Page 95 of 99 FirstFirst ... 4585919293949596979899 LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 2466

Thread: Vaterpolo :)

  1. #2351
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Nikšić
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  2. #2352
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da dodam,evo upravo na b92infu u emisiji uvecanje pricaju da amerikanci NE IDU na antidoping kontrolu,vec da amerika garantuje za njih.u emisiji pricaju o OI,sumiraju stvari,i sumnjam da bi to napamet rekli.hocu reci mislim da je definitivno i sigurno da ameri ne idu na antidoping kontrolu.
    Last edited by NesaBG; 24-08-08 at 20:16.

  3. #2353
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NesaBG View Post
    samo da dodam,evo upravo na b92infu u emisiji uvecanje pricaju da amerikanci NE IDU na antidoping kontrolu,vec da amerika garantuje za njih.u emisiji pricaju o OI,sumiraju stvari,i sumnjam da bi to napamet rekli.hocu reci mislim da je definitivno i sigurno da ameri ne idu na antidoping kontrolu.
    Zato su mi i gadni toliko, ne mogu ih ochima vidjet
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  4. #2354
    big giant head Guest

    Default

    ...a ipak, na internetu se, osim na nasem jeziku, ne moze naci nijedna potvrda te priche

  5. #2355
    lauraxsempre Guest

    Default

    :cry::cry:
    Nema veze,oni su nas ponos,bice i medalja i svega!!!!Volim ih mnogooooooooo i tacka.
    Pitanje je jesmo li mi uopste dostojni da nas ovakvi momci predstavljaju?????

  6. #2356
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lauraxsempre View Post
    Pitanje je jesmo li mi uopste dostojni da nas ovakvi momci predstavljaju?????
    pitanje na mjestu! Ja mislim da nismo, a onda opet, mislim da neki jesu, ali da vecina nije.
    Vecina ljudi je zla

  7. #2357
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U pravu je bonja, pretjeruje (preserava) se masu odje.
    Ima dosta onih koji su dizali u nebo nashu reprezentaciju kad osvojihe zlato u malagi. Normalno, ko nije.. al' sad se nadje i neko od tih 'povremenih obozavatelja' pa iznosi svoje kritike bogami ka da je tamo bio s njima i u sve se najbolje razumije..
    Trudim se al ne razumijem to nezadovoljstvo 4.mjestom i osudjivanje ponekih odje, ni okle pojedinima obraz da posle onolikih utakmica koje pregrmjesmo (neochekivano) iznose svoje frustracije i upucuju krajnje neprimjerene komentare za nas tim a i za nas ka drzavu..

  8. #2358
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lauraxsempre View Post
    :cry::cry:
    Nema veze,oni su nas ponos,bice i medalja i svega!!!!Volim ih mnogooooooooo i tacka.
    Pitanje je jesmo li mi uopste dostojni da nas ovakvi momci predstavljaju?????
    Oni prvenstveno predstavljaju sami sebe i vaterpolo shkole iz kojih dolaze. shto je najbitnije u cijeloj ovoj prichi oni predstavljaju CG vaterpolo ligu
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  9. #2359
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    odakle je Mrvaljevic ??
    Evo ga u emisiji prvi olimpijski krug

    Ja bih napravio docek za Gojkovica .

  10. #2360
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    ...a ipak, na internetu se, osim na nasem jeziku, ne moze naci nijedna potvrda te priche

    Ada, sto rec' no to? Mislim, stvarno, ima li budala koje vjeruju da SAMO Ameri nijesu imali testove?

    Omega, anti-doping test, bachanje olova kao nova Olimpijska disciplina...kao obnavljanje i fizickih i intelektualnih dostignuca, ... ,e tu su ti neki i prvaci u svjetskim i olimpijskim takmichenjima. No, sto ces, i to je medalja.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  11. #2361
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    U pravu je bonja, pretjeruje (preserava) se masu odje.
    Ima dosta onih koji su dizali u nebo nashu reprezentaciju kad osvojihe zlato u malagi. Normalno, ko nije.. al' sad se nadje i neko od tih 'povremenih obozavatelja' pa iznosi svoje kritike bogami ka da je tamo bio s njima i u sve se najbolje razumije..
    Trudim se al ne razumijem to nezadovoljstvo 4.mjestom i osudjivanje ponekih odje, ni okle pojedinima obraz da posle onolikih utakmica koje pregrmjesmo (neochekivano) iznose svoje frustracije i upucuju krajnje neprimjerene komentare za nas tim a i za nas ka drzavu..
    Ni u chemu ne treba pretjerivati, treba im dati do znanja da su bili loshi da bi sa josh vecom zheljom ishli na ostala takmichenja.
    Ne treba ih ''razmaziti'' stalnim dochecima ravnim pobjedniku, nekad se treba i spustit na zemlju
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  12. #2362
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A hoce li igrati CG u svjetskoj ligi ???

  13. #2363
    Join Date
    May 2008
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Najgora stvar u porazu od Srbije je način na koji smo izgubili.
    Glatko i lako.
    Prije utakmice pominjalo se sa ovog foruma razdor u njihovom timu, tuče, nesloga...
    Takva Srbija koja nije bila specijalno motivisana za utakmicu za treće mjesto( neuporedivo manje od nas) pobjedila nas je i razbila!
    Voditi 6-1 a biti u ,,raspadu sistema" dovoljno govori o snazi Srbije.
    Realno, bar što se tiče ovog prvenstva i ako se uzmu sve prikazane igre nijesmo ni više zaslužili.
    Pobjedili smo samo jednu pravu, veliku ekipu a izgubili od svih.
    Mađarska, Srbija i Španija a po svemu i Australija( osim rezultatom) bili su bolji od nas.

    Uspjesi Crne Gore od sada biće mnogo teže ostvarljivi jer nas sada svi shvataju ozbiljnije ...
    Ipak ono čega se ja najviše plašim je da i ostale zemlje krenu u ozbiljnije bavljenje vaterpolom.
    Ako se Australija, SAD i ostale veće zemlje odluče da vaterpolo bude jedan od prioriteta i ako počnu ulagati u taj sport onda će i naš put do medalja biti sve teži i teži.
    Ne smije se zaboraviti da danas vaterpolo od 204 zemlje na svijetu jedino se ozbiljnije tretira u nekih 5-10 država.
    Po tome je neuporedivo lakše osvojiti medalju u vaterpolu nego u bilo kojem kolektivnom sportu.
    Uzmite npr: Fudbal, košarku, rukomet, odbojku...
    U tim sportovima ako prođemo kvalifikacije biće ,,čudo neviđeno".
    tesko je igrati za trece mjesto nakon sto ti sudije ukradu finale u iscrpljujucoj utakmici sa madjarima. ta utakmica, barem mene kao navijaca, totalno nas je emotivno ispraznila, tako da jutros nismo mogli vise od onoga. srbija je barem 3 puta bila motivisanija od nas, sto zbog malage, sto zbog realnog stanja u odnosu snaga, sto zbog toga sto ce oni tesko vise i bronzu moc osvojit jer vise nece igrat u ovom sastavu, liga im je raspala, sto zbog drugih stvari....
    Sto se zasluga tice, zasluzili smo finale.. Pero je rekao: nisu nam dozvolili da opet budemo u finalu, da se pojavimo niotkuda i sve osvojimo.
    Ovaj turnir je pokazao da se vaterpolo igra u mnogo drzava na visokom nivou, 10 ekipa je bilo od koje svaka svaku moze da dobije, takva konkurencija nije bila ni u kosarci, ni u rukometu ni u fudbalu na olimpijadi.
    Mislim da slijedi u narednom periodu vladavina crnogorskog vaterpola buduci da imamo mlad tim, najmladji tim na turniru.. madjarima slijedi podmladjivanje, hrvatima isto, srbiji idu par jakih igraca, spancima isto..itd.. a i ovako smo vjerujem najjaci, za manje od dvije godine dosli smo do prvaka evrope; i nikada niko nije uspio na dva uzastopna takmicenja da objedini dva zlata, a mi smo tako bili blizu, da nisu sudije vratile madjarsku nakon 6:3 bilo bi 7 pa 8:3 i finale sa SADom.
    Stanje u svjetskom vaterpolu je sledece: evropski sampion Crna Gora, svjetski Hrvatska, olimpijski Madjarska. Ubijedjen sam da ce uskoro 2 od ova 3 bit Crna Gora.

    Sada nam ostaje da priredimo docek nasim momcima i zahvalimo im se na svemu. Zahvaljujuci njima radovacemo se jos mnogim medaljama.

  14. #2364
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Pero je lijepo rekao: "da nam je neko prije 15 dana ponudio 4 mjesto, svi bi ga objerucke prihvatili"

    druga je stvar sto su nas ajkule VEC navikle na zlatne medalje, pa se moze reci da smo, na prvi pogled, malo "razocarani" (ako se uopste moze biti razocaran trecim mjestom na OI)

    once again, ajkule

  15. #2365
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    sto napravise duhovitu verziju pjesme

    RADUJE SE JADRAN PLAVI I POBJEDU NASU SLAVI
    DRHTI GLAS ZBOG TIH MLADICA MILORADA DJURKOVICA MILORAD DJURKOVICA

  16. #2366
    Join Date
    May 2008
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aaaaaaaaaaaaaaaa ne uhvati kraj emisije na RTCG 2,izgleda da su napravili neku pjesmu za djurkovica.......pi kako mi je krivo

  17. #2367
    Join Date
    May 2008
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plejmejker View Post
    sto napravise duhovitu verziju pjesme

    RADUJE SE JADRAN PLAVI I POBJEDU NASU SLAVI
    DRHTI GLAS ZBOG TIH MLADICA MILORADA DJURKOVICA MILORAD DJURKOVICA

    hahahahahahahaha to je to:lolblue:

  18. #2368
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    od kad on dođe da prenosi OI-propadosmo-toliko smo pali u igri da je nevjerovatno..
    ....

  19. #2369
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ljudi odslusajte sto je petar porobic rekao poslije meca i batalite onda vise pricu o vaterpolu. koliko se ovdje "prosulo" pameti i preseravanja majko mila. kako se neki vise nisu umorili. sjasitee viseeeee.

  20. #2370
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ma ovo je uspjeh.....ali....uvijek se mora naci neko ko ce da izmislja sve samo da kritikuje .

  21. #2371
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    jedno strucno pitanje posto ga Pero Porobic prokomentarisa: kad 2 igraca idu u kontru onda mogu da udju u 2 metra? mogu li ili ne mogu? cisto me interesuje da znam za ubuduce.

  22. #2372
    Join Date
    May 2008
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    jedno strucno pitanje posto ga Pero Porobic prokomentarisa: kad 2 igraca idu u kontru onda mogu da udju u 2 metra? mogu li ili ne mogu? cisto me interesuje da znam za ubuduce.
    aaa to dodje kao u fudbal nesto,jer sjecam se mecha jednog......kad je igrac uzeo loptu protivnickom igracu i otisao do kraja i umjesto da sutne i sam zavrsi posao,on je dodao svom saigracu loptu...i sudija je svirao ofsajd

    mislim da je to ipak bio takozvani "ofsajd"....ne znam nisam pametan


    inache sad gledah finale mecha jugoslavija-USA u seolu prije 20 godina na SOS kanal,i izgleda da je tada bio zaduzen za komentarisanje u staroj jugoslaviji upravo MILORAD DJURKOVIC,zar ne ?

  23. #2373
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast djecaci, divni ste bili! Sve ste nas ucinili ponosnim i pokozali sta znaci dati svoj maximum.

    Za mene, kao da nam donosite zlato :!:



    P.s. cestitke srbima na bronzi
    Kako Vaša bolest ?

  24. #2374
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja bih se slozila da je 4. mjesto neuspjeh,jer sigurno mozemo bolje,ali ovo pljuvanje...nije nikako u redu.
    Nazalost,nisam uspjela da otpratim utakmicu ,mada cuh da su ocajno odigrali.U svakom slucaju,oni su do juce bili ponos Crne Gore,a za mene su to i dalje.
    Uostalom,tek smo poceli...Tek cemo da se ponosimo njima,i da ih docekujemo sa zlatnim medaljama.
    "Samo kada volimo,želimo postati bolji nego što stvarno jesmo."
    (Paulo Coelho)

  25. #2375
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro se Crna Gora drzala....hoce li biti doceka na trgu ?
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

Page 95 of 99 FirstFirst ... 4585919293949596979899 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vaterpolo CG...himna
    By gatsbyy in forum Ostali sportovi
    Replies: 7
    Last Post: 13-07-08, 19:54
  2. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08
  3. Izvanredno !!! :)
    By Avetinjak in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 08-12-06, 14:50
  4. Počinje vaterpolo Svetski kup
    By CoGeR in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 19-06-06, 00:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •