Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast
Results 201 to 225 of 286

Thread: Plivanje

  1. #201
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Konacni zakljucak poslije pregledanja mnogobrojnih snimaka i slika:

    Cavic je prvi dodirnuo taster vrhovima prstiju sto znaci da je pobjednik. Medjutim da bi i sat to pokazao potrebno je da ga jako pritisne. Cavic je isao po inerciji i prvi dodirnuo taster ali slabo, dok je felps u punom zamahu prosto uletio u njega i zato je dobio po satu. Eto besprekornih svajcaraca. Da je taster osetljiv na male dodire (kako bi i trebalo), ovo se ne bi desavalo. I sam felps je rekao da nije vjerovao da je prvi. Dakle, felps nije stigao prvi vec je jace pritisnuo taste
    taster ne reaguje na jak pritisak nego na pritisak, bilo kakav, ruke. to je rekao maloprije neko na rts.

    teorije zavjere su zabavne, ali uglavnom su potpuna budalashtina, u 99% sluchajeva.
    ostavite se toga, uzivajte u fenomenalnom uspjehu cavica. ja mu zelim sve najbolje i josh puno medalja, po mogucnosti zlatnih, jer je vrlo simpatichan i vaspitan dechko, pravi sportista. svaka mu chast na ogromnom uspjehu

  2. #202
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    :x

    Ti definitivno nisi normalan. Ko pominje srbiju, o cemu pricas covjece. Evo uzmimo da je ovaj drugi bio recimo neki Skot Pirs is Britanije, isto bih ovo pricao. Stvar je da je morao da pobijedi felps ko god bio protivnik kako bi uzeo spicov rekord. Jer i predsjednik i citava usa masinerija stoje iza njega. Inace ovaj podvodni snimak pokazuje nesto jako cudno, sto nema veze sa onim snimkom iz vazduha. Gledano odozgo iz vazduha Cavic je prvi prstima dodirnuo bazen, dok su se Felpsove ruke jos kretale ka zidu bazena...nema sanse da je Felps ikako mogao pre Cavica da dotakne, jer je bio za dobar zamah iza, nije mogao to da nadoknadi nikakvim trikom
    E jeste sve namjestaju Felpsu, alo to su OLIMPIJSKE IGRE!!!

  3. #203
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    E jeste sve namjestaju Felpsu, alo to su OLIMPIJSKE IGRE!!!
    Pa sto, u vrijeme hladnog rata usa i sssr su i preko olimpijada dokazivali ko je vece mudo. Sve su radili da uzmu sto vise medalja.

    Ali, salim se ja. Sve u svijetu sporta i svijetu uopste je regularno. Sve je pravedno, potpuno cisto, blistavo i svetlucavo bas kao sto nam na televiziji prikazuju

  4. #204
    big giant head Guest

    Default

    Ali, salim se ja. Sve u svijetu sporta i svijetu uopste je regularno. Sve je pravedno, potpuno cisto, blistavo i svetlucavo bas kao sto nam na televiziji prikazuju
    smarash. mozemo li da konstatujemo da je cavic pokraden, i to samo zato sto je srbin, pa da iskulirash malo sa ovim struchnim opaskama.

  5. #205
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  6. #206
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    ... A mozda mu se samo vratilo sto je slab sportista...
    :shock: :mad: nemam rijeci za ovo.


    Cestitke Phelpsu, kakav sampion, RESPEKT. i veliko HVALA Milorade, nije mala stvar osvojiti srebrnu medalju na Olimpijadi.

  7. #207
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    smarash. mozemo li da konstatujemo da je cavic pokraden, i to samo zato sto je srbin, pa da iskulirash malo sa ovim struchnim opaskama.
    Procitaj prethodne komentare pametnjakovicu. Ne interesuje me ni srbija ni sto je srbin. Felps je jednostavno morao dobiti. Isto bih pricao i da je porazeni francuz, tako da malo ti iskuliraj

  8. #208
    big giant head Guest

    Default

    felps je osvojio zlato jer je prvi stigao na cilj. prvi je stigao na cilj jer je najbolji. deal with it. i ja bi volio da nije on osvoji. josh vishe bi volio da je cavic taj koji ga je zajebao za rekord, ali niko nikoga ovdje nije pokrao. to sto je nekima tesko to da prihvate je druga stvar.

    za razliku od pomamljenih teoretichara zavjere, evo sta milorad kaze na svom sajtu. carski. mnogi sportisti bi mogli da uche od ovog momka. ja mogu samo da kazem - svaka cast care i sve najbolje na svim takmicenjima!

    Quote Originally Posted by Milorad Cavic
    I did it!!! I won an Olympic medal everybody! I’m sorry to brag, but I’m sure you all will forgive me just this one time!

    So, allow me to clear some things up:

    The Media’s Manipulation and Misinterpretations: It never ceases to amaze me that garbage that reporters will come up with in order to make a story. Seriously. Anyone who knows me personally knows that I’m very respectful of others. I’ll admit that I’ve got bad blood with one person in the world, but that’s really it. I would never do anything to trash my competitors with seriousness, or to belittle them. If you were there to hear my media interviews, you’d know how much respect I’ve got for Michael Phelps. For a lot of reasons though, its easy to see why many reporters would pick up on anything negative and use it to support their imaginations. Am I a bad guy? No, not even close. I’ve got no criminal record, never got in trouble in school for anything (ever), and never got into a fight. Hate me for having some disagreements about some foreign policies, or for posting up some fast times, but I’m anything but a punk. I’m cool with all of my competitors that have even met me for a second. I like to think I’m easy going and easy to talk to… don’t imagine reasons to hate on me.

    On winning a SILVER medal: I am completely happy, and still in complete disbelief that I was able to achieve this feat! I’m not joking… It’s a tough loss, but I’m on cloud nine. I congratulated Phelps and his coach Bob Bowman. I’m just glad the race was fun to watch for everyone. It was a pleasure for me, really.

    Filing a Protest: Yes, as you all saw, I almost won the Gold, and if you ask me, the clock does not lie. I had nothing to do with this filing, and neither did my coach Mike Bottom. This is just another attack on my coach who has done never wronged anyone in swimming, except coach foreign athletes (non-Americans) to Olympic medals. You all have to understand that any coach would have done this for their swimmer if there were any possibility of error, but I’m sorry to disappoint, it was my Olympic committee and swimming staff who did the filing. We’re not “sour grapes” and we’re not “pissed”… If you ask me, it should be accepted and we should move on. I’ve accepted defeat, and there’s nothing wrong with losing to the greatest swimmer there has ever been.

    So what now? People, this is the greatest moment of my life. I’ve finally achieved what I’ve worked so hard, and for so long to do. Let me enjoy this for a little while. I’m going back to Belgrade for a year after the Olympics. Its time to take a break and figure out the next thing to do!
    Last edited by big giant head; 16-08-08 at 12:14.

  9. #209
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ...i sa ovim je, valjda, prica zakljucena. Sve cestitke Miloradu jos jednom!
    Just to slip the skin...

  10. #210
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    ...i sa ovim je, valjda, prica zakljucena. Sve cestitke Miloradu jos jednom!
    Ma kakvi, to ti samo mislis. Bolje znaju neki sto su gledali na TV, nego on koji je bio u bazenu

  11. #211
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svet je u subotu gledao istorijski obračun Majkla Felpsa sa Miloradom Čavićem i istorijom plivanja na olimpijskim igrama.

    Malo, neverovatno malo je falilo da srpski plivač upropasti Felpsov skoro dosanjani san o osvajanju osam zlatnih medalja na jednom takmičenju.

    Amerikancima je u fotofinišu pao kamen sa srca i oni sada uživaju u poređenjima novog velikog šampiona sa legendarnim Markom Špicom. Na drugoj strani, slovenske duše se vajkaju nad propuštenom šansom.

    Slavni Rus Aleksandar Popov u razgovoru sa srpskim novinarima nije mogao da sakrije nevericu.

    "Ljudi, molim vas da prenesete Čaviću moju poruku! Recite mu da ciljna ploča nije žena koju treba milovati. Neka je udari! Zaronio je, imao je predug finiš i nije dovoljno jako dotakao zid. Šta sada vredi što je bio brži", rekao je Popov.

    Osvajač devet medalja na OI 1992. u Barseloni i u Atlanti 1996, od toga četiri zlatne i pet srebrnih, priznao je Čaviću da je odlično otplivao finale.

    "Za mene je Čavić u ovoj trci bio jednako veliki kao Felps. Vodio je sve vreme, praktično ga je pobedio, ali u cilju moraš biti jednako dobar kao i tokom trke".

    Iako za sobom ima više nego respektabilne rezultate, Milorada Čavića izgleda mnogi nisu uzimali dovoljno ozbiljno.

    Šta reći, kada ga na zvaničnom sajtu OI nisu ni pomenuli u kratkoj najavi finala na 100 metara delfin, iako je imao najbolje vreme i u kvalifikacijama i u polufinalu? Kao glavni Felpsov konkurent apostrofiran je još jedan Amerikanac Jan Kroker, koji na kraju nije ni osvojio medalju.

    Čavićev trener Petar Popović istakao je da je naš plivač postigao fantastičan uspeh i da je u finišu sve bilo čisto.

    "U prvi mah svima nam se učinilo da je Čavić stigao prvi na cilj. Kasnije smo gledali snimak i utisak je da je Milorad, plivačkim jezikom rečeno, ‘proklizao’ na cilju. Felps je to iskoristio i prvi dodirnuo zid".

    Popović je podsetio na sva sjajna Čavićeva izdanja u Pekingu, čime je on dokazao da bez ikakve sumnje pripada svetskom plivačkom vrhu.

    "Srebrna medalja u konkurenciji sa Felpsom je neverovatan uspeh. Ovde je tri puta plivao ispod 51 sekunde, što je fantastičan rezultat. Žalimo za zlatom, ali i ovo je odličan plasman ako znamo da Milorad nikada nije osvojio medalju na prvenstvu sveta. Sledećeg leta u Rimu biće prava prilika da obogati riznicu trofeja", naglasio je Popović.

  12. #212
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    I dje ti vidis ovdje da je pokraden , vidi ti se na kameru ispod vode da je Felps stigao prvi, ada to se jasno vidi!!!

  13. #213
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Procitaj prethodne komentare pametnjakovicu. Ne interesuje me ni srbija ni sto je srbin. Felps je jednostavno morao dobiti. Isto bih pricao i da je porazeni francuz, tako da malo ti iskuliraj
    Ti pricas kao da Felps prije ove olimpijade nije mogao nista osvojit i onda je dosao na olimpijadu i osvojio 7-8 zlatnih medalja. Pa covjece njega niko i prije olimpijade nije mogao pobijedit ili su njega namjestili da u bilo koje takmicenje da se takmici on mora pobijedit?!?!

  14. #214
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E shta vas cera vishe da vrtite prichu po istom tragu... uh
    Just to slip the skin...

  15. #215
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Svet je u subotu gledao istorijski obračun Majkla Felpsa sa Miloradom Čavićem i istorijom plivanja na olimpijskim igrama.

    Malo, neverovatno malo je falilo da srpski plivač upropasti Felpsov skoro dosanjani san o osvajanju osam zlatnih medalja na jednom takmičenju.

    Amerikancima je u fotofinišu pao kamen sa srca i oni sada uživaju u poređenjima novog velikog šampiona sa legendarnim Markom Špicom. Na drugoj strani, slovenske duše se vajkaju nad propuštenom šansom.

    Slavni Rus Aleksandar Popov u razgovoru sa srpskim novinarima nije mogao da sakrije nevericu.

    "Ljudi, molim vas da prenesete Čaviću moju poruku! Recite mu da ciljna ploča nije žena koju treba milovati. Neka je udari! Zaronio je, imao je predug finiš i nije dovoljno jako dotakao zid. Šta sada vredi što je bio brži", rekao je Popov.

    Osvajač devet medalja na OI 1992. u Barseloni i u Atlanti 1996, od toga četiri zlatne i pet srebrnih, priznao je Čaviću da je odlično otplivao finale.

    "Za mene je Čavić u ovoj trci bio jednako veliki kao Felps. Vodio je sve vreme, praktično ga je pobedio, ali u cilju moraš biti jednako dobar kao i tokom trke".

    Iako za sobom ima više nego respektabilne rezultate, Milorada Čavića izgleda mnogi nisu uzimali dovoljno ozbiljno.

    Šta reći, kada ga na zvaničnom sajtu OI nisu ni pomenuli u kratkoj najavi finala na 100 metara delfin, iako je imao najbolje vreme i u kvalifikacijama i u polufinalu? Kao glavni Felpsov konkurent apostrofiran je još jedan Amerikanac Jan Kroker, koji na kraju nije ni osvojio medalju.

    Čavićev trener Petar Popović istakao je da je naš plivač postigao fantastičan uspeh i da je u finišu sve bilo čisto.

    "U prvi mah svima nam se učinilo da je Čavić stigao prvi na cilj. Kasnije smo gledali snimak i utisak je da je Milorad, plivačkim jezikom rečeno, ‘proklizao’ na cilju. Felps je to iskoristio i prvi dodirnuo zid".

    Popović je podsetio na sva sjajna Čavićeva izdanja u Pekingu, čime je on dokazao da bez ikakve sumnje pripada svetskom plivačkom vrhu.

    "Srebrna medalja u konkurenciji sa Felpsom je neverovatan uspeh. Ovde je tri puta plivao ispod 51 sekunde, što je fantastičan rezultat. Žalimo za zlatom, ali i ovo je odličan plasman ako znamo da Milorad nikada nije osvojio medalju na prvenstvu sveta. Sledećeg leta u Rimu biće prava prilika da obogati riznicu trofeja", naglasio je Popović.
    U vrijeme kad je on osvajao kad si stigao na kraj nije bilo tastera nego povuces rucicu . Ljudi nema nikakvih tastera, ovo je 21.vijek, sad postoje senzori koji su osjetljivi na dodir i nema nikakvog pritiskanja tastera!!!

  16. #216
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nista se jasno ne vidi, stotinka odlucuje, trebalo bi snimak razloziti na hiljadite frejmove i onda analizirati, a ovako imamo pristrasno i neobjektivno rasudjivanje i diskusiju, napominjem stotinka je u pitanju i najbolje da ostavimo raspravu, prihvatimo realnost onakva kakva je.
    "...nahrani gladne svojim očima,dodirni dlanom nedodirljive i spasi nas neuhvatljive..."

  17. #217
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Tony m stvarno si me zabavio danas posebno sa ova dva posta.

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Da da jasno se vidi, ali problem je to sto je felps imao dodatni zamah koji nije smio da uradi. Mogao je i cavic da napravi dodatni zamah pa bi bilo 30 stotinki u korist njega. Medutim to niko ne pominje, a to je glavno
    jes, bas je tako plivaci ne smiju da plivaju u zadnjih 25 metara :lolblue::yipiiii::yipiiii:
    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Konacni zakljucak poslije pregledanja mnogobrojnih snimaka i slika:

    Cavic je prvi dodirnuo taster vrhovima prstiju sto znaci da je pobjednik. Medjutim da bi i sat to pokazao potrebno je da ga jako pritisne. Cavic je isao po inerciji i prvi dodirnuo taster ali slabo, dok je felps u punom zamahu prosto uletio u njega i zato je dobio po satu. Eto besprekornih svajcaraca. Da je taster osetljiv na male dodire (kako bi i trebalo), ovo se ne bi desavalo. I sam felps je rekao da nije vjerovao da je prvi. Dakle, felps nije stigao prvi vec je jace pritisnuo taste
    alo covjece, tacno je da su OI u Kinu, ali nije to gong pa da treba macom da ga udaras.to je moj komentar na sve ovo
    :yipiiii::lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:

  18. #218
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ortodox View Post
    nista se jasno ne vidi, stotinka odlucuje, trebalo bi snimak razloziti na hiljadite frejmove i onda analizirati, a ovako imamo pristrasno i neobjektivno rasudjivanje i diskusiju, napominjem stotinka je u pitanju i najbolje da ostavimo raspravu, prihvatimo realnost onakva kakva je.
    Te sudije su uradile sve to sto si rekao i vidjele da je Felps prije stigao.
    A reci mi kakva je realnost?

  19. #219
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Tony m stvarno si me zabavio danas posebno sa ova dva posta.



    jes, bas je tako plivaci ne smiju da plivaju u zadnjih 25 metara :lolblue::yipiiii::yipiiii:


    alo covjece, tacno je da su OI u Kinu, ali nije to gong pa da treba macom da ga udaras.to je moj komentar na sve ovo
    :yipiiii::lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:
    Totalni
    A kako nisi vidio onaj cekic u bazen zakacen koji trebas da uzmes i kad stignes na cilj udaris u taster sa tim cekicem .To su stavili zbog Kineske tradicije
    Last edited by Igor R; 16-08-08 at 13:39.

  20. #220
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Totalni
    A kako nisi vidio onaj cekic u bazen zakacen koji trebas da uzmes i kad stignes na cilj udaris u taster sa tim cekicem .To su stavili zbog Kineske tradicije
    e pa kakvi su ti kinezi sve rade da Felps pobijedi, ja mislim da treba da daju jedne dugacke motke da pozajme od Jelene Isinbajeve, i cak da zavare dvije-tri jednu na drugu ,da mogu da udare taj taster sa nekih 15-20 metara. A jesi li cuo da su Felpsu dali nevidljivu straklenu motku, pa zato odire one WR za 4 sec... To su javili na RTS.

  21. #221
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tasteri koji se ugradjuju u bazene

    Procitajte malo kraljevi prepametni. Senzori (rekao sam taster ali mislio na senzor) reaguju tek na jaci dodir. Jer kada se plivaci priblizavaju cilju voda udara u te senzore pa bi onda oni te blage vodene udare registrovali. Zbog toga registruju samo jaci dodir. Ne mislim na bukvalno udaranje sakom ali sigurno nisu mogli registrovat cavicev blagi kontakt.

    Slavni Rus Aleksandar Popov u razgovoru sa srpskim novinarima nije mogao da sakrije nevericu.

    "Ljudi, molim vas da prenesete Čaviću moju poruku! Recite mu da ciljna ploča nije žena koju treba milovati. Neka je udari! Zaronio je, imao je predug finiš i nije dovoljno jako dotakao zid. Šta sada vredi što je bio brži", rekao je Popov.


    Ali tako je kod nas. Najpametniji su pojmasi. Popov je budala, ima devet medalja, ali sta on zna. Vi ste najpametniji
    Last edited by tony_m; 16-08-08 at 13:51.

  22. #222
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Jbg, lik nije imao sreće, što sad?
    tony_m, ti si klasičan primjer ispiranja mozga.

  23. #223
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Jbg, lik nije imao sreće, što sad?
    tony_m, ti si klasičan primjer ispiranja mozga.
    Sva sreca pa ti nisi. to je ipak bitnije. A ja cu poraditi na meni

  24. #224
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znate li vi da Cavic nije ni stigao drugi. On je tako taster istao tamo ali taster nije reagovao i onda mu je posle nekog vremene trener rekao "budalo, nisi dovoljno jako stisnuo taster, jos ti vrijeme tece , STISNI TASTER JAKO!!! " - E ovo vam je bilo, vjerovali ili ne )))

  25. #225
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Znate li vi da Cavic nije ni stigao drugi. On je tako taster istao tamo ali taster nije reagovao i onda mu je posle nekog vremene trener rekao "budalo, nisi dovoljno jako stisnuo taster, jos ti vrijeme tece , STISNI TASTER JAKO!!! " - E ovo vam je bilo, vjerovali ili ne )))
    Ahahaha. Ajde, ocekujem jos neki komentar, u stilu djece koja se ovako okupe i onda na ovaj nacin parafraziraju nesto. Ekstremno si zabavan.

Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako najbolje smrsati?
    By SpellStealer in forum Ostali sportovi
    Replies: 114
    Last Post: 02-09-10, 05:22
  2. Izvanredno !!! :)
    By Avetinjak in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 08-12-06, 13:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •