Page 1 of 31 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 773

Thread: Ginekolog

  1. #1
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation Ginekolog

    Posto je ovo zenski kutak,nisam primjetila ovu temu...
    Koliko cesto idete kod ginekologa i naravno-moje obavezno pitanje,kod koga?
    Koga hvalite,koga kritikujete od ginekologa u CG???

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je bilo ranije ovakvih topic-a.
    Idem redovno na kontrole,tek reda radi.
    Nisam imala loše iskustvo,tako da ne bih kritikovala nikog,ali bih preporučila dr.Gradimirku Mićunovic.

  3. #3
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je ta Micunovicka rekla da necu moci imati djecu,ali tako ladno kao da je to najnormalnija stvar,pa sam pala u depresiju...odmah sam je promijenila i posla kod Niketica u Life i odusevljena sam koliko je covjek divan,samo se mnogo ceka na taj pregled...

  4. #4
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Budvi (ordinacija Dr Filotić) i na Cetinju (bolnica) ordinira Tatjana Motrenko, jedan zaista veliki stručnjak, radi u timu zajedno sa Dr Jovovićem (Codra i bolnica), koji je takođe veliki stručnjak, u borbi protiv steriliteta. Takođe, ljekarka koju ja sada posjećujem redovno jeste Dr Crnogorac (ARS Medica i bolnica) i zaista je divna.
    Primjetila sam da dosta njih hvali Dr. jasminku iz "Here". Ne osporavam ničiju stručnost. Ali mislim da bi ipak trebalo poći kod ljekara koji takođe ordinira u bolnici, jer sjutra kada dođe do trudnoće ili pak ne daj Bože do neke operacije, potreban ti je neko ko će tu biti i ko će više obratiti pažnju na tebe.
    Ja svakih 3 mjeseca idem na kontrolu, kako sam i navela u ARS Medica, Dr Crnogorac.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  5. #5
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka chast Makice,i ja idem na svakih 3 mjeseca,a ponekad i svaki mjesec jer imam PCOS(policisticne jajnike),a sto se tice dr koji imaju svoje privatne klinike i rade takodje u bolnici,uporedi ih ponekad,tj istog dr,podji kod njega privatno,pa u bolnicu.Ja sam to osjetila na svojoj kozhi kada sam isla kod dr u Kotor koji takodje radi u bolnici.Privatno je bio DIVAN,uzeo mi 40e za pregled ,a posto nema moderan ultra zvuk aparat,rekao mi je da dodjem sutra kod njega u bolnicu.Kada sam dosla,covjek je urlao na mene da lazem,da mi on nije rekao da ja dodjem i da me uopste i ne poznaje i da zakazem kada hocu da dodjem na pregled.Zato su za mene privatne klinike zakon,platim i bar niko ne vice na mene.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~Pakao...u Srcu Raja~
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    U Budvi (ordinacija Dr Filotić) i na Cetinju (bolnica) ordinira Tatjana Motrenko, jedan zaista veliki stručnjak, radi u timu zajedno sa Dr Jovovićem (Codra i bolnica), koji je takođe veliki stručnjak, u borbi protiv steriliteta. Takođe, ljekarka koju ja sada posjećujem redovno jeste Dr Crnogorac (ARS Medica i bolnica) i zaista je divna.
    Primjetila sam da dosta njih hvali Dr. jasminku iz "Here". Ne osporavam ničiju stručnost. Ali mislim da bi ipak trebalo poći kod ljekara koji takođe ordinira u bolnici, jer sjutra kada dođe do trudnoće ili pak ne daj Bože do neke operacije, potreban ti je neko ko će tu biti i ko će više obratiti pažnju na tebe.
    Ja svakih 3 mjeseca idem na kontrolu, kako sam i navela u ARS Medica, Dr Crnogorac.
    Dr.Motrenko...vec 3 godine moj doktor..i ne bi je mijenjala ni za shta
    ~..TaLk to me SoftLy
    There's somethinG in Your EyeS..~

  7. #7
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a dr Medan u pg? niko nije pricao o njemu. meni je par puta bio dobar, ali sam se na kraju razocarala. i isto poznajem ljude kojima je pomogao, a i one koje je skoro unistio... Pa ima li ijedan dr u ovom gradu da se svi slazu o snjegovoj/njenoj strucnosti?
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  8. #8
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok, za dr medana lose preporuke. i odusevljenje dr jasminkom vukcevic iz ,,Here''
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  9. #9
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milana Soc, pod Goricom..ja sam zenom odusevljena

  10. #10
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakve su cijene u codri, ambijent i slično

  11. #11
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u kodri je vrlo skupo. ja sam otisla i samo za savjet su mi uzeli 30eur. pritom je i dr bio neljubazan.
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  12. #12
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je u drugim privatnim klinikama ili ordinacijama?Zanima me susretljivost doktora/ice profesionalnost,ljubaznost i sl?
    Pišite molim vas! HVALA

  13. #13
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gdje se može napraviti ultrazvuk i pregled na istom mjestu,u istoj ordinaciji?

  14. #14
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja preporučujem Kodru i dr Jovovića(muško) koji je vrsni ginekolog, ne znam kako je neko uzeo 30 eura za savjet kada je toliko cijeli pregled kod njega.
    U Ars Medici radi dr Crnogorac(žensko) ali ti pregled dođe 50-60 eura, a pritom dobiješ najbolju uslugu i najveću pažnju koju sam ja srela. Doduše zakažeš u 6 a na red stigneš u 8 to je jedina mana.
    U Budvi u ordinaciji dr Filotić radi Tanja Motrenko, kojoj nema ravne. 40 eura je cijeli pregled i ona je takođe izvrsna kao i ovo dvoje koje sam već navela.

    Premda svako ima razna loša i dobra iskustva i naći će se takođe neko ko će hvaliti i kuditi.
    Last edited by makica-pakica; 05-12-08 at 07:28.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ne mogu vjerovat da svakog ginekologa pomenuste osim NAJBOLJEG - JOKMANOVICA.
    Zene - Izmislile bi kisjelu vodu da im teche iz chesme doma.

  16. #16
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Ja preporučujem Kodru i dr Jovovića(muško) koji je vrsni ginekolog, ne znam kako je neko uzeo 30 eura za savjet kada je toliko cijeli pregled kod njega.
    U Ars Medici radi dr Crnogorac(žensko) ali ti pregled dođe 50-60 eura, a pritom dobiješ najbolju uslugu i najveću pažnju koju sam ja srela. Doduše zakažeš u 6 a na red stigneš u 8 to je jedina mana.
    U Budvi u ordinaciji dr Filotić radi Tanja Motrenko, kojoj nema ravne. 40 eura je cijeli pregled i ona je takođe izvrsna kao i ovo dvoje koje sam već navela.

    Premda svako ima razna loša i dobra iskustva i naći će se takođe neko ko će hvaliti i kuditi.
    Hvala!!!!!

  17. #17
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Ja preporučujem Kodru i dr Jovovića(muško) koji je vrsni ginekolog, ne znam kako je neko uzeo 30 eura za savjet kada je toliko cijeli pregled kod njega.
    U Ars Medici radi dr Crnogorac(žensko) ali ti pregled dođe 50-60 eura, a pritom dobiješ najbolju uslugu i najveću pažnju koju sam ja srela. Doduše zakažeš u 6 a na red stigneš u 8 to je jedina mana.
    U Budvi u ordinaciji dr Filotić radi Tanja Motrenko, kojoj nema ravne. 40 eura je cijeli pregled i ona je takođe izvrsna kao i ovo dvoje koje sam već navela.

    Premda svako ima razna loša i dobra iskustva i naći će se takođe neko ko će hvaliti i kuditi.

    e pa meni je upravo jovovic uzeo toliko za savjet. :mad: dosla sam mu sa dijagnozom drugog gin. i objasnila da me taj neuspjesno lijecio i da je mozda postavio pogresnu dijagnozu, a on mi je rekao da su mi simptomi preslabi i da ja to umisljam i da ce me poslati kod psihijatra. ukratko, vrlo, vrlo, neljubaan, i uzeo mi je 30 eur sto me izvrijedjao.... i to u codri, znaci, nisam isla u KBC, mada sam cula da i tamo radi.

    naravno, otisla sam dalje, u heru, i ispostavilo se da ja ne umisljam nista,a da je jovovic najuzasniji kreten...
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Zasto se nisi zalila direktoru Codre?!
    She is only here to annoy herself!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja za sad idem kod doktorke Dakic u domu zdravlja i veselja blok 5. Nemam iskustva sa ostalima ali mi se njen nacin rada svidja, jedino sto se zakazuje za po 2 nedelje unaprijed jer je velika guzva kod nje. Cula sam da je dr jovanovic dobar, on takodje radi u bloku 5.
    dva i dva su tri

  20. #20
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je dr jovovic iz kodre bas ok,radila sam jednu intervenciju,pa sam kod njega,jer su mi ga ishvalili,a i u kodri imaju najsavremeniju tehniku..to ipak daje neku sigurnost..barem se nadam da je tako..)

  21. #21
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam ih zaista promijenila milion i moje iskustvo je ovakvo - Jasminka uzasno gruba (moj prvi ginekolog i prvo razocarenje), Medan super do jedne ure, a onda me bas razocarao, dr Colakovic - dobar strucnjak ali uzasno grub, dr Suzana Uskokovic (Natal, ispod Gorice) - moje najvece otkrovenje!!! Nevjerovatna je, a tek u trudnoci... Pazljiva, uvijek dostupna, uvijek spremna da da savjete, na telefon se moze zvati, ljubazna, bezbolni pregledi... Ma sve najbolje za nju mogu reci. Jedino se malo vise ceka pregled, ali dobro. "Saradjivala" sam i sam i sa Vojom Miketicem pred kraj druge trudnoce, jer mi je radio epidural, ali smo poceli malo ranije da se gledamo - i za njega samo rijeci hvale. Iako sam bila rekl da vise necu ici kod muskaraca, bila sam primorana jer koliko znam zene ginekolozi ne rade epudiral - nijesam se razocarala. Izuzetno je pazljiv i mnogo smijesan
    Eto to je to. Iz svega navedenog se moze zakljuciti da sam redovan gost kod ginekologa U toku trunoca sam isla svako malo, sto je normalno, a ovako idem jednom godisnje. Ne volim da idem ali sam se vise navikla.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moje iskustvo je sledece(a vjerujte mi da sam imala debelo iskustvo sa ginekolozima) : Jovovic iz Codre extra dijagnosticar i strucnjak , ali samo kad hoce .Kod njega nema nista upakovano , vec skrese sve u facu, pa se ti nosi sa tim kako znas i umijes.Colakovica bije glas velikog strucnjaka , ali ja mislim da mu je vrijeme za penziju .Uzasno grub!Dr.Soc divna zena , ali nikakav strucnjak , bar se u mom slucaju pokazalo .I na kraju zena kojoj bezrezervno vjerujem DR.Jasminka Vukcevic iz Here!Ne ocekujte od nje da vam tepa "pile ", "zlato", "sunce"...itd...ali vam nece ostaviti mjesta za dilemu , odgovorice vam na svako vase pitanje do najsitnijih detalja i iz njene ordinacije necete izaci sa nedoumicama , sto mislim da je i najvaznije !

  23. #23
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Living in the sunlight,loving in the moonlight,having a wonderful time!
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se nmene tice Dr. Jovovic je bez premca. Da njega nije bilo ko zna kako bismo i ja i beba prosle.
    Sto se ostalih tice, lose iskustvo i totalna nestrucnost...
    Topli trag na usnama
    miris blag u grudima
    sve me na tebe podsjeca...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa na kraju se i u mom slucaju ispostavilo da je dijagnoza dr.Jovovica bila tacna , i samo sam bzvz lutala od doktora do doktora i izgubila godinu dana .Ali covjek se tesko miri sa losim stvarima , pa ide dalje , trazi druge odgovore, sve dok ne dodje do onih koji mu zvuce ljepse i onda tu gubi vrijeme .
    Meni je Jasminka samo potvrdila ono sto je Jovovic rekao , mada je sve to malo ljepse upakovala i ja sam to bolje prihvatila.
    Tako da sada idem na laparaskopiju jer imam zacepljene jajovode i nadam se najboljem -bebici.
    Zato cure , nemojte da vam se odlazak kod ginekologa svodi samo onda kada vas nesto zaboli .Idite na svakih pola godine .Vjerujte mi , moze skupo da vas kosta (a pritom ne mislim na novac)
    Pozdrav svima!!!!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Mozete li mi reci koliko kosta pregled kod doktora Jovovica u CODRI i u kom terminu je on na klinici ?
    Who let the dogs out

Page 1 of 31 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ginekolog
    By apsolutno_nemoguca in forum Ženski kutak
    Replies: 9
    Last Post: 03-06-05, 10:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •