Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 137

Thread: Tenis

  1. #101
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozete pisati sto ocete dokaz novakove klase je to, da je jedini igrac iz atp toura koji uspije uzdrmati feda i nadala, i svaki njegov mec sa njima je triler. Pa jasno je bilo vidjeti nadalove krike danas poslije pobjede, a to radi poslije svake nad novakom. Danas se cak dva puta bacao na beton.

    Inace, pravo je cudo da neko sa ovih prostora moze biti svetska mega zvijezda, i da se nosi rame uz rame sa vrhunskim teniserima.

    Sto se tice pomenutih zaljenja dobrim dijelom su sa razlogom, odbojka pogotovo. Odlicno poznajem sve vas takve, uzivaju u novakovom porazu, ali kad diskutuju nije to u pitanju nego samo "realno" pricaju. Ne bi zivi priznali jer bi njihov komentar bio automarski etiketiran kao kompleksaski. On to i jeste, dzaba prikrivanja. Uostalom pogledajte im komentare na forumu plivanja. Sve bi dali da cavic ne uzme medalju. Podjite na djecije forume pa njima tu pricu...
    Last edited by tony_m; 15-08-08 at 21:29.

  2. #102
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cssr View Post
    Igor R
    lupetas, 90% komentara na b92 su poruke podrske i cestitke za odlicnu partiju
    nego sto ti uopste ides na srpske sajtove i pratis srpske sportiste?
    samo vas molim da nas postedite komentara sa b92 foruma kao i indexa.

  3. #103
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci, nije izmisljeno, no je stvarno ta (ebena) publika nesto nesportski cinjela? Sto? Kinezi ili Spanci? Ozbiljno pitam.

    Nevezano, zar ne bi trebali Kinezi navijat PROTIV Spanije, ciji su im se kosarkasi tako sprdali na rasnu osnovu -- prstima pravili kose oci.
    Last edited by DJ; 15-08-08 at 21:27.

  4. #104
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by cssr View Post
    Igor R
    lupetas, 90% komentara na b92 su poruke podrske i cestitke za odlicnu partiju
    nego sto ti uopste ides na srpske sajtove i pratis srpske sportiste?
    Ti lupetas posto niko o forumu B92 nije pricao, malo si se pogubio. Momak vam je fino napisao da su se komentatori na B92 (televiziju) zalili na publiku. Prema tome ti lupas !!!

  5. #105
    lauraxsempre Guest

    Default

    Mislim da nisu to namjerno radili ljudi,eee ono sto je Nadal vracao...i ja bih skakala tamo s njima....Onaj komentator na rts rece na pocetak da Kinezi ne znaju ni kad je poen a kad nije...

  6. #106
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    aj da pustimo b92, publiku,navijace, cia-u i ameriku pa dako nesto kaze u vezi meca. po10 strana prepucavanja a niko nista da kaze vezano za igru i slicno. svi su strucnjaci da okrenu na politiku i debilna prepucavanja tipa ovaj je bolji, ovaj je ljepsi...

  7. #107
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Ti lupetas posto niko o forumu B92 nije pricao, malo si se pogubio. Momak vam je fino napisao da su se komentatori na B92 (televiziju) zalili na publiku. Prema tome ti lupas !!!
    Da izbjegnem nesporazum: Na b92 komentare (website) sam procita da je komentator na neku Srpsku TV (b92 ili koju drugu, ko je vec prenosio) pominja nesportko navijanje. Dostina sto su ostavili komentar su se slozili, ali niko nije pomenuo sto je to konkretno bilo nesportki. Ovdje u USA jos nije bio snimak, zato pitam.

  8. #108
    Join Date
    May 2008
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Obrisao je Novak Djoković suze sa kojima je napustio Centralni teren i pojavio se pred predstavnicima medija vidno utučen. Najbolji srpski teniser će sigurno još dugo sanjati
    Nadal dobio veliki poklon.
    "Odvratan je osećaj kad ovako izgubite, ali šta da se radi...Mislim da je iza mene dobar turnir koji sutra (subota) moram da završim na pravi način za svoju zemlju. Ne znam šta da kažem oko poslednjeg poena nego da se desilo. Noge su mi stale, publika je vrištala, što mi je zasmetalo. Jednostavno sam udario loše i tačka", rekao je srpski teniser.

    Novak ističe da će imati snage, psihičke i fizičke, za meč sa Amerikancem Džejmsom Blejkom.

    "Želim medalju za svoju zemlju iz sve snage! Sigurno je da neću moći da potisnem tako lako ovakav meč, ali moraću. Protiv Nadala sam igrao taktički dobro i imao sam samo pola prvog seta loše igre. Sve ostalo je bilo dobro, taman za pobedu, ali ona nije došla", još se ne miri sa porazom treći teniser sveta.

    Novak Đoković nikada u karijeri nije igrao sa Džjemsom Blejkom, što je svakako kuriozitet.

    "Očekujem pobedu i želim je iz sve snage. Voleo bih da obradujem Srbiju na ovako poseban način".

    Đoković se potom kritički osvrnuo i na teniski turnir u Pekingu. "Još nikada nisam doživeo da na spavanje idem u tri ujutru, kao ovde u Pekingu. Valjda je tako moralo mada je to velika mana za sve tenisere".


  9. #109
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    aj da pustimo b92, publiku,navijace, cia-u i ameriku pa dako nesto kaze u vezi meca. po10 strana prepucavanja a niko nista da kaze vezano za igru i slicno. svi su strucnjaci da okrenu na politiku i debilna prepucavanja tipa ovaj je bolji, ovaj je ljepsi...
    Ma nista nema posebno oko meca da se prica: Nadal odlicno krenuo, uzeo dva brejka pocetkom prvog seta, Nole uzvratio jednim brejkom, ali nije mogao vise. Drugi set je Nole lagano dobio, treci je bio egal do tog poslednjeg gema, kad je Nole napravio nekoliko gresaka, ukljucujuci tu i poslednji volej koji je posao u aut. Nadal dobio zasluzeno, ali su nijanse odlucivale. Publika ocigledno do sad nije gledala ovakav tenis, pa su bili malo bucniji nego inace, ali nista sto vec nije ranije vidjeno toliko puta. Nadal je u tom zadnjem poenu vratio dva smeca koje niko zivi ne bi pokusao ni da stigne, a kamo li da ih vrati u polje, zato je publika vristala tokom tog poena. Zaista je nevjerovatno kako je Nadal vratio taj drugi smec, i ja bih vristao da sam tamo bio

  10. #110
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    A vazda li su srbima krivi drugi za njihove poraze, a ne kažem da ne bih volio da je dobio Đoković, ali ipak je Nada l koji mi je strašno mrzan bolji... Ali iako će on biti prvi zna se ko je kralj svijeta u tenisu... Naravno Federer, neka on gubi, neka nikad više ne dobije on je kralj.

  11. #111
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJ View Post
    Da izbjegnem nesporazum: Na b92 komentare (website) sam procita da je komentator na neku Srpsku TV (b92 ili koju drugu, ko je vec prenosio) pominja nesportko navijanje. Dostina sto su ostavili komentar su se slozili, ali niko nije pomenuo sto je to konkretno bilo nesportki. Ovdje u USA jos nije bio snimak, zato pitam.
    nebitno, viskovic sa rts-a je na kraju rekao da publika treba da cuti dok je poen u toku vidno iznerviran nakon djokovicevog nezasluzenog poraza
    niko tu nikog nije pokrao nego novak jednostavno nije imao srece u kljucnim trenucima, kao sto ni amer nije imao srece protiv gonzalesa
    djokovic i blejk su vise zasluzili finale od ove dvojice ali sport je takav ne pobjedi uvijek bolji

  12. #112
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Inace, pravo je cudo da neko sa ovih prostora moze biti svetska mega zvijezda, i da se nosi rame uz rame sa vrhunskim teniserima.

    Sto se tice pomenutih zaljenja dobrim dijelom su sa razlogom, odbojka pogotovo. Odlicno poznajem sve vas takve, uzivaju u novakovom porazu, ali kad diskutuju nije to u pitanju nego samo "realno" pricaju. Ne bi zivi priznali jer bi njihov komentar bio automarski etiketiran kao kompleksaski. On to i jeste, dzaba prikrivanja. Uostalom pogledajte im komentare na forumu plivanja. Sve bi dali da cavic ne uzme medalju. Podjite na djecije forume pa njima tu pricu...
    "Pogledajte im" ? Kome se ti obraces jadan ?ovo je crnogorski sajt...
    I jes stvarno nemamo na nista dr da mislimo no kako da Srbija sto gore prodje na olimpijadu...odje kompleksas ispadas samo ti,posjecujes tudje sajtove i pocinjes svadje...

  13. #113
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne moze se krivit publika sto je izgubio. Aooooo, pa ka' sto neko prije rece ako su bili bucni bili su za oba tenisera. A i mrzim to njihovo prese*avanje i kad se Djokovic razdere u publiku CUTI i sl. A bi ga gadja s necim da mu glavu slomijem,da sam u publiku
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  14. #114
    Join Date
    May 2008
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BRAVO NOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!

  15. #115
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam ocekivao ovo s obzirom na blejkovepartije i onaj novakov nesrecni poraz. Ali DJOKER je car.

    Po meni trenutno dva najbolja igraca su on i nadal. Dajem nadalu malu prednost zbog velikog broja turnira koje je osvojio

  16. #116
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Svaka cast majstore! A bice prilika i turnira i finala...
    Just to slip the skin...

  17. #117
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Nisam ocekivao ovo s obzirom na blejkovepartije i onaj novakov nesrecni poraz. Ali DJOKER je car.

    Po meni trenutno dva najbolja igraca su on i nadal. Dajem nadalu malu prednost zbog velikog broja turnira koje je osvojio
    skroz simpaticno :mrgreen: :mrgreen:

  18. #118
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    skroz simpaticno :mrgreen: :mrgreen:
    Jos simpaticnije :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

  19. #119
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    bra'o ga za djoku. donese medalju srbiji.

  20. #120
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro je ovo izvukao. prilicno iznenadjenje.

    bio sam siguran da ce u klasicnom balkanskom stilu glat da izgubi poslije onih trauma, bedacenja i suza od juce.

  21. #121
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bu2
    Posts
    411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cestitke Djokovicu!

  22. #122
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    2009. - godina Federerove renesanse ili Djokovicevog ustolicenja?
    Nadal? Ne moze odrzati ovakav nivo fizicke pripremljenosti, nema sile. Mislim da je 2008. njegov zenit i da bi sledece mogao izgubiti dosta poena.

  23. #123
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    federer je izdrzao pune 4 godine tako da ne vidim zasto ne bi mogao nadal.

  24. #124
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bu2
    Posts
    411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    federer je izdrzao pune 4 godine tako da ne vidim zasto ne bi mogao nadal.
    4 ipo. Nece moc to Nadal, sa bindiranim koljenima!

  25. #125
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgubi mrzna Safina !
    Nadal 2:0 u setovima za sad
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Stoni tenis u PG
    By primarius in forum Centralni
    Replies: 29
    Last Post: 23-03-18, 16:27
  2. Kupujem reket za tenis !!!
    By Gigoje in forum Ostali oglasi
    Replies: 18
    Last Post: 20-06-10, 00:51
  3. Kupujem sto za stoni tenis
    By Madzi in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 10-06-08, 16:03
  4. Kupujem reket za stoni tenis
    By ars in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 19-10-04, 17:14
  5. Stoni tenis
    By x-files in forum Ostali sportovi
    Replies: 22
    Last Post: 22-07-04, 14:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •