Results 1 to 19 of 19

Thread: Masaza

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Masaza

    E ovako.
    Imam problema sa ledjima, u posljednje vrijeme, citaj - par mjeseci, imam neugodne bolove u donjem dijelu ledja. Desilo se recimo prije par dana da sam ostala pod pravim uglom u kancelariji hahaha srecom ne bjese nikoga tu bruku da vidi, sile nije bilo da sam se mogla ispravit neko vrijeme. Pretpostavljam da je zbog sjedjenja, jer sam 5 godina samo sjedjela na 1 mjesto :hammer:, svim radnim danima, osim nedjelje, od zraka do mraka... Mislim, nadam se da nije sto drugo.
    Zanima me da li neko od vas zna dobrog masera, jer bih isla na te masaze, da mi makar malo olaksa... Od septembra pocinjem na aerobik, pa se nadam da ce se ledja nekako oporaviti...
    Tenk ju veri mač, litl darlings.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    danas sam slobodan posle 2, naleti

    e da bojler je pun

    sad malo ozbiljno treba da vidim prvo u cemu je problem a ne na masazu da ides, jer mozes masazom da pogorsas, jer nekad masaza moze da odmogne kod bolova u ledjima jer ne znas od cega nastaju, tako da prvo kod doktora pa kod mene na masazu D:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazi, nema problema. Ko ce mi to zavrsit, ako neces ti... Ti me masiras, Sneza snima, a ja sve vicem Shnell Drasko, Shnell...
    Salu na stranu pazi sto pises, ima ih odje koji brinu sto ce im drugovi pomislit sto pisemo.
    Morat cu kod ljekara, nema mi druge. Al sve ih nekako odlazem,, ko ce se sekat sa njima po ovoj vrucjini bozijoj, a strucni su pffffff... A i plasim se malo. Dobro, plasim se dosta... Pojedine vjezbe koje sam radila za ledja, sad ne mogu da radim uopste, jer ne mogu da se savijem. Sprdnja.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    sad malo ozbiljno treba da vidim prvo u cemu je problem a ne na masazu da ides, jer mozes masazom da pogorsas, jer nekad masaza moze da odmogne kod bolova u ledjima jer ne znas od cega nastaju, tako da prvo kod doktora pa kod mene na masazu D:
    Slazem se sa Didulom :!:

    Cak i vjezbe treba doktor da ti preporuci u zavisnosti od vrste problema koje imas :!: nemoj da se igras da ides na masazu na svoju ruku jer koliko su kod nas strucni maseri samo ti gore moze biti...
    Kako Vaša bolest ?

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Vazi, nema problema. Ko ce mi to zavrsit, ako neces ti... Ti me masiras, Sneza snima, a ja sve vicem Shnell Drasko, Shnell...
    Salu na stranu pazi sto pises, ima ih odje koji brinu sto ce im drugovi pomislit sto pisemo.
    Haaa pazi i ti, pise se schnell

    A imas jako dobru masazu (doduse mehanicku) kad ides od krune pa kad predjes magistralu odmah s desne strane. Pise RU-MER (ja sam se ubio trazeci natpis Room Air ali dobro... ukapirao sam relativno brzo da je to to sto trazim). Za 10 evri te krevet masira pola sata i to praktikujem u zadnje vrijeme svakih nekoliko dana. Bio sam jednom i na "pravoj" masazi i ne primjecujem neku razliku.
    She is only here to annoy herself!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    E ovako.
    Imam problema sa ledjima, u posljednje vrijeme, citaj - par mjeseci, imam neugodne bolove u donjem dijelu ledja. Desilo se recimo prije par dana da sam ostala pod pravim uglom u kancelariji hahaha srecom ne bjese nikoga tu bruku da vidi, sile nije bilo da sam se mogla ispravit neko vrijeme. Pretpostavljam da je zbog sjedjenja, jer sam 5 godina samo sjedjela na 1 mjesto :hammer:, svim radnim danima, osim nedjelje, od zraka do mraka... Mislim, nadam se da nije sto drugo.
    Zanima me da li neko od vas zna dobrog masera, jer bih isla na te masaze, da mi makar malo olaksa... Od septembra pocinjem na aerobik, pa se nadam da ce se ledja nekako oporaviti...
    Tenk ju veri mač, litl darlings.
    dzojn d klab maj lov!
    i ja sam prije par godina imala isti problem ( dno ledja, kocenje) i bila na par masaz seansi i cim mi je bilo bolje batalila...
    ove zime je problem kulminirao i iz nekoliko navrata sam morala par dana da provedem u lezecem polozaju drogirajuci se raznoraznim tableticama protivU bolova...
    ni to me, naravno, nije naceralo da posetim ciko doktora a kako je stvar dobila na ozbiljnosti nisam smjela da se upustam pod ruke masera ( mada ce ti iole ozbiljan maser kad zakljuci da je doslo do tezeg oboljenja rec da prvo moras da se kosultujes sa specijalistom).
    ja sam batalila sa dizanjem tezih stvari, ukljucila neke jednostavnije vjezbe istezanja, cesca i duza setnja i trudila se da sto manje vremena provodim u stolici tokom radnog dana... i vise nema bolova i kocenja
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam planirala da krenema na aerobik sad od prvog, ali ne znam da li uopste i smijem. Sinoc sam bila na masazi, laknulo mi je dosta, kad jutros.. Opet isto kad sam ustala.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  8. #8
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro ti Scuba kaže. Treba što više sporta, vježbi i fizičkih aktivnosti.
    Imam i ja isti problem. I sve razmišljala kod koga na masažu poći. I išla sam par puta, ali sve traje nekih pola sata da mi je dobro i posle opet isti bol. Ali najbolje je da ideš na aerobik, u teretanu i da ideš na fizikalne terapije. Nekih mjesec dana sam se zapostavila pa se opet taj problem javlja, ali samo radnim danima, vikendom sam u moru...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam imala slicne probleme. Nista bolje od dobre fizicke aktivnosti. E sad, i to je mac sa dvije ostrice. Ako si nesto zeznula pa su ti bolovi od toga, onda fizickom aktivnoscu mozes samo da pogorsas. Ako je od sjedanja, trk na neki aerobik, pilates ili sta ti vec odgovara. Ja sam tada izabrala akvabik i to bih ti preporucila ako ima tako nesto u PG. Masaza ce ti pomoci u ovom slucaju i osjecaces se mnogo bolje. Zato, prvo kod doktora da izbacis mogucnost povrede.
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Aisa, aj ti bate moj pravac kod specijaliste fizioterapeuta sto lijece sportiste, oni ce ti najbolje rec sto je problem. Znaci zajebi doktore opste praxe koji ce ti prepisat neke droge... podjes fino kod ovih junaka koji kubure sa takvim povredama cio vijek i znace sto je dalje cinjet s tobom, veeeeeruj mi
    uglavnom nije nista strasno, mlada si i sve se vjezbom moze regulisat, samo pravilnom!
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  11. #11
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    studentska sluzba, onaj njihov mini dom zdravlja, fizioteraputi neki tamo imadu, i neka fizikalna terapija pa da vidis , i taj aerobik i ne boj se
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam ja student, mogu li pocj tamo onda...
    @Ice, kakaw ljekar opste praxe, ne mogu ih ocima vidjet... Mislila sam u Codru da odem, da ne cekam.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Nijesam ja student, mogu li pocj tamo onda...
    @Ice, kakaw ljekar opste praxe, ne mogu ih ocima vidjet... Mislila sam u Codru da odem, da ne cekam.
    pazi ovo, ne znam radi li tamo ali AKO radi moj topli savjet ti je da NE ides kod doktora Kezunovica. izvikan je vise no sto je dobar, a to znam i iz licnog iskustva.
    kad bi se samo mogao sjetit kako se zvase nas fizioterapeut sto nas je lijecio s vremena na vrijeme dok smo se lomili na judo...
    aj ako se ne snadjes kontaktiraj me pa cu ti se raspitat malo bolje, i javi sto ucinje... bakice
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  14. #14
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo dijagnoza pa eventualno masaze. Ja sam isla u jedan salon za masazu i bas strucni ljudi rade ali samo sa papirom da im dodjes,nece da diraju inace.
    dva i dva su tri

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    pazi ovo, ne znam radi li tamo ali AKO radi moj topli savjet ti je da NE ides kod doktora Kezunovica. izvikan je vise no sto je dobar, a to znam i iz licnog iskustva.
    kad bi se samo mogao sjetit kako se zvase nas fizioterapeut sto nas je lijecio s vremena na vrijeme dok smo se lomili na judo...
    aj ako se ne snadjes kontaktiraj me pa cu ti se raspitat malo bolje, i javi sto ucinje... bakice
    Ajd vazi. Preporucili su mi Dr Nenezica, kod kopirnice Scepanovic u Centru, pa cu tamo pocji. Ako ne budem zadovoljna, javljam se. Za ovo *bakice* ces vidjet kad cu ti platit fakturu.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    podji kod nenezica da te pogleda i da dijagnozu i sestre ce ti pokazati sto smijes a sto ne + razne vjezbe.
    Ujutro kada ustajes lagano po strani se osloni na jednu ruku. Nikako ne naglo ili iz trbusnih
    poz

  17. #17
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    pazi ovo, ne znam radi li tamo ali AKO radi moj topli savjet ti je da NE ides kod doktora Kezunovica. izvikan je vise no sto je dobar, a to znam i iz licnog iskustva.
    Ovo si joj dobro rekao komsija Znam kako je davno lijecio Darka kad je imao udes zesci pa kad ga nisu dirali dva mjeseca.Kad je trazio 2 hiljade tadasnjih maraka za operaciju noge koja je morala hitno da se radi i otac mi poludi (gurao je krevet sa bratom sve po hodnicima da ga on onda operise),ovaj se smilovao,a jos kako ga je operisao to je vec posebna prica...Mislim nemam razloga ni ja da ga pamtim po strucnosti,definitivno...


    Druge,s tobom cu na to snimanje,bice to dobro pa da me pratis na aerobik



    "Tiha voda brijeg roni..."

  18. #18
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A, ljudi, sexate li se vi? Ooooooo, onda ne koči ništa! To prije masaže!!
    kako se ko rodi

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    podji kod nenezica da te pogleda i da dijagnozu i sestre ce ti pokazati sto smijes a sto ne + razne vjezbe.
    Ujutro kada ustajes lagano po strani se osloni na jednu ruku. Nikako ne naglo ili iz trbusnih
    poz
    Hoću. Hvala na savjetima.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. salon oriente i masaze
    By sparco in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 04-09-13, 14:53
  2. Bazen vol. 2
    By Stetni in forum Primorski
    Replies: 38
    Last Post: 23-12-08, 21:14
  3. Masaza u NK sitiju ?
    By Spale in forum Centralni
    Replies: 7
    Last Post: 09-12-07, 04:09
  4. EROTSKA MASAZA
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 47
    Last Post: 27-07-04, 00:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •