Page 3 of 31 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 773

Thread: Ginekolog

  1. #51
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SillySister View Post
    Jao, pusti Colakovica, idi u Heru.. Nego obzirom da znam ponesto o tome jer mi drugarica ima policisticne jajnike, mozes li mi detaljnije reci sta mislis kad kazes "opet imas probleme"? Jer se to ne lijeci inace, mozda nisi dovoljno obavijestena. Moras stalno da si pod terapijom, cini mi se da procitah da je jos jedna cura o tome ovdje pricala.
    Znam draga da se policisticni jajnici ne mogu izlijeciti nego samo drzati pod kontrolom...e ja ih vec 3-4god.drzim pod kontrolom i non stop pijem kontraceptivne pilule i jajnici su mi se iscrpili,a i ja sada zelim dijete,tako da mi je doktor predlozio da prekinem i da vidi da li sada mogu sama da dobijam(jer su mi menstruacije jako neredovne)...jednu sam dobila bez ikakvih hormona,i sada mi opet kasni ,zbog toga mi treba pomoc doktora jer nisam trudna,a mnoooogo mi kasni,tako da se izgleda sve vratilo na staro-izgleda ne mogu dobijati bez hormona...poludjecu...
    A u Heru sam vec bila...nisam bash prezadovoljna...uradila sam Papa test i nikada mi nisu javili rezultat,a rekli su mi da ce me nazvati i javiti mi...tako da sam ja morala da zovem...ne volim kad su neodgovorni,ipak ako ja to platim papreno,sta je njima 1e sto ce potrositi na jedan telefonski poziv...
    Ne znam,mozda mnogo trazim,ali potreban mi je neki doktor koji ce da me saslusha i da mi kazhe mozhe li mi pomoci ili ne, i da mi objasni ovo moje stanje,da ja ne idem svaki put na google posle svakog pregleda jer mi niko nishta ne govori ((

  2. #52
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Living in the sunlight,loving in the moonlight,having a wonderful time!
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Znam draga da se policisticni jajnici ne mogu izlijeciti nego samo drzati pod kontrolom...e ja ih vec 3-4god.drzim pod kontrolom i non stop pijem kontraceptivne pilule i jajnici su mi se iscrpili,a i ja sada zelim dijete,tako da mi je doktor predlozio da prekinem i da vidi da li sada mogu sama da dobijam(jer su mi menstruacije jako neredovne)...jednu sam dobila bez ikakvih hormona,i sada mi opet kasni ,zbog toga mi treba pomoc doktora jer nisam trudna,a mnoooogo mi kasni,tako da se izgleda sve vratilo na staro-izgleda ne mogu dobijati bez hormona...poludjecu...
    A u Heru sam vec bila...nisam bash prezadovoljna...uradila sam Papa test i nikada mi nisu javili rezultat,a rekli su mi da ce me nazvati i javiti mi...tako da sam ja morala da zovem...ne volim kad su neodgovorni,ipak ako ja to platim papreno,sta je njima 1e sto ce potrositi na jedan telefonski poziv...
    Ne znam,mozda mnogo trazim,ali potreban mi je neki doktor koji ce da me saslusha i da mi kazhe mozhe li mi pomoci ili ne, i da mi objasni ovo moje stanje,da ja ne idem svaki put na google posle svakog pregleda jer mi niko nishta ne govori ((

    nemam pojma jesi li bila kod dr Jovovica, ne mogu sad citati sve, ali ako nijesi podji na konsultaciju makar, skodit ti nece sigurno, a mozda ti moze pomoci...
    Topli trag na usnama
    miris blag u grudima
    sve me na tebe podsjeca...

  3. #53
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Znam draga da se policisticni jajnici ne mogu izlijeciti nego samo drzati pod kontrolom...e ja ih vec 3-4god.drzim pod kontrolom i non stop pijem kontraceptivne pilule i jajnici su mi se iscrpili,a i ja sada zelim dijete,tako da mi je doktor predlozio da prekinem i da vidi da li sada mogu sama da dobijam(jer su mi menstruacije jako neredovne)...jednu sam dobila bez ikakvih hormona,i sada mi opet kasni ,zbog toga mi treba pomoc doktora jer nisam trudna,a mnoooogo mi kasni,tako da se izgleda sve vratilo na staro-izgleda ne mogu dobijati bez hormona...poludjecu...
    A u Heru sam vec bila...nisam bash prezadovoljna...uradila sam Papa test i nikada mi nisu javili rezultat,a rekli su mi da ce me nazvati i javiti mi...tako da sam ja morala da zovem...ne volim kad su neodgovorni,ipak ako ja to platim papreno,sta je njima 1e sto ce potrositi na jedan telefonski poziv...
    Ne znam,mozda mnogo trazim,ali potreban mi je neki doktor koji ce da me saslusha i da mi kazhe mozhe li mi pomoci ili ne, i da mi objasni ovo moje stanje,da ja ne idem svaki put na google posle svakog pregleda jer mi niko nishta ne govori ((
    Sto se Here tice, mislim da je to bio slucajan propust, obicno su odgovorni u vezi tih stvari..
    A da bi ostala trudna opet moras neke tablete druge da pijes, koje ce ti izazvati ovulaciju, inace ne mozes ostati trudna..
    Onaj ko nikad ne zivi sad, ne zivi nikad.

  4. #54
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobila sam danas terapiju Clominom...ali nemam pojma sta je to...jeli to isto shto i Clomifen?

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  6. #56
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Valjda Clomid?
    Da,da,Clomid,pogresno sam napisala...sta je konkretno to?

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa dobro si rekla isto sto i Clomifen

  8. #58
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E bash zato sam trazhila dobrog ginekologa jer mi ovaj nishta nije rekao...ja znam da se klomifen pije 2 dana ciklusa,a ja ciklus nemam...joj ubicu se sa ovim nasim doktorima...pregledao me je za 5min.i nista mi nije rekao...((

  9. #59
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam previse iskustva sa ginekolozima... Iz CG i Srbije. Razni problemi, ali ok sada. U Sr. Prof. Paja Momcilov ako ima nekih vecih problema... U Cg, dr. Miketic mada mi je i Colakovic radio neke preglede i pokazalo se da je bio strucan. Nikako neko drugi. Vecina zena i nema iole ozbiljnih problema, pa je mogu pregledati 'lokalni' ginekolozi i dati adekvatnu dijagnozu/terapiju. Ali da li se smije rizikovati?

  10. #60
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Da,da,Clomid,pogresno sam napisala...sta je konkretno to?
    Clomid treba da ti izazove ovulaciju, tako da mozes bez problema da zatrudnis.
    Ako hoces moj savjet za ginekologa, preporucujem ti Natasu Tomasevic iz tog razloga sto ona meni sve objasni i mozes slobodno da popricas sa njom o svemu sto te interesuje.
    Ja idem kod nje 3/4 god.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  11. #61
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Clomid treba da ti izazove ovulaciju, tako da mozes bez problema da zatrudnis.
    Ako hoces moj savjet za ginekologa, preporucujem ti Natasu Tomasevic iz tog razloga sto ona meni sve objasni i mozes slobodno da popricas sa njom o svemu sto te interesuje.
    Ja idem kod nje 3/4 god.
    Hvala ti,a mozhes li mi reci u kojoj klinici radi ta doktorica i josh nesto,ja menstruaciju nisam dobila,pa mi je malo chudno sto mi je prepisan Clomid,da li cu sa ovim tabletama dobiti? Inache kasni mi 50dana imam smedji iscjedak shto je doktor prepisao pochetku menstruacije,iako je to kod mene jako chesto...tj obichno imam to izmedju ciklusa...

  12. #62
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na roda.hr imas svaki problem detaljno analiziran i razjasnjen. A ne mogu da shvatim da si pristala na terapiju, a da ti nisu dali detaljna objasnjenja i upute! Za pare koje dajes moraju da pricaju i objasnjavaju. Podji u Codru kod Stanisica ili Jovovica, oni su po meni sinonim za ginekologe u Crnoj Gori i raspolozeni su za detaljna objasnjenja. Samo zaobidji Ars. Moja sestra i drugarica- obje isti problem kao ti, prva ima cerku od 7 godina, druga dva sina, pa ti vidji... Zelim ti trudnocu sto prije :-)

  13. #63
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biljana View Post
    Na roda.hr imas svaki problem detaljno analiziran i razjasnjen. A ne mogu da shvatim da si pristala na terapiju, a da ti nisu dali detaljna objasnjenja i upute! Za pare koje dajes moraju da pricaju i objasnjavaju. Podji u Codru kod Stanisica ili Jovovica, oni su po meni sinonim za ginekologe u Crnoj Gori i raspolozeni su za detaljna objasnjenja. Samo zaobidji Ars. Moja sestra i drugarica- obje isti problem kao ti, prva ima cerku od 7 godina, druga dva sina, pa ti vidji... Zelim ti trudnocu sto prije :-)
    Slazhem se,dr.Micunovic svaki put kada bi me primila,prvo bi prochitala istoriju moje bolesti,pogledala hormonski status,uporedila sa starim,i onda krenula sa pregledima.
    Na ultra zvuku mi objashnjavala sve,i naravno na kraju pregleda mi na tenane sve objasnila,ako trebam da pijem neke tablete,shta,kako i zashto...
    Ovaj doktor me je pregledao za 2minuta i rekao mi shta da pijem i pozdravio me...i sad ja moram putem foruma i googla da trazim objashnjenje...neee,necu vishe ici kod njega i to je jasno...

    Zna li ko sluchajno gdje sad radi GRADIMIRKA MICUNOVIC i kako da je nadjem???

  14. #64
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Manekenka, mislim da si prebrzo odustala od here. mene su uvijek zvali za rezultate. svakome otvaraju karton u kompjuteru, pristup pacijentu je lican, na sva pitanja ces dobiti objektivan i strucan odgovor. to je moje iskustvo. Ako su jednom propustili da te zovnu, ne znaci da ih treba u potpunosti odbaciti. Osim toga, dr. Jasminka je vrlo korektna i sto se tice placanja, i nece ti uzeti pare za savjet, vec samo za pregled i sl. Dakle, ne kosta te nista da provjeris.
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne mijenjaj doktore ka carape vec daj sansu jednome da pa ako te on uputi kod drugoga ili rece da ne zna kako dalje onda idi. Ne cekaj da ti on nesto kaze nego sama pitaj. Pusti forume i google jer na forumu prije svega imas svakvih i niko ne vidi tvoje nalaze vec onako samouko pa svaka chast svakome vjerovatno mozes procitati vise gluposti nego korisnih stvari sto se tice zdravlja i lijecenje. Nije to za igranje i pogotovo nije za neke dijagnoze koje bi trebala bez rezervi prihvatiti. Nacices da mnogi clomid koriste i kao doping, a ti nemas namjeru da se sportski dokazujes i ljekar ti je vjerovatno propisao taj lijek u sred ciklusa da ti stabilizuje hormone. Ako imas dileme otidji ponovo kod njega neka ti sve objasni sta zasto i sta on i ti treba da ocekujete poslije propisane doze lijecenja. Samo bez nervoze i nestrpljenje sa mijenjanjem ljekara moze te dovesti da te "slude" i da tek nemas pojma sta i kako.

  16. #66
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    Manekenka, mislim da si prebrzo odustala od here. mene su uvijek zvali za rezultate. svakome otvaraju karton u kompjuteru, pristup pacijentu je lican, na sva pitanja ces dobiti objektivan i strucan odgovor. to je moje iskustvo. Ako su jednom propustili da te zovnu, ne znaci da ih treba u potpunosti odbaciti. Osim toga, dr. Jasminka je vrlo korektna i sto se tice placanja, i nece ti uzeti pare za savjet, vec samo za pregled i sl. Dakle, ne kosta te nista da provjeris.
    Hvala na savjetu...za mjesec dana svakako moram opet na pregled,tako da moguce da cu poci u Heru...ali do tad pokushavacu da nadjem Micunovicku i naravno,uvazhavam savjete od svih vas je znam da su svi savjeti dobronamjerni.

  17. #67
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biljana View Post
    Na roda.hr imas svaki problem detaljno analiziran i razjasnjen. A ne mogu da shvatim da si pristala na terapiju, a da ti nisu dali detaljna objasnjenja i upute! Za pare koje dajes moraju da pricaju i objasnjavaju. Podji u Codru kod Stanisica ili Jovovica, oni su po meni sinonim za ginekologe u Crnoj Gori i raspolozeni su za detaljna objasnjenja. Samo zaobidji Ars. Moja sestra i drugarica- obje isti problem kao ti, prva ima cerku od 7 godina, druga dva sina, pa ti vidji... Zelim ti trudnocu sto prije :-)

    e zbog ovoga ti saljem jedan veeeliki cmok!
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  18. #68
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Slazem se sa Harijem...znam da si nestrpljiva ali moras shvatiti da je nista ne lijeci i ne regulise tokom noci. Bojim se da ces od tolikog mijenjanja ljekara potpuno izgubiti nit i neces vise znati ni ko ti je sto rekao ni kako ti je rekao...a u svemu tome ce tebi biti gore nego njima.
    Nijesam za to da idemo kod doktora koji nam ne odgovaraju, sa kojima nemamo valjanu komunikaciju, ali ja vjerujem da nije bas da te nijesu nista savjetovali, samo sto si ti sebi najvaznija, pa ti je malo koliko god da pricate i da se savjetujete.
    S obzirom da si posjetila mnogo ginekologa, pretpostavljam da nijesi bas svakoga ispostovala...mozda oni imaju takav pristup jer vide da ih mijenjas svaki cas, i da ne ispostujes terapiju i savjete...jer ako se lijecis od necega, pa odes jednom, nezadovoljan, potrazis drugoga, nezadovoljna i trecega, pa se i njim nezadovoljna vratis kod onoga prvoga, sigurno da im to nije po volji i da te ne smatra ozbiljnim pacijentom...razmisli malo o ovome pa pokusaj da izdrzis kod jednoga dok se ne pokazu neki rezultati.
    Ne shvati ovo kao tesku kritiku, nego samo kao savjet na osnovu onoga sto sam zakljucila po citanju tvojih postova na ovom topicu.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Zna li ko sluchajno gdje sad radi GRADIMIRKA MICUNOVIC i kako da je nadjem???
    Dr. Gradimirka Micunovic je stvarno na bolovanju, imala je operaciju na srcu i oporavak ce malo potrajati. Ona je bila i moj ginekolog godinama... Ja sam se igrom slucaja prebacila kod Dr. Snezane Grbovic koja radi u Codri ( porodila me je i izuzetno se potrudila oko mene tokom i posle porodjaja i prvu rutinsku kontrolu posle porodjaja sam kod nje obavila)... Nisam sigurna kakav je diagnosticar i koliko je strucna za ostale stvari jer nisam imala problema, ali je toplo preporucujem i kao jako ljubaznu osobu.
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  20. #70
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Slazem se sa Harijem...znam da si nestrpljiva ali moras shvatiti da je nista ne lijeci i ne regulise tokom noci. Bojim se da ces od tolikog mijenjanja ljekara potpuno izgubiti nit i neces vise znati ni ko ti je sto rekao ni kako ti je rekao...a u svemu tome ce tebi biti gore nego njima.
    Nijesam za to da idemo kod doktora koji nam ne odgovaraju, sa kojima nemamo valjanu komunikaciju, ali ja vjerujem da nije bas da te nijesu nista savjetovali, samo sto si ti sebi najvaznija, pa ti je malo koliko god da pricate i da se savjetujete.
    S obzirom da si posjetila mnogo ginekologa, pretpostavljam da nijesi bas svakoga ispostovala...mozda oni imaju takav pristup jer vide da ih mijenjas svaki cas, i da ne ispostujes terapiju i savjete...jer ako se lijecis od necega, pa odes jednom, nezadovoljan, potrazis drugoga, nezadovoljna i trecega, pa se i njim nezadovoljna vratis kod onoga prvoga, sigurno da im to nije po volji i da te ne smatra ozbiljnim pacijentom...razmisli malo o ovome pa pokusaj da izdrzis kod jednoga dok se ne pokazu neki rezultati.
    Ne shvati ovo kao tesku kritiku, nego samo kao savjet na osnovu onoga sto sam zakljucila po citanju tvojih postova na ovom topicu.
    Zvonchice,ja se vec 3/4 godine borim protiv policistichnih jajnika.Kada mi je prvi doktor rekao shto mi je,i prepisao terapiju,ja sam poshla kod drugog da bih chula drugo misljenje...i kada se ispostavilo da je bash tako,tek tad sam pochela sa terapijom...posle prve terapije endometrilom,i posle opadanja kose,javila sam se tom prvom doktoru koji mi je rekao da mi nije prepisao te tablete i da ja nisam smjela piti te tablete(ajd dobro,sama sam ih sebi prepisala ochigledno)
    Tada mi je prepisana druga terapija,ispostovala sam je,i posle prestanka,moj problem se vratio...opet sam posla kod doktorice i kada mi je rekla da ne zna sto sad da radi...normalno da sam morala poci na drugo mjesto i potraziti drugo misljenje,ipak ja sebi zelim najbolje...a ni jedan doktor nije znao da sam ja ikada isla na drugo mjesto i trazila drugo misljenje.
    Ja sam uzoran pacijent i uvijek isposhtujem terapiju,pa i ovaj put-iako mi bukvalno nishta doktor nije objasnio u vezi ovih tableta,sve sam saznala putem neta.

  21. #71
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    nijesam znala da Pedja Rakocevic raid u nekoj privatnoj ordinaciji?! Bila sam njegov pacijent od '94 godine, pa do prije 3 godine..radio je kod vojske, ali se posle aktivirao, uzeo cin i poceo da se bavi administracijom pri komandi...ostad se mucim da nadjem doktora valjanoga jer je on sjajan...po meni
    Sad mi je drago da znam gdje je i jos kad bi mi rekla gdje je Sanicard? Nijesam cula za tu ordinaciju?

    Inace, koliko znam, Rakocevic je poceo da radi kod poznatog dr Kusovca na Cetinje, i opet ako sam dobro obavijestena (tako mi je jos davno receno) da je bas jako dobar kad su u pitanju cisticne i tumorske prmjene na jajnicima i materici...eto ti rjesenja, probaj kod njega, Manekenka.
    e radi radi privatno to ti je iza KBC u onu zgradu čelebić..gdje je kafic amfora ... tačno na semafore prva zgrada nalazi se u stanu piše Dr.zečević..to je dječiji kardiolog pa on radi u sklopu te ordinacije.. Meni je bio super ..imam samo riječi hvale stvarno!!

    @manekenka evo baš kao što zvončica reče .baš sam dosta pacijentkinja vijdela kod njega sa tom dijagnozom ili cistama na jajnicima..tako da eto ako ništa drugo valja čuti i nečije još mišljenje...jer stvarno je divan čovjek makar će te fino posavjetovat otkloniti sumnje i nedoumic ako imaš..uputiti još nekom stručnijem ako zna..ma super je

  22. #72
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Zvonchice,ja se vec 3/4 godine borim protiv policistichnih jajnika.Kada mi je prvi doktor rekao shto mi je,i prepisao terapiju,ja sam poshla kod drugog da bih chula drugo misljenje...i kada se ispostavilo da je bash tako,tek tad sam pochela sa terapijom...posle prve terapije endometrilom,i posle opadanja kose,javila sam se tom prvom doktoru koji mi je rekao da mi nije prepisao te tablete i da ja nisam smjela piti te tablete(ajd dobro,sama sam ih sebi prepisala ochigledno)
    Tada mi je prepisana druga terapija,ispostovala sam je,i posle prestanka,moj problem se vratio...opet sam posla kod doktorice i kada mi je rekla da ne zna sto sad da radi...normalno da sam morala poci na drugo mjesto i potraziti drugo misljenje,ipak ja sebi zelim najbolje...a ni jedan doktor nije znao da sam ja ikada isla na drugo mjesto i trazila drugo misljenje.
    Ja sam uzoran pacijent i uvijek isposhtujem terapiju,pa i ovaj put-iako mi bukvalno nishta doktor nije objasnio u vezi ovih tableta,sve sam saznala putem neta.
    Stvarno ne shvatam da ljekari, pogotovo ako se radi o terpiji koja se uzima na neki poseban nacin, ne kazu pacijentu nista o tome...pa kad odes kod dr. opste prakse, da ti prepise pentreksil, kaze ti da ga pijes na 6 sati po jednu kapsulu!

    Pa ajde probaj kod dr. Rakocevica...provjereno je dobar doktor...evo ja sam od Jovovica dobila informaciju (na porodjaju) da imam miome (kom.2) u materici, sokirala sam se i Pedja Rakocevic me je nakon toga pregledao i kao sto mi je i rekao, nista od toga nije bilo!
    Mozda on bude spreman da objasni...ja nijesam stekla utisak da je previse pricljiv, ali uglavnom pita i kaze sve bitno, uostalom, uvijek sam ga svasta nesto ispitivala i uvijek je imao strpljenja da me saslusa...bila sma njegov pacijent od 1994. godine, pa do prije 2 godine!

    Quote Originally Posted by cocacolica View Post
    e radi radi privatno to ti je iza KBC u onu zgradu čelebić..gdje je kafic amfora ... tačno na semafore prva zgrada nalazi se u stanu piše Dr.zečević..to je dječiji kardiolog pa on radi u sklopu te ordinacije.. Meni je bio super ..imam samo riječi hvale stvarno!!

    @manekenka evo baš kao što zvončica reče .baš sam dosta pacijentkinja vijdela kod njega sa tom dijagnozom ili cistama na jajnicima..tako da eto ako ništa drugo valja čuti i nečije još mišljenje...jer stvarno je divan čovjek makar će te fino posavjetovat otkloniti sumnje i nedoumic ako imaš..uputiti još nekom stručnijem ako zna..ma super je
    Hvala za informaciju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #73
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Zvonchice,a gdje tachno radi dr.Rakochevic i da nemash kojim sluchajem br.telefona na koji mogu da zakazhem i ugovorim pregled?

  24. #74
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    @Zvonchice,a gdje tachno radi dr.Rakochevic i da nemash kojim sluchajem br.telefona na koji mogu da zakazhem i ugovorim pregled?
    pa ja sam ranije napisala ali ti to nijesi procitala da ja poslednje dvije godine nemam kontakt s njim, jer otkad je prestao da radi kod vojske nijesam znala gdje je...procitaj post ispred tvoga sto ga je cocacolica napisala, tacno ti je objasnila gdje radi, pa probaj...ako ti bas treba telefon, mozes da zovnes informacije i da potrazis br ordinacije...evo cocacolica rece Djecevic ili tako nekako...ako ce ti biti lakse, to je ulica koja vodi pored Cepuraka (gradskog groblja) pa do Hemomonta....zgrada Celebica i tako potrazis na informacije...ako ti je problem, tj ako nijesi iz PG, mogu ja sjutra da probam da zovnem informacije, da potrazim br ordinacije?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #75
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam iz Pg i jako se slabo orijentishem u tim ulicama i zgradama,iako znam za zgradu Chelebic na starom aerodromu-zelena zgrada?Ako je ta,onda cu znati da ga nadjem?

Page 3 of 31 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ginekolog
    By apsolutno_nemoguca in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 03-06-05, 10:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •