Page 8 of 12 FirstFirst ... 456789101112 LastLast
Results 176 to 200 of 286

Thread: Plivanje

  1. #176
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nana View Post
    nekoliko puta su prikazali na rts,i felps je zasluzeno dobio trku !
    Uglavnom nema priznanja dok se RTS ne oglasi!
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  2. #177
    Join Date
    May 2008
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Uglavnom nema priznanja dok se RTS ne oglasi!
    aooooooooooooo,daj batali vishe bre covjeche,da si ti na nasem mjestu,isto bi ovako reagirao,prema tome zavrsi vishe covjeche !

    meni je najbitnije da je cavic ipak uzeo medalju i prvu za srbiju !!!!!!

  3. #178
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaplakao je momak kad mu je novinar RTS-a rekao da je osvoji prvu medalju za nezavisnu Srbiju u istoriji,i da je citava zemlja ustala u 4. ujutro da ga gleda.Svaka cast da mu je neko davao srebrnu medalju prije pocetka olimpijade vjerovatno bi potpisao,bio je ispred svjetskog rekordera Krokera sto sigurno nije mala stvar.

  4. #179
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cavicu svaka cast, i ja sam ustao u 4 sata da gledam trku, sigurno ne zbog Phelps-a. Iako zivi i trenira u Americi, ipak je Srbin i pliva za Srbiju. Evo sad citam i neke komentare kako on pliva za Srbiju jer nije mogao da prodje u americkom timu, to su ciste gluposti, ovakvog plivaca bi svi pozeljeli, pa i Ameri. Jos ce on da napreduje, i bice zlata za njega. Jbg, nije lako izgubiti na ovaj nacin, ali ja sam siguran da je on srecan zbog svog rezultata. Sve cestitke momku, pravi je borac

  5. #180
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Cavic je pravi sportski patriota!
    P r i m o r a c

  6. #181
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    [QUOTE=cattaro;991798]Cavic je pravi sportski patriota![/QUOT
    I mnogi nasi sportisti bi trebali da uce od njega.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  7. #182
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da da jasno se vidi, ali problem je to sto je felps imao dodatni zamah koji nije smio da uradi. Mogao je i cavic da napravi dodatni zamah pa bi bilo 30 stotinki u korist njega. Medutim to niko ne pominje, a to je glavno

  8. #183
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Cavicu svaka cast, i ja sam ustao u 4 sata da gledam trku, sigurno ne zbog Phelps-a. Iako zivi i trenira u Americi, ipak je Srbin i pliva za Srbiju. Evo sad citam i neke komentare kako on pliva za Srbiju jer nije mogao da prodje u americkom timu, to su ciste gluposti, ovakvog plivaca bi svi pozeljeli, pa i Ameri. Jos ce on da napreduje, i bice zlata za njega. Jbg, nije lako izgubiti na ovaj nacin, ali ja sam siguran da je on srecan zbog svog rezultata. Sve cestitke momku, pravi je borac
    Tacno tako, a tu jednu stotinku nema sanse vidjeti golim okom(a i ne vjerujem ni tim aparatima sto mjere bas u stotinku), cak se meni cini da je Cavic prvi dotakao, mada sigurno nisam objektivan !
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  9. #184
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Da da jasno se vidi, ali problem je to sto je felps imao dodatni zamah koji nije smio da uradi. Mogao je i cavic da napravi dodatni zamah pa bi bilo 30 stotinki u korist njega. Medutim to niko ne pominje, a to je glavno
    :lolblue: :monkey:
    P r i m o r a c

  10. #185
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nana View Post
    aooooooooooooo,daj batali vishe bre covjeche,da si ti na nasem mjestu,isto bi ovako reagirao,prema tome zavrsi vishe covjeche !

    meni je najbitnije da je cavic ipak uzeo medalju i prvu za srbiju !!!!!!
    Ti si, cini mi se, snimak sa zelenom linijom okarkterisao kao dokaz u korist Cavica.
    Meni je to bilo cudno, jer je upravo taj snimak bolji dokaz Phelpsovog trijumfa od ovog podvodnog i cistog snimka.

    Zato mi je i palo na pamet to da RTS i javno mijenje poprilicno uticu na tvoje stavove. Nadam se da grijesim, i da ti nijesi takav tip( kojih na zalost u CG ima koliko oces)

    U svakom slucaju cestitam tvojoj drzavi osvajanje prve medalje i zelim vam puno uspjeha u nastavku olimpijade.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  11. #186
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Da da jasno se vidi, ali problem je to sto je felps imao dodatni zamah koji nije smio da uradi. Mogao je i cavic da napravi dodatni zamah pa bi bilo 30 stotinki u korist njega. Medutim to niko ne pominje, a to je glavno
    Ne razumijem!!!

  12. #187
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Tacno tako, a tu jednu stotinku nema sanse vidjeti golim okom(a i ne vjerujem ni tim aparatima sto mjere bas u stotinku), cak se meni cini da je Cavic prvi dotakao, mada sigurno nisam objektivan !
    Nije nije sigurno je prvi Felps a i vjeruj mi te masine ne grijese

  13. #188
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Konacni zakljucak poslije pregledanja mnogobrojnih snimaka i slika:

    Cavic je prvi dodirnuo taster vrhovima prstiju sto znaci da je pobjednik. Medjutim da bi i sat to pokazao potrebno je da ga jako pritisne. Cavic je isao po inerciji i prvi dodirnuo taster ali slabo, dok je felps u punom zamahu prosto uletio u njega i zato je dobio po satu. Eto besprekornih svajcaraca. Da je taster osetljiv na male dodire (kako bi i trebalo), ovo se ne bi desavalo. I sam felps je rekao da nije vjerovao da je prvi. Dakle, felps nije stigao prvi vec je jace pritisnuo taste

  14. #189
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Konacni zakljucak poslije pregledanja mnogobrojnih snimaka i slika:

    Cavic je prvi dodirnuo taster vrhovima prstiju sto znaci da je pobjednik. Medjutim da bi i sat to pokazao potrebno je da ga jako pritisne. Cavic je isao po inerciji i prvi dodirnuo taster ali slabo, dok je felps u punom zamahu prosto uletio u njega i zato je dobio po satu. Eto besprekornih svajcaraca. Da je taster osetljiv na male dodire (kako bi i trebalo), ovo se ne bi desavalo. I sam felps je rekao da nije vjerovao da je prvi. Dakle, felps nije stigao prvi vec je jace pritisnuo taste
    A pa covjece imas u neki od predhodnih postova izbacen fino video i vidi se da je Felps stigao prvi. I na RTS su rekli da je Felps prvi, a vjeruj mi oni to ne bi rekli da to nije tako. Nije imao srece i to je to. Nema to nikakve veze sa tasterom!!!

  15. #190
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Konacni zakljucak poslije pregledanja mnogobrojnih snimaka i slika:

    Cavic je prvi dodirnuo taster vrhovima prstiju sto znaci da je pobjednik. Medjutim da bi i sat to pokazao potrebno je da ga jako pritisne. Cavic je isao po inerciji i prvi dodirnuo taster ali slabo, dok je felps u punom zamahu prosto uletio u njega i zato je dobio po satu. Eto besprekornih svajcaraca. Da je taster osetljiv na male dodire (kako bi i trebalo), ovo se ne bi desavalo. I sam felps je rekao da nije vjerovao da je prvi. Dakle, felps nije stigao prvi vec je jace pritisnuo taste
    Posalji ovo FINA-i, mozda promijene misljenje i daju Cavicu zlato

  16. #191
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Da da jasno se vidi, ali problem je to sto je felps imao dodatni zamah koji nije smio da uradi. Mogao je i cavic da napravi dodatni zamah pa bi bilo 30 stotinki u korist njega. Medutim to niko ne pominje, a to je glavno
    Jeste, zabranjen je poslednji zamah kad se takmicis protiv Srbina, tako pise u pravilniku Medjunarodne Plivacke Federacije

  17. #192
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Jeste, zabranjen je poslednji zamah kad se takmicis protiv Srbina, tako pise u pravilniku Medjunarodne Plivacke Federacije
    I a sam cuo , zadnjih 5 metara ne smijes da zamahujes

  18. #193
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    I a sam cuo , zadnjih 5 metara ne smijes da zamahujes
    Nije ti dobra informacija, zadnjih 8,5 metara ne smije da se zamahuje

  19. #194
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Nije ti dobra informacija, zadnjih 8,5 metara ne smije da se zamahuje
    Aaaaaa... E hvala ti ja sam pogrijesno vidio

  20. #195
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ovaj snimak najbolje pokazuje koliko je Cavic precijenio svoj zadnji zamah.
    Pa on je najmanje 0.2 sec "trazio" zid, a Felps je bukvalno uletio u njega
    U ovaj snimak apsolutno ne vjerujem. Pricajte sto ocete. Jos je nbc-ev snimak u pitanju. I talijani su rekli da je felps morao da bude prvi kao i drugi novinari evropskih zemalja. A snimak, s obzirom sto se sve radi sa snimcima... ...no, dobro. Sad ce da se jave strucnjaci..

  21. #196
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Konacni zakljucak poslije pregledanja mnogobrojnih snimaka i slika:

    Cavic je prvi dodirnuo taster vrhovima prstiju sto znaci da je pobjednik. Medjutim da bi i sat to pokazao potrebno je da ga jako pritisne. Cavic je isao po inerciji i prvi dodirnuo taster ali slabo, dok je felps u punom zamahu prosto uletio u njega i zato je dobio po satu. Eto besprekornih svajcaraca. Da je taster osetljiv na male dodire (kako bi i trebalo), ovo se ne bi desavalo. I sam felps je rekao da nije vjerovao da je prvi. Dakle, felps nije stigao prvi vec je jace pritisnuo taste
    ne smijem da kažem ko je uradio, ali znam da je taster za čavića namjerno pokvaren (pa je morao da pritisne svom snagom)!
    čak su data i pogrešna pravila čaviću-da ne smije da se zamahne na poslenjih par metara-sve je to malo šira stvar

    ma dajte ljudi jasno je da je felps bio prvi i tačka
    i drugo mjesto je odličan rezultat (posebno ako je za stotinku ako ne i manje slabiji od prvog)
    ....

  22. #197
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    U ovaj snimak apsolutno ne vjerujem. Pricajte sto ocete. Jos je nbc-ev snimak u pitanju. I talijani su rekli da je felps morao da bude prvi kao i drugi novinari evropskih zemalja. A snimak, s obzirom sto se sve radi sa snimcima... ...no, dobro. Sad ce da se jave strucnjaci..
    Nista novo sve po starom. Srbima je namjesteno, neko je prepravljao snimak da bi srbi izgubili. I oni na RTS su protiv Cavica pa su i oni rekli da je on stigao drugi, znam nesto ga ne vole oni sa RTS-a pp.
    Pa covjece da li se ti SALIS??? Jednostavno je stigao drugi i to je to, nije imao srece i kras. Jeste citav svijet je uzeo da namjesta u svakom sportu protiv Srbije posto je ona toliko nadmocna da joj niko nista ne moze !!!

  23. #198
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by db View Post
    ne smijem da kažem ko je uradio, ali znam da je taster za čavića namjerno pokvaren (pa je morao da pritisne svom snagom)!
    čak su data i pogrešna pravila čaviću-da ne smije da se zamahne na poslenjih par metara-sve je to malo šira stvar

    ma dajte ljudi jasno je da je felps bio prvi i tačka
    i drugo mjesto je odličan rezultat (posebno ako je za stotinku ako ne i manje slabiji od prvog)
    Zaboravio si da kazes da su cak i snimak prepravili u korist Felpsa, inace ga je Cavic stigao sekundu ali nije moga da pritisne taste i dok ga on stisnu stize Felps i to je to ))))

  24. #199
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :x
    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Nista novo sve po starom. Srbima je namjesteno, neko je prepravljao snimak da bi srbi izgubili. I oni na RTS su protiv Cavica pa su i oni rekli da je on stigao drugi, znam nesto ga ne vole oni sa RTS-a pp.
    Pa covjece da li se ti SALIS??? Jednostavno je stigao drugi i to je to, nije imao srece i kras. Jeste citav svijet je uzeo da namjesta u svakom sportu protiv Srbije posto je ona toliko nadmocna da joj niko nista ne moze !!!
    Ti definitivno nisi normalan. Ko pominje srbiju, o cemu pricas covjece. Evo uzmimo da je ovaj drugi bio recimo neki Skot Pirs is Britanije, isto bih ovo pricao. Stvar je da je morao da pobijedi felps ko god bio protivnik kako bi uzeo spicov rekord. Jer i predsjednik i citava usa masinerija stoje iza njega. Inace ovaj podvodni snimak pokazuje nesto jako cudno, sto nema veze sa onim snimkom iz vazduha. Gledano odozgo iz vazduha Cavic je prvi prstima dodirnuo bazen, dok su se Felpsove ruke jos kretale ka zidu bazena...nema sanse da je Felps ikako mogao pre Cavica da dotakne, jer je bio za dobar zamah iza, nije mogao to da nadoknadi nikakvim trikom

  25. #200
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    amer nije kidao nokte pa ti se zato iz wazduha cini da je cawic bio prije

    nokti
    zamah

    ima li jos koji razlog?
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 8 of 12 FirstFirst ... 456789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako najbolje smrsati?
    By SpellStealer in forum Ostali sportovi
    Replies: 114
    Last Post: 02-09-10, 05:22
  2. Izvanredno !!! :)
    By Avetinjak in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 08-12-06, 13:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •