Page 3 of 22 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 547

Thread: UEFA Champions league

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda ali ni shatjor nece uzet u goste ni barsi ni milanu tri boda a tesko i taj 1 bez ako ne bude neki od njih igrao sa 9 igracha

  2. #52
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    DarkAngel... Sahtjor nije ekipa koja se zatvara dok igra... Napadaju... gledao sam ih nekoliko puta... Naravno rizik od toga otvaranja je kontra... tako da me nebi chudilo da dobiju milana ili barsu...

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene bi cudilo aj da imaju uopste slicnu ekipu milanu ili barsi pa dase ide na vishe od 1 bod a sa ovakvom ekipom tesko :hardrock:

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na zvanicnoj sondazi na www.uefa.com prvi favorit za osvajanje CL je Barcelona sa 25% sansi,drugi Arsenal sa 23% i treci Real sa 21%....ostali su svi ispod 10%
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako me sad nervira ta barselona :P

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo se vi palite na Barsu... Svaka cast napadu ali odbrana.... Mogu oni davati Levanteu i Kompaniji 5 komada... Ali doci ce liga sampiona... Samo opushteno... Ako se nekoga treba plasiti iz Shpanije to je Valensija... Real?!?! Zizu je Zizu i Zizu se postuje ali... Izlapio je brate... Ni Figo nije sto je nekad bio... PO meni su napravili gresku sto su doveli Owena( nista ja nemam protiv njega-macka je) ... Sigurno bi im bolje bilo da su doveli Gerarda ili Lamparda npr... Ne znam... Vidjecemo... Zasad je najbolji posao odradio Juve-barem sa Zlatanom a koliko ce se Kanavaro isplatit ne znam...
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravu si to za barsu

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DarkAngel
    upravu si to za barsu
    A Bogami i za Zidana kolko god ti to nebilo milo...odigra on i sad briljantno...fantasticno....fenomenalno...ali na bljeskove,na MOMENTE....ne igra konstantno kao ranijih godina.J bih se oprostio na kraju sezone da sam na njegovom mjestu.
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma znam to za zidana cak bi moga i figo po malo kuci ali odbrana barse nema sto da trazi protiv ronalda,ovena,morientesa,raula :hardrock: :P

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam siguran bas koliko ce ove godine biti QL Realov napad... U najboljoj formi od svih njih je Morijentes koji se najmanje glaska.. A od ove trojice sigurno nece nijedan prihvatiti da sjedi na klupi... Bojim se da ne panu opet u ligi sampiona... By the way smatram da je za Real najbolji moguci spic Raul-Morijentes... To je makar moje misljenje... Ali da sam na Zizuovom mjestu stvarno bih rekao zbogom fudbalu... Ne moze se reci bas da je skroz otisao ... Npr sad protiv majorke ide duga lopta a on je butinom daje za figa na 15 m?!?! Majstor jeste ali nije vise onaj stari nezaustavljivi koji je mogao na biciklo i piruetu da pobaca po 10 igraca i da da gol u 90...
    Nego da batalim Real(inace ga ne mogu ocima vidjet)...
    Stvarno ljudi ove godine treba ocekivati da Valensija uradi nesto vise u ligi sampiona... Imali su dovoljno dobar sastav a jos su doveli Fjore-a koji je sigurno jedan od najzahvalnijih desnih veznih i doveli su Di Vaja koji je za mene bolji nego 4 Trezegea... Samo se sjetite kolika je puta spasio Juve-u obraz prosle godine...
    Ocekujem dosta i od Liverpula jer Djibril je Djibril a Kewell je Kewell...
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    malo smo zapostavili ovaj topic a ? vrijeme je malo da se vartimo na njega :P jeli sad u ovaj utorak pocinje???

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pochini do utorka onda !!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok onda sorry :P

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skoro nevjerovatna informacija... Ni jedna TV stanica u CG nije otkupila prava za prenos utakmica LS

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali ce zato da kradu preko satelita.

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pingvin
    Skoro nevjerovatna informacija... Ni jedna TV stanica u CG nije otkupila prava za prenos utakmica LS
    Tacno sam znao.Mozda oni sa IN-a dogovore opet nesto sa B92(posto su oni otkupili prenos ) pa nas obraduju u nekom od narednik kola
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako se neko sjeca, prosle godine negdje u ovo doba smo imali pricu o koeficijentima zemalja i odredjivanju ucesnika u fazama kvalifikacija za LS.

    Evo linka za tabelu rangiranja zemalja: http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...crank2005.html

    Da bi SCG sljedece godine imala predstavnika u trecem kolu kvalifikacija za LS (sa tim ide i malo "laksi" protivnik) i vicesampiona u drugom kolu (ovo sto smo imali zadnjih godina samo za prvaka), treba da budemo izmedju 10 i 15 mjesta. Trenutno smo 18. a ispred nas su Svajcarci, Norvezani i Poljaci. Mislim da ce opet biti mrka kapa...

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prenosi nocas drugi Celtic - Barselona
    znaci oni su uzeli prava.
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I jos jedno moze zapazanje, da li ste primjetili, otkupe tako veliki dogadjaj kao sto je Liga Sampiona i ne umiju od toga da napravae spektakl da prave specijalne emisije da ih otkupljuju ako nista drugo, nego ne, 10 minut pred pocetak tekme ce grgur da smara, onda ide Banjo Vujisic ili Djurkovic, onda jedan od njih dvojice u reprizi, i onda neki iz mladje garde ce radit pregled kola. zalosno koliko ne znaju, ne umiju, nece ili ne mogu?
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joksa
    I jos jedno moze zapazanje, da li ste primjetili, otkupe tako veliki dogadjaj kao sto je Liga Sampiona i ne umiju od toga da napravae spektakl da prave specijalne emisije da ih otkupljuju ako nista drugo, nego ne, 10 minut pred pocetak tekme ce grgur da smara, onda ide Banjo Vujisic ili Djurkovic, onda jedan od njih dvojice u reprizi, i onda neki iz mladje garde ce radit pregled kola. zalosno koliko ne znaju, ne umiju, nece ili ne mogu?
    Uh ovo je jedna jako dobra vijest.A za RTCG nisi u pravu...eto recimo meni se jako svidjelo kako su odradili ono Evropsko Prvenstvo...pa onda i Olimpijada je bila sasvim solidno propracena,ne sumnjam da za LS pripremaju nesto slicno
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pingvin
    Ako se neko sjeca, prosle godine negdje u ovo doba smo imali pricu o koeficijentima zemalja i odredjivanju ucesnika u fazama kvalifikacija za LS.

    Evo linka za tabelu rangiranja zemalja: http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...crank2005.html

    Da bi SCG sljedece godine imala predstavnika u trecem kolu kvalifikacija za LS (sa tim ide i malo "laksi" protivnik) i vicesampiona u drugom kolu (ovo sto smo imali zadnjih godina samo za prvaka), treba da budemo izmedju 10 i 15 mjesta. Trenutno smo 18. a ispred nas su Svajcarci, Norvezani i Poljaci. Mislim da ce opet biti mrka kapa...
    Evo kalkulisao sam i ja malo.....Svajcersku cemo vjerovatno preskocit jer nemaju neku prednost u bodovima a imaju samo jednoga predstavnika u Evropi ove godine.Norveska ima 4 predstavnika stim sto su svi poprilicno losi(al ih ima cetiri **** ga)no nije ni to nedostizno.Mozda i Poljsku mozemo preskociti(oni imaju 3 predstavnika) ali je po meni najopasnija Rusija koja je neznatno ispod nas ali ima 3 jaka predstavnika u Evropi.Znaci do tog 15. mjesta jedino ako Zvezda i Partizan budu igrali finale kupa UEFA :roll:
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ono jest bilo Ok,zar je do sada na bilo kojoj televizij koja je prenosila LS bilo nekih specijalnih emisija? Ne. Da li LS to zasluzuje? Da.
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tacno tacno no mi je krivo sto sugavi IN nije uzeo prenose

  24. #74
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DarkAngel
    tacno tacno no mi je krivo sto sugavi IN nije uzeo prenose
    bas je dobro sto prenosi prvi ili drugi
    Dugo,Banjo...
    bice bisera za Lapsuse i gluposti
    a toga nije bilo mnogo na IN-u
    osim onoga kad Kustudic "uhapsi" Ilijeva onda
    I just wanna feel real love,
    Feel the home that I live in,
    `cause I got too much life,
    Running through my veins,going to waste.

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imka i sofro provala npr. "holandsa haubica" itd.

Page 3 of 22 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •