Page 166 of 197 FirstFirst ... 66116156162163164165166167168169170176 ... LastLast
Results 4,126 to 4,150 of 4917

Thread: Autoput Bar - Boljare (1.88 milijardi)

  1. #4126
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,753
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    Vi ste ljudi presmijesni?! Kao da nema svuda u svijetu momenata kad su guzve na rampama i na naplatnim punktovima, pobogu...eto danas su preusmjeravali saobraćaj ka Platijama u 11 a več oko 13h su ljudi bez guzve prošli....Ja sam juče opet išla ka sjeveru i oko 15h bez problema usla izasla, i oko 23:00 se vratila opet bez guzve

    dosad nje nekoliko puta bilo guzvi i to se razmaklo za neko kratko vrijeme i opet sve kako treba...druga stvar mene zanima.....je li realno da ljudi bukvalno ne ZNAJU kako da ispostuju signalizaciju na autoputu?! Prvi dan sam ulazeci na auto put na Matesevo uvece poslije ponoći vidjela signalizaciju koja mi pokazuje da smanjim brzinu na 40....znači, deset vozila me je preteklo onako stotkom...brate cijeli auto put blica STOP i 40 ograničenje...ma kakvi ne zanima ih...juče ulazim u tunel onaj najduzi preko 3 ipo km i vidim da je lijeva traka zabranjena za saobracaj i ogranicenej 40...ne mozes da smanjih brzinu preticu te trakom koja je zatvprena i koja na semaforima ima crveno sviejtlo?! Na izlazu iz tunela sam vidjela da su neki skandinavci ostali pred kraj tunela na putu i iz kontrolne sobe su odmah reagovali...ali srecu su imali da ih neko ne potkupi kod nasih strucnjaka!
    Last edited by zvoncica; 01-08-22 at 18:20.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #4127
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Vi ste ljudi presmijesni?! Kao da nema svuda u svijetu momenata kad su guzve na rampama i na naplatnim punktovima, pobogu...eto danas su preusmjeravali saobraćaj ka Platijama u 11 a več oko 13h su ljudi bez guzve prošli....Ja sam juče opet išla ka sjeveru i oko 15h bez problema usla izasla, i oko 23:00 se vratila opet bez guzve

    dosad nje nekoliko puta bilo guzvi i to se razmaklo za neko kratko vrijeme i opet sve kako treba...druga stvar mene zanima.....je li realno da ljudi bukvalno ne ZNAJU kako da ispostuju signalizaciju na autoputu?! Prvi dan sam ulazeci na auto put na Matesevo uvece poslije ponoći vidjela signalizaciju koja mi pokazuje da smanjim brzinu na 40....znači, deset vozila me je preteklo onako stotkom...brate cijeli auto put blica STOP i 40 ograničenje...ma kakvi ne zanima ih...juče ulazim u tunel onaj najduzi preko 3 ipo km i vidim da je lijeva traka zabranjena za saobracaj i ogranicenej 40...ne mozes da smanjih brzinu preticu te trakom koja je zatvprena i koja na semaforima ima crveno sviejtlo?! Na izlazu iz tunela sam vidjela da su neki skandinavci ostali pred kraj tunela na putu i iz kontrolne sobe su odmah reagovali...ali srecu su imali da ih neko ne potkupi kod nasih strucnjaka!
    Dje to ima da čekaš sat vremena na naplatni rampu na auto-put?
    Eto prodjoh dosta puteva, još ne naidjoh na približno sličnu situaciju.
    Forever young, i want to be forever young

  3. #4128
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,753
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    U sezoni uvijek! Da izadjem sa puta u Split tri puta sam bila svaki put sam po najmanje pola sata cekala....ista stvar u Zagrebu....Beograd iz pravca Niša....Na ulazu na autoput za Hrvatsku u Rumi....i nist strasno....uostalom, ja nikad na Preljinu nijesam prosla ispod desetak petnaest minuta.....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #4129
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    336
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Na naplatnoj rampi Lučko kod Zagreba se čeka po sat vremena kad je smjena turista.

    Bubanj potok da ne pominjem (sad je pomjerena negdje drugo rampa). Kod Skoplja takođe često ima gužvi. To je samo nekoliko primjera iz regiona.

  5. The Following User Says Thank You to the Genius For This Useful Post:


  6. #4130
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nidje nikoga danas u oba pravca kad sam bio
    Podgorica Podgoricanima!

  7. #4131
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Don't go on highways in the fridays, ili tako nešto
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  8. The Following User Says Thank You to Raulio For This Useful Post:


  9. #4132
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,728
    Thanks Thanks Given 
    2,385
    Thanks Thanks Received 
    4,489
    Thanked in
    2,593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    U sezoni uvijek! Da izadjem sa puta u Split tri puta sam bila svaki put sam po najmanje pola sata cekala....ista stvar u Zagrebu....Beograd iz pravca Niša....Na ulazu na autoput za Hrvatsku u Rumi....i nist strasno....uostalom, ja nikad na Preljinu nijesam prosla ispod desetak petnaest minuta.....


    Uporedjujes li Split, Zagreb sa Smokovcem i Matesevom? Izvini, zaboravio sam naocare u auto.


  10. #4133
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    336
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Uporedjujes li Split, Zagreb sa Smokovcem i Matesevom? Izvini, zaboravio sam naocare u auto.
    Uporedila je stanje kod naplatnih rampi kod tih gradova, a ne Smokovac sa Splitom ili Mateševo sa Zagrebom.

    Btw, Split je uporediv sa Podgoricom po veličini. Nadam se da ćemo dočekat da bude Podgorica uporediva i po saobraćajnoj povezanosti, da se završe i spoje autoputevi.

  11. #4134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Kvalitetna povezanost PG je moguća tek kad se završi autoput do Boljara + finalizuje J-J magistrala. Dodatno, a ništa manje važno - da se ti putevi nastavljaju na podjednako kvalitetnu infrastrukturu u susjednim zemljama.

    Neko ko mora da putuje u/kroz CG, taj će ić kozjim stazama ako treba. Ali je poenta da se za CG, kao finalnu ili tranzitnu destinaciju, odluči neko kome to prije nije padalo na pamet. Samo što moramo biti dodatno spremni na tu pojačanu frekvenciju, odnosno da prilagodimo prateću infrastrukturu (pristupni putevi, granični prelazi, naplatne rampe/sistem naplate putarine, odmarališta, pumpe, prodavnice, punjači za EVs, hitna i medicinska pomoć itd.) i ostale sadržaje/ponude. Za što nam je potreban takozvani strateški pristup, odnosno da planiramo malo dalje i šire.

    Prosto - moramo raditi isto ili u nekim segmentima bolje nego neke zapadne zemlje, kako bi bili konkurentni. A da stvar bude komplikovanija, okolne države moraju biti na približnom nivou, kako bi cijela priča dobila potpuni smisao. Jer ne znači mi previše lagodan prolaz i stotine/hiljade kilometara autoputa kroz CG, ako prije i/ili poslije moram da se lomim po nekim balkanskim gudurama i iskrpljenim, seoskim ili krivudavim putevima.
    Last edited by Mitro; 02-08-22 at 08:22.

  12. #4135
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,535
    Thanks Thanks Given 
    1,056
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Dje to ima da čekaš sat vremena na naplatni rampu na auto-put?
    Eto prodjoh dosta puteva, još ne naidjoh na približno sličnu situaciju.
    a zato na 640 rampi na Suboticu se u sezoni ceka po 5-6 sati u sezoni laganini
    koju god strategiju da sam probao to nekolika puta (rano ujutru, kasno, u 12) svaki put se cekalo minimum uru

    isto tako sam jednom potreio neku rampu kod BG, mislio sam ostadoh na konak (da prostite ne snalazim se koju :P)
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  13. #4136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,085
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,951
    Thanked in
    966 Posts

    Default

    pisah nedje.... nas problem je sto o nicemu ne razmisljamo bez kako da se ugradimo i sklapimo sto vise para...
    takumi pomenu aerodrom....pa ajde sto je nikakav, sto u sred maja ne mozes da izdrzis od vrucine u onu konzervu...nego sto je svima bilo jasno kad je zavrsen da je mali... ali dobro, dobice opet neko pare da uradi jos jednu zgradu ubrzo....

    dalje, sto se tice auto puta, uradio si prioritetnu dionicu...i znas da je pitanje kad ce biti gotova zaobilaznica oko PG....i nastavak prema andrijevici i dalje.... pa sve i da zavrse prema andrijevici, opet ce veliki dio da izlazi na matesevo...
    a onda znas da ces godinama da koristis dva izlaza, matesevo i smokovac, i neka sto nisi spreman da imas vise rampi na tim pozicijama, nego nisu sposobni da ih koriste sve kad treba...
    kad put obidje PG, neko ce izazit u bere ili dje ce vec biti petlja, neko na smokovac, rastertice se...ali znas da to nece biti od sad pa mozda ni narednih 10godina....
    isto tako, nece ove guzve biti uvijek, zna se kad je sezona, pa se pripremi za to.... makar da su manje guzve na ulaz, dje samo uzimas karticu, nego isti cep se pravi cekajuci da udjes i da izadjes...
    i kad poredimo sa ostalim zemljama, kad znas da si na auto put i da ces istim da vozis 300-400-500km i vise do naplatne rampe, nekako ti sve lakse pada, odje cekas da udjes pola sata do sat...vozis se 20min i onda opet cekas jos makar pola sata....a onda taman izadjes i saceka te sozina...
    samo malo vise da se potrude mislim da bi svima bilo mnogo lakse makar dok je spic sezone.... jasno je da ce makar 10 mjeseci u godini sve ovo biti vise nego dovoljno, ali onda to vrijeme iskoristi i spremi se dobro za spic
    makar ispred sozine ima mjesta da se naredja jos jedan red onih kucica za naplatu.... nego je problem kod sozine sve i da omogucis veci protok, ceka te cep ispred sutomora...
    Last edited by E_K_V; 02-08-22 at 09:31.

  14. #4137
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,349
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    pisah nedje.... nas problem je sto o nicemu ne razmisljamo bez kako da se ugradimo i sklapimo sto vise para...
    takumi pomenu aerodrom....pa ajde sto je nikakav, sto u sred maja ne mozes da izdrzis od vrucine u onu konzervu...nego sto je svima bilo jasno kad je zavrsen da je mali... ali dobro, dobice opet neko pare da uradi jos jednu zgradu ubrzo....

    dalje, sto se tice auto puta, uradio si prioritetnu dionicu...i znas da je pitanje kad ce biti gotova zaobilaznica oko PG....i nastavak prema andrijevici i dalje.... pa sve i da zavrse prema andrijevici, opet ce veliki dio da izlazi na matesevo...
    a onda znas da ces godinama da koristis dva izlaza, matesevo i smokovac, i neka sto nisi spreman da imas vise rampi na tim pozicijama, nego nisu sposobni da ih koriste sve kad treba...
    kad put obidje PG, neko ce izazit u bere ili dje ce vec biti petlja, neko na smokovac, rastertice se...ali znas da to nece biti od sad pa mozda ni narednih 10godina....
    isto tako, nece ove guzve biti uvijek, zna se kad je sezona, pa se pripremi za to.... makar da su manje guzve na ulaz, dje samo uzimas karticu, nego isti cep se pravi cekajuci da udjes i da izadjes...
    i kad poredimo sa ostalim zemljama, kad znas da si na auto put i da ces istim da vozis 300-400-500km i vise do naplatne rampe, nekako ti sve lakse pada, odje cekas da udjes pola sata do sat...vozis se 20min i onda opet cekas jos makar pola sata....a onda taman izadjes i saceka te sozina...
    samo malo vise da se potrude mislim da bi svima bilo mnogo lakse makar dok je spic sezone.... jasno je da ce makar 10 mjeseci u godini sve ovo biti vise nego dovoljno, ali onda to vrijeme iskoristi i spremi se dobro za spic
    makar ispred sozine ima mjesta da se naredja jos jedan red onih kucica za naplatu.... nego je problem kod sozine sve i da omogucis veci protok, ceka te cep ispred sutomora...
    I tako cep do cepa stignes u Sutomore nakon 3 dana putesestvija, umjesto da si za iste pare i mnogo krace vrijeme posao u Albaniju da te drze kao malo vode na dlanu i da se ne otrujes od hrane i da ti ne smrdi kanalizacija na svaki cosak i da ne moras da trazis parking po 2 sata i da ti gazda ne dodje u apartman i pravi pasuljcinu i da placas lezaljke 50-100eura itd itd...
    E da i onda hoces da podjes iz Bara do Budve da se okupas u kraljici Jadrana, kad ono opet cep do cepa, krenes u 7, na plazu si u podne, legnes na pijesak i zaspes od umora jer imas osjecaj da si vozio kamion sa prikolicom do Istanbula, kad ono dodje konobar i rece ti odje je zabranjeno lezanje na peskire, morate iznajmit lezaljke 100 eura po komadu.
    Uvece bi malo da izadjes po diskotekaa i lokala, sanse da uz preskupo pice dobijes noz ili zalutali metak vece su no da dobijes racun za isto.

  15. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  16. #4138
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Pa ti onda pravac Šinđon ili Drač 🙂

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  18. #4139
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,728
    Thanks Thanks Given 
    2,385
    Thanks Thanks Received 
    4,489
    Thanked in
    2,593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    I tako cep do cepa stignes u Sutomore nakon 3 dana putesestvija, umjesto da si za iste pare i mnogo krace vrijeme posao u Albaniju da te drze kao malo vode na dlanu i da se ne otrujes od hrane i da ti ne smrdi kanalizacija na svaki cosak i da ne moras da trazis parking po 2 sata i da ti gazda ne dodje u apartman i pravi pasuljcinu i da placas lezaljke 50-100eura itd itd...
    E da i onda hoces da podjes iz Bara do Budve da se okupas u kraljici Jadrana, kad ono opet cep do cepa, krenes u 7, na plazu si u podne, legnes na pijesak i zaspes od umora jer imas osjecaj da si vozio kamion sa prikolicom do Istanbula, kad ono dodje konobar i rece ti odje je zabranjeno lezanje na peskire, morate iznajmit lezaljke 100 eura po komadu.
    Uvece bi malo da izadjes po diskotekaa i lokala, sanse da uz preskupo pice dobijes noz ili zalutali metak vece su no da dobijes racun za isto.



  19. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  20. #4140
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,349
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Zimi na ljetovanje po Karibima, Maldivima, Zanzibarima, ljeti skacem sa terase u more. 🤣
    No velim za strance koji biraju nas u odnosu na neke mnogo sredjenije zemlje, po istoj cijeni.
    Sprdali smo se prije "razvijen si ka' albanski turizam" e sad je obrnuta situacija.
    Obecavaju put od Bara do Sukobina evo 20 godina, ko zna koliko turista prodje tim putem preko ljeta, nemaju se dje razminut 2 auta, ako naleti autobus na autobus naoruzaj se strpljenjem, a cesto se desi i prevrtanje, rupa na rupu, sirina puta na pojedinim mjestima 3m, ali eto pokupilo se na osnovu tog puta i obecanja masu glasova u zadnjih 20 godina, vjerujem da ce i u buducnosti biti tako, a nas narod ima pamcenje koliko kolibri, pa nije problem da se iz godine u godinu manipulise istim obecanjima.
    No odosmo u off, tema je o autoputu, procitah nedje da ce biti problema na Moracicu kad krenu vjetrovi, a s obzirom da su petlju zaboravili, o nekom vjetrobranu vjerovatno nikad nisu ni razmisljali, zna li se sto o tome?

  21. #4141
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,728
    Thanks Thanks Given 
    2,385
    Thanks Thanks Received 
    4,489
    Thanked in
    2,593 Posts

    Default

    Zar nisu stavili spojlere na Moracicu?


  22. #4142
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,941
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Zar nisu stavili spojlere na Moracicu?
    Stavljeni su, normalno (spada pod opremu autoputa), valjda će i oni da ometaju ove koji bi stali radi slikanja (zbog istih se ne vidi pogled sa mosta).

  23. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  24. #4143
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    a zato na 640 rampi na Suboticu se u sezoni ceka po 5-6 sati u sezoni laganini
    koju god strategiju da sam probao to nekolika puta (rano ujutru, kasno, u 12) svaki put se cekalo minimum uru

    isto tako sam jednom potreio neku rampu kod BG, mislio sam ostadoh na konak (da prostite ne snalazim se koju :P)
    A da nećemo poredit naplatne rampe kod graničnih prelaza zaistO, nema smisla

    Jednom prodjoh na Horgoš i zakleo se nikad više pa da je sudbina Univerzuma u pitanju
    Forever young, i want to be forever young

  25. #4144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Zaboravio si Karavanken od strane Slovenije 😀

  26. #4145
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,798
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    I tako cep do cepa stignes u Sutomore nakon 3 dana putesestvija, umjesto da si za iste pare i mnogo krace vrijeme posao u Albaniju da te drze kao malo vode na dlanu i da se ne otrujes od hrane i da ti ne smrdi kanalizacija na svaki cosak i da ne moras da trazis parking po 2 sata i da ti gazda ne dodje u apartman i pravi pasuljcinu i da placas lezaljke 50-100eura itd itd...
    E da i onda hoces da podjes iz Bara do Budve da se okupas u kraljici Jadrana, kad ono opet cep do cepa, krenes u 7, na plazu si u podne, legnes na pijesak i zaspes od umora jer imas osjecaj da si vozio kamion sa prikolicom do Istanbula, kad ono dodje konobar i rece ti odje je zabranjeno lezanje na peskire, morate iznajmit lezaljke 100 eura po komadu.
    Uvece bi malo da izadjes po diskotekaa i lokala, sanse da uz preskupo pice dobijes noz ili zalutali metak vece su no da dobijes racun za isto.
    A možeš i kao ja da se zadesiš u centar Beča, i da odjednom čuješ pucnje. Ispalo je da su se neki naši pokomatili, a ja zalutali turista kojeg je Bečlija vodio na večeru da proba neke njihove specijalitete i piva.
    Nešto me to nije spriječilo da pođem još koji put tamo, što privatno što poslovno.

    Mada zbilja jesam brzo ušao u Beč kolima jedne rede vozeći se iz PG do Beča. Nije strašno što sam satipo ulazio u Beč i milio te 5km puta. Rekoh sebi sezona je pa je OK, ali se nda sjetih da je oktobar i da je sezona prošla i da im je to izgleda redovno stanje nedjeljom popodne kad se vraću svi kući.

    Naoruža se čovjek strpljenjem svuđe kad ode, pa čeka penjanje na Ajfelov toranj po 2 sata, ali u CG da sačeka naplatnu rampu 10tak minuta nema trika.
    Slabo naš narod zna što su gužve i redovi.


    Nego je li ko kupio tag? Je li moguće da je minimalna uplata 112,50€? Ili je ovo na website stara informacija?
    Kako izgleda? Lijepi li se na šoferšajbnu ili se može selit iz kola u kola?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. #4146
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,349
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A možeš i kao ja da se zadesiš u centar Beča, i da odjednom čuješ pucnje. Ispalo je da su se neki naši pokomatili, a ja zalutali turista kojeg je Bečlija vodio na večeru da proba neke njihove specijalitete i piva.
    Nešto me to nije spriječilo da pođem još koji put tamo, što privatno što poslovno.

    Mada zbilja jesam brzo ušao u Beč kolima jedne rede vozeći se iz PG do Beča. Nije strašno što sam satipo ulazio u Beč i milio te 5km puta. Rekoh sebi sezona je pa je OK, ali se nda sjetih da je oktobar i da je sezona prošla i da im je to izgleda redovno stanje nedjeljom popodne kad se vraću svi kući.

    Naoruža se čovjek strpljenjem svuđe kad ode, pa čeka penjanje na Ajfelov toranj po 2 sata, ali u CG da sačeka naplatnu rampu 10tak minuta nema trika.
    Slabo naš narod zna što su gužve i redovi.


    Nego je li ko kupio tag? Je li moguće da je minimalna uplata 112,50€? Ili je ovo na website stara informacija?
    Kako izgleda? Lijepi li se na šoferšajbnu ili se može selit iz kola u kola?
    Za toranj rezervises online i ne cekas ni sekunda.
    Vidis opet nasi posli da promovisu CG kroz Bec, to su prave patriote.

  28. #4147
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/v/615933?utm_..._share_counter

    Ovo je naš glavni problem. Radimo stvari stihijski i bez ozbiljnog plana, pa kasnije moramo da improvizujemo.

  29. #4148
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    čekaj,zar nije niđe niko,kako sad nisu viđeli ovakve gužve 17 godina

  30. #4149
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,941
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    https://www.vijesti.me/v/615933?utm_..._share_counter

    Ovo je naš glavni problem. Radimo stvari stihijski i bez ozbiljnog plana, pa kasnije moramo da improvizujemo.
    Po tim brojkama ispada da je (za sada) dnevni prosijek nešto veći od 8.000 vozila (1.704.000 vozila u 212 dana). To znači da je propusnost saobraćajnice (tunela) zadovoljavajuća. Problem je u raskrsnici koja treba da se napravi drugačije (denivelisana ili kružni tok) kako bi se propusnost iste povećala.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  31. #4150
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,085
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,951
    Thanked in
    966 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    https://www.vijesti.me/v/615933?utm_..._share_counter

    Ovo je naš glavni problem. Radimo stvari stihijski i bez ozbiljnog plana, pa kasnije moramo da improvizujemo.
    kao sto napisah....juce.... sozinu rijesiti nece sa vecim brojem rampi... ali auto put makar na PG strani mogu...

Page 166 of 197 FirstFirst ... 66116156162163164165166167168169170176 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

  1. pauki

Similar Threads

  1. jadransko-jonski autoput vs. autoput Bar-Beograd
    By wulfy in forum Saobraćaj i Infrastruktura
    Replies: 478
    Last Post: 06-04-24, 16:39
  2. Autoput!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam
    Replies: 69
    Last Post: 15-06-15, 16:16
  3. Autoput
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14
    Last Post: 05-08-08, 09:34
  4. 700 milijardi za VOJSKU, USofA
    By milovan in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 08-02-07, 01:42
  5. AMD Kupuje ATI za 5.5 milijardi $
    By 11 in forum Software
    Replies: 14
    Last Post: 31-07-06, 20:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •