slazaem se da tema treba pod kljuc.oi je gotov,nema vise tema,i onda dolazi do price srbi-crnogorci i sl.
trebate da budete prezadovoljni uspehom ovog leta,postali ste evropski prvaci,i usli u 4 na oi.ja mislim da je sve to pre svega zasluga pere porobica,koji je i pored nekih kritika ovde na forumu za zadnja dva meca,po meni dokazao da je trenutno najbollji svetski trener.hrvati su ovog leta pokazali da su mala ekipa,ostali su bez medalje.prosle godine su istina postali svetski prvaci,ali to se desilo kada to od njih niko nije ocekivao.madjari su pokazali klasu,prica se da je ovo bio oprostaj ove generacije od reprezentacije,mada ne znam tacno osim benedeka ko ce se jos povuci odmah nakon oi.kao sto sam vec i rekao srbija je ovim pokazala koliko je jaka i koliki ima igracki kvalitet,da je uzela 2 medalje(ovi kod nas kazu i 3 racunajuci svetsku ligu,ali i pored svega to nije ozbiljno takmicenje) i pored svih ovih problema u ekipi.ti i takvi odnosi su dovoljni da sruse i najvece timove.
americi svaka cast,mnogo su napredovali,fantasticno tempirali formu i treba im skinuti kapu.ali ipak njihova medalja je rezultat pre svega kalkulacija srbije i hrvatske,kao i losih odnosa u nasoj reprezentaciji.ali kazem uzeli su srebro i treba im cestitati.
vratio bi se jos samo na cg,mislim da je ipak perko iz cg izvukao 120% mogucnosti,iako ste imali neke kikseve na oi.realno ni jedna reprezentacija nije uspela u jednakom,visokom ritmu da odigra oba ova takmicenja.i samim tim jos jednom se pokazala neozbiljnost i sav amaterizam fine i lena(dva velika takmicanje u mesec dana).mislim da je ulazak u 4 za cg na olimpijadi i te kako uspeh,ali s druge strane istina je da ste imali neke kikseve i lose utakmice,pre svega australiju,donekle spaniju(ne sam poraz koliko nacin),a zbog svih desavanja donkle je kiks i poraz od srbije.ipak i dalje mislim ono sto sam mislio i pre ep,a to je da od 4 najjace ekipe,cg ima ipak najmanji broj vrhunskih igraca,i da je najslabija.ali kazem uz pera,nekoliko vrhunskih igraca,iznenadjujuce dobru formu scepanovica(osim na vasu nesrecu u kljucna dva meca na oi),cg je pokazala da joj je sigurno mesta u najbolje 4svetske ekipe,cak sta vise zbog onoga sto sam napisao za hrvate(mala ekipa) pokazali ste da vam je mesto u 3 najbolje.mislim da je to ipak uspeh cg vaterpola,ne neki iznenadjujuci,ali uspeh-da.