ljudi radili dva mjeseca samo da bi izdvojili novac za ovo gostovanje. Većina ministara nam nije odgovorila na naše zahjteve, a znamo da će oni upravo ići u Leće. Nema veze, mi ćemo čekati novu priliku i uvijek ćemo biti uz našu Crnu Goru - kazao je Sekulović.



    OVO JE NASHA DRZAVA. ZA OVO STE GLASALI.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Jesu nesposobni i nikakvi ali ipak
    Quote Originally Posted by MimiR View Post
    Nema veze, mi ćemo čekati novu priliku i uvijek ćemo biti uz našu Crnu Goru - kazao je Sekulović.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vala su trebali da VAM omoguce izvoz KULTURE i finog ponashanja, kao ono u Beranama, da vide kako su DELIJE fini i kulturni crnogorci, evo me neshto fisnu po lijevoj strani, ali malo nize, nije dusha u pitanju.

    Imate li vi pametnijega posla,
    da smanjite deficit i izvozite crnogoske proizvode u Italiju,
    od divljanja navijacha ITALIJANIMA je puna kapa, shjedite doma i mucnite glavom, izmislite neki domaci proizvod i zasuchite rukave, jer ce VAS potomci proklinjat shto troshite milijardu i kusur svake godine vishe nego shto zaradita, mucnite malo glavom, od emocija i navijanja niko ne zivi, nego od rada i rezultata svoga rada.

    Shjedite doma i smanjite deficit CGe,
    ako navijate za CGu,
    i ja volim pomorandze, ali trpim i cutim,
    sami zaradite pa shetajte,
    budzet nije krava muzara, da je svako svaki boziji dan ,vuche za sisu , a "hebe" jednom u godinu.
    Last edited by milovan; 10-10-08 at 13:06.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #4
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Vala su trebali da VAM omoguce izvoz KULTURE i finog ponashanja, kao ono u Beranama, da vide kako su DELIJE fini i kulturni crnogorci, evo me neshto fisnu po lijevoj strani, ali malo nize, nije dusha u pitanju.

    Imate li vi pametnijega posla,
    da smanjite deficit i izvozite crnogoske proizvode u Italiju,
    od divljanja navijacha ITALIJANIMA je puna kapa, shjedite doma i mucnite glavom, izmislite neki domaci proizvod i zasuchite rukave, jer ce VAS potomci proklinjat shto troshite milijardu i kusur svake godine vishe nego shto zaradita, mucnite malo glavom, od emocija i navijanja niko ne zivi, nego od rada i rezultata svoga rada.

    Shjedite doma i smanjite deficit CGe,
    ako navijate za CGu,
    i ja volim pomorandze, ali trpim i cutim,
    sami zaradite pa shetajte,
    budzet nije krava muzara, da je svako svaki boziji dan ,vuche za sisu , a "hebe" jednom u godinu.
    Ne znam jesi li ironichan,ali ako nisi ti imash ozbiljan problem!!
    Dje da zaradish 500eura da odesh da gledash svoju zemlju!?
    A oni koji su se nakrali milione i milione nemaju da daju 1000eura da nas sponzorishu!?
    Mikan Zec,chovjek koji je u Buducnost ukra 5,6 miliona maraka,on je sponzorisa 300eura(slovima tri stotine eura) !!!

    PIH!
    Ova drzava je postala najveca kontradiktornost one `cojstvo i junastvo` drzsave!
    Sve same pizde,ulizice,shpijuni...
    U ovih nekoliko dana sam se toliko razocharao u nash narod da je to nejerovatno!
    Sad ce svi rec `shto si ochekivao`, samim tim shto ce te to rec,nishta ne mijenjate,prije svake odluke u zivotu,razmislite kako bi na vas to izgledalo da vam to neko uradi/reche...
    Plashim se da Nema ljeba od zivota odje...
    Sad moram opet da pozajmim pare,da bih otishao za lecce,da imam da popijem Vodu,da pojedem smrdljivi zabarski sendvich,jer sam student i ne radi...
    Fino...
    Намјерно Другачији...

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Prvi put,da mogu da se slozhim s tobom u potpunosti..

    i bash me je zaboljelo shto nijesu organizovali to gotovanje kako je trebalo i dolikovalo..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  6. #6
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    PG
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    Jesu nesposobni i nikakvi ali ipak
    Momak ocigledno jos ne shvata neke stvari...

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Da su se trazile pare za sverc duvana,droge...... bilo bi ponuda sa svih strana.
    PIH
    Budućnost

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Vala su trebali da VAM omoguce izvoz KULTURE i finog ponashanja, kao ono u Beranama, da vide kako su DELIJE fini i kulturni crnogorci, evo me neshto fisnu po lijevoj strani, ali malo nize, nije dusha u pitanju.
    fino ponasanje je pokazao policijski sluzbenik koji nije bio na duznosti al mu to nije smetalo da repertira pistolj da istim otvoim glavu nekom, i da nastavi dan danas da radi kao da se nista nije desilo
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene vise brine odnos drzave (ministarstva, sportskih saveza, cok-a) prema sportistima kao nps. prema Matiji Jaukovicu, a ima jos dosta primjera..nego....

  10. #10
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    PG
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    fino ponasanje je pokazao policijski sluzbenik koji nije bio na duznosti al mu to nije smetalo da repertira pistolj da istim otvoim glavu nekom, i da nastavi dan danas da radi kao da se nista nije desilo
    Jos se postupak protiv njega vodi... Bio je suspendovan neshto malo.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Vala su trebali da VAM omoguce izvoz KULTURE i finog ponashanja, kao ono u Beranama, da vide kako su DELIJE fini i kulturni crnogorci, evo me neshto fisnu po lijevoj strani, ali malo nize, nije dusha u pitanju.

    Imate li vi pametnijega posla,
    da smanjite deficit i izvozite crnogoske proizvode u Italiju,
    od divljanja navijacha ITALIJANIMA je puna kapa, shjedite doma i mucnite glavom, izmislite neki domaci proizvod i zasuchite rukave, jer ce VAS potomci proklinjat shto troshite milijardu i kusur svake godine vishe nego shto zaradita, mucnite malo glavom, od emocija i navijanja niko ne zivi, nego od rada i rezultata svoga rada.

    Shjedite doma i smanjite deficit CGe,
    ako navijate za CGu,
    i ja volim pomorandze, ali trpim i cutim,
    sami zaradite pa shetajte,
    budzet nije krava muzara, da je svako svaki boziji dan ,vuche za sisu , a "hebe" jednom u godinu.
    Sram te bilo kad tako pricas. Pa ljudi traze da idu da bodre svoju drzavu,a ne da lome po Italiji covjece. Daj razmisljaj malo. Cujes li budzet nije krava muzara. Vala bi ih puno kostalo da su to obezbijedili. Mada,koliko ja znam,navijaci su se obratili za sponzorstvo i nekim privatnicima,pa su im i oni jednako pomogli.
    DICIOTTO

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    al zato ce poc sinovi ministara i ostalih..o drzavnom trosku naravno
    f6

  13. #13
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E, Milovane, Milovane.. ođe se komunizam još batrga. Išli bi se provodit, a da im država (narod) plati?
    Puštite vi crvene nek pokažu što umiju. Ako umiju mogu to i bez vas, ako ne umiju ni vi im nećete pomoć. Sve je u njinijem nogama .. i glavama.
    A, pare što skupiste imate đe i na što potrošit. Mnogo korisnije.

  14. #14
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DesertFox View Post
    A, pare što skupiste imate đe i na što potrošit. Mnogo korisnije.
    Dje se to u Crnu Goru skupljaju pare? Daj, reci i nama, pa svi po jednu torbuljinu i lopatu.

    -

  15. #15
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Dje se to u Crnu Goru skupljaju pare? Daj, reci i nama, pa svi po jednu torbuljinu i lopatu.

    -
    Pare su svudj oko nas, samo ti se valja savit

  16. #16
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DesertFox View Post
    E, Milovane, Milovane.. ođe se komunizam još batrga. Išli bi se provodit, a da im država (narod) plati?
    Puštite vi crvene nek pokažu što umiju. Ako umiju mogu to i bez vas, ako ne umiju ni vi im nećete pomoć. Sve je u njinijem nogama .. i glavama.
    A, pare što skupiste imate đe i na što potrošit. Mnogo korisnije.
    Imas i pravo kad malo bolje razmislim ne treba ni u Podgoricu dolaziti. Svasta cu procitati.

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Sram te bilo kad tako pricas. Pa ljudi traze da idu da bodre svoju drzavu,a ne da lome po Italiji covjece. Daj razmisljaj malo. Cujes li budzet nije krava muzara. Vala bi ih puno kostalo da su to obezbijedili. Mada,koliko ja znam,navijaci su se obratili za sponzorstvo i nekim privatnicima,pa su im i oni jednako pomogli.

    Dobro vaspitani uchesnici foruma,
    idu na loptu, ne na igracha,
    vashi skorojevicki apetiti za potroshnju su preshli milijardu eura, to ce morat otplacivat vasha dhjeca i unuci, jer ce vama iz shupka do glave, pamet dugo putovat , sa takvim stavovima i neodgovornim odnosom prema potomcima.

    SIDA I KOMUNIZAM,
    zive i umiru sa pacijentom,
    a izgleda se prenose i na potomke.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  18. #18
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DesertFox View Post
    E, Milovane, Milovane.. ođe se komunizam još batrga. Išli bi se provodit, a da im država (narod) plati?
    Puštite vi crvene nek pokažu što umiju. Ako umiju mogu to i bez vas, ako ne umiju ni vi im nećete pomoć. Sve je u njinijem nogama .. i glavama.
    A, pare što skupiste imate đe i na što potrošit. Mnogo korisnije.
    Ovo prevazilazi granice normale...
    NEVJEROVATNO!
    Kao da ljudi nikad nisu fudbal i sport gledali...
    Ne znam zashto sam uopshte ishao na prve dvije tekme protiv bugara i iraca,oni umiju da igraju i bez nas... neka ceraju loptu... a ne da troshe pare na reflektore...
    Ili pak trebali smo,da bi drzava zaradila pare,i imala da kupi nekakvu kamilu ka srbija?!
    Za rad potomaka...

    E ljudi moji...
    Ovi samo gledaju zivot kroz pare...
    Samo da je para,pa bice i zdravlja,i zadovoljstva,i svega!
    eee,ovo nidje nikad ne prochitah,za ovo moje dugogodishnje `surfovanje`......
    Ovo treba da se postavi u ne bisere,no za ZSPU!
    Намјерно Другачији...

  19. #19
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    PG
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    kako su brda i doline i tu obecavali i kad se reprezentacija pravila, referendumsko vrijeme...

    ali nemojte tako, stvarno nemaju, potrosili su to shto su nakrali.
    glasali ste - uzivajte *:

  20. #20
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Sram te bilo kad tako pricas. Pa ljudi traze da idu da bodre svoju drzavu,a ne da lome po Italiji covjece. Daj razmisljaj malo. Cujes li budzet nije krava muzara. Vala bi ih puno kostalo da su to obezbijedili. Mada,koliko ja znam,navijaci su se obratili za sponzorstvo i nekim privatnicima,pa su im i oni jednako pomogli.
    Ne znas ti nista, to je Milovan the wise.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  21. #21
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,280
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,626
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Kakvo ce to navijanje bit. 50 'iljada Italijana i 100 Crnogoraca. Ali 1 Crnogorac vrijedi bar 100 Italijana pa se ja ne brinem

    Bruka! Oce toboz da naprave nesto od ovog naseg fudbala a misle da ce navijaci od svojih crkavica po svijetu putovat. Kad oces reprezentaciju, i navijaci idu u paketu. Tako je u svim normalnim drzavama. Ali mi smo uvijek bili posebni...
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  22. #22
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ficoole View Post
    Ovo prevazilazi granice normale...
    Ne znam zashto sam uopshte ishao na prve dvije tekme protiv bugara i iraca,oni umiju da igraju i bez nas... neka ceraju loptu... a ne da troshe pare na reflektore...
    Ljudska glupost zaista nema granica.
    Sad loMi treba da rece lijepo: Utakmice ce se igrat po danu, da se ne trosi struja na reflektore, i svi ulazi na tribine zatvoreni, da narod ne trosi pare na te gluposti. Dje ste jos vidjeli da se gleda utakmica reprezentacije?
    Sto je ovo ljudi?!
    Last edited by Mad_dog_KO; 11-10-08 at 09:52.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #23
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Vala su trebali da VAM omoguce izvoz KULTURE i finog ponashanja, kao ono u Beranama, da vide kako su DELIJE fini i kulturni crnogorci, evo me neshto fisnu po lijevoj strani, ali malo nize, nije dusha u pitanju.

    Imate li vi pametnijega posla,
    da smanjite deficit i izvozite crnogoske proizvode u Italiju,
    od divljanja navijacha ITALIJANIMA je puna kapa, shjedite doma i mucnite glavom, izmislite neki domaci proizvod i zasuchite rukave, jer ce VAS potomci proklinjat shto troshite milijardu i kusur svake godine vishe nego shto zaradita, mucnite malo glavom, od emocija i navijanja niko ne zivi, nego od rada i rezultata svoga rada.

    Shjedite doma i smanjite deficit CGe,
    ako navijate za CGu,
    i ja volim pomorandze, ali trpim i cutim,
    sami zaradite pa shetajte,
    budzet nije krava muzara, da je svako svaki boziji dan ,vuche za sisu , a "hebe" jednom u godinu.
    Sjedi ti u drzavu Dansku i smanjuj njen deficit, pusti Crnogorsku omladinu da i oni malo prosetaju ...O boze sta covjek ovdje nece svasta procitati
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Sjedi ti u drzavu Dansku i smanjuj njen deficit, pusti Crnogorsku omladinu da i oni malo prosetaju ...O boze sta covjek ovdje nece svasta procitati

    Hvala VAMA kosovko dhjevojko,
    Shto kosovske rane oplakujesh,
    I proklinjesh crnogorsku vladu,
    Shto iskochi na fudbalski teren,
    Trazish novac, da sjedish u ladu,
    Od te iste vlade koju kinjish.

    Danska ima suficit , koji se mjeri desetinama milijardi eura,
    za moje chetvoro studenata stanove i stipendije po 500 eura mjesechno, penzija, nezaposhljeni i socijalna pomoc po 1000 eura,
    niko nema previshe, a josh manje njih ima premalo, svi zdrastveno osigurani, radio ne radio, i bezplatno shkolovanje sa debelim djechijim dodaticama za one sa niskim prihodima, nijesam josh chuo, da oni shalju navijache o drzavnom troshku, nije drzava Alaj begova slama, da je svako trese.

    Ima Danska josh hiljadu drugih vrijednosti, koje su vama nepojmive, ne vade izvod iz matichne knjige rodhjenih svakih 6 mjeseci, zvrcnu telefonom poshalju slike i dobiju pasosh, dobiju dozvolu za gradnju kupovinom placa, niko im ne podize zgradu uz ogradu, za sve ima zakon koji se poshtuje i niko ne ponizava gradhjane da ljube shaltere i ovjeravaju zdrastvenu knjizicu, ona stigne chim se chovjek rodi ili promijeni adresu, no ja ne znam kome ovo pishem, jer VI sve bolje znate od svijeh Jevropskija naroda, VI se radhjate prepametni,
    i kao shto su vam roditelji trazili invalidske i borachke peMzije od drzave koju ste izmuzli, sad trazite milostinju za navijache , koji puchu od vishka energije, jer se "drugarice" chuvaju za bolje shjutra, pa ne traze zenske nego drzavne pare da vide oce li Italijanke biti milosrdnije od ovih domacih brdhjanki.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #25
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo ste to smislili. I što bi bilo kad bi SVI građani CG poželjeli navijat za reprezentaciju đe god da ide? Samo da ko drugi plati?
    Ako imate pare idite, ko vi brani. Evo, podržavam da vi država to organizuje. Nek vi da i na odplatu. Samo ne na trošak građana CG.
    Ako to ne možete platit iz svojega džepa $edite doma ka i svi ostali i gledajte na televiziju.
    Možda biste šćeli da država otvori radna mjesta "navijač reprezentacije"? Pa da vi ide radni staž (obavezno beneficirani!), dnevnice, topli obrok? I još premije ako reprezentacija pobijedi.. ?
    Ja sam mislio da vi to iz patriotizma, ljubavi prema domovini, a vi bi to za pare?
    E, prelijepo!
    Moraću se preizpitat, kad je već za pare, valja viđet ko će više platit.

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Debata CG u NATO-DA ili NE
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 493
    Last Post: 24-11-10, 16:50
  3. Replies: 6
    Last Post: 18-02-10, 15:38
  4. USLOVLJENA NEZAVISNOST!
    By seerotheenya! in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 24-02-05, 12:26
  5. Ustavna Povelja
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 26-12-04, 02:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •