Page 5 of 31 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 773

Thread: Ginekolog

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da suzana je fenomenalna! zavrshila je medicinu u rusiji i nema gdje se nije doshkolovavala, inache je drugarica moje majke i prevodila sam joj neke diplome i popunjavala neke aplikacije za dodatne seminare i mogu vam reci da je bash u toku. bila sam kod vishe ginekologa, ali stvarno u nju imam apsolutno povjerenje.
    Last edited by Danaida; 21-04-09 at 00:19.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  2. #102
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po meni najbolji ginekolog je Dr. Miketić... Meni je vodio trudnoću i naravno da će i sledeću i ja sam prezadovoljna sa njim, mada i sve koje znam su isto tako zadovoljne sa njim

  3. #103
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Nije potrebno da dizete bunu po forumu, dovoljno je na PM poslati sugestije i ako ima mogucnosti zelje ce vam biti ispunjene. Znate da su ovakvi zahtjevi, napisani na temi, protivni pravilima foruma.
    Nema razloga da vam se ne izadje u susret.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #104
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja smatram da nas KBC ima izvanredne strucnjake,i da odlasak u Bgd nepotreban,ali je veliki problem u pristupu na relaciji pacijent-ljekar,i obrtno.Ja zaista nemam iskustva sa navedenim ginekolozima,svakome svaka cast,ali bih vam posavjetovala da ako vec imate problema zdrastvenih,ili neku konsultaciju,da posjetite dr.Lazarevic Gorana.E takav treba da je svaki ginekolog,od samog prijema do kraja ishoda zbog kojeg dolazite.

  5. #105
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    super je tema
    pozdrav od ANNEE

    Borca za ZENSKA PRAVA

    uh HVALA TI
    dobro sto ovo procitah

    pozzzz

    ANNAA
    Last edited by zvoncica; 11-06-09 at 00:57.

  6. #106
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Anna-i ja sam borac za zenska prava-ali realna u svemu-i smatram da sam toliko toga procitala na ovom forumu korisnog,mada ima i nekih bzv stvari

    a sto se pojedine zene ljute sto im s ne spomenu njihovi ljekari-i ja samatram da preko dr.Lazarevica nema u regionu,a ne samo u kbc-pa evo nekako pretekoh-bez ljutnje samo-komentarirajte bez uzbudjenja
    Last edited by zvoncica; 11-06-09 at 21:00.

  7. #107
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ja i nesto nisam previse isla kod ginekologa
    ali moram USKOROOOOO
    ali je zaista dobro znati koji je OK
    POZZZZZZZZ
    molim tvoj DOBRONAMJERNI savjet

  8. #108
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Obzirom da je mene dr.Lazarevic porodio sa oboje djece,i imam bas dobru saradnju sa njim,ZATO TI GA I PREPORUCUJEM.On je izvanredan dijagnosticar,jako pristupacan,za pacijenta je uvijek tu.Ma sta da ti kazem sem da je to jedan eminentan strucnjak-ja ti predlazem da ,ako vec trazis a nemas iskustva sa ginekolozima,izbor bude bas on.Nije da nijesam imala iskustva sa pojedinim ginekolozima,svima svaka cast,ali su sa njim neuporedivi u svakom pogledu.Posjeti ordinaciju Veritas medica ul.Dalmatinska,pa ces se uvjeruti i potvrditi moje navode.

  9. #109
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gdje se tacno nalazi
    da nemas mozda br. tel.

  10. #110
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam broj-020-265-755-ordinacija,ili direktno da kontaktiras DR.Lazarevica069-021-218,Adresa ul.Dalmatinska86,dio grda preko Morace-lako je za naci-

  11. #111
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida View Post
    da suzana je fenomenalna! zavrshila je medicinu u rusiji i nema gdje se nije doshkolovavala, inache je drugarica moje majke i prevodila sam joj neke diplome i popunjavala neke aplikacije za dodatne seminare i mogu vam reci da je bash u toku. bila sam kod vishe ginekologa, ali stvarno u nju imam apsolutno povjerenje.
    Potpisujem!!! Mislim da je nema bolje, mada je i Miketic odlican.

  12. #112
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Nekada zenama nije trebao ginekolog,ali doslo je vrijeme bolesti,svaki dan dugi redovi kod ginekologa sad mi je zao sto nisam uzeo tu profesiju no ko se nadao ovome

  13. #113
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma svaki je ginekolog dobar na svoj nacin,ali je pristup u svemu tome najbitniji,a Lazarevic je fenomenalan.Garant!A ko je ovaj Shone????Musko na forum-ginekologije!!!hahahahahhahahahahahahahahahahahaah ahhaahahahahahaaha

  14. #114
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za Dr Rakocevica u zgradi Celebica sam cula samo najbolje a isto i za Jovanovica...Sto se tice Medana samo zbog pristupa i nacina ophodjenja pih..eto toliko od mene..extra je tema i pisite svi svoja iskustva dako nadjemo bar nekog da valjapozz

  15. #115
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ljudi,sto cudi!!!!Eto,rekoh ja da je pristup jako vazan.Mada sam procitala da su pojedini ginekolozi davali pogrsne dijagnoze i lijecili neke pacijentkinje,koje su ogorcene na njih.Ima svasta.Ja sam prezadovoljna sa mojim ginekologom.Dva puta me porodio.Super sam prosla na oba porodjaja.Doktor ne napusta pacijenta.Uvijek je tu da posavjetuje,da poprica sa pacijentkinjom,konsultacije,to se ipak rijetko srijece danas.Metod rada dr.Lazarevica je potpuno drugaciji od ostalih,tako da jos nijesam naisla,barem ne na ovom forumu,na bilo kakvu kritiku na njegov nacin rada.Jos uvijek NIJESAM!!!!!!!!!!!Pa mi drago!!!!!!
    Last edited by Anchy; 26-06-09 at 17:48.

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moje iskustvo:
    Dr. Micunovic u (Ars Medica) je fenomenalna! Dobar dijagnosticar, temeljna, njezna i sa njom uvjek mozete o svemu razgovarati. jedina mana joj je sto ne radi u KC pa sam tokom trudnoce napravila jednu od vecih gresaka u zivotu i prebacila se kod Dr. Crnogorac ( sto Ars Medika). Morala sam da budem dobro pripremljena da bih otisla na pregled kod nje, stalno sam morala da je napominjem koje nalaze u tom periodu moram da radim, uzasno nadmen stav. Mjesec dana prije porodjaja mi je rekla da nece biti tu u terminu porodjaja i ostavila me je kod doktorice koja je takodje par dana kasnije otisla na odmor. Nisam usamljen slucaj, isto se desilo sa mojom sestrom kojoj je termin bio 3 mjeseca prije mene. Ostala iskustva sa njom, zena bliskih meni, su slicna. Ne poradja epiduralno i pokusava da nametne ili porodjaj prirodnim putem ili carski rez (!!!). Iskreno se nadam da nam se putevi nece skoro ukrstat jer sam jos bijesna kao ris!
    na kraju me je porodila Dr. Snezana Grbovic (radi i u Codri) i prezadovoljna sam bila i ja a i tih 15tak zena koje su se porodile taj dan
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  17. #117
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam za Micunovicku cula jako lose komentare,ali boze moj.Zao mi je sto zene ne umiju da procijene ljekara,i sto vecna trazi zenu-ginekologa.Ipak je muski-ginekolog njezniji i spretniji ,barem po meni.Cujem da veliki broj trudnica ide kod Lazarevica,jer je dr genije.Majka za trudnice i porodilje.Savjestan,ama sta da ti pricam-izvanredan.Dr se drzi dogovora,komunicira sasvim normalno-a to da dr.Crnogorac ima tako osoran stav je bas bzv.Ali nije jedina.Mada ni kao strucnjak nesto se nije ni pokazala bog zna.Lazarevic je zakon za njih,u bilo kojem smislu!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by Anchy; 29-06-09 at 21:53.

  18. #118
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Vidim da "lobiras" za toga dr. Lazarevica. Drago nam je da si nasla ginekologa kojim si zadovoljna i kao sto si ti cula za dr. Micunovic, a kojom je Zippy zadovoljna, da nije bas toliko dobra, tako ne postoji doktor sa kojim neka zena nema lose iskustvo. Ja nijesam ni cula za toga dr. Lazarevica, tako da ne dajem svoj sud, ali zavisi od mnogo faktora da li ces biti zadovoljan ginekologom.
    Meni je najbitnije da hoce da me saslusa, da nije osoran i grub i ja sam zadovoljna, ali to je normalno jer posjecujem ginekologa jednom godisnje radi redovnog pregleda i posto nemam nikakvih problema nemam razloga da se zalim.
    Medjutim, zena koja konstantno ima ginekoloskih problema i cije lijecenje ne ide tako brzo i lako, sigurno ima neke druge parametre i ne zadovoljva se samo pukom ljubaznoscu.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Vidim da "lobiras" za toga dr. Lazarevica. Drago nam je da si nasla ginekologa kojim si zadovoljna i kao sto si ti cula za dr. Micunovic, a kojom je Zippy zadovoljna, da nije bas toliko dobra, tako ne postoji doktor sa kojim neka zena nema lose iskustvo. Ja nijesam ni cula za toga dr. Lazarevica, tako da ne dajem svoj sud, ali zavisi od mnogo faktora da li ces biti zadovoljan ginekologom.
    Meni je najbitnije da hoce da me saslusa, da nije osoran i grub i ja sam zadovoljna, ali to je normalno jer posjecujem ginekologa jednom godisnje radi redovnog pregleda i posto nemam nikakvih problema nemam razloga da se zalim.
    Medjutim, zena koja konstantno ima ginekoloskih problema i cije lijecenje ne ide tako brzo i lako, sigurno ima neke druge parametre i ne zadovoljva se samo pukom ljubaznoscu.
    istina!
    ja sam kod Micunovicke isla na rutinske preglede ali znam par zena koje su njeni pacijenti sa malo vise problema i one su prezadovoljne...
    eto tako, a Dr. Crnogorac ni za rutinske preglede ne proporucujem! uzas, najezim se svaki put kad je se sjetim!
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  20. #120
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    istina!
    ja sam kod Micunovicke isla na rutinske preglede ali znam par zena koje su njeni pacijenti sa malo vise problema i one su prezadovoljne...
    eto tako, a Dr. Crnogorac ni za rutinske preglede ne proporucujem! uzas, najezim se svaki put kad je se sjetim!
    btw, srecno bilo, da srecna i zadovoljna ostaras sa svojim potomstvom
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    btw, srecno bilo, da srecna i zadovoljna ostaras sa svojim potomstvom
    hvala hvala
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  22. #122
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo zelim da vas pozdravim sve i da kazem BRAVO za ovu temu. Sto se tice ljekara ginekologa u Crnoj Gori mislim da je to sve individualno svako ima razlicita iskustva, za svakog od njih cete cuti znate ono " Eeeee da mi njega ne bi krepala bih na onaj sto" - ili ti "Too to je monstrum kasapin nagrdio me uh" . Tako je i sa zubarima i drugim ljekarima neki ih kude neki ih hvale bitno je da vi nadjete nekoga sa kim cete imati dobru komunikaciju i razumijevanje.I sto je najbitnije da sebe malo dovedemo u red makar jednom godisnje kompletan ginekoloske pregled. pozz

  23. #123
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako god nazvala moje realne ocjene kakav je dr.Lazarevic,podji pa ces se i sama uvjeriti,mozda i vise od onoga sto sam i napisala.A to da nijesi cula za njega,to mi je malo cudno,jer je jagma na njega od pacijentkinja i trudnica.Genijalan je!!!!!!!!!!!!

  24. #124
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    racunam da si meni odgovorila ovim gornjim postom, posto sam ja rekla da nijesam cula za dr. Lazarevica...to i nije cudo, posto, fala bogu, nemam problema, godinama idem na kontrolne preglede kod istog ginekologa, tako da se nijesam ni raspitivala za neke druge ginekologe. Ni sa ovim drugima nijesam imala licnog iskustva ali mi prijateljice idu kod Medana, kod Jovanovica, kod Jovovica, kod Vukcevicke, tako da sam i za njih cula iz prica...eto da ne bude zabune, to sto nije neko cuo za njega ne znaci da nije izvrstan
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #125
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa bas za izvrsne se cuje uvijek!!!!i dobro je sto nemamo problema,ali se slazem da kontrole ne treba preskakati. A ko je tvoj ginekolog???

Page 5 of 31 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ginekolog
    By apsolutno_nemoguca in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 03-06-05, 09:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •