Page 149 of 199 FirstFirst ... 4999139145146147148149150151152153159 ... LastLast
Results 3,701 to 3,725 of 4953

Thread: Autoput Bar - Boljare (1.88 milijardi)

  1. #3701
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ma na autoputu postoje definisana pravila, krajnjom desnom ukoliko je isprekidana idu sporija vozila, ukoliko je puna to je zaustavna. Srednjom trakom ide normalna voznja, krajnja lijeva preticajna i to je to.

    Послато са M2002J9G помоћу Тапатока

  2. #3702
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    E ovako

    22min od zlatice do rampe na kraju
    35 min do kolasina

    Nisam patrijota na baterije al ja ovome zamjerku ne vidim

    Ni za moracicu ni za sahte na ove brzine je glupo pricati da bilo sto od toga je vrijedno paznje

    Sto se uspona tice teze je iz pg na ct doci. Ende



    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  3. The Following 10 Users Say Thank You to radza-madza For This Useful Post:


  4. #3703
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,637
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    novi saobracajni znaci na auto putu.
    umart, sad mozes slobodno da probas



    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    ču,a tek ni onda zajahali sa tim kršinama.odlični su postojeći putevi,kako se stari put dg pg očistio,milina za vožnju.

  5. #3704
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,996
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Zajebavas li se?
    Vidimo u tunelu ogranicenje 40 i dim, neka baba sa zelenim pezoom, ispred nje neki kamion za pomoc (nije slep), pezo otvorene haube a unutra bijelo na motoru i okolo (pretpostavljam od aparata za gasenje pozara), taman sam otkucao kad smo ih prosli
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  7. #3705
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Kad neko ima nedoumicu "my way or the highway", samo treba da uzme u obzir neke jako bitne stvari, kao što su bezbjednost, ušteda vremema, živaca, goriva. Posebno ako vozite familiju i ne želite da ih lomite po onim krivinama. Dodatno, treba ukalkulisati i cijenu izgradnje autoputa. Pa onda i koliko imate kilometara tunela. Npr. samo da kroz Austriju prođete dva tunela, to vas košta 13-16 eura (bez vinjete). Ili da platite vinjetu za malo autoputa kroz ravnu Sloveniju, to će vas koštati 15 ojra 🙂 Tako da, ako putarina od granice sa Serbijom do Podgorice bude koštala do 10 eura - mislim da će to biti odlična cijena za novi autoput, kojim se posebno izbjegavaju Platije i pravi ušteda vremena i goriva. A na ove cijene, to sigurno može da isplati makar trećinu cijene karte. Vjerovatno i više.
    Malko si se preračunao çini mi se, ili si previdio neke stvari.
    Tipa u Austriji ona 2 tunela od Graza prema Salzburgu zaista jesu oko 15e, ima ih i još par u Tirol pokrajini što se plaćaju, kao i Karavanke izmedju Slo-Aus, ali ti za te tunele imaš alternativne obilaznice, koje su savršene i dužine možda po 10-15km i opet izidješ na autoput.
    A druga stvar, što kad za Austriju kupiš vinjetu 10e, ona ti traje 10 dana da voziš koliko oćeš, a ne samo jedan prolazak ka' kod nas ili Hr, isto važi za Sloveniju, njihova vinjeta važi nedelju dana.



    Quote Originally Posted by johninum View Post
    Ljudi vi uzimate samo u obzir ove fine dane. Đe je kiša, puno prelazaka iz suvog na mokro, zima, poledica. Po meni su trebali samo da stave ovo za zimske uslove, a za ljetnje da stave više

    Pa nije to teško regulisati, eno po Češkoj i Austriji svako malo znak tipa regularno je 120 km/h brzina, ispod znak tipa 80 km/h po kiši i snijegu.
    Forever young, i want to be forever young

  8. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  9. #3706
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,570
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    386
    Thanked in
    261 Posts

    Default

    Bio sam danas,digli ste papazjaniju oko sahti. Nista strasno. Moracica,isto. 20 min Pg- Matesevo,a ne bi ti vise leđa lomio uz Crkvine,za spas. Samo da nekakvo nevrijeme ne pokvari sta,autoput je top.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    James Tiberius Kirk

  10. The Following 2 Users Say Thank You to zrnojed2 For This Useful Post:


  11. #3707
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Malko si se preračunao çini mi se, ili si previdio neke stvari.
    Tipa u Austriji ona 2 tunela od Graza prema Salzburgu zaista jesu oko 15e, ima ih i još par u Tirol pokrajini što se plaćaju, kao i Karavanke izmedju Slo-Aus, ali ti za te tunele imaš alternativne obilaznice, koje su savršene i dužine možda po 10-15km i opet izidješ na autoput.
    A druga stvar, što kad za Austriju kupiš vinjetu 10e, ona ti traje 10 dana da voziš koliko oćeš, a ne samo jedan prolazak ka' kod nas ili Hr, isto važi za Sloveniju, njihova vinjeta važi nedelju dana.
    Nisam ništa previdio ili se preračunao. Cijena za ova dva tunela jeste 15 eura (tačnije 6+10€). Alternative postoje i dobre su. Ali opet to znači malo duže putovanje (minimum 20-30 minuta), dok prije kraćeg tunela izlaziš i s autoputa. MeĐŽutim, moje poređenje cijena jeste da tunele na našem autoputu plaćaš dosta povoljno (uračunato u 3,5 eura), posebno u odnosu na alternativu koja se zove Platije. A to je nekih 18km tunela, ako se ne varam. Ova dva austrijska zajedno imaju možda 14-15km i mnogo bolje alternative nego mi. Zato kažem da je ovaj naš bagatelan maltene.

    Što se vinjeta tiče, austrijska se stvarno isplati. Još traje 10 dana. Skraćuje se znatno put, štedi gorivo, voziš se autoputem na kraju.. A za Sloveniju ne znam što bih ti rekao. 95% vozača je iskoristi samo da prođe, jer važi 7 dana i košta 15 eura. A realno, plaćaš nekih 60km autoputa do granice s Hrvatskom (ako ideš Grac-Maribor-Zg). Makar da traje 10-15 dana, pa ajde. Ovako računaj 30 eura da prođeš i vratiš se.

    Sve u svemu, sve više cijenim ovaj naš autoput. Ako karta ostane 3,5 eura, to je stvarno poklon. Jes da smo ga dobro preplatili u izgradnji, ali makar sad da možemo da galimo za male pare.

  12. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  13. #3708
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Prvi uvaceni letac na autoputu samo 168 al dobro za pocetak

    https://m.cdm.me/hronika/prekrsajna-...ranicenje-100/
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  14. #3709
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Nisam ništa previdio ili se preračunao. Cijena za ova dva tunela jeste 15 eura (tačnije 6+10€). Alternative postoje i dobre su. Ali opet to znači malo duže putovanje (minimum 20-30 minuta), dok prije kraćeg tunela izlaziš i s autoputa. MeĐŽutim, moje poređenje cijena jeste da tunele na našem autoputu plaćaš dosta povoljno (uračunato u 3,5 eura), posebno u odnosu na alternativu koja se zove Platije. A to je nekih 18km tunela, ako se ne varam. Ova dva austrijska zajedno imaju možda 14-15km i mnogo bolje alternative nego mi. Zato kažem da je ovaj naš bagatelan maltene.

    Što se vinjeta tiče, austrijska se stvarno isplati. Još traje 10 dana. Skraćuje se znatno put, štedi gorivo, voziš se autoputem na kraju.. A za Sloveniju ne znam što bih ti rekao. 95% vozača je iskoristi samo da prođe, jer važi 7 dana i košta 15 eura. A realno, plaćaš nekih 60km autoputa do granice s Hrvatskom (ako ideš Grac-Maribor-Zg). Makar da traje 10-15 dana, pa ajde. Ovako računaj 30 eura da prođeš i vratiš se.

    Sve u svemu, sve više cijenim ovaj naš autoput. Ako karta ostane 3,5 eura, to je stvarno poklon. Jes da smo ga dobro preplatili u izgradnji, ali makar sad da možemo da galimo za male pare.

    Polaziš od pogrešne pretpostavke, odje se licitiralo i pretpostavlja se da će, kad se završi PG-Boljare, prolazak biti oko 10e, tako da na to 3,5e zaboravi, zato kažem, kod nas bi u toj situaciji za jedan prolazak platio 10e, dok bi u Austriji za te pare imao 10 dana neograničenog prolaska praktično svuda.
    A za ovo da u 3,5e ulazi i prolazak kroz tunele, pa ne plaćaju se ni svi tuneli kroz Austriju, već da ja znam 4, makar da ja znam, a prošao sam je uzduž i poprijeko, od ta 4, 1 je van autoputa, a jedan na granicu sa Slovenijom, tako da i kod njih u cijenu od 10e su ti praktično uračunati tuneli, a eno ti najduži koji ja snam je onaj na ulaz u Graz je dugačak 10km, pa spada pod vinjetu, e sad ona 2 put Salzburga se plaćaju dodatno jer su probijeni skoro u vrh Alpa i boga pitaj koliko su koštali.
    Što se tiče Slovenije, moja jedina zamjerka je što traje nedelju, umjesto 10 dana, a za to 60 km što ti je putovanje kroz Slo malo zaboravi, ne idu svi na relaciju ZG-Grac, neko bi malo i do Italije poša', neko ide na Villach jer mu je bliže, to što je dostini nas samo usputana stanica do Graza je naš problem, a i za to imaš rešenje.
    Kad udješ na Macelj, sidješ sa autoputa, imaš na Maps opciju maknuti puteve koji se plaćaju, prodješ kroz Maribor nacionalom, udješ na Mali Šentilj u Austriju i ne platiš ni tih 15e za Sloveniju, a duže ti je putovanje možda 30 minuta

    Da ne bude da ja hejtujem nešto naš autoput, dobismo makar tu mučenu dionicu, mada je vakat bio poodavno, iako smatram da dok se ne spoji sa Srbijom, služi samo da bi se 20 minuta ranije stiglo na skijalište.
    Za ovaj debilizam sa naplatnim rampama bi mi neko odgovara' dobro, sad kad svi prelaze na vinjete ili automatske rampe, čak i Hr ako ih ne daju u koncesije razmišljaju o vinjetama, mi se zalećesmo da postavimo rampe, ali kako onda udomit parazite iz vladajućih partija u Monteput.
    Last edited by technus; 17-07-22 at 18:52.
    Forever young, i want to be forever young

  15. The Following 3 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  16. #3710
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Prvi uvaceni letac na autoputu samo 168 al dobro za pocetak

    https://m.cdm.me/hronika/prekrsajna-...ranicenje-100/
    I to sa 21.godinom


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #3711
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Evo se sad spustih nazad za PG. Pa ljudi ovo je milina. 120 sam pretežno vozio iako bi lagano na nekim djelovima moglo i više.

    Kako je nedjelja veče vjerovatno se mnogo ljudi vraća + sezona, bilo je baš dosta auta.

    Mislim da će posle ovog pritisak da se napravi ostatak auto puta biti još veći. Nevjerovatan osjećaj lakoće. Jedino je greota što ovo nije napravljeno prije 15 godina.

  18. The Following User Says Thank You to johninum For This Useful Post:


  19. #3712
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Jedva dohvatih kartu za ulaz. A o sahtama da ne pricam. Uzas placen milijardu eura.

  20. #3713
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ja sam bas prezadovoljan, ne osjeti se put iskreno

    Послато са M2002J9G помоћу Тапатока

  21. #3714
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Pa je li ljepse vozit desnom a da lijeva bude preticajna ili je ipak bolje
    ka nasi vozaci sto su navikli na bulevare da se vozi sa obije strane,mozda im
    konacnom dodje do mozga.

  22. #3715
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Jedva dohvatih kartu za ulaz. A o sahtama da ne pricam. Uzas placen milijardu eura.
    Ja se vratih iz Kolasina oko 4 sata danas. Napravila se velika kolona, pa su odjednom pustili bez uzimanja karte. U PG me samo pitao imam li kartu, rekoh ne. OK, srecno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  23. #3716
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Jedva dohvatih kartu za ulaz. A o sahtama da ne pricam. Uzas placen milijardu eura.
    Mozda jedino ako se moze reci zamjerka,kartu je zenuto uzeti. Ja sam dosao bukvalno tockom do ivice trotoara,morao se nateci(pojas vezan) da je uhvatim. Jedino da se odvezes,pa da uzmes kartu i vratis pojas. Sahte i moracica su neprimjetne. Uzivanje da se vozi,jedino kratko traje.

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk

  24. #3717
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zrnojed2 View Post
    Bio sam danas,digli ste papazjaniju oko sahti. Nista strasno. Moracica,isto. 20 min Pg- Matesevo,a ne bi ti vise leđa lomio uz Crkvine,za spas. Samo da nekakvo nevrijeme ne pokvari sta,autoput je top.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    20 minuta? Boga mi si prijatelju malo đe po ograničenjima vozio.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  26. #3718
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Moji došli vozili se skoro sat vremena.
    Znači rekli su nikad više kroz Platije za tih 3.5e.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  27. #3719
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Ja i drugar prije neki dan vodili klinca njegovog do Kolašina. Od rampe do crkve u Kolašin tačno 55 minuta. Stvarno je lagano vozio, autoput 80-100. I bilo je malo gužve na Mateševo.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:

    NSX

  29. #3720
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Kad srede petlju i rekonstruisu malo put od Mateseva do Kolasina racunam da bi se moglo stizati za 45min.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  30. #3721
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    Kad srede petlju i rekonstruisu malo put od Mateseva do Kolasina racunam da bi se moglo stizati za 45min.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Sve ispod sat do ski centra je premija

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  31. #3722
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,114
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    Kad srede petlju i rekonstruisu malo put od Mateseva do Kolasina racunam da bi se moglo stizati za 45min.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Vec se stize za 40min, 25+15 do kl, sve po ogranicenjima. Do ski centra jos 15...
    niujedne mi gace lastike nema

  32. #3723
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    jeste ljeti ali sto ces ljeti u ski centar

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Prvi uvaceni letac na autoputu samo 168 al dobro za pocetak


    da nije to onaj sto mu se zapalio pasat
    Last edited by NSX; 17-07-22 at 23:57.
    She is only here to annoy herself!

  33. #3724
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Polaziš od pogrešne pretpostavke, odje se licitiralo i pretpostavlja se da će, kad se završi PG-Boljare, prolazak biti oko 10e, tako da na to 3,5e zaboravi, zato kažem, kod nas bi u toj situaciji za jedan prolazak platio 10e, dok bi u Austriji za te pare imao 10 dana neograničenog prolaska praktično svuda.
    A za ovo da u 3,5e ulazi i prolazak kroz tunele, pa ne plaćaju se ni svi tuneli kroz Austriju, već da ja znam 4, makar da ja znam, a prošao sam je uzduž i poprijeko, od ta 4, 1 je van autoputa, a jedan na granicu sa Slovenijom, tako da i kod njih u cijenu od 10e su ti praktično uračunati tuneli, a eno ti najduži koji ja snam je onaj na ulaz u Graz je dugačak 10km, pa spada pod vinjetu, e sad ona 2 put Salzburga se plaćaju dodatno jer su probijeni skoro u vrh Alpa i boga pitaj koliko su koštali.
    Što se tiče Slovenije, moja jedina zamjerka je što traje nedelju, umjesto 10 dana, a za to 60 km što ti je putovanje kroz Slo malo zaboravi, ne idu svi na relaciju ZG-Grac, neko bi malo i do Italije poša', neko ide na Villach jer mu je bliže, to što je dostini nas samo usputana stanica do Graza je naš problem, a i za to imaš rešenje.
    Kad udješ na Macelj, sidješ sa autoputa, imaš na Maps opciju maknuti puteve koji se plaćaju, prodješ kroz Maribor nacionalom, udješ na Mali Šentilj u Austriju i ne platiš ni tih 15e za Sloveniju, a duže ti je putovanje možda 30 minuta

    Da ne bude da ja hejtujem nešto naš autoput, dobismo makar tu mučenu dionicu, mada je vakat bio poodavno, iako smatram da dok se ne spoji sa Srbijom, služi samo da bi se 20 minuta ranije stiglo na skijalište.
    Za ovaj debilizam sa naplatnim rampama bi mi neko odgovara' dobro, sad kad svi prelaze na vinjete ili automatske rampe, čak i Hr ako ih ne daju u koncesije razmišljaju o vinjetama, mi se zalećesmo da postavimo rampe, ali kako onda udomit parazite iz vladajućih partija u Monteput.
    3,5€ do Mateševa 🙂 Do granice sa Srbijom sam rekao da očekujem 10€, što će biti dobra cijena s obzirom na alternativu.

    Za Austriju i nj. vinjetu nemam prigovor. Naprotiv, isplati se čak i za tranzit. A SLO vinjeta je skupa za tranzitiranje. Što dostina i radi. Ako ideš preko Salcburga, spustiš se na Novo Mjesto. Preko Graca imaš oko 60km do CRO. Tu se jedino isplati ko ide iz Budimpešte ili sa zapadnog Balkana za Italiju. A ostatak Evrope teško da će preko SLO ići u ITA. Makar da je 10 dana, pa ajde.. a alternativni putevi nisu loši kad je entuzijazam snažan i kad se ne žuri. Ko gusla s familijom/manjom đecom, nekad je i tih 30 minuta spas. Da ne pominjem izbjegavanje krivina isl. na tim "lokalnim" putevima.

  34. #3725
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    .

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  35. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


Page 149 of 199 FirstFirst ... 4999139145146147148149150151152153159 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. jadransko-jonski autoput vs. autoput Bar-Beograd
    By wulfy in forum Saobraćaj i Infrastruktura
    Replies: 480
    Last Post: 23-04-24, 17:01
  2. Autoput!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam
    Replies: 69
    Last Post: 15-06-15, 16:16
  3. Autoput
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14
    Last Post: 05-08-08, 09:34
  4. 700 milijardi za VOJSKU, USofA
    By milovan in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 08-02-07, 01:42
  5. AMD Kupuje ATI za 5.5 milijardi $
    By 11 in forum Software
    Replies: 14
    Last Post: 31-07-06, 20:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •