View Poll Results: koristite li zastitu dok sexate

Voters
41. You may not vote on this poll
  • da

    23 56.10%
  • ne

    18 43.90%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 62

Thread: koristite li zastitu ?

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default koristite li zastitu ?

    ako da zasto
    ako ne takodje zasto
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne jer ne zhelim
    Io ci credo!

    Welcome



  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nedo... moj si chovjek!
    Samo da se zna - o ovome smo vec razgovarali na jednom topicu. Zato cu morati nakon nekog vremena (posle glasanja) da ih sjedinim.
    Pozdravljam... iz milion razloga
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne koristim,ne volim
    a i ljepse je curi bez... kad se stavi ona kesa na njega kada ga nema

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je l bi trebalo da je zdravlje na prvom mjestu?

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    je l bi trebalo da je zdravlje na prvom mjestu?
    Ocito je da neki ovdje ne razmisljaju gornjom, vec donjom glavom...
    I meni se zalomio sex bez zastite, ali radi se o iznimci, ne pravilu.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ono shto ne prestaje da me iznenadjuje su komentari tipa koji ce se u velikom broju pojaviti a glasili bi- naravno da ne... uprkos chinjenicama koje se svakodnevno iznose u medijima i na svim mogucim mjestima o proshirenju broja oboljelih od side i bezbroj manje vazhnih bolesti...
    prije dvije- tri god je djevojka smjeshtena u urgentni zbog batina koje je dobila od niza momaka koji su spavali sa njom u prethodnih mjesec dana, jer im je prenijela triper... a svi su htjeli bash nju... i bash bez zashtite... i onda ona kriva???!!!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hiv? Od jednog jedinog sexa, dovoljna je jedna penetracija, mozete da obolite i da zivite jos max. 10-15 god. Pa vi se mislite hocete li bez ili sa...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shiney
    Hiv? Od jednog jedinog sexa, dovoljna je jedna penetracija, mozete da obolite i da zivite jos max. 10-15 god. Pa vi se mislite hocete li bez ili sa...
    Ma pusti HIV, koji na ovim prostorima ipak jos nije toliko rasiren. Ako ga netko i ima, pokupio ga ne najcesce negdje vani, ili od kakve Ukrajinke.
    Sto je sa Candidom, HPVom i slicnim bestijama? Sta je sa nezeljenom trudnocom?
    Digne mi se kosa na glavi kad procitam: "ne, jer ne zelim", pa onda na to "ti si moj covjek" <bljuv!>. "ne, ne volim", *****u, ne volim ni ja, nitko ne voli koristiti gumice na svom malom veseljku (ni muskarci, ni zene ne vole gumicu), ali, do vraga, ili cete gumicu (ako je one night stand ili se ne poznajete dovoljno), ili cete na neke hormonske preparate (ako se radi o zastiti od nezeljene trudnoce), ili nema sexa. Osim oralnog ili analnog, ali pustimo sad to...

    Najjaca mi je izjava koju sam cuo od jednog frenda: "bio sam kod doktora, dobio sam neke gljivice i osip na qrtzu". Nakon mog pitanja: "sta je, malo saramo okolo?" slijedi odgovor: "Nee, dovoljno me poznajes da znas da ne varam curu" mu uzvratih "U svakom slucaju, netko sara okolo", on opet "ne, one mene nikad ne bi prevarila". Aha, a gljivice nastaju samo tako...

    Mladost, ludost, naivnost... tocno tim redom.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka da se pusti. Tako je u baltiske zemlje bilo "ma pusti" pa je postala epidemija na kraju i sve vise slucaja ima.
    Oko ostalog se slazem u potpunosti sa tobom

  11. #11
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    cartmenland
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da ,ne bih htio da napravim dijete nekoj glupaci
    mala je dala

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar treba pitat uopste?
    Naravno
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam kako ovi muskarci ne mogu paziti kad ce da svrse...zar vam je ljepse sa kondomom?Uh...ja oduvijek pazim...i nikad mi se to desilo nije,mislim da je cura neka trudna...Doduse i one su mi vjerovale pa im nije bila frka... :wink:

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako si sa ozbiljnim partnerom i o tome porazgovarate kako treba, onda se ide lepo na pregled i moze se bez kondoma.
    Ali kondom mora biti uvijek kod tebe a isto i kod nje. Hehehehe, sada cete vjerovatno sa kamenjem po meni, ali tako je. Prilika je ona koja stvara probleme, prilika ljudi.
    Bash bi voleo vidjeti koliko muskaraca bi bilo u stanju reci NE, ako je u pitanju nesto mlado, sexi, ludo lijepo i josh pametno, dobar sagovornik... aj jaj jaj i naumila je da te osvoji. Bash bi ga htio vidjeti da kaze: necu!
    I za zene to vazi. Iz iskustva znam kako podlezete prilici. Narocito ako se jos on malo potrudi, pa se to sve poklopi...
    Evo: :arrow: ovi mali su u nama :arrow: :twisted: :twisted: :twisted:

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ovako,
    zavisi od situacije do situacije...
    Ponekad DA,ponekad NE
    :!:
    Ako sam sa curom svojom onda NE,a ako saram varam DAAAAA :!: Bolje i sa kaputicem no da kakve SIDE i tripere uvozim u dragu mi :!: :!:
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ice...znas kako...nemam ja nista protiv kondoma u smislu da je nekad stvarno potreban itd..naleti neka cura partner kako god prvi put vidis itd...Ali ima jedna caka kod mene...kad curu koju ne poznajem npr...nikako ono..ako krenemo d ase kresnemo itd..i ne kaze npr stavi kondom..onda ga ja sam stavim..ako akze stavi ga..ja ga ne stavim
    objasnicu drugi put o tome

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Ja ne znam kako ovi muskarci ne mogu paziti kad ce da svrse...zar vam je ljepse sa kondomom?Uh...ja oduvijek pazim...i nikad mi se to desilo nije,mislim da je cura neka trudna...Doduse i one su mi vjerovale pa im nije bila frka... :wink:

    Hehehe, Dzoni :wink: Dok ti se ne desi da ti je sa nekom curom toliko lijepo da ga "kao" zaboravis izvuci :wink: Hehehe, samo da mi zena postane, jer ona je djevojka mojih snova... :wink: Dodju i takvi dani, hehehe.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interesantna mi je jedna stvar - ovaj topic je bio i na starim i na novim forumima milion puta i fenomen je isti - isti ljudi govore "ne", jer ne spavaju sa makar kim (jer tim "makar kojima" naravno pise na celu da su zarazeni sa kojecime), dok isti ljudi govore "da" i ti ljudi su pretezno oni (cast izuzecima) koji dolaze iz obavestenijih sredina od SCG.
    Argonaut, ne mozes reci "pusti HIV, jer nije toliko zastupljen na ovim prostorima", jer bas takav attitude ce dovesti do epidemije HIV-a. Nije HIV nekad bio zastupljen ni u Juznoj Africi i eno ih sad svaki drugi zarazen (ili tako nesto). Razumem ja da je u pitanju prosta matematicka mogucnost - manje zarazenih, manje sanse da se zarazis. Ali kad ne baratas svim faktorima koje uticu na tu matematicku mogucnost (broj partnera, "geografski polozaj" partnera (da nisu oni mozda bili iz nekih vise zastupnih zemalja), zastitne navike, itd.) zar se vredi igrati se svojim zivotom?
    Smirnoff_Ice - good point o kondomima i kod zenske i kod muskarca. Sto se muskaraca tice - logicno. Sto se zena tice, postoji tu na SCG prostorima stigma o zenama koje nose kondome sa sobom. Otprilike tu odma' pocnu one carsijske "Gle kurve, ko god da ponudi, mora da mu se daje, sto bi inace bila toliko spremna". Treba to prevazici i biti dovoljno svestan i ubedjen u sebe da znas da ignorises sve te moguce price i pricice.
    Dzoni - vidim trudnoca ti je jos uvek glavna posledica sexa. Blago tebi. Bez ikakvog sarkazma/cinizma ovo kazem (da ne skocis odma' na defanzivu). Majke mi, volela bi da mogu da imam to ubedjenje - ne znam kako tacno da objasnim a da ne bude pogresno shvaceno, ali razlog iz kog bi volela da mogu da imam tvoj stav je isti onaj iz kojeg bi svi mi hteli da se vratimo u to neko doba detinjstva, gde je sve tako prosto, gde svima verujemo i sa svima se igramo i gde svet jos uvek nema nikakvog znacenja u nasim zivotima.

    Nazalost, svi mi jednog dana moramo odrasti...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Ja ne znam kako ovi muskarci ne mogu paziti kad ce da svrse...zar vam je ljepse sa kondomom?Uh...ja oduvijek pazim...i nikad mi se to desilo nije,mislim da je cura neka trudna...Doduse i one su mi vjerovale pa im nije bila frka... :wink:

    Hehehe, Dzoni :wink: Dok ti se ne desi da ti je sa nekom curom toliko lijepo da ga "kao" zaboravis izvuci :wink: Hehehe, samo da mi zena postane, jer ona je djevojka mojih snova... :wink: Dodju i takvi dani, hehehe.
    Ti to opet iz iskustva, a? :P

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zitiste
    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Ja ne znam kako ovi muskarci ne mogu paziti kad ce da svrse...zar vam je ljepse sa kondomom?Uh...ja oduvijek pazim...i nikad mi se to desilo nije,mislim da je cura neka trudna...Doduse i one su mi vjerovale pa im nije bila frka... :wink:

    Hehehe, Dzoni :wink: Dok ti se ne desi da ti je sa nekom curom toliko lijepo da ga "kao" zaboravis izvuci :wink: Hehehe, samo da mi zena postane, jer ona je djevojka mojih snova... :wink: Dodju i takvi dani, hehehe.
    Ti to opet iz iskustva, a? :P
    Hehehe, zitiste, pa da :wink: Samo tada (ne bi bilo posteno da kazem srecom) - nije uspjelo

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    ne koristim,ne volim
    a i ljepse je curi bez... kad se stavi ona kesa na njega kada ga nema
    koja te to slagala :?: meni je isto ka' s njim, ka' bez njega..ipak, kondom glavu chuva...bez njega ne dolazi u obzir..tek kad u partnera steknem povjerenje mozhemo da porazgovaramo o oslobadjanju 'suvishnih' detalja 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja sam nedje napisa` da mi je sa kondomom ka da *ebem meduzu sa lignjom...[b] [b]
    :!: Ali ne skodi i to nekad
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    ne koristim,ne volim
    a i ljepse je curi bez... kad se stavi ona kesa na njega kada ga nema
    koja te to slagala :?: meni je isto ka' s njim, ka' bez njega..ipak, kondom glavu chuva...bez njega ne dolazi u obzir..tek kad u partnera steknem povjerenje mozhemo da porazgovaramo o oslobadjanju 'suvishnih' detalja 8)
    Nije me niko slagao...nego je tako kako je.Jer **** ne moze biti iste dimenzije ako je sa kondom i ako je bez...i jos ne moze da bude osjecaj isti dok se vrsi radnja...to ti isto dodje po primjeru da stavis one gumene rukavice na ruku i mazis momka po tijelu...pa mi ti sad reci ima li tu razlike? :roll:

    Zitiste...Nije meni trudnoca u glavi...niti bilo sta...ako ti volis sa kondom super ja nemam nista protoiv toga,ja pricham da meni to smeta i da ne volim to da koristim.I ne znam sta ce ti ta pricha svi cemo dorasti jednoga dana :roll:

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja always and forever....sa par izuzetaka stvarno...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Dzoni, vala ti je poredjenje u p. m.Mozhda tebi nije isto, ali ja da nijesam gledala dok je kondom stavljao ne bi znala je li s njim, il' bez njega, jer mi je osjecaj potpuno isti...Posebno su mi smijeshne odive, koje padaju na prichu svog partnera da im smeta i da ne mogu da se prikazhu u svom 'punom sjaju' pri korishcenju kondoma :roll: A i to za duzhinu sa kondomom i bez njega, prvi put chujem...A i ne zamjeri(te) mi...Pasivnost je uchinjela svoje... 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •