Quote Originally Posted by SillySister View Post
Jao, pusti Colakovica, idi u Heru.. Nego obzirom da znam ponesto o tome jer mi drugarica ima policisticne jajnike, mozes li mi detaljnije reci sta mislis kad kazes "opet imas probleme"? Jer se to ne lijeci inace, mozda nisi dovoljno obavijestena. Moras stalno da si pod terapijom, cini mi se da procitah da je jos jedna cura o tome ovdje pricala.
Znam draga da se policisticni jajnici ne mogu izlijeciti nego samo drzati pod kontrolom...e ja ih vec 3-4god.drzim pod kontrolom i non stop pijem kontraceptivne pilule i jajnici su mi se iscrpili,a i ja sada zelim dijete,tako da mi je doktor predlozio da prekinem i da vidi da li sada mogu sama da dobijam(jer su mi menstruacije jako neredovne)...jednu sam dobila bez ikakvih hormona,i sada mi opet kasni ,zbog toga mi treba pomoc doktora jer nisam trudna,a mnoooogo mi kasni,tako da se izgleda sve vratilo na staro-izgleda ne mogu dobijati bez hormona...poludjecu...
A u Heru sam vec bila...nisam bash prezadovoljna...uradila sam Papa test i nikada mi nisu javili rezultat,a rekli su mi da ce me nazvati i javiti mi...tako da sam ja morala da zovem...ne volim kad su neodgovorni,ipak ako ja to platim papreno,sta je njima 1e sto ce potrositi na jedan telefonski poziv...
Ne znam,mozda mnogo trazim,ali potreban mi je neki doktor koji ce da me saslusha i da mi kazhe mozhe li mi pomoci ili ne, i da mi objasni ovo moje stanje,da ja ne idem svaki put na google posle svakog pregleda jer mi niko nishta ne govori ((