Page 98 of 627 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198598 ... LastLast
Results 2,426 to 2,450 of 15657

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #2426
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Kakvo je stanje susjedi? Ovamo se ne može disat. Ne pamtim bolju sezonu po broju gostiju u Dubrovniku pa ni prije rata. Aerodrom 01.08. zabilježio najveći broj putnika u svojoj povijesti. Ima li tamo gužve?
    Meni je 17 apartmana puno evo mjesec dana...Ja nemam dje da spavam pa spavam u auto,a tusiram se na plazu ili kod komsije...A vi kako te?

  2. #2427
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    u nedelju bio krkljanac od guzve u Lucice.. bljak

  3. #2428
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Meni je 17 apartmana puno evo mjesec dana...Ja nemam dje da spavam pa spavam u auto,a tusiram se na plazu ili kod komsije...A vi kako te?

    Sjećam se tih sezona dođem kod babe na ljetovanje u Budvu nema slobodne sobe izvoli oš na terasu da ti se prostre oš u hodnik ili ako ima sreće možda u kuhinju tuširaj se kad uvatiš da ima vode a nema gostiju u kući a po mogućnosti na plažu, hrani se kad stigneš.Ali moralo se, sve za profit

  4. #2429
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Hvala Goldfinger.
    Nastojaću da ovog ljeta skoknem i do Drobnog pijeska. Danas sam se odlučio za Plavnicu i nisam se pokajao. Ima parking, ima tuševe, dobar bazen, dobar mobilijar, dobre restorane, blizu je Podgorice, a cijene su sasvim prihvatljive. Začudo, bješe poluprazno, što je meni u potpunosti odgovaralo.
    Koliko para treba za Plavnicu?
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  5. #2430
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Prije svega besprijekorno je čisto, osoblje ljubazno i nema gužve.
    Korišćenje bazena je 10€ za odrasle, 5€ za djecu. Naravno, u to je uključena ležaljka i peškir. Parking je besplatan.
    Sokovi su 2€, sladoled (kugla) 1 €.
    Hrana se ne služi na samom bazenu, a u 20 metara udaljenom restoranu cijene su na nivou podgoričkih boljih restorana.

  6. #2431
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala!!!
    10 eura za jednog odraslog?
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  7. #2432
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Krcato !!!
    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Meni je 17 apartmana puno evo mjesec dana...Ja nemam dje da spavam pa spavam u auto,a tusiram se na plazu ili kod komsije...A vi kako te?
    Gdje su sad oni pljuvači? Valjda na Maldivima i Havajima :mrgreen:

  8. #2433
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Gdje su sad oni pljuvači? Valjda na Maldivima i Havajima :mrgreen:

    Ma oni su se "povukli" na rezervne položaje
    Javiće se početkom septembra sa najavom "vruće" jeseni, protestima, radničkim buntovima, zaustavljanjem proizvodnje, nedostatkom novca za plate i penzije, itd.

    Naravno da je NOVA imala saopštenje o turizmu, mada su ga vjerovatno pisali prije mjesec dana, jer bi tad možda priča o strašnom padu posjete imala smisla.

    U Tivtu je aerodrom obarao istorijske rekorde po broju aviona i putnika svake od proteklih 3 subote.

    Kod prelazaka na Debelom Brijugu, proteklog vikenda je povećan promet za tačno 100% u odnosu na prošlu sezonu.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  9. #2434
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da ne prelazim "svako malo" ove ex YU drzavice, pa da ne vidim sama te "pohode" i na aerodrome i auto prelaze ... svasta bih pomislila.
    Elem, Hrvatima svaka cast. To pod definitivno i bez iole licemjerstva. Potez predsjednice Vlade sa njenim izlaskom i docekom turista na granichnom prelazu - izuzetan.
    Drugo, ljubaznost hrvatskih radnika - nikad bolja. Bilo gdje, od trznih centara, radnji, crpnih stanica - pa nadalje... Nikad vidjeno u CG. Carina i Cro policija su napokon shvatili i odluchili da ne izigravaju Srbiju i filter stanicu za Austrougrsku itd...
    Shvatili su da je EU eliminisala barijere da bi CRO izigravala "dushmanina" samoj sebi. E kako taj narod dolazi iz EU - logicno je da odgovornost za te ljude snosi EU i da su ljudi normalni. Tek prelazi sa EU strane su liberalizovani do nevidljivog. To znachi nema zastoja, a autoputevi i Jadranska magistrala pokazuju svoje. I da naglasim nevjerovatan marketinski potez - svaki auto zavisno od tablice po drzavnoj skracenici na tom jeziku, dobija od mladih ljudi divan reklamni tisak, sa objasnjenjima, turistichkim ljetovalistima po oblastima u CRO unutrasnjosti itd, mjesta koja su mnogima nepoznata a jako privlachna. Da bi pored kupona i ostalog marketinskog materijala dobili i turistichku kartu CRO. Za svaku pohvalu...
    E sada nasa voljena CG..
    Momentalni prelazak CRO granice, bez zadrzavanja... CG granica sa nekoliko redova kolone... Otvara se nakon nekoliko desetina minuta i ostalih dva prelazna dijela... Cekanje, setnja oko auta... Laganica sto bi rekli... Prilaze djevojka i neki mladji gospodin, od auta do auta.. Smrklo im nesto...pokazuju upakovane karte CG kako rekose, i nude na prodaju.. I sav osmjeh i sala.. Nigde osmjeha - kazu malo zaradjuju, plate nikakve. Kazem - Pa vidite kakav promotivni materijal dobih kao turista u CRO, a Vi prodajete turistima mape? Kazu, tako je naredjeno odgore i novac mora da se prikupi odnekle, a btw.. struje nema u Tivtu vec sat vremena.
    Nadalje, prilazeci granici nestaje struja na granichnom prelazu... Vec panika kod svih, da li imaju mogucnosti za napajanje kompjutera. Preplaseni da ne ostanu na granici, svaka losa pomisao i panika.
    Srecom, stize svjetlo..i "laganica" se nastavlja. Policija radi svoj posao kako im je receno, a par "krupnijih" ljudi prilaze sa onim famoznim naljepnicama da naplacuju tur. takse. Smijeha ne fali dok se posmatraju reakcije italijana i ostalih, ali ja sam CRnogorka i znam da budzet mora da se id toga dopuni. Momentalni ponos oblije svakog CRnogorca kad to shvati, a one koji to nijesu - ne bash...Ljute se cak. Zamislite to? Ministar naredio da MORA biti novca, a ovi koji nijesu Crnogorci se josh bune?
    Tablice iz chitave Evrope.. Dug put, i laganica odmor na granichnom prelazu.
    Sve divno, macka po koja zgazena, neki kuco (vjerovatno lokalni frajer) stalni gost granice, ne bash neke rase, seta gegajuci se (neki problem sa sapicom) i svojom pojavom rusi monotoniju i privlaci paznju u toku laganice.
    Onda, nakon famozne procedure pretrcavanja ljudi iz auta koja nijesu GB forme, ispadanja dokumenata, vracanja po saobracajnu i ko zna cega josh...laganica i carinik.
    E da vidite carinika, sa opasachem, stomak ono generalski, poza za smijeh, i kuckanje na prozor (nekom gastosu garant) - "Aaaaaaaaa jel ovo TV???" . - "Otvaraj da vidimo sta imash". Namjesti sapku onako komunistichki, i pored svog onog haosa iza sto ceka...Covjek ladno da provjeri TV iz 90-tih sigurno... Mislim se tada, covjek mucenik radnik, donio TV stari da udijeli svojima..Mozda ne vrijedi ni 30E jer takvi se vise i ne proizvode, ali njemu vrijedi i radi... Prosao Slovence, prosao i Hrvate, ali "ulovjen" od CG carinskog radnika. Za ponos. Odmah sam se osjetila Crnogorkom na kvadrat. Ponosna na carinu svoje CG i njihovu azurnost otkrivanja opasnog elementa, tj. TV na senzor. Boze, koliko komunistichki djeluje... Samo da ovaj bastion ostane netaknut i divlje lijep.. Sledece godine turistichka kampanja mora da pocne sa - Komunizam i divlja ljepota - Crna Gora.
    Dalje.. ionako je sve isto..


    Hvala Lepo

  10. #2435
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Majo još od onoga teksta protiv Kusovca smo provalili da si antidržavni element tako da.. ne remeti nam ovaj patriotizam
    She is only here to annoy herself!

  11. #2436
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Hahahahaha
    Ma nisam ja protiv g. Kusovca, cak supotno. Pokusavam mu pomoci savjetima i skrecem g. Kusovcu paznju da se skoncentrise kad pise nesto, jer od njegovog "hvaljenja" unisti neduznom covjeku reputaciju.
    Ako mu ja ne kazem, ko ce mu rec? (a bilo mi je zao gospodina kojeg je nagrdio)
    "Prijatelji" mu nece reci sigurno kako to sto pise djeluje onima koji ne zive u CG.
    Ovdje niko konkretno da pomogne savjetom.. Ja josh i pomazem na nevidjeno.
    Josh ce biti uskoro - Dao Bog da te g. Kusovac hvali... Uh. Chini mi se da je bolje da je suprotno u pitanju.





    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 04-08-10 at 22:30.

  12. #2437
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tacno je da ima turista, ali cinjenica je da su nam ove sezone glavni gosti oni sa malom kupovnom moci. Sve me ovo podsjeca na period prije 1979.godine kad su nam hoteli bili puni Ceha i Poljaka koji su prodavali duseke i ostalu opremu koju su donosili sa sobom na ljetovanje, ukratko, opet nam se na velika vrata vratio tzv. socijalni turizam. A taman smo krenuli da se reklamiramo kao elitna turisticka destinacija. Bilo bi donbro kad bi celni ljudi naseg turizma mogli vec jednom da se odrede kakav imidz treba da ima CG u svijetu, pa da se onda toga striktno pridrzavaju, a ne cas ovako-cas onako. Mislim da sezona od mjesec dana, sa ogromnim guzvama, a bez nekog veceg finansijskog efekta ne koristi nikome.

  13. #2438
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ministar forsira pricu o elitnom turizmu i itd. a u isto vrijeme promovise ljetovanje za 3.5 eura.
    Release Yourself

  14. #2439
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bajone View Post
    Sve me ovo podsjeca na period prije 1979.godine kad su nam hoteli bili puni Ceha i Poljaka koji su prodavali duseke i ostalu opremu koju su donosili sa sobom na ljetovanje, ukratko, opet nam se na velika vrata vratio tzv. socijalni turizam. A taman smo krenuli da se reklamiramo kao elitna turisticka destinacija. Bilo bi donbro kad bi celni ljudi naseg turizma mogli vec jednom da se odrede kakav imidz treba da ima CG u svijetu, pa da se onda toga striktno pridrzavaju, a ne cas ovako-cas onako.
    Ja mislim da treba dodati jos jednu nulu na eko taksu..
    She is only here to annoy herself!

  15. #2440
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za elitni turizam treba imati elitne hotele, ceste i plaže..... perspektivu ima s plažama, čeka se odgovarajuća infrastruktura.... polako bit će......
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  16. #2441
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ja mislim da treba dodati jos jednu nulu na eko taksu..
    Hahahahaaa I uz To, osim mapa CG na prodaju, trebali bi napraviti buvljak na granichnom prelazu, eko pijacu sa domacim proizvodima, kafic sa osvezavajucim picima, par kladionica, i napokon obezbijediti lezaljke i suncobrane za g. Harija i ostale CG turiste... Odmor na granichnom prelazu dok se procedure ne zadovolje... Sta moze biti bolje i elitnije od toga?

    Hvala Lepo

    p.s. Nikako zaboraviti obavezno prisustvo astrologa, numerologa, hiromanta i ostalih tkz. Elmag "proroka. Nije na odmet kao demokratsku protivtezu da se izgradi par crkvi SPC, itd itd.. Dodati ako sto fali... Sve za elitnog g. Ministra Nenezica i njegov budzet.
    Last edited by Maja; 05-08-10 at 11:02.

  17. #2442
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Dobar je ovaj Dida što ga uslikaše na Svetom Stefanu sa ministrom čovjek ka da su ga pokupili sa berbe bresaka na Plantažama.Ali zato nam je ministar ljepotan

  18. #2443
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam sto je vama ljudi!Pa sezona nikad nije bila bolja!Razbijamo! Ocigledno ne vjerujete nasem ministru, pa on zna valjda najbolje! Cak ga mozete primijetiti skoro svaku noc na razlicitim mjestima u sitne sate. Jednostavno vodi racuna o cijeloj Crnoj Gori. Zeli da se uvjeri da je sve pod kontrolom. Covjek je jednostavno savjestan! Primijeceno je cak da je uzimao opojna sredstva da bi ostao budan sto vise i sto vise pratio kako se razvija situacija u turizmu. Pa zar nije to krvavi radnik? Zar to nije posvecenost poslu? E moj Nenezicu...

  19. #2444
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Prolaze turisti oko Kolasina..Umorni, zaneseni ljepotom pejzaza i arijom, zedni prilaze jednoj domacinskoj kuci i lijepo mole za casu vode.. Reakcija?
    - Nema vi odje vode ni jedna kuca u okruzenju, a izgradjene su prije 30 i vise godina. Hocete li jarduma ili kisJelog mlijeka, to vam mozemo ponudit?
    Jeste da Kolasin ima fabrika za flasiranje i punjenje vode ali gradjani nemaju vodu, ili malo ko ima.

    Dobro je to...divlje, ali divlja ljepota...Zedni.


    Hvala Lepo

    p.s. Kolasinci ko crnogorske komsije, bez flase vode ni u toalet nit u pijacu.

  20. #2445
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Majo, koliko sam cuo, kolasinski vodovod je angazovao drevnu zajednicu ljudozdera sa Sinjavine koji konzumiraju turiste preko 85 kg, jasuci na bezglavom konju u cije je sapi ugradjen filter za suncokretovo ulje. Kad ljudozder usmrti turistu, voda koja cini dobar dio organizma zrtve preciscava se u konjskim sapima, posebnim poliuretanskim cijevima se odvodi u vodovod, a odatle se distribuira gradjanima Kolasina. Tako da - ne, Kolasin nema problem sa vodom, ali priznajem da postoji ogromna civilizacijska disproporcija izmedju njega i vase metropole (negdje u Njemackoj?)...

    Molim Vas, upozorite Vase kolege i prijatelje da budu na oprezu kad dolaze u nasu primitivnu varos zednih ljudozdera.


    ________

  21. #2446
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Majo, koliko sam cuo, kolasinski vodovod je angazovao drevnu zajednicu ljudozdera sa Sinjavine koji konzumiraju turiste preko 85 kg, jasuci na bezglavom konju u cije je sapi ugradjen filter za suncokretovo ulje. Kad ljudozder usmrti turistu, voda koja cini dobar dio organizma zrtve preciscava se u konjskim sapima, posebnim poliuretanskim cijevima se odvodi u vodovod, a odatle se distribuira gradjanima Kolasina. Tako da - ne, Kolasin nema problem sa vodom, ali priznajem da postoji ogromna civilizacijska disproporcija izmedju njega i vase metropole (negdje u Njemackoj?)...

    Molim Vas, upozorite Vase kolege i prijatelje da budu na oprezu kad dolaze u nasu primitivnu varos zednih ljudozdera.


    ________
    Ti u sebi imaš skriveni talenat pisanja scenarija za horor ili SF filmove.Ovo je dobro bilo, Holivud bi ga otkupio:mrgreen:

  22. #2447
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najjaci mi je onaj carinik bio prosle godine (cini mi se da je bilo prosle), koji je njemcu, koji je dosao sa familijom, dok mu je ovaj davao pasose izbacio "Hi, Hitler". Coek ga pogledao, u sebi iskulirao, carinik mu udario pecat i vratio pasose uz "Bye Hitler" ovaj popizdio, okrenuo se, vratio za Njemacku, napisao pismo ambasadi, ova proslijedila MIP-u, oni Upravi carina i coek dobio otkaz. Uglavnom, u tom pismu je naveo da nikad vise nece proc kroz CG, a ne da dodje na ljetovanje i svima koje zna ce da isprica sto se dogodilo. Pa zar nije to divno???

  23. #2448
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ti u sebi imaš skriveni talenat pisanja scenarija za horor ili SF filmove.Ovo je dobro bilo, Holivud bi ga otkupio:mrgreen:
    Jes, pa da posle NY Times pise "Kolasinac kanibal izio rezisera i dvojicu statista". Ne, ne.

    _________

  24. #2449
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Najjaci mi je onaj carinik bio prosle godine (cini mi se da je bilo prosle), koji je njemcu, koji je dosao sa familijom, dok mu je ovaj davao pasose izbacio "Hi, Hitler". Coek ga pogledao, u sebi iskulirao, carinik mu udario pecat i vratio pasose uz "Bye Hitler" ovaj popizdio, okrenuo se, vratio za Njemacku, napisao pismo ambasadi, ova proslijedila MIP-u, oni Upravi carina i coek dobio otkaz. Uglavnom, u tom pismu je naveo da nikad vise nece proc kroz CG, a ne da dodje na ljetovanje i svima koje zna ce da isprica sto se dogodilo. Pa zar nije to divno???

    Ne podržavam ovo ni u kom slučaju, dao bi mu i ja otkaz za dva minuta, no moraš bit svjestan da mu tome đed vrlo vjerovatno u svoje vrijeme lagano dizao tu ruku za Hitlera, i da oni dobiše rat, i ovaj bi naš carinik to vjerovatno mora radit danas, pa ga razumi malo...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  25. #2450
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Najjaci mi je onaj carinik bio prosle godine (cini mi se da je bilo prosle), koji je njemcu, koji je dosao sa familijom, dok mu je ovaj davao pasose izbacio "Hi, Hitler". Coek ga pogledao, u sebi iskulirao, carinik mu udario pecat i vratio pasose uz "Bye Hitler" ovaj popizdio, okrenuo se, vratio za Njemacku, napisao pismo ambasadi, ova proslijedila MIP-u, oni Upravi carina i coek dobio otkaz. Uglavnom, u tom pismu je naveo da nikad vise nece proc kroz CG, a ne da dodje na ljetovanje i svima koje zna ce da isprica sto se dogodilo. Pa zar nije to divno???
    Ne mogu vjerovat

Page 98 of 627 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198598 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •