Page 57 of 189 FirstFirst ... 74753545556575859606167107157 ... LastLast
Results 1,401 to 1,425 of 4725

Thread: PayPal

  1. #1401
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uostalom, bolje je lično potpisati i u slučaju sakupljanja potpisa, uputiti peticiju vladi na neko "suvišno" razmatranje, nego da čitamo demagogiju preko žute štampe, šta će biti ako bude.
    otačesko blagoutrobije

  2. #1402
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Čemu peticija vladi ??? Vlada je davno ispunila uslove za ulazak i sve mnogoljudne zemlje iz naše grupe su ušle dok mi i Makedonija nismo(jer smo mali). To što nismo ušli je bezočan hir PayPal-a i više nema veze sa našom vladom (Ministarstvom Ekonomije)
    Ovo da je vlada ispunila davno sve uslove je potpuni nonsens.Paypal postoji u skoro svim zemljama, i dovoljno su ozbiljna kompanija da bi te "davno" ispunjene uslove ispoštovali i spustili svoj hir i da li nam mogućnost da koristimo njihove usloge.

    Nego gledajmo, da ih podsjetimo na te uslove jednom e-peticijom, ako hoćemo, ali ovdje je izgleda domen naučne fantastike skupiti 6.000 potpisa za nešto što se tiče nas samih.
    otačesko blagoutrobije

  3. #1403
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo treba skupiti 6000 likova koji znaju sta je pay pall pa se dalje moze pricat...

  4. #1404
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by papaluza View Post
    Prvo treba skupiti 6000 likova koji znaju sta je pay pall pa se dalje moze pricat...
    Pa da, i to može biti problematično, jer sve što se u svijetu zadnjih deceniju podrazumijeva kad je u pitanju normalno poslovanje preko interneta su za nas španska sela.

    I paypal se ne uvodi zbog ove propale države nego zbog samostalnih i odgovornih pojedinaca koji će to da koriste za svoje poslove.Velika žal je jedino što to moramo da tražimo preko institucija koje su u krizi i očigledno nesposeobne za bilo šta konkretno.

    https://www.facebook.com/HocemoPaypa...tenegro?ref=hl
    otačesko blagoutrobije

  5. #1405
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,087
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ne moraš se trudit, od septembra će novi carinski zakon pa će se moć samo kojekakve drkalice naručivat, tako da nam i nije previše bitno oće li uvest ili ne. Jedino bi dobro bilo da možemo primat pare iz inostranstva, tj da ljudi kojekakve poslove mogu završavat i ponešto prodavat na ebay.

  6. #1406
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mi sa našim zakonima i postupanjima toliko obesmišljavamo Paypal da je to tragično.. Naručio sam paketić, plaćeno 50€, evo 23 dana stoji u PG na carinu a iz Kine je stiglo za 12 dana. I šta reći na kraju? Neko ima dobra iskustva neko ne. Kakav je smisao bilo što naručit kad ti naši carinici otvaraju pakete i čekaš toliko da zaboraviš što si naručio.

  7. #1407
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako za koga.Cilj je da se stvori liberalan i neograničen platni promet sa inostranstvom, a to paypal može da ponudi.Nažalost mi imamo komunjarčiće na vlasti koji su polijepili druge eitekte ali i dalje funcionišu na onim zaostalim principima i zakonima.
    otačesko blagoutrobije

  8. #1408
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sophrosyne View Post
    Ovo da je vlada ispunila davno sve uslove je potpuni nonsens.Paypal postoji u skoro svim zemljama, i dovoljno su ozbiljna kompanija da bi te "davno" ispunjene uslove ispoštovali i spustili svoj hir i da li nam mogućnost da koristimo njihove usloge.
    Aj mi objasni nešto, da li si uopšte pročitao/la dopis iz PayPal-a prije nego što si počeo/la da liupaš o peticijama.


    Hint.
    Pisalo je u Vijestima

    Po 54-ti put CG je sitna riba pljuckavica da bi PayPal-u stalo do nje(pogotovo jer ga ne bi koristilo ni 1% stanovnika). Ima gomila malih zemalja u PayPal-u i to dosta manjih od ove šake jada Pogledaj malo kad su se učlanile KADA JE PAYPAL POČINJAO, a sad kad je IMPERIJA živo ih zabolje
    Last edited by Rakun; 08-07-13 at 21:24.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #1409
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    328
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Ne moraš se trudit, od septembra će novi carinski zakon pa će se moć samo kojekakve drkalice naručivat, tako da nam i nije previše bitno oće li uvest ili ne. Jedino bi dobro bilo da možemo primat pare iz inostranstva, tj da ljudi kojekakve poslove mogu završavat i ponešto prodavat na ebay.
    Upravo to i mene zanima.Trenutno citam kako moram da otvaram kojekakve nepouzdane virtuelne kartice da bih registrovao nalog na Paypal.Em uzimaju meni znacajan dio zarade,em sto strijepim za Ulozene pare.
    SRAMOTA

  10. #1410
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko je sigurno da ce se taj zakon donijeti septembra ? ipak mi zivimo u crnoj gori... verovatno i hoce septembra ali koje godine

  11. #1411
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,087
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Kad im treba para donose ih ekspresno brzo, nije to nešto što EU od nas traži. Mene je čudilo da nije već otpočelo, nego eto makar par mjeseci da mogu trgovat što mi duša poželi

  12. #1412
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vujadin View Post
    Upravo to i mene zanima.Trenutno citam kako moram da otvaram kojekakve nepouzdane virtuelne kartice da bih registrovao nalog na Paypal.Em uzimaju meni znacajan dio zarade,em sto strijepim za Ulozene pare.
    SRAMOTA
    Ako pricas za entopay site ja ti mogu reci da je puzdan . Vec mozda 2 godine preko njega uplacujem i kupujem na ebay i centa mi falilo nije , vracanje novca kad nesto ne stigne itd je isto vazda korektno i tacno bilo . Sto uzimaju proviziju nekih 5% to jeste manje je tacno , naplacuju svoje usluge , placas odrzavanje i za svoju karticu , ali to nije nesto puno sa obzirom da drugacije na pay pal ne mozes trenutno odavde da se registrujes . . .
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  13. #1413
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    ...CG je sitna riba pljuckavica da bi PayPal-u stalo do nje(pogotovo jer ga ne bi koristilo ni 1% stanovnika)... sad kad je IMPERIJA živo ih zabolje
    Nazalost, ziva istina.

  14. #1414
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Entropay odlican,jbg provizija buca ali takva su pravila jbg

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. #1415
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Po 54-ti put CG je sitna riba pljuckavica da bi PayPal-u stalo do nje(pogotovo jer ga ne bi koristilo ni 1% stanovnika). Ima gomila malih zemalja u PayPal-u i to dosta manjih od ove šake jada Pogledaj malo kad su se učlanile KADA JE PAYPAL POČINJAO, a sad kad je IMPERIJA živo ih zabolje
    Ko je htio da trguje, do 2010 je mogao verifikovati kartice bez problema, ali je istina da ni 7-10% stanovnistva ne bi trgovalo putem PayPal-a. PayPal je dominantan za Ebay, ali nije za Amazon, Aliexpress, DX, TinyDeal, milion drugih sajtova, zaboga nije PayPal=Internet trgovina, ima internet trgovine i mimo PayPal i Ebay, pa nas narod ne kupuje.

    Amazon je za mnoge stvari i pouzdaniji za trgovinu i jeftiniji. Malo nerazumjevanje da postoji prilikom trgovine, PayPal momentalno gasi naog i zamrzava novac na njemu, i mozes se slikati, a to se nikad nece desiti npr. na Amazon.

    Istina je da 90% sajtova podrzava VISA, i pored toga, nas narod ne kupuje jer je informaticki neobrazovan. A sto se PayPal-a tice, oni ce doci vremenom, ali ja iskreno ne vidim koja im je racunica da zbog 30-60.000 ljudi prosiruju sopstvene kapaicete i izlazu se trosku. Ova cifra ljudi je u bilo kojoj zemlji jedan omanji gradic, i PP sigurno prosto ne vidi racunicu za time. Oni su komercijalna kompanija, njih vodi profit, boli njih uvo za CG i njene nacionalne interese.

  16. #1416
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    1) tinydeal se presaltao na paypal.
    2) koliko njih trguje u Zambiji ili San Marinu ili Palau (drzava od 250 ostrva sa 21 000 stanovnika)
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  17. #1417
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    1)2) koliko njih trguje u Zambiji ili San Marinu ili Palau (drzava od 250 ostrva sa 21 000 stanovnika)
    Kada su te zemlje priključene PayPal je počinjao sa poslom(1998 ) tako da mu je bilo stalo do zadnje šuše na planeti, mi smo u to vrijeme bili pod sankcijama tako da smo opet zaebani zahvaljujući ...
    Last edited by Rakun; 10-07-13 at 13:28.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #1418
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by γνῶθι σεαυτόν View Post
    Amazon je za mnoge stvari i pouzdaniji za trgovinu i jeftiniji. Malo nerazumjevanje da postoji prilikom trgovine, PayPal momentalno gasi naog i zamrzava novac na njemu, i mozes se slikati, a to se nikad nece desiti npr. na Amazon.
    Ne da je samo "pouzdaniji" već je Amazon sigurniji nego kupovina u našim buticima/knjižarama, ali samo maleni dio asortimana šalju za CG (uglavnom samo Knjige i Muzičke CD-ove, Filmove i Igre)
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #1419
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by γνῶθι σεαυτόν View Post
    Istina je da 90% sajtova podrzava VISA, i pored toga, nas narod ne kupuje jer je informaticki neobrazovan. A sto se PayPal-a tice, oni ce doci vremenom, ali ja iskreno ne vidim koja im je racunica da zbog 30-60.000 ljudi prosiruju sopstvene kapaicete i izlazu se trosku. Ova cifra ljudi je u bilo kojoj zemlji jedan omanji gradic, i PP sigurno prosto ne vidi racunicu za time. Oni su komercijalna kompanija, njih vodi profit, boli njih uvo za CG i njene nacionalne interese.
    Pazi bratiću ove države.
    Guadeloupe 400,000 ljudi
    Martinique 400,000 ljudi
    French_Guiana 240,000 ljudi
    French Polynesia 270,000 ljudi
    Belize 320,000 ljudi
    Bahami 330,000 ljudi
    I za kraj moju omiljenu državu PALAU od samo 20,000 ljudi.

    Crna Gora (ako je već okružena Albanijom, Srbijom, Hrvatskom i Italijom) je za PayPal jednostavan klik jer svo okruženje ima tu uslugu.
    Znaš što je zajedničko za gorenabrojene države? Sastoje se od mnogo ostrva, razuđene su, i odim što su manje po broju stanovnika od MNE, niži im je i prihod po glavi stanovnika. Znači ako PayPal može da zaradi u Belizeu, Lesotu ili Vijetnamu gdje je plata godišnja oko 2,000 dolara prosječna, može sigurno i u CG gdje je ona veća makar duplo.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #1420
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne da je samo "pouzdaniji" već je Amazon sigurniji nego kupovina u našim buticima/knjižarama, ali samo maleni dio asortimana šalju za CG (uglavnom samo Knjige i Muzičke CD-ove, Filmove i Igre)
    Nije bas tako Obratices paznju na artikle koje kupujes, uvijek imas opcije da kupis od vise prodavnica, recimo:

    http://www.amazon.de/Sector-Herren-A...ector+oversize

    E vidjeces u desnom uglu opciju da kupis od drugih ALLE ANGEBOTE
    imas ih jos 8 opcija, e barem jedna prodavnica od navedenih salje u CG. Vjeruj mi da znam, kupujem preko Amazona.
    Last edited by γνῶθι σεαυτόν; 10-07-13 at 13:52.

  21. #1421
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Pazi bratiću ove države.
    Guadeloupe 400,000 ljudi
    Martinique 400,000 ljudi
    French_Guiana 240,000 ljudi
    French Polynesia 270,000 ljudi
    Belize 320,000 ljudi
    Bahami 330,000 ljudi
    I za kraj moju omiljenu državu PALAU od samo 20,000 ljudi.

    Crna Gora (ako je već okružena Albanijom, Srbijom, Hrvatskom i Italijom) je za PayPal jednostavan klik jer svo okruženje ima tu uslugu.
    Znaš što je zajedničko za gorenabrojene države? Sastoje se od mnogo ostrva, razuđene su, i odim što su manje po broju stanovnika od MNE, niži im je i prihod po glavi stanovnika. Znači ako PayPal može da zaradi u Belizeu, Lesotu ili Vijetnamu gdje je plata godišnja oko 2,000 dolara prosječna, može sigurno i u CG gdje je ona veća makar duplo.

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Kada su te zemlje priključene PayPal je počinjao sa poslom(1998 ) tako da mu je bilo stalo do zadnje šuše na planeti, mi smo u to vrijeme bili pod sankcijama tako da smo opet zaebani zahvaljujući ...
    Covjek lijepo objasnio. Al ako pazljivo pogledas moj post, vidjeces da sam rekao da cemo mi jednog dana uci vjerovatno, ali njima mi nismo nit goruci problem niti prioritet. Zato, strpljen - spasen.

    Island ima 300.000 stanovnika, ali su naspram CG Luxemburg. Nije bitan broj stanovnika, vec saberes broj internet korisnika, postojecu kolicinu kupovine preko interneta, BDP per capita i racunica je jasna.
    Last edited by γνῶθι σεαυτόν; 10-07-13 at 13:55.

  22. #1422
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by γνῶθι σεαυτόν View Post
    A sto se PayPal-a tice, oni ce doci vremenom, ali ja iskreno ne vidim koja im je racunica da zbog 30-60.000 ljudi prosiruju sopstvene kapaicete i izlazu se trosku. Ova cifra ljudi je u bilo kojoj zemlji jedan omanji gradic, i PP sigurno prosto ne vidi racunicu za time. Oni su komercijalna kompanija, njih vodi profit, boli njih uvo za CG i njene nacionalne interese.
    30-60.000 korisnika PayPal-a u CG !!
    Optimistično do kraja. Ja ne vjerujem da bi bilo ni 10.000
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #1423
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by γνῶθι σεαυτόν View Post
    Covjek lijepo objasnio. Al ako pazljivo pogledas moj post, vidjeces da sam rekao da cemo mi jednog dana uci vjerovatno, ali njima mi nismo nit goruci problem niti prioritet. Zato, strpljen - spasen.

    Island ima 300.000 stanovnika, ali su naspram CG Luxemburg. Nije bitan broj stanovnika, vec saberes broj internet korisnika, postojecu kolicinu kupovine preko interneta, BDP per capita i racunica je jasna.
    ako pogledaš moj post vidjećeš da priča o veličini zemalja ne igra veliku ulogu upravi u PayPal -u.
    Mrzilo me da tražim po netu ali ajde kada sam se već upleo u ovu priču da pojasnim zapto vaša priča pada u vodu i o teritoriji i o godini ulaska.

    Razlog 1)
    Paypal je osnovan istina 1998. Međutim do kraja 2004 je imao SAMO 45 zemalja u plaćanju i to:

    • Anguilla
    • Argentina
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Brazil
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Costa Rica
    • Denmark
    • Dominican Republic
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Greece
    • Hong Kong
    • Iceland
    • India


    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Jamaica
    • Japan
    • Luxembourg
    • Mexico
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Portugal
    • Singapore
    • South Korea
    • Spain
    • Sweden
    • Switzerland
    • Taiwan
    • United Kingdom
    • USA

    Mi smo 2005 godine izašli iz svih ratova, svih sankcija, a pošto smo bili zajednica sa Srbijom imali smo i broj stanovnika i površinu teritorije za paypal, ali ga nismo dobili.


    Razlog 2)
    Zemlje koje su manje od Crne Gore i koje su ušle poslije 2006 godine odnosno POSLIJE našeg referenduma gdje smo postali nezavisni su
    French Guiana
    French Polynesia
    Guadeloupe
    Martinique
    Mayotte
    New Caledonia
    Norfolk Island
    Reunion
    St. Pierre and Miquelon
    Svalbard and Jan Mayen Islands
    Wallis and Futuna Islands

    Mi opet nismo ušli, iako smo teritorijom, nezavisnošću i ostalim glupostima kojima smo bombardovani u to doba "zaslužili" da uđemo.


    Razlog 3)
    Sve zemlje okruženja su dobile paypal. Albanija ga nije imala 2005. Iz svog poštovanja prema komšija mislim da je SCG bila za klasu bolja zemlja i ekonoski/materijalno i po broju stanovnika od komšija tih godina.

    Kada sam se informisao u Paypal -u zašto nas nema na mapi rekli su mi da je u pitanju njihova rezerva prema našoj teritoriji. Poslije svođenja razloga koje sam i gore naveo rekli su mi da se možda nalazimo na listi sankcija od strane SAD (US economic sanction list).
    Kada sam im rekao da smo odavno preko 15 godina bez sankcija rekli su mi da definitivno ima nešto sa tim razlogom.
    Pošto sma surfao po wikipediji našao sam jedini raszlog koji povezuje paypal, sankcije i Crnu Goru a to je ovaj.,
    http://en.wikipedia.org/wiki/United_...rgeted_parties
    Persons Who Threaten International Stabilization in the Western Balkans
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #1424
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Razlog 3)
    Sve zemlje okruženja su dobile paypal. Albanija ga nije imala 2005. Iz svog poštovanja prema komšija mislim da je SCG bila za klasu bolja zemlja i ekonoski/materijalno i po broju stanovnika od komšija tih godina.

    Kada sam se informisao u Paypal -u zašto nas nema na mapi rekli su mi da je u pitanju njihova rezerva prema našoj teritoriji. Poslije svođenja razloga koje sam i gore naveo rekli su mi da se možda nalazimo na listi sankcija od strane SAD (US economic sanction list).
    Kada sam im rekao da smo odavno preko 15 godina bez sankcija rekli su mi da definitivno ima nešto sa tim razlogom.
    Pošto sma surfao po wikipediji našao sam jedini raszlog koji povezuje paypal, sankcije i Crnu Goru a to je ovaj.,
    http://en.wikipedia.org/wiki/United_...rgeted_parties
    Persons Who Threaten International Stabilization in the Western Balkans
    Ni jedan od ovih razloga veze s mozgom nema. Ne mozemo pregovarati sa EU, biti na pragu NATO a u sankcijama sa USA.

    Kako ljudi tesko prihvataju da PayPal nema interes da posluje u CG, jos. Sve te zemlje su vjerovatno zajednicki lobirale, zato su i usle u paketu, kljuc svega je u lobiranju, a Crna Gora to ocigledno radi sama, zato ga je i ispush*la. Mala internet penetracija, jako mala zastupljenost internet trgovine, informaticki neobrazovan narod, ili prosto odnos troskova i dobiti im govori da Crna Gora nije destinacija za njih. Ko zna koji je razlog, al rezultat je isti, nemaju interes. Nit znate kako funkcionise PayPal unutarkorporacijski, sta znaci prosirenje na jednu zemlju, koliki su im troskovi takvog posla, procijenjena dobit, ima li uopste mjesta dobiti i na koji vremenski period ce se isplatiti tskva investicija.

    U biznisu ne postoje vjere i nacije. Jedini Bog je novac a vjera profit. Samo budala ne bi mogla da shvati jednostavnu misao - da imaju interes, poslovali bi u Crnoj Gori.

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2
    Last edited by Lucas; 10-07-13 at 17:15.

  25. #1425
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bugi, ja imam neki program za PC koji kad se pokrene prikazuje se u geografskom obliku SAD-a i bude obojen nekom određenom bojom u zavisnosti od države u kojoj je taj program pokrenut. Služi za državljane SAD-a koji se nalaze u inostranstvu da znaju da li je ta država u kojoj borave opasna za njih ili ne. Pa imaju boje crvena-opasnost, žuta-blaga opasnost i zelena-bez opasnosti. Sjećam se kad sam nabavio tek taj program prije možda 6-7 godina da je za CG bila žuta boja, a zimus kad sam ga posle duže vremena pokrenuo bila je zelena boja.
    Nemojte misliti da i dalje nema nekih tajnih možda ekonomskih sankcija od strane SAD-e prema CG. Svaštočine su njihova administracija. Oni i neke evropske partnerske države gledaju da iskoriste, kao što i u stvari i rade.

    Poslato sa Huawei pomocu Tapatalk

Page 57 of 189 FirstFirst ... 74753545556575859606167107157 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Plaćanje preko PayPal-a
    By Blazeme in forum Internet
    Replies: 211
    Last Post: 21-03-12, 18:18
  2. paypal
    By Nasty_Mind in forum Internet
    Replies: 15
    Last Post: 25-04-09, 10:48
  3. Replies: 21
    Last Post: 21-08-08, 08:22
  4. PayPal
    By Exter.wx in forum Internet
    Replies: 10
    Last Post: 21-11-07, 06:27
  5. Potpisite peticiju za paypal u SCG
    By Ego_and_his_own in forum Internet
    Replies: 91
    Last Post: 30-10-07, 12:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •