Page 30 of 31 FirstFirst ... 20262728293031 LastLast
Results 726 to 750 of 773

Thread: Ginekolog

  1. #726
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avj013 View Post
    Valjda je to tako "normalno" kod nas ja je stvarno ne znam iz doma zdravlja..

    Sent from my A0001 using Tapatalk
    Inače Vukčevićka je meni prije mnooooogo godina ti možda i nemaš toliko, rekla da imam kancer grlića materice i napravila mi pakao od života imala sam svega 22 godine i bila mlada mama mog starijeg sina...a ja sam samo imala upalu izazvanu neadekvatno stavljenom spiralom
    Nijesam čula da je loš ginekolog, osim da je paničar i kao takva vrlo teška...vo za novac ne znam jer više nikad kod nje nijesam pošla posle onoga prvobitnoga iskustva...a jeste neki problem napravila tek rodjenoj bebi mog brata, ona je porodila snahu...ne sjećam se šta ali su htjeli da je tuže...mislim da je brzo posle toga napustila bolnicu, davno je bilo ima blizu desetak godina
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #727
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    nema ginekologa bez mog rodja, tacno vidim
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #728
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma nema ga u svijet, a cak ni dalje

  4. #729
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E Zvonce, ja ti se moram zahvalit što si ispisala ovako slikovito onaj njegov trk od jedne do druge prostorije.Meni bješe dosta da kažem da se mora umorit čovjek.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #730
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    a jeste brate, pitala sam se više puta kako on ne napravi neke užasne greške a mogu misliti kako dodje kući samljeven....
    Ne znam, ima žena koje ga kude, velim, nijesam imala i nemala nikad neke velike probleme, ali stvarno mu se ljubaznost ne može previdjeti!
    Čak mi je jedna prijateljica koja je inače strašno isprepadana od svih doktora i samim tim vrlo teška za preglede, ne smiješ je taći odmah počne "aj" nikad ne vadi krv i ako vadi to moraju posebne pripreme i samo odredjena sestra koju ona izabere, tako da je pošla kod Boljevića i bila prezadovoljna ljubaznošću a ja sam joj kao prijatwljica rekla da bih je lijepo ispratila iz ordinacije! Prvo mu je držala "predavanje" kako je stravljena, pa kako ona ne može to, i bio je beskrajno strpljiv....eto ovo je istina gola!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #731
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ma nema ga u svijet, a cak ni dalje
    ima bogomi, ti bEše ginekologist
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #732
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ne postoji ginekolog za kojeg nisam cula i nesto lose, ali to je normalno nisu supermeni, kao sto napisah prije meni je Boljevic bio ok, njezan i ljubazan, i idem kod njega, srecom nemam nikakvih problema sa tim, cisto kontrole radi i preventive, ali znam par primjera gdje je bio sujetan zbog toga sto je neko isao kod drugoga. necu pisati kako sto spava mi se. Taj problem ja sam rijesila time sto ne pominjem druge. Uglavnom jos uvijek sam u potrazi za najboljim ginekologom. :-)
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  8. #733
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    a jeste brate, pitala sam se više puta kako on ne napravi neke užasne greške a mogu misliti kako dodje kući samljeven....
    Ne znam, ima žena koje ga kude, velim, nijesam imala i nemala nikad neke velike probleme, ali stvarno mu se ljubaznost ne može previdjeti!
    Čak mi je jedna prijateljica koja je inače strašno isprepadana od svih doktora i samim tim vrlo teška za preglede, ne smiješ je taći odmah počne "aj" nikad ne vadi krv i ako vadi to moraju posebne pripreme i samo odredjena sestra koju ona izabere, tako da je pošla kod Boljevića i bila prezadovoljna ljubaznošću a ja sam joj kao prijatwljica rekla da bih je lijepo ispratila iz ordinacije! Prvo mu je držala "predavanje" kako je stravljena, pa kako ona ne može to, i bio je beskrajno strpljiv....eto ovo je istina gola!




    Kome se ne svidja neka ne ide kod njega i zdravo.
    Mene samo tače (i to baš) priča kako se umili ako pare trebaju da se daju.I neka to neko pročita ovdje pa pomisli da je stvarno tako.
    Inače nikad ne dužim i oslikavam situaciju,pa ako kažem mora se umorit to bi trebalo dovoljno da bude.Al valja što si se ti potrudila.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #734
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto ste analizirale svaku moju rijec, evo da pojasnim, upalu sam imala nedavno i na uz je morao vidjeti duplo uvecan jajnik, nego zuri jer je guzva sto mene ne bi trebalo da interesuje, drugo trudna sam bila prije dvije ipo god, nidje veze sa upalom.. A njegova je obaveza da 40 dana prije porodjaja otvori bolovanje i da uput, ali ne bi joj ga dao ranije sigurno sa izvjestajem privatnika.. Nego ne interesuju me drugi i nijesam bas dokona toliko da pisem o drugima.. I ja sam dva puta bila kad su ga poznanici iz cekaonice zvali da udju i prisustvuju uz.. A za Vukcevicku, ja idem pet godina evo kod nje, ranije stvarno ne znam.. I molim vas bez uvreda i brojnih epiteta l, iznijela sam svoje misljenje i svoje razloge nezadovoljstva i nema potrebe da mi govorite sta cu i kako cu.. Hvala i necu se vise ukljucivati na ovu temu.. Pozdrav!

    Sent from my A0001 using Tapatalk

  10. #735
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Ah kako ga branite kao da j nemoguce da nije sa svima isti. Dodje li vam sto zvoncice priznaj da uzimas pare da ga branis

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  11. #736
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hitno mi treba pomoc. Hocu sjutra da uradim privatno ginekoloske briseve. Koju laboratoriju mi preporucujete i da li tamo uzima neko uzorak ili ja treba to gdje i kako?
    Last edited by HenriKinaski; 30-12-15 at 19:32.

  12. #737
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Je li Dr Motrenko samo u BD ili dolazi u Podgoricu u neku od klinika?

  13. #738
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Moja sestra (iz Podgorice) je išla kod nje u Budvu prije 2 godine...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  14. #739
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Može li mi ko objasnit što će svi dotadašnji nalazi (dabl, tripl, krvne......) za zakazivanje "ekspertskog" ultrazvuka u KBC, ako ste recimo sa primorja ili sjevera??? Da bi tek onda zakazali pošto im ostavite svoj broj - a oni će vas nazvat...

    Njihovo je da urade dijagnostiku trenutnog stanja. Što će njima prethodna papirologija??? Što će im poBogu?!

    Bez da se dodatno čeka, obesmisli, ode kod privatnika po svoj muci i LUDILU NENORMALNOM.............

    Pa to su trudnice majku mu!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  15. #740
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima li ko odgovora za ove jade meni nedokucive?
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  16. #741
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Aj xerxese ne sprdaj se s nama

    Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #742
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gujice fala na odgovoru iz brisuceg leta, no meni osmjeh u corsokaku zaglavio na ovom pitanju, iako ono podmece jos gomilu istih, grdjih, nagrdjenih...

    Al eto, konkretno me interesuje, onako nemilice... ako neko zna, ako vise iko ista zna.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  18. #743
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ginekolog

    Uzmes uput i putne troskove,pa u KCCG ,tamo ne placas sve nabrojano
    Using Tapatalk

  19. #744
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uzmes ti sve to lijepo, dodjes u pola deset, prijavis se uredno, cekas, i evo tri sata poslije jos cekas... limitirao i parking na bulevar... i jos tri lijepe PM! Mogu li se izrazit STOKA?! Cisto da mi bude lakse...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  20. #745
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Da ne zna neko gdje doktor azis haliti radi privatno?

    Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока

  21. #746
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Radio je u 'Natal'-u, ne znam da li je još uvijek tamo...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  22. #747
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radi, radi, samo zovni i reci ce ti kad je tamo.

    Sent from my Le X620 using Tapatalk

  23. #748
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Hvala vam

    Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока

  24. #749
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    Uzmes ti sve to lijepo, dodjes u pola deset, prijavis se uredno, cekas, i evo tri sata poslije jos cekas... limitirao i parking na bulevar... i jos tri lijepe PM! Mogu li se izrazit STOKA?! Cisto da mi bude lakse...
    vidji. Xerxes, to sam davno naučila, ako nemam para da platim privatno bilo koji pregled nego sam osudjena na KBC ili naše domove zdravlja, ja se unaprijed psihički pripremim na to da ću od 7 do 2 da čekam....ponesem flašicu vode, pun telefon ili čak tablet da se zabavljam po internetu ili sa igricama, nadjem stolicu, sjednem i čekam dok se ne smiluju...mogu ti reći da radi, jer kad god završiš osjećaš se srećan jer si završio prije nego si mislio!
    Kad god sam pošla da nešto za minut odradim a čekala po ure, uru, izavetala sam!

    Što se tiče potrebne dokumentacije, to ne pitaj ni njih jer ne znaju, ali traže....valjda da bi rekli "e nemaš nalaz krvi star nedjelju dana, ne možemo da te primimo, no dodji drugi put"...nemam objašnjenje...recimo, ranije je bilo da ne možeš da snimiš UZ štitne ako nemaš hormone koji su maksimum stari do 15 dana, a nalaz hormona se čekao od 10 do 20 dana, a UZ se zakazivao mjeseima unaprijed pa ti se moglo desiti da tog dana dr i ne radi pa opet čekaš mjesec, a nalaz hormona izvadjen i nevalidan na tom sledećem pregledu a nove hormone ne možeš nako svake po godine vadit i tako u krug, svakako je, bez dodatnih peripetija, bila najstrašnija sreća uspjeti uskladiti sve te analize, nalaze....morao si da budeš mag
    Zašto? nemaju pojma, ali je tako!
    Sad se UZ radi kako oćeš, za minut, svaki radiolog je stručnjak za dojku, nalazi se čekaju par dana i ne traže ti ih uopšte, niti traže opis mamografije od strane radiologa...ja vjerujem da sve što rade rade samo da bi pacijentima zakomplikovali, ne čineći time sebi nikakvo olakšanje! Tako da svrhu ne vidim a razlog zbog kojeg se prave gužve mi je više nego jasan! Nemar, nerad, nepotizam, nezainteresovanost i korupcija cvjetaju! Neću reći čast izuzecima, jer da bi došao do "izuzetka", ili pošao od" izuzetka", čeka te po troje (sestra, tehničar, neki drugi dr) sa nekom od gore navedenih falinki!
    Stalno ponavljam, ne trebali mi, dosad nijesam primijetila neke velike probleme sa kojima se mnogi susreću, ali samo zato što mi nijesu trebali a da mi zatrebaju mogu misliti na što bih sve naišla...tako da, naoružaj se strpljenjem, što možeš završi privatno, što ne možeš čeka i traži ne ćuti, i obavezno, mislim da je to OBAVEZA svih nas, ako mislimo da nam se zdravstvo ikada popravi, prijavi SVAKI problem na koji naidješ! Mislim da se sa masovnim žalbama pacijenata ne bi smjeli poigravati
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #750
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav svima. Moje iskustvo sa dr je sledece.
    Drzavno me vodio dr.Boljevic u koga sam mogla da se zakunem da ce sve biti ok, jer inace kod njega idem i mimo trudnoce. Uglavnom kad sam usla u treci mjesec pocela sam da krvarim, posla kod njega, srce kucalo, rekao sve ok i posla kuci. Za par dana opet tamna slaba krv i odem opet on mi kaze nema potrebe da gledamo radi li srce gledali smo prije 7 dana, i posalje me u sobu do gdje mi je setra dala neku inekciju za odrzavanje trudnoce. Posle par dana dolazi red na redovni pregled koji je inace u trudnoci 1xmjesecno, dr kaze srce je stalo zao mi je. Znaci katastrofa, da me pogledao prosli put ili makar uputio na inekcije za odrzavanje trudnoce bar za prvo tromjesecje, danas bi sigurno vec imala zdravo iznijetu trudnocu. Na kraju mi je rekao pa dobro mozda se nismo razumjeli kad ste rekli da vam ide krv opet. Mislim se sta tu ima da se ne razumije. UZAS.
    Kiretazu sam radila privatno kod dr Jovovica, koji jese bezobrazan i drzak i pravi se najpametniji, ali bar je ok proslo sve. Uskoro planiram opet da zatrdunim i trazim dobrog dr koji radi i u kbc na porodiliste i privatno. Ako imate preporuke neke pisie. Samo da napomenem da nisam htjela da posle prve izgubljene trudnoce ostavim sve prepusteno tek tako, pa sam na svoju ruku uradila test privatno na trombofiliju koji je bio pozitivan. U drzavnu za taj test se cekaju 3 pobacaja. Tako da je to uzrok mog pobacaja, koji su doktori i te kako mogli da sprijece sa clexanom i redovnim testovima na to. Srecno djevojkama koje planiraju trudnocu i dobro pazite ko vas vodi.

Page 30 of 31 FirstFirst ... 20262728293031 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ginekolog
    By apsolutno_nemoguca in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 03-06-05, 10:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •