Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 142

Thread: Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska

  1. #101
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Selektora bih najurio istog momenta... pojmaš
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  2. #102
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Meni se bas cinilo da nije imao previse kikseva u toj fazi.

    Mada sad kad se prisjetim, jesi u pravu sto se slobodnjaka tice. Ja sam samo primijetio da nije ni mrdnuo i poslije mi nije bilo do gledanja.

    A mislim da je je i ova utakmica pokazala da je veza mnogo veci problem od same odbrane. Mora se mnogo vise igrati na sredini.

  3. #103
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Meni se bas cinilo da nije imao previse kikseva u toj fazi.

    Mada sad kad se prisjetim, jesi u pravu sto se slobodnjaka tice. Ja sam samo primijetio da nije ni mrdnuo i poslije mi nije bilo do gledanja.

    A mislim da je je i ova utakmica pokazala da je veza mnogo veci problem od same odbrane. Mora se mnogo vise igrati na sredini.
    ne ulivama mi povjerenje nikako. A jos kad ga posmatram zajedno sa odbranom, prosto mi je zao koliko taj dio ekipe moze sjebbati sve sto napadaci naprave.
    Veza je kljuc, tu nema spora, a mi tu imamo samo prosjek. A oni moraju da igraju sa odbranom kao jedan, da bi jakom pozadinom omgucili napadacima da se razmahnu. Prodori po krila su nam i dalje nedovoljno iskorisceni, ako se izuzme Simon.
    Boskovic me je bas razocarao
    Vecina ljudi je zla

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    kretanje u sesnaestercu mu je uzasno nesigurno, pogotovo kad od njegove procjene zavisi sve.
    Postavljanje kod gola je druga prica i za to ga nesto i ne krivim, jer nisam ni ocekivao bolje. Tu je vise zid kriv, jer je to njihova strana...
    licno mislim da je stavio previse igraca u zivi zid + su se dodali bugarski tako d aje bio daleko od stative u koju je usao gol, a po postavljanu igraca koji je dao go mogao je da provalio da ce da puca sa spoljne strane zida i da nema sanse iz one pozicije da odbrani ako je strefi, i strefio je
    mirko treba malo da vidi sebe u prvo poluvrijeme pa onda da nekom prica, mada burzo je bio bezobrazan isuvise neka mu je podviknuo al neka i vidi sebe
    ja sam priej meca bio zadovoljan sa bodom i sad sam zadovoljan, i ako mi je krivo sto nismo izdrzali jos taj jebeni minut, al **** ga nemamo iskustva u velikim takmicenjima i sl, na sudiju se ne zalite, moga je mirku lagano dat crveni pose onog zutog jer je simulirao penal

    sad su na redu irci, nadam se da ce oni makar pasti

    e da bogavca su ubili visokim loptama, vezni red u I poluvrijeme nula!

    mali jovetic je dokazao jos jednom da je prevelik i ako ima 18 god, svaka mu cast, steta sto simon nije spreman

    vise srece u srijedu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #105
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svi smo zeljeli pobjedu, ali nakon vidjenog nerijeseno je najrealniji rezultat.. Ako ponovimo igru iz posljednjih pola sata kao protiv bugara, irci mogu pasti..

  6. #106
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Mislim da ce nam Irci u svakom slucaju bolje leci, jer mi se cini da su nesto sporiji od Bugara (odnosno da igraju sporije) - ali su zato i cvrsci. Mislim da se to u najgorem slucaju po nas moze zavrsiti 0-0.

    Sto se Mirka tice, rekao bih da je on pod nekim prilicno velikim pritiskom, jer mu se cesto desava da na primjer pusti loptu da mu prodje u aut (dva puta nocas i cesto ranije), i da nije "sav svoj" na mecevima reprezentacije. Bilo bi dobro kad bi neko imao dovoljno autoriteta na klupi da ga pshilosoki pripremi za mec na pravi nacin.

    Opet, mozda i najbolje sto smo vidjeli nocas je to da mozemo uvijek dati gol, bez obzira na igru, a to ne moze bas mnogo reprezentacija...

  7. #107
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    _

    Gazimo Irce, jer imamo pokretljive i brze napadace, mada, bojim se da ni srcani Irci nece propustiti da kazne odbranu, ako se ponove vecerasnji propusti. Protiv Iraca ce biti dovoljno prostora na sredini terena, pitanje je da li ovakav vezni red moze to iskoristiti.

    Nadam se da ce Filipovic (ili neko iz saveza) igracima skrenuti paznju da na gostovanjima nema bukanja. To ne prolazi kod pravih autoriteta - sudiji Germanu ili Skandinavcu nije problem da posalje igraca (koji mnogo palamudi, kao sto je to Pekovic nocas radio) na hladjenje.

    _

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo crna goro ooooooooooooooooooooo
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #109
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    irci su po meni mnogo jaca ekipa od owakwih bugara pa je glupa prica kako ih gazimo i to.nasi treneri..kao i u swakom sportu(izuzew kosarke) su najweci nesretnici...toga smo swi swjesni.Mirko u prwo pol se kurchinjao ,setkao..posle je bio dobar.najbolji je bio jowetic...swaka chast momku..pretrcao je za citawu ekipu.uwjek je bio prwi pozadi..prwi naprijed.ocekiwao sam wise od branka boskowica.odbrana uobicajno ocajna.poleksic dobar...spasio 2-3 chista gola. kakaw rezime

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u ***** sa duplim topicima, sad se pise i na jednu i na drugu stranu, odlucite se dje cete !

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,312
    Thanks Thanks Given 
    272
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Question

    Oće li se pravit kakav doček?

  12. #112
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    _

    :lolblue:



    _

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad bi Crna Gora pobijedila nekoga 19:0 opet bi se odje pricalo da je lose a poslije onoga kornera je moglo.....
    Svaka im cast za srce i trud, a zamislite koliko bi puta i hitna pomoc u teren usla da su Bugari zadnjih minuta vodili 2:1.
    Ako ste u prilici pogledajte golove Belgije pa poredite sta sudije ne sviraju ofsajd, a sta se sudilo nama kao ofsajd. Valjda ce neko staviti snimak toga strasnog faula poslije kojeg primismo drugi gol.

  14. #114
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    _

    Italija - standardno: '90 min.

    _

  15. #115
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kad bi Crna Gora pobijedila nekoga 19:0 opet bi se odje pricalo da je lose a poslije onoga kornera je moglo.....
    Svaka im cast za srce i trud, a zamislite koliko bi puta i hitna pomoc u teren usla da su Bugari zadnjih minuta vodili 2:1.
    Ako ste u prilici pogledajte golove Belgije pa poredite sta sudije ne sviraju ofsajd, a sta se sudilo nama kao ofsajd. Valjda ce neko staviti snimak toga strasnog faula poslije kojeg primismo drugi gol.

    Kad bi Crna Gora izgubila 19:0, ti (i tebi slicni) bi rekao da su sudije krive.

    I, budi ljubazan, nemoj nam imputirati da si veci Crnogarac od nas ostalih, samo zato sto si pristrasan i i nekritican.

    _

  16. #116
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    DOMA
    Posts
    512
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li moguce da nemamo boljeg od Tanasijevica na toj poziciji???
    "PO DANASNJEM SHVATANJU NORMALNOSTI ZDRAVO JE BITI NENORMALAN"

  17. #117
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pravo da vam recem ne znam sto ovo pisem ali ajde...poslije izlaska iu grad da i ja recem dvije...

    Prije svega, mislim da bi trebalo da istupimo iz ovog takmicenja ...Zasto?...Zato sto nemamo dovoljan broj igraca, odnosno odbranu nemamo uopte...Ja stvarno ne znam dje ti momci igraju, ali da sad skupio 3-4 momka sa ulice i uigramo ih 10-15 dana, garantujem da bi bolje funkcionisali neka oni alebi, ne nocas bnego u svim utakmicama koje su igrali...to sto ne primamo puno vise golova je zalsuga napada, koji u toj nekoj mjeri optereti i njihov vezni red, pa i napadace da ne mogu da organizuju akcije na nacin kako bi trebalo...
    Ljudi, onaj faul koji je napravio Batak ne bi nappravilo malo dijete u situaciji kada Bugari niti imaju inicijativu, niti neku igru, niti nista...
    Zato, prijatno i doviidjenja...zadnja utakmica ove reprezentacije koju sam pratio prije nego sto dodijelimo pasose trojici-cetvorici afro-amerikanaca sa defanzivnim zadacima...
    ______________________________________________

  18. #118
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sprdas li se?? Dje je bila lopta i kako je nas igrac izvrsio tu opstukciju?
    Prekrsaj nad Joveticem u prvom poluvremenu i nije penall jer je sutirao... ali igranje rukom Bugara se vidjelo iz aviona....
    jer je šutirao...A BAAAAAAAAAAAAAAAA..........

  19. #119
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kralj_Nikola View Post
    Je li moguce da nemamo boljeg od Tanasijevica na toj poziciji???
    Nemamo ni goreg...opet je kiksao.premek je.

  20. #120
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    necemo mi lako protiv iraca kako neki misle. nisam ih gledao ali citam na talijanskim forumima da su igrali samo na momente dobro mada je gruzija igrala bunker. ako dobijemo irce onda je ovaj bod velik kao kuca. Trapatorni (trener irske) je ubijedjen u pobjedu protiv nas. Gledao sam italijane i kipar i italiju je spasio bufon i di natale inace su kiprani igrali odlicno. morate da znate vise jednu stvar a to je da nema vise lakih protivnika. pogledajte svdska 0-0 sa albanijom, austrija oprala presmijesne francuze, rumunija izgubila kuci od litvanije, spanija na sto muka dobila 1-0 bih, srbija jeva dobila farska ostrva... previse smo se mi zaleceli i odma pucamo na visoko pa kad padnemo onda nas mnogo boli. zato kazem- bod je odlican ako dobijemo irce u protivnom smo prnuli u cabar.
    p.s ako berbatov vrijedi 35 miliona onda jovetic vrijedi 70

    kako su pizdelji navijaci bugarske kad smo im pjevali cigani, cigani.....auuuuuuuu

  21. #121
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako imate u obziru da je Bugarska u čitavim kvalifikacijama za EP2008 izgubila samo na gostovanju Holandiji, onda je ovo dobar rezultat... ali svi znamo koliko smo bolji bili i koliko su momci zaslužili tri boda, koliko smo mi navijanjem zaslužili ta tri boda... Tuga, ništa drugo...

  22. #122
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U prvih pola sata odbrana SHUPA!Cudi me da nismo primili 4 komada!Mirko Vucinic DEFINITIVNO ufuran i sebican!Sudija se posra u MNE zadnjih 45 minuta i u prvo NEDOSUDJEN CIST PENAL nad Joveticem!Faul kod 2:2 NEPOSTOJECI!Odlicna utakmica, sa GLAVNIM kretenom iz Ukrajine koji je usra 4,5 kljucnih situacija svojim odlukama, na nasu stetu!Mislim da je odlican rezultat ali Irsku MORAMO dobit!!!

  23. #123
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad je repriza?

  24. #124
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Plache mi se..

    Dajte fotke i klipove ljudi..
    roll tide

  25. #125
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Prekrsaj za slobodni je ipak bio cista simulacija, gledah sad snimak par puta.

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55038
    Last Post: 11-04-24, 18:28
  2. Ekonomija nase zemlje[Generalno]
    By shrek in forum Ekonomija
    Replies: 517
    Last Post: 21-10-13, 13:06
  3. Lajon: Srbija je sidro koje Crnu Goru vuce na dno
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 119
    Last Post: 01-05-06, 02:33
  4. Crna Gora zbog Srbije gubi 26 miliona eura
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14
    Last Post: 16-08-05, 09:25
  5. Crna Gora u državnoj zajednici: Niceg nema od mene,
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 04-02-04, 02:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •