Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 76

Thread: Djevojke koje prodaju dusu - sponzoruse

  1. #1
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow Djevojke koje prodaju dusu - sponzoruse

    Prije nego sto procitate izjave i biljeske koje sam sakupio, odgovorite ako
    mozete na ova pitanja:

    Kako vi definišete pojam Sponzorusa?
    Izjednacavate li pojmove Prostitutka i Sponzorusa (posto im je zajednicko naplacivanje ljubavi)?
    Kakvo je stanje u Crnoj Gori sto se tice sponzorusa? Da li su vecina one?
    Kako biste na ulici prepoznali sponzorusu?



    Pojam je jasan, radi se o "djevojkama koje ulaze u vezu s muskarcima koji imaju para i koje su zaljubljene u njihove pare i ne zanima ih nista vise" (M.Rebić).

    One su mlade, vec od 16 godina i vole da su u centru paznje. Vazne su im krpice i da budu "vidjene" u nekom fensi drustvu. Najcesce ne izlaze sa vrsnjacima jer ih smatraju nezanimljivima, dosadnima, jednom rjecju klincima. Pored toga, vrsnjaci ih ne izvode na skupa mjesta, ne voze dobra kola, ne razbacuju se parama pa stoga su i dosadni. Teznja je usmjerena na "Ozibljnom muskarcu".

    Takvi muskarci su od 30 godina pa na vise (cak i mnogo vise). Da li je ozenjen ili ne, to nije toliko vazno: bitno je da je materijalno obezbijedjen i to je sasvim dovoljno da jedna lijepa djevojka bude sa njim. On nemora da bude zgodan ni lijep jer se sva njegova privlacnost vezuje za novcanik. Veoma su cesti komentari: "mogao bi i tata da joj bude" kada se primijeti pojava mlade djevojke i starijeg tipa npr. u nekom lokalu, na ulici ili bilo kom javnom mjestu.

    "Moj decko je biznismen" - Ova recenica je san svake sponzoruse. Sta ako ta "sreca" da je neka djevojka bila u prilici da je u drustvu sponzora kratko potraje? Da li ce neko biti sa tom djevojkom buduci da zna da je obicna sponzorusa i da li ce joj iko ikada povjerovati u slucaju da se promijeni?
    Last edited by zvoncica; 15-09-08 at 23:23.

  2. #2
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo izjava nekih od sportista:

    *Nekadasnji prvotimac "Crvene Zvezde" Leo Lerinc rekao je na temu sponzorusa: "To je veoma ruzna pojava donekle objasnjiva losom situacijom koja je poslednjih godina vladala u nasoj zemlji. Da se malo bolje zivi, sigurno bi sponzoruse bile zastupljene u mnogo manjem procentu. Dakle, tu pojavu razumem zbog loseg standarda, ali je nikako ne opravdavam".

    *Vaterpolista Aleksandar Sapic je svojevremeno iskreno priznao: "Tesko se moze govoriti o emotivnoj vezi sa sponzorusom, ali o nekoj drugoj vezi, hm, vec mozemo da razgovaramo".

    Tu su i novokomponovane pjesme:

    *Jovana i Bojan Tomovic - "Jugic"

    Nemam nocas ja za hotel
    samo, samo neku sicu
    necu, dobar si u dusi
    al necu, necu u jugicu
    nisam, brate, ja za tante mante
    volim luksuz, skupe varijante
    Bar da je BMW pa da razmislim...

    --------------------------------------

    Smatra se da su ovakve djevojke labilne, lakomislene i priglupe u najvecem broju slucajeva. One mijenjaju sponzore ali navike nikako. Sponzorstvo je vid latentne odnosno subklinicke prostitucije. Prostitucija nije samo prodaja sopstvenog tijela, taj termin ne vezuje se samo za sferu seksologije, nego i za poremecaj moralnosti. Misli se i na prodaju duse i na prodaju tijela za novac, zbog mnogih beneficija, sjaja, i svega onoga sto novac indirektno donosi.

    Sponzoruse danas: "Ne moras da budes lijep da bi za mene bio pravi, vazno je da imas keš da mi se zavrti u glavi".

    P.S. Informacije uzete iz raznih izvora.
    Last edited by Pumphonic_82; 15-09-08 at 21:43.

  3. #3
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Prvo: fotka je skroz neprikladna, a sem toga nemas pravo da objavljujes ofu fotografiju!

    Drugo, topic ti je presmijesan. "Kako na ulici prepoznati sponzorusu?" :lolblue: Zbilja nijesi normalan.

    Trece, pojam nije jasan i svako ga ralicito definise.

    Cetvrto, zbilja vise dosadiste i bogu i narodu sa pricom o sponzorusama. Ako su van vaseg kruga interesovanja, sto vas toliko tangira ta prica? Udaviste stvarno, ovo je 500ti topic na tu temu!

    Quote Originally Posted by Pumphonic_82 View Post
    Prije nego sto procitate izjave i biljeske koje sam sakupio, odgovorite ako
    mozete na ova pitanja:

    Kako vi definišete pojam Sponzorusa?
    Izjednacavate li pojmove Prostitutka i Sponzorusa (posto im je zajednicko naplacivanje ljubavi)?
    Kakvo je stanje u Crnoj Gori sto se tice sponzorusa? Da li su vecina one?
    Kako biste na ulici prepoznali sponzorusu?

    Attachment 23296

    Pojam je jasan, radi se o "djevojkama koje ulaze u vezu s muskarcima koji imaju para i koje su zaljubljene u njihove pare i ne zanima ih nista vise" (M.Rebić).

    One su mlade, vec od 16 godina i vole da su u centru paznje. Vazne su im krpice i da budu "vidjene" u nekom fensi drustvu. Najcesce ne izlaze sa vrsnjacima jer ih smatraju nezanimljivima, dosadnima, jednom rjecju klincima. Pored toga, vrsnjaci ih ne izvode na skupa mjesta, ne voze dobra kola, ne razbacuju se parama pa stoga su i dosadni. Teznja je usmjerena na "Ozibljnom muskarcu".

    Takvi muskarci su od 30 godina pa na vise (cak i mnogo vise). Da li je ozenjen ili ne, to nije toliko vazno: bitno je da je materijalno obezbijedjen i to je sasvim dovoljno da jedna lijepa djevojka bude sa njim. On nemora da bude zgodan ni lijep jer se sva njegova privlacnost vezuje za novcanik. Veoma su cesti komentari: "mogao bi i tata da joj bude" kada se primijeti pojava mlade djevojke i starijeg tipa npr. u nekom lokalu, na ulici ili bilo kom javnom mjestu.

    "Moj decko je biznismen" - Ova recenica je san svake sponzoruse. Sta ako ta "sreca" da je neka djevojka bila u prilici da je u drustvu sponzora kratko potraje? Da li ce neko biti sa tom djevojkom buduci da zna da je obicna sponzorusa i da li ce joj iko ikada povjerovati u slucaju da se promijeni?
    Kako Vaša bolest ?

  4. #4
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dusa ,prodaja...Ao...Cus,e mnogo je imaju ti sto je prodaju...Uostalom, svako bira osobu za sebe,kroz sebe...
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    A brate, koliko ti je frustracije stalo u jedan post, cudi me da forum nije crka
    I am the one who locks.

  6. #6
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja volim sponzoruše...
    Mislim... uopšte mi ne smetaju.
    U većini slučajeva kad sam sjeo u auto (nije bitno koje) da idem nedje, neke curice koje imaju nekih 17,18 god. su mi mahale i slale mi poljubce... To mije uvijek bilo malo smiješno... Mada, znam da iskoristim to ukoliko vidim neku sa finim atributima. Potrošim nešto para (ali ne mnogo), i onda žurka nekoliko narednih dana, a zatim joj dam otkaz.
    Naravno, nikad u svom gradu.

    Živjele sponzoruše!!! (ali samo zbog jedne stvari )
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    "Kako na ulici prepoznati sponzorusu?" :lolblue: Zbilja nijesi normalan.
    Lijepo izvajana djevojka sa komunikacijom isfrustrirane osobe je 100% sponzorusha
    deuscroix

  8. #8
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pumphonic_82 View Post
    Prije nego sto procitate izjave i biljeske koje sam sakupio, odgovorite ako
    mozete na ova pitanja:

    Kako vi definišete pojam Sponzorusa?
    Izjednacavate li pojmove Prostitutka i Sponzorusa (posto im je zajednicko naplacivanje ljubavi)?
    Kakvo je stanje u Crnoj Gori sto se tice sponzorusa? Da li su vecina one?
    Kako biste na ulici prepoznali sponzorusu?


    Ovo je, istina, hiljaditi thread na ovu temu! Zivo me zanima kako ti definises i prepoznajes sponzoruse?

    Ja ih ne mogu prepoznati i ne mislim da je svaka djevojka koja je sa imucnim covjekom ili starijim momkom obavezno sponzorusa...trebalo bi da "strucnjaci za prepoznavanje sponzorusa" odgovore na ova tvoja pitanja...po ovoj tvojoj prici ispade da malo imucniji momak ne moze nac djevojku nako sponzorusu...nije valjda da su bas sve djevojke sponzoruse?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Pumphonic_82 View Post

    Kako biste na ulici prepoznali sponzorusu?
    To ti je bar prosto ka pasulj. Sve one koje tebe ne primijete, a setaju se sa nekim bezveznim tipovima moraju biti sponzoruse.
    Chu neće tebe dobroga, lijepoga, pametnoga,.... no nekoga bogatoga. Ja znam da ti njih prezires i ne bi ni za zivu glavu samo je cudo sto te to tako boli

  10. #10
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pumphonic_82 View Post
    Smatra se da su ovakve djevojke labilne, lakomislene i priglupe u najvecem broju slucajeva. One mijenjaju sponzore ali navike nikako. Sponzorstvo je vid latentne odnosno subklinicke prostitucije. Prostitucija nije samo prodaja sopstvenog tijela, taj termin ne vezuje se samo za sferu seksologije, nego i za poremecaj moralnosti. Misli se i na prodaju duse i na prodaju tijela za novac, zbog mnogih beneficija, sjaja, i svega onoga sto novac indirektno donosi.

    P.S. Informacije uzete iz raznih izvora.
    Koliko ocaja na jednom mjestu...

    Ne znam da li da se smijem ili da ti nadjem nekog psihijatra?
    Kako Vaša bolest ?

  11. #11
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pumphonic_82 View Post
    Prije nego sto procitate izjave i biljeske koje sam sakupio, odgovorite ako
    mozete na ova pitanja:

    Kako vi definišete pojam Sponzorusa?
    Izjednacavate li pojmove Prostitutka i Sponzorusa (posto im je zajednicko naplacivanje ljubavi)?
    Kakvo je stanje u Crnoj Gori sto se tice sponzorusa? Da li su vecina one?
    Kako biste na ulici prepoznali sponzorusu?



    Pojam je jasan, radi se o "djevojkama koje ulaze u vezu s muskarcima koji imaju para i koje su zaljubljene u njihove pare i ne zanima ih nista vise" (M.Rebić).

    One su mlade, vec od 16 godina i vole da su u centru paznje. Vazne su im krpice i da budu "vidjene" u nekom fensi drustvu. Najcesce ne izlaze sa vrsnjacima jer ih smatraju nezanimljivima, dosadnima, jednom rjecju klincima. Pored toga, vrsnjaci ih ne izvode na skupa mjesta, ne voze dobra kola, ne razbacuju se parama pa stoga su i dosadni. Teznja je usmjerena na "Ozibljnom muskarcu".

    Takvi muskarci su od 30 godina pa na vise (cak i mnogo vise). Da li je ozenjen ili ne, to nije toliko vazno: bitno je da je materijalno obezbijedjen i to je sasvim dovoljno da jedna lijepa djevojka bude sa njim. On nemora da bude zgodan ni lijep jer se sva njegova privlacnost vezuje za novcanik. Veoma su cesti komentari: "mogao bi i tata da joj bude" kada se primijeti pojava mlade djevojke i starijeg tipa npr. u nekom lokalu, na ulici ili bilo kom javnom mjestu.

    "Moj decko je biznismen" - Ova recenica je san svake sponzoruse. Sta ako ta "sreca" da je neka djevojka bila u prilici da je u drustvu sponzora kratko potraje? Da li ce neko biti sa tom djevojkom buduci da zna da je obicna sponzorusa i da li ce joj iko ikada povjerovati u slucaju da se promijeni?

    Slika ti uopšte nije prikladna za ovaj topik.
    Na ona 4 pitanja koja si potavio je besmisleno i odgovarati, jer su sama po sebi morbidna.
    Ne bih mogla cure koje su u centru pažnje nazvati sponzorušama, kako ih ti nazivaš. Ja imam sestru koja ima toliko godina. Većina cura u tim godinama voli da je u centru pažnje. Imaju one i vršnjaka koji imaju materijalno bogatstvo i skupa kola.
    "Moj dečko je biznismen" još ni od koga ne čuh da je san bilo koga, a ne sponzoruša.

    Tebi jako smeta što neko voli imati sređen materijalni život ili si se jako opekao na neku bivšu, pa nazivaš svaku koja se vozi u dobrom autu i ima bogatog dečka Sponzorušom?!
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  12. #12
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post

    Na ona 4 pitanja koja si potavio je besmisleno i odgovarati, jer su sama po sebi morbidna.
    Morbidna?

    Ona pitanja mogu biti sve sem morbidna, ili sam ja luda.
    Kako Vaša bolest ?

  13. #13
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    volim sponzorushe kad sam pun para



    :roll::mrgreen:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    volim sponzorushe kad sam pun para

    :roll::mrgreen:
    Koliko to treba skupiti za jednu sponzorushu

  15. #15
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bar
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Lijepo je biti sponzoruša,provozate se sa nekim čikom u dobrim kolima,ne smije da vas vozi dome od žene a ne zaslužujete hotel pa obično svratite na neki parking,i poslije 15 minuta eto vama vaučera od 5 eura.A doma vam se roditelji čude što kasnite iz škole.I vi posle treba da budete nečija supruga i majka,i da zahtijevate poštovanje!?E žao mi je,nijeste zaslužile.
    Kad prođe taj kratki period od 17-te godine to dvadeset i neke,više nijeste zanimljive sponzorima i pitate se gdje vam prođe mladost,i kako ste po parkinzima provele najbolje godine zivota trošeći pakovanja papirnih maramica,i zašto sad jedino možete negdje da radite kao baba-sere u javnim wc-ima...
    Nedaj bože nikome takvu kćerku ili sestru.

  16. #16
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Neki moj zaključak je: da su svi momci kojima smetaju sponzoruše malo nervozni jer su u većini slučajeva zagrijani za te djevojke, a one ih ne primjećuju...
    Mislim, koji je drugi razlog da ti smetaju sponzoruše? Produži, živi svoj život, a njih pušti da žive svoj. Ne jedu ti leba (osim ako ti nemaš jednu pored sebe :mrgreen
    Mislite da momci koji ''izlaze'' sa sponzorušama ne znaju ko su one. Zapitajte se malo. To je čist biznis!
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nemoj tako jer ce sad poceti da dizu kredite za jednu osrednju sponzorusu

  18. #18
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bar
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    Neki moj zaključak je: da su svi momci kojima smetaju sponzoruše malo nervozni jer su u većini slučajeva zagrijani za te djevojke, a one ih ne primjećuju...
    Mislim, koji je drugi razlog da ti smetaju sponzoruše? Produži, živi svoj život, a njih pušti da žive svoj. Ne jedu ti leba (osim ako ti nemaš jednu pored sebe :mrgreen
    Mislite da momci koji ''izlaze'' sa sponzorušama ne znaju ko su one. Zapitajte se malo. To je čist biznis!
    Filozofsko razmišljanje druže,dobro ti to ide.Evo da ti malo približim,zamisli da je neka od tih sponzoruša tvoja sestra,da li bi ti i tada bilo svejedno?

  19. #19
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gameaddict View Post
    Filozofsko razmišljanje druže,dobro ti to ide.Evo da ti malo približim,zamisli da je neka od tih sponzoruša tvoja sestra,da li bi ti i tada bilo svejedno?
    Ja joj ne mogu krojiti život i pričati joj šta treba da radi, ako je punoljetna naravno. To ne znači da mi nije stalo do sestre ili da je ne volim. Jednostavno to je njen život i koga će ona izabrati za momka to je njena stvar. Reagovao bih samo ukoliko bi je taj momak fizički maltretirao...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  20. #20
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ras brate , potpuno te podrzava, vise nisi sam u ovoj temi

    Neki moj zaključak je: da su svi momci kojima smetaju sponzoruše malo nervozni jer su u većini slučajeva zagrijani za te djevojke, a one ih ne primjećuju...

    upravo tako, plus uvijerk su atraktivne, provokativne, i svako bi volio malo na casak jednu kraj sebe
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  21. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,719
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gameaddict View Post
    Lijepo je biti sponzoruša,provozate se sa nekim čikom u dobrim kolima,ne smije da vas vozi dome od žene a ne zaslužujete hotel pa obično svratite na neki parking,i poslije 15 minuta eto vama vaučera od 5 eura.A doma vam se roditelji čude što kasnite iz škole.I vi posle treba da budete nečija supruga i majka,i da zahtijevate poštovanje!?E žao mi je,nijeste zaslužile.
    Kad prođe taj kratki period od 17-te godine to dvadeset i neke,više nijeste zanimljive sponzorima i pitate se gdje vam prođe mladost,i kako ste po parkinzima provele najbolje godine zivota trošeći pakovanja papirnih maramica,i zašto sad jedino možete negdje da radite kao baba-sere u javnim wc-ima...
    Nedaj bože nikome takvu kćerku ili sestru.

    Pa nemojte samo početnički nivo da naglašavate. I sponzora i sponzoruša. Đeca iz škole se tek uče zanatu. A kakvi su to sponzori kad nemaju kuću za porodicu a stan za švrljanje?

    Budu te kasnije i supruge i majke i to prije većine drugih. A zahtijevaju poštovanje i dobijaju ga. Dobro, možda ne poštovanje već strahopoštovanje. Ipak među sponzorima ima dosta žestokih momaka, dečkih u usponu. Ili, kako kažete, starijih čikica u zenitu ili zalasku životne karijere.

    Kad prođe kratki period od 17-te do dvadeset i neke, ili su trudne pa udate, ili prelaze sa čikica na čiče (50+ godina). Meni je lično ženska od 32-33+ godina koja dobro izgleda mnogo privlačnija od djevojčurka od 22-23.

    Baba sera nijedna ne postane. Upravo zbog đece koje izrode. U najgorem slučaju joj ne gine alimentacija.

    A što se tiče toga da je užas od ćerke - makar pola sponzoruša nauči "vrijednosti" kući. Malo li ih znam koje ne smiju majci prijavit momka bez određenog kapitala.

    Sve dok ne rade ništa pod prisilom, neka rade šta oće. Kažeš kasne iz škole. Iz ekonomske škole su curice od 16 godina vođene u Albaniju na teslačenje u vrijeme časova. Dođu kola po nju i vrate je do kraja časova. Za kondom nikad čule, ali imaju garderobu i ne kasne kući.

    Uvijek može bit gore.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #22
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    Neki moj zaključak je: da su svi momci kojima smetaju sponzoruše malo nervozni jer su u većini slučajeva zagrijani za te djevojke, a one ih ne primjećuju...
    Mislim, koji je drugi razlog da ti smetaju sponzoruše? Produži, živi svoj život, a njih pušti da žive svoj. Ne jedu ti leba (osim ako ti nemaš jednu pored sebe :mrgreen
    Mislite da momci koji ''izlaze'' sa sponzorušama ne znaju ko su one. Zapitajte se malo. To je čist biznis!
    da potpisem
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Pa nemojte samo početnički nivo da naglašavate. I sponzora i sponzoruša. Đeca iz škole se tek uče zanatu. A kakvi su to sponzori kad nemaju kuću za porodicu a stan za švrljanje?

    Budu te kasnije i supruge i majke i to prije većine drugih. A zahtijevaju poštovanje i dobijaju ga. Dobro, možda ne poštovanje već strahopoštovanje. Ipak među sponzorima ima dosta žestokih momaka, dečkih u usponu. Ili, kako kažete, starijih čikica u zenitu ili zalasku životne karijere.

    Kad prođe kratki period od 17-te do dvadeset i neke, ili su trudne pa udate, ili prelaze sa čikica na čiče (50+ godina). Meni je lično ženska od 32-33+ godina koja dobro izgleda mnogo privlačnija od djevojčurka od 22-23.

    Baba sera nijedna ne postane. Upravo zbog đece koje izrode. U najgorem slučaju joj ne gine alimentacija.

    A što se tiče toga da je užas od ćerke - makar pola sponzoruša nauči "vrijednosti" kući. Malo li ih znam koje ne smiju majci prijavit momka bez određenog kapitala.

    Sve dok ne rade ništa pod prisilom, neka rade šta oće. Kažeš kasne iz škole. Iz ekonomske škole su curice od 16 godina vođene u Albaniju na teslačenje u vrijeme časova. Dođu kola po nju i vrate je do kraja časova. Za kondom nikad čule, ali imaju garderobu i ne kasne kući.

    Uvijek može bit gore.
    Pa ih ne mogu teslacit u Tuze no ih moraju vodit za Albaniju...
    She is only here to annoy herself!

  24. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Koliko to treba skupiti za jednu sponzorushu
    Zavisi,kakav profil gadjesh i dje izlazish :P

    od 10-1000 eura :trashcom:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ono sto mene brine je kako zvati musku sponzorusu, shodno tome mislim da naziv sponzorusa uopste nije adekvatan i predlazem da ga zamijenimo za neki koji bi trpio i muski rod

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LJETOPIS POPA DUKLJANINA
    By GRAD in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 5
    Last Post: 28-10-04, 13:57
  2. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 11:28
  3. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 08:33
  4. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 11:36
  5. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 20:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •