Page 76 of 627 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176576 ... LastLast
Results 1,876 to 1,900 of 15658

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #1876
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    u bre ti si neki parajlija dublji dzep pa potreosi 500 eura na ljeto

    Jaki su, najjači na svijetu kad počnu s ovim pričama o dubokim džepovima i ljetovanjima od Maldiva i Havaja pa sve do Turske i Tunisa a malo koji je mrdnuo dalje od Ade Ciganlije :blah:
    Last edited by bracodubrovnik; 18-05-10 at 10:05.

  2. #1877
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post

    Jaki su, najjači na svijetu kad počnu s ovim pričama o dubokim džepovima i ljetovanjima od Maldiva i Havaja pa sve do Turske i Tunisa a malo koji je mrdnuo dalje od Ade Ciganlije :blah:
    Nije baš tako i ne vidim čemu posrpdavanje sa beogradskim turistima. Vidim, ali nije bitno.

    Beograd je najjača baza turista na Balkanu (+Hrvatska, - Slovenija) i veliki broj Beograđana mrda po raznim destinacijama i to bašp onim koje Braco nabrojao.
    Nego dobro, talas sprdnje na račun Srbije je poželjan u ovo predizborno vrijeme, pa zašto ga ne proširiti i na ovoj temi.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  3. #1878
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prije il kasnije, svi oni ponovo dodju odje
    AJMO CRNA GORO !!!

  4. #1879
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    prije il kasnije, svi oni ponovo dodju odje
    Што и јесте стратегија туристичких посленика
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  5. #1880
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Venezuela
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svakako da nismo loša turistička destinacija, ali vala nismo ni neki zmaj po tom pitanju. To ni pas s maslom ne bi pojeo, to pretjerivanje kako ovdje godišnje dođe čitava Amerika, Španija, Italija, Afrika, Latinoamerika i ne znam ko još. Niti smo mi jedina primorska zemlja na svijetu, niti je naša obala najveća i najljepša, a niti smo bogami jeftini.

    Što, dođu nam ovi naši domaći turisti, ovi iz Srbije, nešto iz Bosne, Rumunije, Bugarske i Mađarske, a od Rusa samo ovi bogatuni i biznismeni koji bi da pokupuju i ovo malo neprivatizovane crnogorske zemlje.
    "ˇDejémonos de andar de cumbre en cumbre y vayamos directo a combatir el alfabetismo, carajo!"

  6. #1881
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto, bolje jedan rus da dodje no 10 srba...vise ce para ostavit ovaj jedan rus no njih 10...
    cist racun, duga ljubav
    AJMO CRNA GORO !!!

  7. #1882
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Nije baš tako i ne vidim čemu posrpdavanje sa beogradskim turistima. Vidim, ali nije bitno.

    Beograd je najjača baza turista na Balkanu (+Hrvatska, - Slovenija) i veliki broj Beograđana mrda po raznim destinacijama i to bašp onim koje Braco nabrojao.
    Nego dobro, talas sprdnje na račun Srbije je poželjan u ovo predizborno vrijeme, pa zašto ga ne proširiti i na ovoj temi.
    Nije to druže posprdavanje sa srpskim turistima (da budem jasniji, isto ovo mislim i o svojim Hrvatima). Srpski turisti su među najboljima, barem ovi koji dolaze u Hrvatsku, ali to su turisti i nema ih baš puno, a ovi što pišu i pljuju po forumima ili na B92 (otvori bilo koju temu o turizmu u HR ili CG), 90% njih nikad nije mrdnulo nigdje. Ja to razumijem jer male su plaće ali čemu napuhivanje i pljuvanje po forumima ako znaju da ne mogu nigdje? Čemu pljuvanje po CG ili HR ako tamo neće ići i ako im je najveći doseg kupanje u Moravi? Onaj tko ima para da putuje taj ne ide po forumima i ne šprda se.
    Last edited by bracodubrovnik; 18-05-10 at 10:57.

  8. #1883
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Global Warming View Post
    pa ne vidim kakve veze to ugrozava bilo koga kao turistu. grci protestvju zato sto ih njihova vlada pljacka , i smanjuje im plate i dize poreze- za to imaju moju podrsku. sto se tice turizma to je sto bi rekli - skroz drugi par cipela.

    grcka i spanija imaju najbolju obalu u evropi a najbolje turisticke ponude za novac koji platis imaju pre svega egipat tunis i turska.

    evo sad gledam na sajtu argus tursa da se u spaniji na ljoret del mar, rivijeri spanskoj pokraj barselone moze letovati 11 dana vec od 170 evra

    ko je lud da bira pored jedne spanije crnu goru?

    zaista je malo takvih - cak i u srbiji.

    kakve to veze ima kakva je situacija u Grckoj??:eek:A kako ces doltjet tamo ako ti strajkuje aerodromsko osoblje.Iskrcat ce vas nedje na po puta pa pjeske dalje.Spanija??Samo ti idi majstore,ali ti je i u Grackoj i u Spaniji vanpansionska potrosnja"deranje". Ali dobro vas to ne tangira vi kupujete po supermarketa. Nije ti tamo kafa ili kapucino euro kao ovdje.Nemoj slucajno da pomislis da te nagovaram da dodjete ovamo,sasvim mi je svejedno dje ce te, cak mi je milije kad nisu onolike guzve na putevima,samo hocu da ti kazem da su to nebuloze o kojima pricas...

  9. #1884
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Referee View Post
    kakve to veze ima kakva je situacija u Grckoj??:eek:A kako ces doltjet tamo ako ti strajkuje aerodromsko osoblje.Iskrcat ce vas nedje na po puta pa pjeske dalje.Spanija??Samo ti idi majstore,ali ti je i u Grackoj i u Spaniji vanpansionska potrosnja"deranje". Ali dobro vas to ne tangira vi kupujete po supermarketa. Nije ti tamo kafa ili kapucino euro kao ovdje.Nemoj slucajno da pomislis da te nagovaram da dodjete ovamo,sasvim mi je svejedno dje ce te, cak mi je milije kad nisu onolike guzve na putevima,samo hocu da ti kazem da su to nebuloze o kojima pricas...
    A i ovo da ih vlada pljacka je tek prica za sebe . Pljacka sto trazi da se radi nesto da bi se zaradio novac.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  10. #1885
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh,ovi sto pricaju o Spaniji samo su je na Tv vidjeli,kazem i tvrdim,prosjecni restoran,prosjecni rucak ,od 20 do 30 eura,ako je rostilj npr,nekih 100 gr,mogao bih tri takva tanjira pojesti,mesni meni u CG je 5 eura,predjelo,glavni jelo,a neki daju i dezert,o cijenama vina,ili npr.cigareta da ne govorim,banana-split 15 eura,nije stvar je li to malo ili puno,samo da se govori objektivno.Zemlja za izlazak provod i shoping je obala meksickog zaliva ,dolje od Portorika pa,Meksika,dijela USA do Floride,jeftino,bezbjedno,cisto i luksuzno...

  11. #1886
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Uh,ovi sto pricaju o Spaniji samo su je na Tv vidjeli,kazem i tvrdim,prosjecni restoran,prosjecni rucak ,od 20 do 30 eura,ako je rostilj npr,nekih 100 gr,mogao bih tri takva tanjira pojesti,mesni meni u CG je 5 eura,predjelo,glavni jelo,a neki daju i dezert,o cijenama vina,ili npr.cigareta da ne govorim,banana-split 15 eura,nije stvar je li to malo ili puno,samo da se govori objektivno.Zemlja za izlazak provod i shoping je obala meksickog zaliva ,dolje od Portorika pa,Meksika,dijela USA do Floride,jeftino,bezbjedno,cisto i luksuzno...
    Cek, cek dje to ti jedes za 5 eura glavno mesno jelo, predjelo i dezert za 5 eura?
    Danu reci da se ne mucim vise kuvat
    Nema toga vise ni kod Tafre, pluskvamperfekt.
    U Spaniju bila, sve zavisi dje jedes, kao i kod nas, cijene slicne nasima.
    Juce mi je tata bio u Niksic, svako malo me je zvao da mi kaze: Jao kako je jeftina kafa, jao kako sam jeftino jeo, jao kako je jeftin taxi, u Novi nas deru, kako nas tako i turiste. Mislim da je tako na cijelome primorju, neopravdano visoke cijene.
    Ali sto cu kad ga volim haha, da mi je sad djir uvatiti dolje na donji put malo. Prekosjutra cu. Odoh doma da me malo oderu cijenama

  12. #1887
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Cek, cek dje to ti jedes za 5 eura glavno mesno jelo, predjelo i dezert za 5 eura?
    Danu reci da se ne mucim vise kuvat
    Nema toga vise ni kod Tafre, pluskvamperfekt.
    U Spaniju bila, sve zavisi dje jedes, kao i kod nas, cijene slicne nasima.
    Juce mi je tata bio u Niksic, svako malo me je zvao da mi kaze: Jao kako je jeftina kafa, jao kako sam jeftino jeo, jao kako je jeftin taxi, u Novi nas deru, kako nas tako i turiste. Mislim da je tako na cijelome primorju, neopravdano visoke cijene.
    Ali sto cu kad ga volim haha, da mi je sad djir uvatiti dolje na donji put malo. Prekosjutra cu. Odoh doma da me malo oderu cijenama
    Konoba kod "Krusa",
    mesni meni 5
    riblji 7
    (nedje u Budvi daju i dezert za te pare)
    jeftinije nego doma da spremas
    cijene koje sam ti rekao su za Palma de Majorku,da ne pricam o cijenama u njihovoj discoteci"titos",ne zalim se na cijene,ali su vani visoke,Grcka takodje,malo ribarsko selo u Italiji Marina di carrara cijene u konobi kao kod nas Splendid,meni je samo u Americi ostajalo para,svudje drugo-oder.
    Last edited by minjo; 18-05-10 at 19:28.

  13. #1888
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Konoba kod "Krusa",
    mesni meni 5
    riblji 7
    (nedje u Budvi daju i dezert za te pare)
    jeftinije nego doma da spremas
    cijene koje sam ti rekao su za Palma de Majorku,da ne pricam o cijenama u njihovoj discoteci"titos",ne zalim se na cijene,ali su vani visoke,Grcka takodje,malo ribarsko selo u Italiji Marina di carrara cijene u konobi kao kod nas Splendid,meni je samo u Americi ostajalo para,svudje drugo-oder.
    Marina Di Carrara, znaci plovilo se na Bugacija
    Minjo bijah i ja malo po tome svijetu, mozda ne koliko ti, ali cijenevala nidje ne bijahu kao u Splendid.
    Moguce da sestra ide iduci vikend na Majorku, pa ti javim cijene na taj datum. U Barsu je svaki drugi vkend pa ti i to javim. Inace avionska karta Barselona-Palma de Majorka je 12 eura, povratna. Dokle mozes kod nas stici za te pare, jedva cataru da pasas.
    U Nautilus, ne znam ovaj kod poste ali onaj novi, nes kafa 2,2 eura. Sto je mnogo mnogo je.

  14. #1889
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    vanpansionske cijene su svugdje jako sarene

    pre neki mjesec bih u veneciji (nazalost na jedan dan , za makete trebali djelici) i glavna ulica cijene oder , kafic iz hiljadu osamsto iz neke kafa 15 evra (da petnaset evra ekspres kafa) ali destak metar dalje sasvim pristojna kafeterija kafa 1,20 evra

    tako je i sa hranom i ostalim


    i to se meni dopada . za svakog gosta ponesto . i za bogate i za one sa plicim dzepom

  15. #1890
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    E jebo mater s kafom od 15 eura. I treba da tone!

  16. #1891
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Marina Di Carrara, znaci plovilo se na Bugacija
    Minjo bijah i ja malo po tome svijetu, mozda ne koliko ti, ali cijenevala nidje ne bijahu kao u Splendid.
    Moguce da sestra ide iduci vikend na Majorku, pa ti javim cijene na taj datum. U Barsu je svaki drugi vkend pa ti i to javim. Inace avionska karta Barselona-Palma de Majorka je 12 eura, povratna. Dokle mozes kod nas stici za te pare, jedva cataru da pasas.
    U Nautilus, ne znam ovaj kod poste ali onaj novi, nes kafa 2,2 eura. Sto je mnogo mnogo je.
    Spanci su carevi,narucito njihov avio prevoz je genijalan u Barseloni,ima okvirni red letenja za unutrasnji saobracaj,znaci let je na 15 min,dodjes na aerodrom,skupi se putnika,polazak,sledeci,i sve tako....
    neka obidje katedralu,restorane na rivi koji su ispod Titos discoteke,i neka se odupire (ubacivacima) koji te guraju u njihov restoran...
    Zavidim ti sestri,i ja cu ubrzo dati vjetra petama :-)
    Last edited by minjo; 18-05-10 at 21:03.

  17. #1892
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Nije to druže posprdavanje sa srpskim turistima (da budem jasniji, isto ovo mislim i o svojim Hrvatima). Srpski turisti su među najboljima, barem ovi koji dolaze u Hrvatsku, ali to su turisti i nema ih baš puno, a ovi što pišu i pljuju po forumima ili na B92 (otvori bilo koju temu o turizmu u HR ili CG), 90% njih nikad nije mrdnulo nigdje. Ja to razumijem jer male su plaće ali čemu napuhivanje i pljuvanje po forumima ako znaju da ne mogu nigdje? Čemu pljuvanje po CG ili HR ako tamo neće ići i ako im je najveći doseg kupanje u Moravi? Onaj tko ima para da putuje taj ne ide po forumima i ne šprda se.
    Tačno tako!
    Što neko reče ako gledam kojega ću Mercedesa kupit onda Punta i ne komentarišem, ali poštujem da valjda ima svoga kupca i on.

    Uostalom, Srbi dolaze, i one s kojima ja pričam lijepo se provedu i ne žale se. Ne znam nikoga ko je jednom bio i nikad više neće doć. Ako nam zafale, nedajbože, snać ćemo se pa ćemo promijenit nešto.
    A i oni bogatiji, u povratku s Maldiva znaju poneki dan svratit, prije no će poć doma, da se aklimatizuju.

  18. #1893
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post

    Jaki su, najjači na svijetu kad počnu s ovim pričama o dubokim džepovima i ljetovanjima od Maldiva i Havaja pa sve do Turske i Tunisa a malo koji je mrdnuo dalje od Ade Ciganlije :blah:

    decacicu iz dubrovnika vise sam ja turistickih destinacija obisao nego sto si ih ti video na prospektima.

    bio sam i u tom tvom dubrovniku i mogu ti reci, vi ste jedno veliko nista.

    da bi znao kakva je turisticka ponuda drugih zemalja potrebno je da u njih odes, a ti verovatno van tog tvog seoceta nigde nisi dalje mrdnuo nego se ponasas po onoj narodnoj "hvalite me usta moja"

    ja pricam objektivno prvenstveno iz sopstvenog iskustva.

    vas dubrovnik je smesna turisticka ponuda , preskupo dranje a sve u svemu nikakva usluga.

    pa sta dalje da pricamo, u celom dubrovniku , barem kad sam ja tamo bio jednom u zivotu i vise nikad, niste imali ni jednu jedinu diskoteku. nego kad se ugasi muzika u kaficima svi pravac u krevet. mozda je to ok turisticka ponuda za neke debele svedjane i norvezane u 7 deceniji zivota ali za mlade evropljane vi nemate sta da ponudite.

    da ne ulazim u to tek da drugi nude smestaje u hiltonima seratonima iberostarovima za 2-3 puta manji novac nego sto to vi radite.
    Last edited by Global Warming; 18-05-10 at 23:47.

  19. #1894
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Referee View Post
    kakve to veze ima kakva je situacija u Grckoj??:eek:A kako ces doltjet tamo ako ti strajkuje aerodromsko osoblje.Iskrcat ce vas nedje na po puta pa pjeske dalje.Spanija??Samo ti idi majstore,ali ti je i u Grackoj i u Spaniji vanpansionska potrosnja"deranje". Ali dobro vas to ne tangira vi kupujete po supermarketa. Nije ti tamo kafa ili kapucino euro kao ovdje.Nemoj slucajno da pomislis da te nagovaram da dodjete ovamo,sasvim mi je svejedno dje ce te, cak mi je milije kad nisu onolike guzve na putevima,samo hocu da ti kazem da su to nebuloze o kojima pricas...

    bio sam u svim zemljama evropskim kao turista osim u spaniji, gde idem sad krajem juna u ljoret del mar.

    i moje misljenje kao turiste je da najbolju turisticku ponudu od svih imaju pre svega egipat i grcka. tu je odmah za njima turska pa tunis , pa zatim spanija italija dok su hrvatska i crna gora na apsolutnom zacelju.

    konkretno hrvatska ima sta da ponudi ali za to se trazi previse novca, tacnije drugi nude isto to cak i vise za 2-3 puta manje novca od njih. crna gora je turisticki evropski patuljak i da bi dostigla makar nivo jednog tunisa treba joj najmanje 50 godina, mada ja mislim da to nece nikada dostici zbog tzv crnogorskog mentaliteta i kompleksa koje crnogorci vuku tj pre svega sujete i nesposobnosti da budu servilni i ljubazni prema turistima.

    tako je to u svakoj zemlji u evropi i svetu - turista je svuda bog, i ti kao turisticki radnik si duzan da mu se klanjas smejes i slusas , ko to zna da radi uspeva, a ko ne zna , kao vi , on propada.

  20. #1895
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post

    Jaki su, najjači na svijetu kad počnu s ovim pričama o dubokim džepovima i ljetovanjima od Maldiva i Havaja pa sve do Turske i Tunisa a malo koji je mrdnuo dalje od Ade Ciganlije :blah:

    ja sam za svog zivota letovao u crnoj gori, hrvatskoj, italiji, francuskoj, grckoj, turskoj, egiptu i tunisu. uskoro idem ko sto rekoh i u spaniju.

    a ti seljacicu pokondireni verovatno nisi mrdnuo van te tvoje dubrovacke ade ciganlije samim tim si nekompetentan za bilo koju dalju raspravu o turizmu.

    kad budes video ista dalje van svog sela - javi se da pricamo. ali argumentovano.

  21. #1896
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    442
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Cek, cek dje to ti jedes za 5 eura glavno mesno jelo, predjelo i dezert za 5 eura?
    Danu reci da se ne mucim vise kuvat
    Nema toga vise ni kod Tafre, pluskvamperfekt.
    U Spaniju bila, sve zavisi dje jedes, kao i kod nas, cijene slicne nasima.
    Juce mi je tata bio u Niksic, svako malo me je zvao da mi kaze: Jao kako je jeftina kafa, jao kako sam jeftino jeo, jao kako je jeftin taxi, u Novi nas deru, kako nas tako i turiste. Mislim da je tako na cijelome primorju, neopravdano visoke cijene.
    Ali sto cu kad ga volim haha, da mi je sad djir uvatiti dolje na donji put malo. Prekosjutra cu. Odoh doma da me malo oderu cijenama

    bas tako. prevelike cene za siromasnu turisticku ponudu.

    primera radi kada sam bio u egiptu, placao sam u sharm el sheiku celodnevni izlet ronjenja u nacionalnim parkovima ras mohammed i tiran island sa ruckom - 25 dolara . to mu je tada bilo nekih 1500 dinara ili 15 evra tada . dzabe

    ronjenje na koralnim grebenima kako je dobra stvar, zna samo ko je probao. i to ne moze da ponudi nijedna druga mediteranska zemlja osim egipta . lepo je svugde otici i videti makar jednom , al najbolji morski turizam je upravo prvenstveno zbog ronjenja - u egiptu.

    prava lepota mora se ne krije pored mora vec u moru.

  22. #1897
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Moja malenkost nije bila u nekoliko zemalja na svijetu, u ostalim da... pa nesto ne govorim ljudima da su seljaci zbog toga..
    Jel to neka nova moda kod Vas?
    G. bracodubrovnik je pokazao svu sirinu kulturnog Gradjanina svijeta...dok ste Vi Global Warming pokazali nesto simptomatichno u drugoj krajnosti...

    Hvala Lepo

  23. #1898
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Global Warming View Post
    ja sam za svog zivota letovao u crnoj gori, hrvatskoj, italiji, francuskoj, grckoj, turskoj, egiptu i tunisu. uskoro idem ko sto rekoh i u spaniju.

    a ti seljacicu pokondireni verovatno nisi mrdnuo van te tvoje dubrovacke ade ciganlije samim tim si nekompetentan za bilo koju dalju raspravu o turizmu.

    kad budes video ista dalje van svog sela - javi se da pricamo. ali argumentovano.
    Znaci ljetovaces na Adi ciganliji,pa dobro,sto ima veze,zazmuris i zamislis,Hrvatsku,Crnu Goru,Tunis............

  24. #1899
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Global Warming View Post
    ja sam za svog zivota letovao u crnoj gori, hrvatskoj, italiji, francuskoj, grckoj, turskoj, egiptu i tunisu. uskoro idem ko sto rekoh i u spaniju.

    a ti seljacicu pokondireni verovatno nisi mrdnuo van te tvoje dubrovacke ade ciganlije samim tim si nekompetentan za bilo koju dalju raspravu o turizmu.

    kad budes video ista dalje van svog sela - javi se da pricamo. ali argumentovano.
    Haha je li te pecnuo, jes:lolblue:...***** moj si ti dalje vidio od Ade Ciganlije ko sto Braco rece...

  25. #1900
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Tačno se vidi da je momak proputovao svijet. To onako baš... izbija iz njega.

Page 76 of 627 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176576 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •