Results 1 to 25 of 4725

Thread: PayPal

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default PayPal

    Jel neko imao srece sa ovim cudom? Meni drug rece kako je (posto naravno CG nije jedna od podrzanih drzava) on stavio da je iz slovenije i samo unio podatke na taj nacin i proradilo mu je. Meni nece preko slovenije, nece ni na hrvatsku, ne znam, da probam mozda zambiju..

    Imam visa electron od ckb (debitnu)..

    Quote Originally Posted by sve je na prodaju View Post
    Moze li neko svima da nam objasni postupno i korak po korak kako izvrsiti placanje preko paypala ili bilo cega preko e bay sajta pa bilo kako ?
    Quote Originally Posted by acs View Post
    idemo opet.
    vasom karticom na kojoj mora biti minimum 30e otvoricete nalog na sajt entropay.com . na tome sajtu ce te dati prave podatke vase i dobicete virtuelni broj kartice ( u jednom trenutku postojace opcija da izaberete dva nacina placanja stisnite ovu opciju lijevo). ovako dobijen virt. broj kartice najbolje bi bilo da odstampate. ovaj sajt uzima 5% provizije. znaci za 30e on ce vam skinuti sa kartice 31.5e.

    nakon toga sa ,, tom,, karticom pravite nalog na paypal. gdje ce te staviti isto vase podatke 81000 podgorica ,montenegro (npr) i stavljate dolje HRVATSKA .

    pravite i nalog na ebay. nalog na ebay vezete sa nalogm na paypal mada nije neophodno, tacnije to se radi samo kad prodajete nesto.

    posle toga vrsite placanje preko paypal-a, izaberete shipping adres(adresa ebay,adresa paypal, neka treca).


    sa onom virt. karticom ,, entropay,, takodje mozete izvrsiti placanje na neke druge sajtove dje postoji ona opcija VISA... bez ikakvog straha.

    ENTROPAY nalog dopunjavate. paypal ne, on ce sam povuci sredstva sa entropaya. a entropay ih povlaci sa vase kartice samo kad vi to uradite.
    Last edited by Drug Tito; 20-12-11 at 10:31.
    Infiltrator out.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Plaćanje preko PayPal-a
    By Blazeme in forum Internet
    Replies: 211
    Last Post: 21-03-12, 18:18
  2. paypal
    By Nasty_Mind in forum Internet
    Replies: 15
    Last Post: 25-04-09, 10:48
  3. Replies: 21
    Last Post: 21-08-08, 08:22
  4. PayPal
    By Exter.wx in forum Internet
    Replies: 10
    Last Post: 21-11-07, 06:27
  5. Potpisite peticiju za paypal u SCG
    By Ego_and_his_own in forum Internet
    Replies: 91
    Last Post: 30-10-07, 12:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •